Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 
Kdy sklidit - Klikni zde pro originální téma
kralo7
+ další fotka, poraďte, díky :)
PaBlo
tohle ma určitě ještě týden minimálně, podle počasí klidne 10 dní,uvidiš jak budou hnědnout pestíky.
kralo7
PaBlo, díky za radu, koukal ses i na fotky na 6 straně, úplně dole? :)
Pan Ker
krlo, Pablo: Týden? To spíš měsíc, záleží jak rychle zrající model to je, ale minimálně tři týdny..
kralo7
Pan Ker, to si mě moc nepotěšil, tahle malá je ve foliaku a je tak o tyden napred oproti venkovnim a na ty ted bude tyden chcat, z toho nemam dobrej pocit. Ale díky za reakci, v tom případě tam ten ripen ještě lít budu :)
kralo7
Btw. je to white rhino, mělo by to mít 60 dní květ no :)
MaLdeSs
Lidi prosím poradtě mam sklidit nemám ? Jde o ten dešt těd u nas prsi a bude jeste tyden mam strach oplísně mam tam 50% hnědych pestíku
fingerhood94
Nazdááárek, mám tu nějakou bylinku, která ne a ne zhnědnout mrcha jedna.Prosím tedy o jakékoliv rady , poznámky a jakékoliv jiné sdílení zkušeností :-)

Osobně bych to viděl ještě tak na dva týdny...Těžko říct, je zima a moc se tomu nechce

(skleník - white widdow - paradise seeds )
(venek - cheese original - paradise seeeds ) vše 5semen...
fingerhood94
Cheese original
- pardon za nedetailní fotku, šlahounky nebo jak tomu říkáte jsou tam z 75 % bílé, a v tomhle stavu je to docela dlouho, bojím se, že s tímhle počasím už to lepší nebude :-( co s tím?
Lados
jak poznat, že je kytka již zralá:

dávno známé věci:
1/ podle chloupků, kterých je alespoň 70% více hnědých než bílých
2/ podle trichomů (mléčné/hnědé 7:3)

ALE!
taky mě napadlo, že by vodítkem mohlo být i případné semínko, které se v kytce sem tam jednou za čas může objevit, a proto se chci zeptat, může být i toto poznávacím znakem? U většiny nedozrálých kytek jsou semínka jen bílá (nazelenalá), ale v některých se dají najít velké kropenaté hnědé semena, je toto známka zralosti květů?
Díky.
bruno.kudrna
citace:
Původní příspěvek od Lados
jak poznat, že je kytka již zralá:

dávno známé věci:
1/ podle chloupků, kterých je alespoň 70% více hnědých než bílých
2/ podle trichomů (mléčné/hnědé 7:3)

ALE!
taky mě napadlo, že by vodítkem mohlo být i případné semínko, které se v kytce sem tam jednou za čas může objevit, a proto se chci zeptat, může být i toto poznávacím znakem? U většiny nedozrálých kytek jsou semínka jen bílá (nazelenalá), ale v některých se dají najít velké kropenaté hnědé semena, je toto známka zralosti květů?
Díky.


Zdravím
Ano i semínko je ukazatelem zralosti i když to není tak přesný jako chloupky nebo nejlépe trichomy,ale dá se.
Když sou semínka už hnědý a pěkně kropenatý,ale ještě v těch lůžkách tak je to podle mě ono.Když už sami vypadávají ven tak už je to myslím moc a můžete očekávat stoned efekt.No je to na každým co preferuje......
Zdárek:sun:
greener33
Ahojte. Od 25.8 se kvete. Chci váš názor na to, jestli už je čas nebo ne. Před 14 dny jsem tomu dával 14 dní, že to pak sklidím, ale jaksi se holky zpomalily. Mám dvě, jedna je mrazem fialovější, druhá jakoby nic, ale je výrazně pomalejší, takže tu bych asi ještě nechal chvilku. Bydlím v poměrně přírodně náročný podmínkách (velké hory, zima, vítr) a tak nevím, jestli to ještě tlačit na sílu.

Díky za názor
greener33
Druhá
greener33
Další ukázka
greener33
Omlouvám se za předešlý spam.
Madical-Strains
Super vecicka za par kacek - uz nikdy nepropasnete presny den sklizne.

https://www.bestdarky.cz/kapesni-mikroskop-p-6999.html


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma