Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 3 
Môj prvý indoor 250W SLOVAKIA Scrog - Klikni zde pro originální téma
matko291
rixo preco narocny sport mas s tym skusenost porad ako ho skrotit :D
matko291
Tak uz som konecne zohnal aj lakmusove papieriky na meranie pH.Je to sada 100ks pruzkou a stupnica k tomu stalo to 55Sk.
Ale inac asi dodavatel alebo vyrobce je ceska firma Lach-Ner s.r.o Neratovice
www.lach-ner.com
sake
CUU matko vidim ze po nezdaru se rizkama je zase vse ok
myslim ze JH neni nijak narocna odruda takze to musi vyjit.
VYpada to ze jsi spravny kutil fandim ti aT ti to vyjde.
J en to neprehnoj pokud mas dobre nahnojenou hlinu prihnojoval bych velmi stridme a spis az na kvet,vykasli se klidne i na PH mam zkusenosti ze v hline to nema moc smysl.
matko291
Sake este som to pH v hline ani nemeral upravujem len pH vody com zalievam.
Ale nastal mi iny problem a to je z teplotou okolia.Tak kde to mam su steny z kamena a je tam dost zima teploty v tme ni zacali klesat na 12stupnou a ked svietim tak to ledva dozeniem na 20stupnou musim tam dnes hodit nejaky radiator nech to okolie sa tam trochu zohreje.Cus
matko291
Tak caute growers :D
mam tu zas kolekciu novych fotiek z 25.dna na raste
matko291
White Russian
matko291
Jack Harer
matko291
Perfektna vec na ohybanie
matko291
A toto je tiez fajna vecicka napumpujem a uz len stiekam :D
v Baumaxe za 139,- Sk
matko291
Bio Stop
Musky stop :frog:
Baumax 29,-Sk
matko291
Nizku teplotu cez tmu 11stupnou a cez svetlo 20stupnou som vyriesil teplovzdusnym ventilatorom na polovicny vykon a teplota teraz cez tmu 18stupnou a cez svetlo 26stupnou :wink:
expiry_date1
citace:
Původní příspěvek od matko291
Nizku teplotu cez tmu 11stupnou a cez svetlo 20stupnou som vyriesil teplovzdusnym ventilatorom na polovicny vykon a teplota teraz cez tmu 18stupnou a cez svetlo 26stupnou :wink:

Čau,máš to pekné.
Len by ma zaujímalo,ten teplovzdušný ventilátor máš zapnutý celý čas?Ono aj na polovičný výkon to musí dosť papať(možno kilowat),tak sa to asi dosť predraží.Alebo to neriešiš?Samozrejme aj za tie peniaze sa to vyplatí.Nech sa darí!
matko291
expiry nie nejde vkuse on ma termostat a ked sa nahreje okolity vzduch na pozadovanu teplotu tak vypne a ked sa zas ochladi tak zapne
a mam ho zapnuty na stvtinovy vykon 1kW
dab
matko291 & expiry_date1 : no nevim nevim, ono to asik nema plosny (ci priestorovy?) termostat... ide o teplotu spirali (abo teplotu pri nej, nie teplotu okolia ;)
matko291
dab ale ked nahreje na nastavenu teplotu auto vypne a ked zas ochladne auto zapne tak nejak musi snimat teplotu okolia
expiry_date1
citace:
Původní příspěvek od dab
matko291 & expiry_date1 : no nevim nevim, ono to asik nema plosny (ci priestorovy?) termostat... ide o teplotu spirali (abo teplotu pri nej, nie teplotu okolia ;)

No,dnes som ho kúpil(matko 291 díky za tip,ušetril som asi 2000Sk a nebudem to mať v izbe).Keď mi ho predavačka predvádzala,tak som termostat musel pootočiť,aby vôbec zapol,takže podľa toho musí snímať teplotu okolia,špirála bola úplne studená.Nastavenie si už ošetrím,mám teplomer s bezdrátovým čidlom,takže budem môcť furt čumieť na teplotu v skrinke.
Ako hreje tlmivka na 70W sodík?Že by som aj z nej využil teplo apoň pri svietení?
Ak budeš chcieť,zmažem to tu.Dík:D
matko291
Scrog mam vypleteny oka su 4x4 malo by to stacit :jumper:
matko291
Zakulisie :D
matko291
Scrog na mieste a pripraveny k pouzitiu :)
matko291
ofuk dva PC vetracky zatial na ceste ventak BRAVO s klipsou :pimp: http://www.supereobchod.sk/detail_z...d_kategorie=191
dab
matko291: ako vravim, nesnima teplotu okolia ale teplotu pri spirale..asik blbo pochopene... poviem polopate :D ...nesnima teplotu meter od termostatu :D inac jasne ze vypne a zapne podla teploty "okolia" ak to teda bereme takto ;) xexe, inac pekneee fotos :)
matko291
dab hlavne je ze funguje spolahlivo :D
keby som ho tam uz mal davno neboli by asi ani take male rastlinky
expiry_date1
citace:
Původní příspěvek od dab
matko291: ako vravim, nesnima teplotu okolia ale teplotu pri spirale..asik blbo pochopene... poviem polopate :D ...nesnima teplotu meter od termostatu :D inac jasne ze vypne a zapne podla teploty "okolia" ak to teda bereme takto ;) xexe, inac pekneee fotos :)

Tak to máš pravdu,nemá to nijaké externé tepelné čidlo,ale myslím,že sa to dá nastaviť k spokojnosti rastliniek,na tom termostate(teda tom koliesku:D) nie je žiadna stupnica.
Tento týždeň budem testovať a možno bude zážeh skôr, ako na jar:D teším sa,dík ešte raz za tip:)
matko291
expiry ale ja mam na krabici napisany rozsah ze tym kolieckom mozem nastavit rozsah od 5-40stupnou
expiry_date1
Ja som nevyčítal nijaký rozsah,ale stačí mi,nech to má od 15-25°C a to nejako poriešim.A nie je to ETA,ako som Ti písal:
dab
matko291: to mi vrav, tutok u nas je teda riadna kosa brrr... permanentne kazde rano okolo -20 -18 ... este stastie ze neviem kolko je v noci (myslim vonku :)) , f boxe cca 14-16 ach jo :( ...
expiry_date1
No,momentálne mám v tej skrinke -0,2°C,ale je prázdna.
Nevšimol som si,balast máš v skrinke?Ja ho tam chcem dať,nech kúri.A ešte to trochu zateplím takou hmotou,čo sa dáva v lete na predné sklo,je to z jednej strany taký tenký molitán a z druhej,niečo ako strieborná fólia.Síce to asi moc nepomôže,lebo trochu vetrať musím,ale aspoň mám pocit,že sa snažím:D
A pôjdu tam 4 kytičky,ktoré boli od augusta na 18/6 v 30cm vysokej skrinke:),dúfam,že už budú dosť silné:)
matko291
expy
tak pri -0,2 by im to asi moc neslo :D
nie balast mam od zadu na skrini prisrobovany na nehorlavom matrosi :wink:
bal som sa ze ked ho dam dnu aby som ho ked rosim neporosil aj balast :sun:
a ten teplovzdusny ventak ti bude bohate stacit :flamer:
expiry_date1
No,ja som kúpil tú výbojku od nejakého týpka a vyzerá,že je to z nejakého originál svietidla(asi verejného osvetlenia,ale len balast,výbojka vyzerá nová),čo ma moc neteší,no ale nevziať sa nedalo.Takže na jednom plechu je komplet balast aj s objímkou,takže to bude na strope komplet,na to vetráčik a hádam čosi pokúri(to je asi prvý raz,čo mi vyhovuje,že lampy kúria:) ),takže to neporosím,aj keby som rosil,to by som musel postriekať aj výbojku:D
matko291
Doriesil som ofuk zatial EURO 2 a mava kytkami dostatocne :D
Mr. Figaro
To budou mádherný kytky! Hodně stěstí
mettatron
mas celej box moc pekne ale mam pocit ze se kyktam nedari tak jak by mohlo...jsou dost maly, trebas to bylo teplotou...ale v tom pripade nepotrebujes takovy brutalni vetrani. jde o to aby kytky rostli ne o to aby byl co nejvetsi vytr ve skrini ;) mrkni ke me, to mi vsechno vyrostlo s pomoci jednoho jedineho 8x8 vetracku na odfuku (nasazeny az s 400w, celou dobu dokud bylo 250w nebyl vetrak vubec). zadny jiny vetrak tam nemam!! ani uvnitra na mychani ani na pritah ani na nic..:D...

jo a nevim kdyz chces prepinat na kvet ale ta mrizka by mela by asi niz, tim tvym ;) tempem by k ni kytky mozna poradne nedorostly...a kdyz mas sitku nevim na co pouzivas kolinka...k tomu je prece sitka, vsechno tvarovani se odehrava na ni...
matko291
mettatron ja si tiez myslim ze su preto take male ze zo zaciatku som tam mal nizke teploty az niekedy sa mi zdalo ze zimu:death:
a skoro som ich zacal ohybat tak som im trochu zastavil rast ale uz sa dohanaju a pekne sa mi to zacalo vetvit tak vyplnim celu siet a po prepnuti sa rozbehnu mozno nebudem ani stihat vypletat
To EURO zas neroby az taky velky hurikan :D uplne len taky mali vanok
a vetranie som tam spravil radsej riadne lebo nemam zatial zvlhcovacku tak to tam rosim aj 10x denne a voda steka aj dole do skrine a nemam problem zo ziadnou plesnou
a mam cas necham ich par dni este na raste a prepnem uz im chyba len 10cm do pletiva
a pouzivam aj silon aj kolienka ved kolienka su super vec a ked ich pouzijem teraz mozem si vyhonky nasmerovat na aky smer chcem a ked stonka v kolienku zhrubne dam to kolienko dole a stonka si zachova ohnuty tvar :D
len ich mam malo a u nas na Slovensku sa to kupit neda musim Vas ist preto navstivit :frog:
mettatron
a mas vylhkomer? ja jsem to taky strikal a jeste foukal zvlhcovackou, jde spis o vzdusnou vhkost a 80-90 na rust je dobrejch, kdyz mas zapli euro tak ti strikani tak moc nepomuze, hadal bych ze tam budes mi 50-max.60...v rustu to moc neplesnivy, spis potom v kvetu. takze na to euro bych se ja ted vyprd. na tu sitku jsem zvedavy, urcite se prijdu podivat ;)

at to zelena :slizoun:
matko291
vlkomer nemam vzhladom na to ze som sa dal do obchodu z bobom_cz a tem ma taha ako sopel po rukave :frog: :death:
taky se mi zda ze bys mohl dat to pletivo o neco niz
matko291
xerthon porad :rolleyes: to co vidis na tych fotkach je presnych 30cm na hranou kvetinaca
ja ¨mam 14cm mezi hranou a mrizkou :D
matko291
a ako sa inac tebe dari?:D
na hovno ve vsech smerech :D
matko291
:D
Zdravim vsetkych growers
Uz som to 22.1 prepol na kvet :sun:
na papanie od pondelka dostavaju od Plagronu ALGA BLUME-4ml/L,od AH enzymes-2ml/L

postrek Phytackom-4ml/L :bravo:

a objednane mam Pk 13-14 a grow/blom excalator od AH

siet som pred prepnutim dal na vysku najvysieho vyhonku asi tak 13cm nad hranu kvetinaca prepletam co sa da :D
matko291
este nejaky detail s bleskom
matko291
po sprche :D
matko291
pribudlo k letovemu planu:frog:
tdan
pekna prace i pres pocatecni kolaps preju hodne zdaru k+
matko291
zopar fotecek na dnes ;)
ja asi nevydrzim ani jeden den aby som tam nesiel an jeden den nahliadnut :D
v pondeli 30.1 dostali dievky :bravo: 4ml alga blume+6ml PK 13-14 na L vody
dnes dostali 2ml Enzym od AH a Phytakom som prestal striekat
matko291
zvecene su krajsie :D
matko291
:love:
toos
čím dál tím krásnější:) zkus jim zpívat, možná porostou rychlejíc... :D
seš natěšenej na první sušení a šmakování? ať ti vyrostou co nejrychlejíc ;)
-badboy-
čau matko

wypadá to hodně dobře.....to bude sklizen :))) jedeš 250W a podle mího (wodhadu) přes 200g sklidíš.

kytky ti jestě minimálně 20cm vyrostou takže budeš mít pěknou rohožku plnmou palic :):beer: k+
matko291
kamo diz za k+
a dufam ze tvoje predpovede sa vyplatia to by som bol strasne rad na prvy indoor a 200g to sa mi ani len nesnivalo :D
a stale ich ohybam a tvarujem lebo ide to ako smrst :D
a zalievam ich kazdy 3 den
pondelok-ALGA BLUME+PK 13-14
utorok-Enzyme
Piatok-grow/boom excalator
nevadi im to ze ich zalievam len z nejakymi prisadami a nie len cistou vodou?
matko:co to po vic nez tydnu vyfotit?Minimalne ja uz jsem zvedavy :D.Musi to uz vypadat jako nebe plne hvezd
matko291
xerthon co by som kamo pre teba nespravil :D
ale je to take pozaoblacena obloha :D
ked zbyte cas tak pofotim a hodim to sem mozno aj vecer tu budu :wink:
matko291
Tak a mame tu 20.den 12/12:love:
babam sa dari fajn pochvaluju si a zacinaju im rast pekne vlasocky
matko291
:D
Thcmh
matko291: hezcky kvetou :) Budou cim dal macatejsi. Jen tak dal
matko291
huhu
tak caute :D mame tu dalsie fotocky z 25.dna 12/12
trosku sme povyrastli ;) co ma velmi tesi strasna radost je na to pozerat ako to cukrovie a krasne rastie:D
od vcera baby zacali dostavat:
3ml/L Enzymov od AH
piatok im prinesiem na podnose :) 3ml/L grow/bloon excalat.od AH
a od pondelka cize zaciatok 5.tyzdna kvetu 6ml/L ALGA BLUME a 8ml PK 13-14
matko291
:love:
bude smutno mi ich aj skosit :D
matko291
:D
Anonymer
NICE a hmm NICE a asi este raz NNIICCE :D
k+ leti, planujes niekedy aj nejake seman? Alebo uz ides len klony?
matko291
zatial planujem len rezy lebo stale pojdem len scrog je to krasny styl pestovania
ale druhy grow by som chcel Santa Maria a ak nebudu rezy budem muset siahnut na seeds:D
toos
matko291: taky by mi jich bylo smutno skosit.... vím, že po dobu pěstění si k nim vytvoříš určitý vztah, skoro jako k vlastním dětem...! :D
po celou tu dobu co se o ně staráš, to je snad jasný, když o ně pečuješ a hlídáš je,aby se jim nic nestalo a najednou je máš pokosit.....
na jednu stranu seš rád že máš co na špeka a nadruhou je ti jich líto...

mám pravdu?:D
gona
krásne zdravé raslinky len sa mi zdá že sú tam na spodku aj také tie maličké šišky ktoré nemajú poriadne svetla a zbytočné berú živiny velkým tak ja by som ti poradil ich ostihať
matko291
gona myslis tie co uz nestihli dorast do vysky tych najvysich?
matko291
tie v popredi su uz preriedene :D:D
citace:
Původní příspěvek od matko291
tie v popredi su uz preriedene :D:D


do zadu se tezko leze,co?:D :beer:
matko291
to ti poviem :wink: zajtra budem muset zaujat asi gymnasticke polohy :bounce: aby som to mohol prestrihat aj to v zadu konkretne su to JH tie tri v zadu :D:D
matko291
Zdravim vsetkych Growers
Tak mame tu 6.tyzden kvetu na 12/12 holkam sa dari dobre ale aj tak sa mi zda ze su na taky vek dost male sisky.Objednal som novu vybojku od Phillipsu 250W MASTER SON-T PIA PLUS a skusim urobit taky mensi tak ako the keptn. vymenil v 42.dni vybojku za novu a riadne sa mu to este nafuklo:D
Zdvihol som davky hnojek:baby:
-ALGA BLUME dostavaju spolu z PK 13-14 a to v pomere na L
6ml/8ml
-Enzymi sli na 3ml/L
-Grow/blom excalator tiez na 3ml+8ml PK13-14 na liter

Teplota: pocas noci 16°-19°
pocas dna 26°-29°

fotky nie su take ako ostatne moj fotak mi odisiel OLYMPUS tak som musel siahnut po nahrade PENTAX Optio50 a fotky z toho fotaku sa mi vo farbe vobec nepacia tak som spravil vecsinu bez farby a v pondelok budem mat doma moj tak hodim nove fotos.Cus matko
matko291
puljec buduci grow chcem ist 250MH na rast klasika 250 do polky kvetu a od polky kvetu 400W
foto pre teba:D
expiry_date1
citace:
Původní příspěvek od matko291
puljec buduci grow chcem ist 250MH na rast klasika 250 do polky kvetu a od polky kvetu 400W
foto pre teba:D

To sú desinky,hej?(myslím tie cigy:) )
matko291
jasne desinky expiry a cervene:D
matko a to musis poridit cely novy komplet (400w) nebo staci vymenit vybijku.Sry vsem za lama otazku,jsem elektricky analfabet.Smazu to.
expiry_date1
No 400W na 250W balast nebude robiť dobrotu,jediné,čo z toho môžeš použiť je štartér,ten sa robieva vo veľkých rozmedziach(napr. 150-600W).
Možno by to svietilo aj na tom 250W balaste,ale určite nie ako 400W,takže to by nemalo zmysel,ak by to dávalo rovnako svetla ako 250W výbojka:)
matko291
tak presne ako hovoria kolegovia novy balast musim kupovat ale znam tu u nas nejakym poulicnych opravarom osvetlenia po meste tak som im uz spomenul tak sa na tom pracuje staci mi ja uz pouzivany bude aspon lacnejsii:D

2puljec je prazdna uz nefajcim cigaretky :bandit:
matko291
Zdar Grow :afro:
Tak uz mam doma svoj digi Canon tak sem davam par lepsich fotecek :D
matko291
:bandit:
matko291
:bandit:
toos
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
**:p:hmmm slintám!:p:**
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
:)co plánuješ do budoucna?:)
:bong::satan:fakt krása, pisneš pak jak chutnaj?:satan::bong:
matko291
toos planujem zmenit klimu na jeden ventak TD350/125
na rast 250W MH
do polky kvetu 250W SON-T PIA PLUS
a od polky kvetu 400W SON-T PIA PLUS :D

pekne pomaly sa to pri malej watazi podla mna natahuje a nafukuje a ked tomu potom na koniec este hodim o 20000 lumenov viac mohlo by to vystrelit do riadnych salam :frog:
ked je rastlina pod jednou watazou od malicka podla mna si zvikne a uz ju nenafukne ale ked sa pridava postupne waty na viac tak to puchne viac a viac :D tot moja teorii :D
rixo
no matko, dlho som nepindal....ale vidim ze si maestro:.-))
ten JH som myslel ze kvitne dlho...a prave okolo 80-85 dna sa tje palice nafukuju...ale aj tak to vyzera naaadherne, a pridavam sa k slintajucim:-))
matko291
2rixo
keby sa dalo rad by som ti zahasil ten smad :D
keby si nahodou vedel nejaky behany balast na 400W daj vedet a bude po smede :D neboj (ten balast by som si normalne zapaltil)
uvidim ako to bude vypadat za 30dni a ak to uz bude schopne nasadim flash a FinalSolution
matko291
Na prvej hned je hodinarska lupa :sun: cez ktoru sa da celkom dobre pozorovat kristaliky :D
na dalsoch pokus o fotky fotene fotako+este ta lupa ked sa to zvacsii da sa na to celkom pozerat :D























































































tato sa mi najviac luby :D :love:
hulitko258
matko:je to krassa toho bude hodne...
moc hezky ti to roste Scrog si udelal na 1... Libi se mito
uvidime jak vyjde muj.. :)HULDA:) K+ je tvoje..
Mizdo
Matko je to naozaj nadhera clovece..Sledujem to uz od zaciatku a poviem Ti ze to bude riadna knedla..Len tak dalej..
Anonymer
Fotenie pomocou lupy je naozaj skvela vec, mega fotak + lupa = megafotka :) , ja som tiez fotil makra pomocou mobilu (1.3MP , 4x digital zoom ) a fakt pekne fotky, ani by si si nevsimol ci je to mobil alebo nejaky digital :) , mam ich stale v mobile len sa mi ich nechce hodit do galerie, a uz tam mam aj thread :)

Inak aby to nebolo ot, tak kvety rastu celkom pene , je fajn ze aj na SK sa konecne rozbieha dobr indoor gorwing, a btw, Kakac+ :D
rixo
ta nemam slov....a ten balast sak som ti pisal ze ako s tym....ale kazdopadne smekam kamo....ver ci never je to jack herrer_-))
matko291
Caute Growers
potrebujem Vase radi
dnes alebo v pondelok by som chcel nasadit Final a potom flushing mam tak ucinit?ci je este priskoro?
Dik za vsetky rady :D
matko291
nautik mam Final uz dnes nasadit?
a nemohol by si mi viac o Final+flushing viac napisat pomery ako to robit a tak
pytam sa nemam skusenosti a ak niekto ma co ma urcite nech poradi budem len rad a rychlo sa ucim :D
matko291
nautik a v akom pomere si daval ten FS?
ako casto si zalieval po dobu 14 dni?
a flushing ako robis?
nemam vela otazok? :D:D:D
matko291
a zalieval si to tak ako normalne ci su tu hlinu prelieval a od spodu vitekala von?
ci normalna zaliavka ako s hnojivami?
matko291
Po dlhsom case a priprav na konecne obdobie tejto krasnej kvetiny som zas naspat z novymi foteckami :D :jumper: :bounce:
mozem sa Vam pochvalit je to vsetko fajn hulenicko co som necakal ze vobec take budem mat ale dal som este len dve natahovacky z WHITE RUSSIAN a je to skveli sladko chutnajuci modelcek s dlho trvajucim rausom a mensieho zapachu doporucil by som to growerom co maju zo zapachom problem:D

Dnes som rastlinky na skrz prelial Enzymami od AH v pomere 3ml/L a co s tej hliny vitieklo bolo zrovnatelne z ciernym cajom:D

:bandit: este ich nechavam na kvete okrem jedneho WR ktory uz dostal dnes 3x FS v pomere 2ml/L to je ta na fotke c.3 v rohu
don juan
mas to fakt good K+
matko291
:baby: Tak a je to tu!!! :baby:

Cakal som na tento den ako na zrodenie co mi z toho vyrastie pri mojom 1. indoor pokuse a vypada to na mensi uspech s ktorym som spokojny mam zasoby do dalsieho uspesneho(dufam:D) growu vyse hlavy pre mna co tam mam mi to bude bohate stacit.
Dalsi grow planujem pozitine zmeny jednak modelu a jednak silnejsieho 400W slniecka ktore ale chcem pridat v polke kvetu
skusit by som chcel aj nove hnojky ale to sa este rozhodnem ci nedokupit kompletku k PLAGRONU co som mal do teraz :wink:

;);););););););) ;););););););););) ;);););););););););)
Nieco sa susi z WR ale :bandit: typovat :bandit: sa moze zacat:D
Vyherca dostane zazracnu knihu od dua spisovatelov:D
JACKA HERERA & Bieleho RUSA

Homba za Svetlom


dnes dostali vsetky zalievku FS v pomere 2ml/L za 10dni idu pod noze :D:D
kdyz uz,tak bych dal tu 400W na cely kvet,ale je to jen na tobe.

no,myslim,ze mas uplne stejny pestebni prostor jako scrooga.Z toho se da dobre vychazet.170g.
expiry_date1
181g,verím Ti:D
Súhlasím s tou 400W na celý kvet,poprípade ju dať asi po 2 týždňoch,keď začnú kvitnúť.
šiška-skunku
krasny kytkyyy takle bych to chtel mit doma we skrince ... tipuju 163 gee ...
dlouhán
137:vampire:
Protiva
Doufám že mi to aspoň podomně vyroste. Jinak jestli jsi nedostal K+, tak ti ji pošlu já

Zabýrám si 167,8 :D
RomAaL
opravdu nice...!
takže si dovoluju tipnout 177,7
go my son:Dgo
gona
132g


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma