Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
první lampa......kytky, ktere rostou podle rad lidi z groweru - Klikni zde pro originální téma
executor
Tak paličky se ukázali a už se zvětšují......uvidíme jak to dopadne...každopádně zde jsou fotky
ritcho
Jojo hafo v pohdoě kytičky a taky sou už dost velký je to nářez!!!! :-)
executor
LOL, tak toto dokáže člověka pořádně nasrat. Z toho nádhernýho nonama se vyklubal hermáč!!!!!! Takže už pod lampou je jen jedna kytka poslední JH. Druhou samici jsem obětoval na semínka. Na příští outdoor se pořádně připravím. Mám v plánu sehnat novou - větší skříň a pořádně si s tim vyhraju.
executor
Takže poslední kytičku, která mi tam zbyla jsem kvůli focení přemístil ven ze skříně........Zde jsou fotky...
executor
Už se to pomalu začíná rýsovat. Potřeboval bych se zeptat kde mám stříhat listy a jak moc popř. kolik ted ve fázi květu abych nějak nespomalil květ. Foto hodím v průběhu týdne..........
executor
Zdravím lidičky takže dnes po 21. dnech sem hodím fotky z toho jak se JH ve skříni daří. Zhruba před týdnem jsem začal dosvěcovat úsporkou na spodní větve - třeba to pomůže. Však počkejte chvilku a můžete mrknout na fotečky................
executor
Tak zde jsou fotečky.....Tak jak se vám líbí?
drtikol
servus executor,
moc pekna kytka, ale na to ze to kvete 80dni bych to uz asi rozkopal ;)
ta posledni fotka s tema hrebikama to je hodne husty:) jinak listy bych uz ani nestrihal, mas to sesmikany tak akorat...

tak at to roste
peace
executor
to Grey Area: Sodík zaplej není-jen to nasvědcuju slabou spořivkou aby vypadali fotky dobře...........
Pupiset
4Executor:hermouš nasere zvlast kdyz je poradne prokvetlej:(
no a co se tyce doby qwetu u JH se ani nedivim.
Co si nasadil za hnojky na qwet???
executor
to Pupiset: Kvuli te dobe kvetu uz nikdy nepojedu IN JH - je to o nervy!!!vzdyt to jeste minimalne mesic po kvete (to je 100 dní) to snad jeste nikdo nezazil. Jinak hnojim to ABčkem na květ...........
executor
Nějaké nové fotečky....Vysadil jsem veškeré hnojivo a zalívám pouze vodou.........a tak to bude až do sklizně......
Apofiss
Nechci ti do toho kecat, ale ještě bych tak dvakrát pohnojil...
executor
Tak dobře:D Tak teda dvakrát ještě pohnojím:D
Apofiss
Tomu říkám reality show s možností ovlivnit hráče :D:D
executor
Takže paličky opět zmohutnily!!!!A v pátek na týden odjíždím tak jsem zvědavej jak můj mazlíček bude nádhernej. Jinak 3 řízečky jsem už přesadil do 10 l květináče - rozdělený alobalem aby se tam vešly tri kytky. JH - AK47 - noname . Zatím je ten květináč ve skleníku, ale jakmile současný JH uvolní skříň tak udělám rekonsrukci skříně a šupnu ho ihned pod libovej sodíček. Chtěl bych zkusit horizontal SCROG. mno uvidíme
executor
Takze uz 10 dni zalivano pouze vodou. Ve stedu vypinam lampu a v patek bude kosa!!!!
drtikol
servus,
mas to pekny :bandit: K+
executor
Takže kytce zbývají poslední dva dny života před kosou. Lampu jsem vypl a v neděli bude zásek. Bylo na čase....Paličky vypadají opravdu krásně a mohutně......bude to taková chuťka....fotky jsou zde............
executor
Tak jsem to dneska seknul a dal sušit.....mno uvidíme kolik z ní bude suchýho matrošu......Každopádně nyní rozjedu nejspíš H scrog. První lampa byla opravdu jen taková zkušební a hodně jsem se poučil a na hodně jsem přišel.
r-man
A tak to bude kazdou dalsi sklizen, s tim poucenim, neboj. Ja jedu snad sestou, a furt prichazim na novy a novy veci, vychytavam to jaxe da...A porad mam pocit, ze to neni dokonaly, kdyz uz vim jaky dat kytkam podminky, zacinam experimentovat s velikosti a ohybanim a zpusobem zastipavani a predpestovanim venku atd....Mas se na co tesit :-) K+ ti leti ...
executor
Těším se na první košt. Ja dlouho to mám sušit aby to bylo co nejkvalitnější hůlo. Zde na groweru jsem si přečetl plno threadů a každý suší jinak dlouho tak by mě zajímalo co je tak nejlepší pro mě......Dal bych si prda......
Pupiset
No ja osobne preferuji co nejdelsi a nejpozvolnejsi suseni,nemam rad presuseny palice co se ti rozpadnou mezi prsty.Vzhledem k tomu ze
bydlim v panelaku tak je to docela problem,řesim to tak ze jak je kyt-
ka skoro sucha tak ji hodim do sklenice zavru ona zase troch zvlhne,
druhy den otevru necham zas chvili susit,a porad dokola dokud my ne-
prijde ze to ma tu spravnou konzistenci-je to srani,ale stoji zato :pimp:
executor
No já jsem to povesil na snuru a pridelal kolikama......
executor
Takže celkem bylo 27g suchýho - na jednu kytku to jde. Zhulující efekt je na jedničku. Poučil jsem se z moře chyb. První věc co bude, tak bude výroba nové skříně a zvýšení watáže alespoň na 150W a pojedu scrog. Jinak ve skříni už se smaží další dle starého způsobu. Jeden řez AK47 a jeden JH.
executor
to Igipop: Pokud ses koukal na muj skleník tak si myslím, že takový styl jsem rozjel prvně.....:)
executor
Takze nakonec z tech rizku novych rizku bylo 16 gramů suchyho....takze vynosnost nic moc, ale me to na velice kvalitni pokur staci.......jinak shanim nejake rizky takze pokud by jste nekdo vedeli tak dejte vedet. Nez sezenu rezy tak kompletne upravim pestirnu.......
executor
Takže moje 3rd lampa je zde...snad bude nejpovedenejší http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21292
anti
kdyz to jeste zilo tak to vypadalo mohutne, ale mas to pekny...
Lezec
Tak ja sem taky konecne rozjel skrin. Je to prvni pokus takze to zatim vychytavam a na kytkach je to znat. Je to 70W SON-T od Philipsu v bezne ATX bedne. Je to utajeny, ale pachac tam jeste kvuli teplote nemam.
:angel:
1.) celkovy pohled na kytky - vsechny 25dni kvetu bez rustove faze
A nyni dve nejpovedenejsi
2.) Budha
3.) K2 - muj favorit :pimp:
executor
No abych rekl pravdu tak nic moc chlape.......


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma