Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Receptář

Stránky: 1 2 [3] 
Zvlhčování od A do Z - Klikni zde pro originální téma
pecar
Tak to mě zaprvé ani nenapadlo dat tu hadici dokopce, ale za druhé to u mě není ani možné, protože mám žvlhčovač přímo na zemi ve stejné rovině jako kytky. A níž už dat nejde. škoda je to dobrá rada!!
A stím kolísáním : když zapnu vnitřní větrák tak asi jednou za 2 hodiny na 15minut tak mi vlhkost klesne na nějakých 40 - 50%,ale po vypnutí zas vystoupá na těch 70. No a nevim jestli se díky takoveto kratkodobě nižší vlhkostí nestane něco kytkám.
Erixon
Jak velikej vliv to bude mít nevim,

co považuješ za vniřtní větrák? cirkulační nebo odtah? Pořiď si regulátor otáček odtahu místo spínaček a tim si vlhkost celkem přesně nastavíš.
pecar
regulace odtahu bylo to první po odtahovém větráku co jsem koupil. Mám na mysli cirkulační ventilátor. Když ho zapnu klesne vlhkost. Pak se zase zvedne. Další regulaci k tomuto vštráku kupovat nebudu.
Odtah ze skříně mám řešený přes cooltube,takže odtahový cětrák jede přes den furt(REGULOVANY JE) Asi se vykašlu na ten cirkulační. Rozjedu ho až tak od 3tydne.(to už mužu vlhkost snižit)
Erixon
Zajímalo by mě jestli by byl někdo schopnej a ochotnej udělat křivku optimální vlhkosti. Vim že na začátku 80-90%, postupně snižovat k cca 60% během přepnutí, pod 50% měsíc po přepnutí a potom už co nejmíň.
Příjde mi to dost nepřesný, takovej graf dejme tomu po týdnech by byl lepší...

btw jsou výrazný rozdíly podle strainu? Jaký další věci se musej zohlednit (stříhání větví->ztráta vlhkosti v kytce??)?
superstruna
zvlhčovač za 500,- Kč http://www.eva.cz/s.php?i=23233
Expiry
ta uz je dost znama,myslim ze je v jednom z odkazu na prvni strance.
superstruna
aha. Ja jsem tady vsude narazela akorat na tu SPS 808 za 700kil, tak jsme myslela, ze jsem objevila Ameeriku;-)

http://www.conrad.cz/spinaci-zasuvk...zduchu+dp75384/

Mám to měsíc,a nestalo se tomu nic i když byla vlhkost v bedně 75% no výše do sucha to dát nejde zas to bude měřit jinde než je třeba(myslím to čidlo)4idlo jsem nezkoušel vyjmout a spustit mezi kytary,no není to jako s teplotním čidlem,tady změna kapacity hraje velkou roli a nechce se mi rozkurwit i ten spínač. "wink:

Rozkurwil jsem stavájící a objednal jsem toto.
SPS jsem zvolil,skrze pozitivní ohlasy tady na fóru
Díky

Cuss :p:

EDIT: na hlučnost,nemyslím si že je SPS 818 nějak zvláště hlučná,skoro vůbec,tedy ve srovnání se dvěma daleko dražšími co jsem měl doma.
Calzone
Vámi doporučovaná zvlhčovačka SPS-808 je podle parametrů se zdá poměrně dost hlučná (35dB) a proto koukám po jiných, méně hlučných zvlhčovačkách.

Našel jsem třeba Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu AVAIR ULTRA 2, který je stejn jako SPS-808 do 20m2 a jeho maximální hlučnost se udává jako 15dB. Nádržka má teda menší kapacitu a to 4,5l oproti 6l co má SPS...

Dále jsem našel zvlhčovačku o které tu již byla řeč Zvlhčovač vzduchu - Professor Z-14 u kterého hlučnost neni známa, výkon je do 10m2 a nádržka je pouhých 1,4l. Bude stačit výkon a kapacita nádržky? Pokud by to stačilo, byla by to možná dobrá volba, protože předpokládám, že má menší rozměry...

Chtěl bych se zeptat, má někdo nějaké zkušenosti s těmato dvouma zvlhčovačkama? Fungují v pohodě? Jaký jsou prosím rozměry toho Professora Z-14?
Expiry
Profesora mam a ta nadrzka pri plnym vykonu vydrzi cca 12hodin->nsdrzka se da zvetsit...Ta zvlhcovacka neni temer vubec slyset,uslysis jenom hodne slabe bublani,ale to musis mit hlavu kousek od zvlhcovacky=zadny problem s hlucnosti....Rozmery jsou myslim 13x25,az budu mit chvili cas,tak ji zmerim.Se zvlhcovackou sem naprosto spokojenej,nemam sice vyzkousenej jeji vykon ve velkym prostoru se silnou ventilaci,ale mylsim,ze by to melo byt OK.Navic se ta zvlhcovacka temer vubec nezanasi vodnim kamenem a jinym svinstvem.
To jestli se zvlhčovač nezanáší kamenem a jiným svinstvem záleží na tom co toho leješ.Jak máš hodně tvrdou vodu jako my tady,nedoporučuju to napouštět naprudko z kohoutku.
Já si vodu převařím,přece jenom je to pohodlnější jako pořád smykat destilku.
Tou to projedu jednou za 2 týdny a celkem klid.
Když jsem na to sral a valil tam vodu přímo z kohoutku za měsíc bylo všechno zařasený,zakameněný o plošce(membrána) nemluvě.
To jsem používal tří membránovou za 4 litry(původně sloužila tam kde se spí :D )a tím vodním kamenem jsem ji odrovnal a to měla ještě jakousik funkci odbourávání vodního kamene. :frog:

O profesorovi jsem taky přemýšlel,vím od týpků co ji maj,že fachá spoko spoko,ale ta nízká kapacita nádržky rozhodla v SPS818.
SPSku tady má asi většina uživatelů co jsem četl a OK.Když jede na fulla,což mě jede max 1/2 výkonu,bublání slyšet jde ale ve srovnání s hukotem ventilátoru je to prd.....

čuss
Calzone
Díky chlapci za info. K+

Jinak bych doplnil informaci, kterou mám od člena Expiry a to, že ta zvlčovačka Professor Z-14 má rozměry:
šířka: 13cm
délka: 23cm
výška: 23cm
Expiry
Jeste k tomu zanaseni:
Bydlim v Praze v panelaku a zvlhcovacku jsem krmil vodou primo z kohoutku aniz bych ji nechal trebas odstat nebo tak neco.Dene sem 2krat doplnoval zasobnik a kdyz jsem si po 14dnech chodu vzpomel na to,ze bych ji mel vycistit,tak ve zvlhcovacce nebylo ani smitko.Abych to zas neprehanel :D,tak po stenach trosku kamene bylo,ale ten se dal wodrbat houbickou.Za celou dobu pouzivani jsem ani jednou nemusel cistit membranu,az teda po tom,co mi ji nejmenovany pribuzny vycistil octem,od te doby se v ni tvori trosku slizik :mutant:,ale to neni nic tragickyho.
Erixon
ad velikost nádrž(ky) - je nedostatečná jak u profesora tak u sps. Sps vydrží na plno tak 15h (liší se kus od kusu), takže docela opruz s častým dolejváním...

Kdybych kupoval novou tak jdu spíš do nebleru, ten má kromě výhodný "neomezený" nádoby taky líp vyřešený napájení. U některejch sps totiž brzo odejde napájecí zdroj(nejspíš když se tam dostane vlhkost). Nebler se napájí klasickým 12v adaptérem, kterej se dá uhlídat v suchým prostředí.

ad čištění
Některý fanatici tady doporučujou čistit jednou tejdně octem(dobrej na vodní kámen)
Výrobce sice doporučuje používat převařenou dobu, ale to jsem nikdy nědělal, takovýho času by to zabralo.
Nejvíc zaprasit vnitřek se povedlo když sem tam lil vodu ze studny - supr ec kolem 0,17 jenže byly ve vodě rozpuštěný okem neviditelný částice jílu (prostě červenice). Po týhle zkušenosti jsem přešel na odstátou vodu z kohoutku - ec kolem 0,47. imho stačí čistit každejch 14dní - S TOUHLE VODOU, s jinou to může bejt jiný.
Expiry
Profesora jsem mel zavrenyho v malym sudu s ypnutou ventilaci asi 5hodin a jel na plny koule.Para stoupala z trubky na odtah a kdyz jsem obklopil vyko,tak vsude byly louze+chvili trvalo,nez vubec bylo neco videt.Pan Profesor to ustal a funguje porad.Zvetseni nadobky mi nepripada jako nejaky problem.Napriklad u zvlhcovacky Profesor Z-14 se da do nadrzky nahore vyvrtat mala dirka do ktere za pomoci silikonu pripevnite hadicku,ktera povede napriklad do kanystru umisteneho na skrini.Kdyz odtece ze zasobniku na zvlhcovacce dostatecne mnozstvi vody,aby v zasobniku vznikl podtlak,tak se prez ventil,prez ktery vyteka voa,nasaje vzduch a z kanystru natece do zasobniku dalsi voda.

Kdyz se budes trochu snazit,tak muzes mit trebas SPS se zasobnikem na 200l :satan:
Calzone
Ptal jsem se obchodníka a napsal mi, že rozměry Ultrazvukového zvlhčovače vzduchu AVAIR ULTRA 2 jsou:
šířka 315mm
výška 290mm
hloubka 180mm

Takže pro svou menší skříň zvolím asi ten nejmenší zvlhčovač Proffesor a do vršku skříně dám přídavnou nádržku + dolu parní rozvod. :)
P0mpO
zdravicko, mohl by mi nektery z majitelu zvlhcovace SPS 808 napsat jeho rozmery?? diky :o
Kutas
hele skodi sps818 kdyz dojde voda a je to proad zaple? ja sem ji tak totiz uz 2x nasel rozbitou proste nejevila znamky zivota ted to mam po druhe v reklamaci asi zas spalene trafo...
Expiry
Newim jak je to u SPS,ale Profesor se automaticky vypne kdyz mu dojde voda :afro:
Apofiss
SPS také...
j.d.
nazdar. ja koli velkosti skrine nemozem mat zvlhcovac. staci ked budem rosit listy a este steny skryne?
Soul Rebel
citace:
Původní příspěvek od j.d.
nazdar. ja koli velkosti skrine nemozem mat zvlhcovac. staci ked budem rosit listy a este steny skryne?

A co udelat diru ve stene, mit zvlhcovandu vedle a vest tu paru hadici dovnitr?
Zedy
citace:
Původní příspěvek od j.d.
nazdar. ja koli velkosti skrine nemozem mat zvlhcovac. staci ked budem rosit listy a este steny skryne?


Jo to je dobrej postup a taky je dobrý koupit pod květníky nopkovou fólii a když jí uděláš stěny po stranách, tak do ní vyleješ taky nějakej litr vody, ktere se ti postupně odpaří, ale ať ti v ní nestojí voda moc dlouho. Zkus taky mokrou látku přes stínítko.

Proč nemůžeš zvlhčovat ve skříni?
HeavyShluck
j.d. hele stacit to rozhodne nebude - teda nenahradi to plne cinnost zvlhcovacky, prinejmensim proto, ze tu skrin proste nemuzes strikat kazdejch 5min po proschnuti. taky kdybys to hodne casto strikal, rekneme tak deset- a vickrat denne, tak se ti z toho kolobehu mokra a sucha udela povlak vodniho kamene na cemkoli co budes strikat (listum to udela obzvlast spatne). nejlip bys to udelal kdybys zvlhcovacku stejne poridil a nechal ji pracovat mimo skrin (vedle) a jenom ji prodlouzil sosak hadici dovnitr skrine (u SPS to jde fakt jednoduse) jak ti to radil Soul Rebel. taky pak nezapomen tu paru uvnitr skrine poradne distribuovat (hadice muze ustit pred cirkulacnim ventikem treba). jo a hadry na stinidlo nedavej, nevim jakou mas wattaz ale treba u sestikila (myslim ze i min) rozhodne riskujes pozar.
MANHUNTT
Obě dvě doporučuji,poměr VÝKON/CENA :Scarlett SC 986 & PROFESSOR Z-14
Calzone
MANHUNTT:
A zkoušel jsi ty zvlhčovačky někdy ve skříni vůbec? Třeba ten professor je tak slabej, že ti ani omylem neudělá požadovanou vlhkost ve skříni při zapnutém světle. Je několikrát slabší než by vůbec taková zvlhčovačka pro naše účely měla být.

Já si professora koupil a hnedka obraten na to jsem si musel koupit ještě SPS, která už dostačující je. Professora používám akorát v noci, to tam těch 60 - 80 % dám, při zapnuté výbojce se mi s ním hne vlhkost tak o 10 %.

Tahle zvlhčovačka najde imho využití tak pokud člověk pěstuje v nějakém mikro boxu pod úsporkama, nebo ledkama, kde je max nějakej malinkej PC větráček.

Takže bacha, aby se vám ta zvlhčovačka nakonec ještě neprodražila... Jinak v Sandi ho mají dokonce za 390 Kč.
HeavyShluck
Tyhle mikrozvlhcovajdy (profesor a spol) jsou fajn ale musite vnimat jejich rozmer a vykon a taky objem nadrze. Maj hodne malej prutok treba tretinu oproti SPSkam, delaj ovsem takovy tenci proud pary tudiz "doparej" hodne daleko a presne. na mensi roomy jsou rek bych idealni a hranici bych videl nekde kolem tech 250W - ta dvepadina o rozmerech cirka 80na80 bude uz na profesora trochu moc - celej room to efektivne nezvlhci (to je spis uloha pro SPSku), nicmene jenom treba primo mlady kyti (nasmerovano) nebo kyti pod nejakym parnickem nebo poklopem atd. zvladne hrave. U 150W a min bych pri rozmeru skrine rekneme 60 a min na 60 a min uz videl jeho moznosti celkem realne i na zvlhceni cele skrine. Tam kde neni potreba prilis silne cirkulace vzduchu - matkarny, klonovny, vegroomy - je taky idealni.
Nejvetsi problem techto mini zvlhcovacu tkvi v jejich maly nadrzi - na plny vykon (jimz tenhle slabsi pristroj zejmena ve vetsich roomech bude pracovat prevaznou dobu) vydrzi voda v nadrzi...no uz ted presne na minutu nevim ale rekneme kolem tech osmi-deseti hodin? A to je jako fakt malo - dyk to nemuzes vod mladejch klonu ani na pul dne, pokud neposefujes vetsi nadrzku nebo vyssi vlhkost jinym zpusobem. Takze bych rek ze i tyhle zvlhcovajdy vyznam a vyuzitelnost maji, zejmena ale pro mensi - ani ne roomy - ale spis jen boxy. A taky jako levna a dostupna zaloha vetsich pristroju jako SPS.
flatboy
cauec groweri nikde sem se tady nedoscetl jestli muze byt ta zhvlcovacka ve skrini, tim myslim jestli ten ultrazvuk nemuze mit nejaky neblahy vliv na moje miminka :D
Janxu
citace:
Původní příspěvek od flatboy
cauec groweri nikde sem se tady nedoscetl jestli muze byt ta zhvlcovacka ve skrini, tim myslim jestli ten ultrazvuk nemuze mit nejaky neblahy vliv na moje miminka :D

jo muze bejt ve skrini
zatim nikdo zadny zmeny ke spatnymu nepozoroval, takze se neboj a smele do toho
Expiry
Jedina nevyhoda zvlhcovacky v growroomu je ta,ze obvykle pristroj neni konstruovan an takovou vlhkost,jakou sam vyprodukuje=pri velke vlhkosti de zvlhcovac do kytek :D
xy_SVK
Cau vsetci
Chcem sa spytat mam sps zvlhcovacku v spodnej skriny nie v boxe a chcel by som vediet ci tam mam neako vyriesit vetranie (pritah) k tej zvlhcovacke, ci ju tym neako nepretazujem ze je v zavretej skiny bez pritahu.
Dik za odpovede
Calzone
xy_SVK:
V té zvlhčovačce je normálně větráček, který musí mít samozřejmě co nasávat, takže nějaký přítah je určitě potřeba.
hypiz
cest growers, tak jsem si poridil SPS 808 a vznikly hned dva dotazy:

1. Nastavil jsem v boxu cca 80% vlhkost ale mam problem ze pri takove vlhkosti se v mem pokoji (kde bezne ziju) vytvori sileny "parny oblak" , zajima me jestli je to normalni stav a jak tuhle vec resite?? odtah vypinat nechci a nic jineho nez snizit vykon na cca 60% vlhkost zatim nepomohlo

2. Upravujete nejak vodu do zlhcovacky?? je mi jasny ze by mela byt aspon odstata spis mi jde o upravu ph, pac to spolkne kazdy den 5L nejmin...
Calzone
1. to zní jak kdyby jsi těch SPSek měl tak deset. Mě to žádné mračna páry v místnosti nedělá. Možná by ti to vyřešil silnější odtah, který by to líp rozfoukal do vzduchu.

2. odstátá být asi ani nemusí, já jí odstávat teda nenechávám, podle mě to žádný negativní vliv nemá. Co se týče PH, tak to upravovat nemusíš, PH se upravuje jenom v zálivce (správné ph roztoku/hlíně má být kvůli tomu aby mohla kytka v tom kořenama přijímat živiny, ale je jedno jaký PH je ve vzduchu).
hypiz
1. Prave proto se ptam jestli je to normalni. Jdu rano do prace a zapnu SPS tak na 80-90% vykonu, prijdu ve tri domu a v mistnosti vidim proste takovy "opar" - neni to nic extremniho ale kazdy kdo tam prisel si toho vsiml :smoker: ... odtah tam mam 12cm pc vetrak kvuli tichosti - urcite by pomohla otevrena ventilacka ale kdo by mrzl v tehle zime ze ...
Zatim jsem to vyresil akorat stahnutim vykonu SPSka a v boxu udrzuju cca 65% vlhkost, asi nezbyva nez to tak na zimu nechat.

2. Tak mi spadl kamen ze srdce, v zalivce ph samozrejmne upravuju ale s mou vrozenou lenosti a ph vody z kohoutku 8-9 byva i tohle kolikrat problem - holt sem vyrostl na outdooru ;)

Kazdopadne diky za pohotovou odpoved!
God_mars
Zdravim na této stránce najdete zvlhcovace za celkem zajímavou cenu.
A jeste vzduchovace do vody za 350 tam maj 6ti vyvodovy 600l/h.
http://www.averecord.cz/index.php?s...E-7E4C561C1BEC}
Oliwer
Čao..je možný vypnout na řízky aktivní odtah a nechat jen pasivní?Přítah je aktivní,taky ventilátor uvnitř.
Oliwer
Totiž...v noci je to pohoda,ale přes den je vlhkost bídná a to jede zvlhčovačka na 100%.
Calzone
smazáno
Oliwer
a
Oliwer
Jo a visí tam taky dva ručníky..:-))
God_mars
Oliwer>podle me to tak klidne muzes mit pokud to uchladis , jde o to ze pokud mas aktivni odtah tak tam bude podtlak a vse pujde tam (je to treda pro pachac) kdyz to tam budes jen prat tak ti to tam bude ruzne cirkulovat,a bude se ti tam drzet i vyssi teplota.
Oliwer
God_mars..jasný,teplota je ve dne vyšší,ale vlhkost nespadne pod 50%.Až povyrostou zapnu odtah..Dík..
Machoman
citace:
Původní příspěvek od Oliwer
Čao..je možný vypnout na řízky aktivní odtah a nechat jen pasivní?Přítah je aktivní,taky ventilátor uvnitř.


Ne vzduch se musí točit(novej dovnitř,starej ven)

Lepší je dodžovat tohle i na ukor menší vlhkosti;)
Oliwer
O.k,nechám si poradit..
Pokud někdo má akutní problém s nízkou vlhkostí a z nějakejch důvodů nemůže v ňákým rozumným čase pořídit zvlhčovačku,tak mokrý ručníky jsou řešení,když přes ně foukám prostorovým ventilátorem a spodek ručníků je v nádobách s vodou,voda sama vzlíná ručníkama vzhůru a není tak třeba xkrát za den namáčet a věšet ručníky..Stačí pak jednou za den,za dva doplňovat vodu do nádob..Chce to ovšem místo v pěstírně.Já sem takhle zvednul vlhkost v růstu z tragických 35-45% na solidních 60-65%..

A.., tak sem v jiný trejdu(vlhkost)našel ten samej způsob,akorát teda potvrzuju,že to funguje,ale mnohem líp když přes ty ručníky foukáte a tu vlhkost z nich vyháníte,než když tam jen tak visej..
Máte někdo zkušenosti s touto zvlhčovačkou? http://elektrocoleti.cz/kvalita-vzd...u-sps-818a.html

Měl by to být nástupce legendární zvhlčovačky SPS 808. Lze ji napojit na potrubí a připojit externě do skříně?
Hakan
Po cca čtyřech letech mi odešla do věčnejch lovišt moje SPS 818A. Svojí službu plnila na výbornou, nicméně chyběla jí funkce automatického vypnutí při nedostatku vody. A to se jí zřejmě stalo osudnou. Zapátral jsem na netu a objevil jsem tuto SPS-701 http://elektrocoleti.cz/kvalita-vzd...hu-sps-701.html

Máte někdo zkušenost? Měla by mít údajně i automatický časovač a také zmíněnou funkci vypnutí, při nedostatku vody.

Jsem takřka rozhodnutej, že jí objednám, jenom mě zajímá, jestli je tu někdo, kdo jí má, aby mi jí buď doporučil, nebo vymluvil.

Předem díky

H
Chilligrow
Ahoj, pročetl jsem to tady ale nenašel řešení pro malý box ( 50x60x50) kde mám malou ultrazvukovou zvlhčovačku. Řeším problém s nádobou. Mám k ní plovák ale nevím jak nejefektivněji doplňovat vodu. Napadlo mě odpodní potrubí a na něj záslepku. Nebo třeba externí nádrž s vodou venku... ale nevím si rady ... Poradí někdo ?
Díky
KALAJDY
Ahoj lidi mám dotaz... už se chytám za vlasy :) Mám box o rozměrech 90x50x180 a v ní 250w a odtah 200m3/hod mám tam i klipsňák a zvlhčovačku.... No tak a teď konkrétnějc
Když jede ofuk a odtah nedostanu se přes 40 procent vlhkosti ale zároveň nemužu tlumit ventilátor protože by mi vyskočila teplota :/ Už si nevím rady příjde mi že ten ofuk hned tu páru rozfouká přitom zvlhčovačka má zabudovanej svuj hygrostat a sama si vyžene vlhkost na požadovanej stupeň kterej nastavim. Neví někdo jak to vyřešit? Už fakt netuším jak to poštelovat aby se tam ta vlhkost držela...
PS: když vypnu ofuk je tam vlhkost nádherná ale teplota jde hned hrozně nahoru :(
matko291
citace:
Původní příspěvek od KALAJDY
Ahoj lidi mám dotaz... už se chytám za vlasy :) Mám box o rozměrech 90x50x180 a v ní 250w a odtah 200m3/hod mám tam i klipsňák a zvlhčovačku.... No tak a teď konkrétnějc
Když jede ofuk a odtah nedostanu se přes 40 procent vlhkosti ale zároveň nemužu tlumit ventilátor protože by mi vyskočila teplota :/ Už si nevím rady příjde mi že ten ofuk hned tu páru rozfouká přitom zvlhčovačka má zabudovanej svuj hygrostat a sama si vyžene vlhkost na požadovanej stupeň kterej nastavim. Neví někdo jak to vyřešit? Už fakt netuším jak to poštelovat aby se tam ta vlhkost držela...
PS: když vypnu ofuk je tam vlhkost nádherná ale teplota jde hned hrozně nahoru :(


Vypni zvlhcovacku a daj perlit zaliaty vodou alebo ofuk otoc inde nie na zvlhcovacku.
vondris
zdravym vseci growery.potrebuju pomoct s vlchkosti.stale se mi drzi okolo 60 procent mam i ceresit ale stale nic neklesa.odvetravam kazdou ctvrt hodinu z hodiny 24 hodin denne a stale nic.nejake rady??dekuji
Kreator1993
Odtah měj puštěnej nonstop
krobak
citace:
Původní příspěvek od vondris
zdravym vseci growery.potrebuju pomoct s vlchkosti.stale se mi drzi okolo 60 procent mam i ceresit ale stale nic neklesa.odvetravam kazdou ctvrt hodinu z hodiny 24 hodin denne a stale nic.nejake rady??dekuji


Ak znamená odvetrávanie 15min/hod že sa ti takto zapína odťah, tak tomu teda chápem. Tak začni 60min/hod a máš to nie? :)

Ak sa mýlim tak problém trochu lepšie popíš.

edit: Kreator1993 ma predbehol :)
vondris
ted sem to zapnul na odtah hodinu a pul ne a zas tak dokola tak sem zvedavej
techem
Vondris ten odtah musí jet nepřetržitě... Nevím co na tom nechápeš
Kreator1993
Možná má naho..o ventilátor. Já měl taky Dospel vko 150 bez kluznejch ložisek a doporučené zapnutí max 30 min v kuse. Po 24h denně vydržel jet přes rok. Teď sem jenom zvědavej co mi řeknou na reklamaci :D
bruno.kudrna
Zdravím
Napadlo mě co kdyby se do té zvlhčovačky dalo hnojivo nebo stimulátor který sou aplikovatelný na list.Třeba poloviční,třetinové dávkování než doporučuje výrobce,ale zase pořád.
Šlo by to?Zkoušel to někdo? Určitě už to někoho napadlo.Přiznám se že úplně celý sem to tu nečetl je to fakt dlouhý tak se moc nezlobte.
Za odpověď nebo odkaz díky.
Zdárek:sun:
bruno.kudrna
Zdravím
Tak co nikdo nic??
Zdárek:sun:
Pěstník
Zdravím všechny, Prosím vás bude mi tenhle zvlhčovač vzduchu stačit na box o velikosti 55x80x150 ? Abych měl v růstové fázi alespoň 60-70 % vlhkosti? Na kytky mi fouká ventilátor ( 20cm ). Díky moc za rady. https://www.mall.cz/zvlhcovace-vzdu...CFYc44Aodi9YEcA
Hruškomet
Vypadá to jako extra mrtvej thread, ale už jste si někdo zkoušel zbastlit zvlhčovačku za pár šupů z membrány, zroje, větráčku a nějaký nádoby? Momentálně čekám na zásilku membán z čajny, ale hodily by se mi nějaký rady. Pokud nejsou a i přesto se dočká moje konání úspěchu, rád se o něj podělím v podobě nějakýho how to seriálu. Nechť nás vláha spasí
H.lazi
citace:
Původní příspěvek od MANHUNTT
ČAUTE

musim jenom připsat že tento zvhčovač je opravdu super a ze ty peníze co stojí máte doma kvalitní přístroj který vyřeší jeden docela velikej problém:smoker:
používal jsem dvě sklizně mokrý ručníky a nádoby s vodou a od zakoupení přístroje mi odpadla otravná každodení práce s namáčením ručníků.:D:D:D
než jsem díky Growařům sehnal a koupil tento zvlhčovač,měl jsem asi tři různé přístroje na vlhkost,ale ani jeden mi nevyhovoval tak jako tento.
Díky:punk::punk::punk:



můžu se zeptat k čem slouží ty drátky nad kytkama?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma