Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 [2] 3 
eXecutorovův první skleník - Klikni zde pro originální téma
executor
to kotg: priste prosimte davej radsi na svoje fotky odkaz do tvyho threadu nebo do sve galerie........
Bulb
Máš pěkný kytí... ty kytky ve skleniku tam mas na predpestovani nebo je hodlas nechat az do konce ? Zda se mi ze jsou moc blizko u sebe na sklenik... z vlastni zkusenosti to neni moc dobry, pak z nich budou kere jak sfina a nebudou mit misto...
executor
Je to tak naschval, pocital jsem s tim, ze budou nejaci samci.....Taky se stalo a misto dvou uz tam je jen jedna a takhle se to pomalu procisti do optimalni podoby.
wickk
s
executor
Dneska jsem definitivne naposledy presazoval v letosni vysadbe...Nejaky kytky (3x JH,1x AK47 a zbytek nonamy) jsem nechal zatim za oknem v kvetinacich. Casem je dam do skleniku i s kvetinacema, protoze do hliny uz se nevlezou. Zasadil jsem 11 kusů Jacka Herera do skleníku tak jsem zvedavej co to udělá. Jinak ty dvě samičky nonamu rostou jako z vody......
executor
Takze vsichni JH se chytli ve skleniku az na jednoho, ktery ma pro me nepochopitelne spaleny listy (pritom to zalivam vecer) a navic ne na listy takze proste asi nejakej shit..........
Šťovík
hele tedkonc si zastipuj doaleluja, pokud to mas ted venku tak to si na pravy kveteni jeste pockas, vzdyt na 12/12 prepina priroda az v den rovnodennosti, takze az na podzim. tydle kvitky se obcas objevujou, ja je mam na indooru na hawaii a jsou tam furt, takovy ne na koncich vetvicek ale spis na kminku.
Jinak zkus misto zastipovani, ktery tu kytku zbytecne zbrzdi, ohnout kytku tak, aby ten vrsek byl niz nez stred kminku a vetsina vyhonku na nem, ono to krasne nastartuje rust tech bocnich vetvi a pri trose sikovnosti porad zachovas o neco vyraznejsi centralni palici a ty keriky jsou prima, mrkni ke me, mam tam fotku nevilles haze, ale nemam zkusenost jestli to funguje i u vsech ostatnich kytek. zkus to na jedny a uvidis jak ji to pujde v porovnnani s ostatnima.

tak hodne stesti, ja to jdu sazet zejtra :)
executor
to stovik: Potreboval bych blize specifikovat kde je na kytce ten KMINEK. Popripade odkaz na foto jak mas na mysli to zohybani. V tve galerii je toho opravdu hodne.
Kytičkám se ve skleníku VELICE LÍBÍ!!!
ritcho
jo vypadá to hafo velce v pohodě!!! karma tě nemine !! :-).
executor
Tak jsem zaštípl veškeré kytky co mám ve skleníku až na JH (ty jsou ještě docela malý). Hnojení se osvědčuje a kytky rostou jako z vody. Ta spálená kytka se vzpamatovala a má se čile k světu. Fotky jsou zde......
executor
Dle propočtů vyrostla ta největší kytka za 20 dní o 1 metr a 10 centimetrů.......TO BUDE MŇAMKA
zasa
2 executor:
mas to fak moooooc pekne!!
a na to jak ti to rastie kukam tiez!!!!ozaj nebude kvetinkam vadit ze su tak blizko vedla seba???
executor
2 zasa:
No samozrejme ze by jim to vadilo za predpokladu, ze to budou vsechno samice. Zatim jsou jisty 3 samice (jsou to nonamy - ty 3 velky kytky) ostatni jsou JH a ty jeste pohlavi neukazali takze cilem je az se objevi samec tak jde ihned na mlíko a tím pádem uvolní místo okolním kytkám. Ale jak to tak sleduju tak to kytickam nejak nevadi ze jsou blizko sebe. Spis ted resim problem jak mam kytky ohybat aby se nedotykaly skel skleníku. Jestli to muzu vest vodorovne po natazene snure na pradlo či jinak. Nevíte někdo?....vypadá to na dost velký křoví.....
executor
Fakt nikdo neporadí???:-( Je to docela aktuální.....kytky rostou jak stary prasata-za chvilu se do toho skleniku ani nevlezu:(
Haggy
tak s tim tazenim ,to neni problem, klidne to delej, ale musis je pomalinku a opatrne naklanet az je dostanes do potrebnyho smeru..takhle sem pomahal delat kerik...tak grow and peace;)
executor
No tak s tím tažením to vyřeším v pátek....jinak sem dávám další fotky. Zatím mi jeden JH ve skleníku ukázal kule, takze ho v pátek dávám ven ostatních 8 JH se drží a koule zatím neukazují. Ty tři nonamy (ty nejvetsi kytky) rostou jak blázen (to bude úroda:D:D). Hlavne ta nejvetsi uz má tak 160cm.....
Haggy
TYJO...fakt hruby kytky ve skleniku....nadhera!! mit ja sklenik, tak vypada podobne;) GL
husajn
CAu.No máš to moc pěkný,hlavně ta vejška!!Já letos taky jedu skleník,ale takhle do vejšky mi zdaleka nejedou.Přitom sem nezačal o moc dýl než ty.Asi sem je moc brzo zastřihnul a taky je ted v moji lokalite dost hnusný počasí.Odkud jsi ty?Aspon přibližně.Snad se mi to rozjede tak pěkně jako tobě:) Tak ať to roste.
jumper
vidim ze se tady nekdo bude mit nejen na podzim hodne dobre? vypada to moc hezky,ale bacha at z toho nemas jenom dzungli,taky by me zajimalo co s tou mega kytkou,uz nemas mo moznosti kam ji vest,ja bych ji asi zacal privazovat nak pod stropem,a urcite bych ji strihnul.....no at se dari
executor
Jak to mam jako strihnout? Budu to vést po skleníku jako hrozny:D Nechám to plazit.......:D
Krishna
to executor: prepac,nechcem prudit,ale to nemusi byt vzdy najstastnejsi napad,nechat kytky necj sa plazia po stenach...Podla mna by si ich strihnut mal=uz teraz su velmi vysoke na tem sklennik.ASk sa ti na jesen budu palice dotykat skla,tak budu plesniviet-tot moj nazor.Myslim,ze by bolo dobre ich strihat a urobit kriky s co najvacsim poctom konarov a pekne ich tvarovat a ohybat,aby si vyuzil priestor...good luck
executor
Krishna: Neboj chlape. V patek jsem uz natahoval provazy abych zamezil kontaktu kytek ze skly a tu nejvetsi kytku jsem zacal ohybat. Abych rekl pravdu tak nerad bych ju smiknul nahore, protoze tam to vypadá na moře potenciálních paliček, a kdybych to šmiknul tak nevím co s tím. Navíc to má ohromně tlustej stonek....Navic nechapu co si o tom mam myslet, ale u kytek, co mam pod lampou se mi FIM povedl 100% na vsech a ve skleniku se mi FIM proste nedari......Je hezčí mít keříky, než 2 metrový kytky.......
Krishna
Heh ..ok :D ...ja som FIM skusil teraz prvy raz vobec.Dozvedel som sa o tej metode odtialto z G.Nebol som davno na poli,lebo furt tu u nas chcije...Ked ta zajdem,tak aj uvidim,ze ako zareagovala moja planta na to...jak povedal slepy...uvidime ....bye
luckyBOB
cao,
nedoporucuji takovou to vysku ve skleniku..budes must potom pouohybat atd..normalne ju treba ve 2/3 usmikni a bude z toho mit ker..pokud budes mit kontakt ze sklem tak se ti lehce spali..peace
executor
2 amalka: Taky si lamu hlavu. Jsem bezradnej co si s tim pocnu......je to poprve, pristi rok uz budu o neco chytrejsi:D Mate pravdu, tu velkou bych mel stipnout, ale co s tim ustiplym.....to je naprosto noblesni (tam by bylo jinak palic). Nevite jestli z toho jde udelat nejakej noblesni rizek? Je to proste skoda (nemam to srdce to usmiknout).......
executor
OK. Tak já ju teda poslu k holici. Mezitim se podívám, jestli z toho půjde udělat nějakej šnicl a ten bych dal na balkon do kvetinacu k ostatnim balkonovym kvítím:D
wolverin
executor : strihaj co to da, ja som to minuly rok strihal len tak ako som uznal za vhodne a uz v auguste bol ten sklenik maly :) a to mal na vysku 2.20m. takze nevahaj a strihaj, v skleniku ti to porastie ako
blazon. ak tak kukni do mojej galerky. ja som to potom musel furt ohybat, viazat motuze a privezovat ich kde to len slo. a aj tak mi to nepomohlo, dost palic som ulomil lebo som ich tolko ohybal a co ma najviac sralo ze vrch rastliny bol potom uz cely cas prilepeny na vrch sklenika a ked bolo moc teplo tak sa tam udrzaivala vlhkost a hnilo mi to...:(
executor
Zatím jsem teda nic neušmikl, ale zato jsem to pěkně pozohýbal pozavazoval motouzem jak jen to slo. Jen jsem se chtel zeptat, jak dlouho to bude tak bude ještě růst než to hodí květy? Už to roste přes 2 měsíce.......
executor
Prave jsem prisel na celkem dobrej napad a tak se chcu zeptat co si o tom myslite. Co takhle dat cca 5-10 cm pod skla skleniku takovou tu sitku jak se v tom prodava cibule........udelat to podel celyho stropu skleniku aby se kytky nedotykali skel a zaroven by tam svitilo svetlo uplne stejne.
papaja
mno usmikni klidne 1/3 kytky nebo si z té třetiny nadělej klony ale štípej a prostřihávej ty největší listy ok? proč už asi začínáš tušit nemám pravdu?
executor
to papaja: včera jsem ty listy zasříhal...............byl to prales.....
mati0n
executore neboj se to smiknout nadelej rizky to vyroste a rozvetvi se to jeste vic a priroda prepina az na podzim takze si pockas a to vyroste do ty doby a budes stejne jeste zastrihavat
executor
Vy nechapete, ze nemam zapotrebi nadelat rizky....nevedel bych proste co s tim. Mam strasne moc kytek a nevim kam bych to dal. Mam kytky na balkone, ve skrini, na zahrade, ve skleniku a aji za oknem. Tolik casu co u toho denne stravim. Jeste kdybych mel delat rizky......Ridim se radsi rad, ktere mi dal šťovík a to je to ohýbání pod kmínek. Zohýbám to úplně strašně moc a výšku už kontroluju. Zítra se poptám po nějakých těch pytlích na ten strop skleníku.Jinak děkuji za rady a za K+ :D:D
Máš to pěkný kámo, jen si dej bacha na vejšku, ve skleníku to hrozně letí. Je totiž možný, že se ti tam za chvíli nevejdou. Pro skleníky je dobrý volit konkrétní genetiku. Perfektní je Afghani#1, velmi malá odrůda, která se vejde do skleníku tak akorát.
měj se ať to roste k+
executor
Afghani říkáš.....hmm, že bych to testnul příští rok? Když se zadaří tak sem zítra hodím fotky. Šťovíkova metoda je výborná (na skleník asi nejlepší). Na indoor už je to docela peklo takhle ohýbat, ale ve skleníku mě to docela aji baví-kytky se přizpůsobí růst do boku nebo dokonce aji dolů a ihned začnou růst boční větve, které později zase zohnu a furt se to opakuje........nádhera
executor
Zde jsou teda ty fotky tak dlouho slibované.......
executor
Neda se k tomu nic jinyho dodat než jen: JE TO DŽUNGLE:)
kotg
Hehe, fakt dobrý, kytky vypadaj zdravě, což je v pohodě.
Možná bych to trochu prostřihal, protože potom to bude strašná monster bush!!!
Jinak hezky roztahaný:).
executor
Jojo, kytky postříhám zítra. Je jim tam těsno a nějaký listy jsou tam opravdu zbytečný. Tak na 4 kytkách nerozeznávám hlavní vetve od vedlejsich. To ohýbání má něco do sebe. Můžu jen doporučit.............
executor
To je pravda. Ale prijde mi to zbytecny, protoze budu davat tu sitku cca 10 cm pod skla abych zamezil kontaktu kytek ze skly. Priste alespon vim, ze stačí 4 kytky....bohatě. Hold chybami se člověk učí.........
papaja
je to tak sekni to klidně i polovině....
executor
Tak jsem dneska usmrtil dalšího samce....A mám takový tušení že takovej ten pěknej keříček ukazuje pomaličku ale jiste taky koule-jeste tomu nejakej cas necham.....
executor
HELE, PRAVE JSEM SI VSIML ZE MI PRIBYLO NOVY SVETYLKO POD MYM JMENEM. Chci vam VSEM podekovat za to kdo mi posilate K+.
executor
2 Kudre: chacha. Dobrej mazec kytka:D
thc.cwock
mas to fakt dost pekne...k4u
executor
Vcera jsem nainstaloval do skleniku uz tu sitku. Koupil jsem ji v OBI a jmenovalo se to ochranna sit proti ptakum (50,- 2x5 metrů)
Millanm
pridej sem pls dalsi fotky mas to fakt super k4U !
executor
Tak jsem dneska udelal kompletní čistku skleníku. Vytrhal jsem plevel, zohýbal jsem, zastříhaval a hnojil, postřikoval. No, bez pravidelné takovéto péče, kterou je nutno podstoupit tak 2x týdně by člověk asi nic moc nevypěstoval. Fotky sem hodim v co nejblizsi dobe (zacatek pristiho tydne).......
executor
to amalka: Jsem sám zvědavej jestli ho tam směstnám, ale vidím to celkem reálně.....tenhle týden jsem vyškubnul dva samce a jeden takovej nádhernej keřík bude nejspíš hermáč takže ten půjde pod kosu taky-škoda ho:( takze se tam místo dělá solidně........Základem je zohnout hlavní větev skoro do pravýho úhlu a kdyz to jde tak aji víc o to víc začnou růst boční větve jako divý. Je pravda 2 měsíce růstu jsou dva měsíce růstu, takže když se to opravdu bude vymykat kontrole tak budu nucenej to štípnout a nadělat řízečky.....ostatně každá špatná věc je k něčemu dobrá.......
Deckardph
Hehe executore mam uplne stejnej problem jako ty mam sklenik a v nem 4x JH a jaksi to udelalo BOOM a uz ted to chce ten sklenik rozborit koukam taky ze se ti nechce do toho smikani treba v polovicce asi myslis ze se pripravis o velkou cast urody co takze ja zvolim moznost strihani v polovine a udelam mlicko a napisu tak za mesic report jak dopadlo smikani ok mej se smej se :-p
executor
JH se drží v klidu, ten se vůbec netáhne, ale ty nonamy rostou jak diví.......:D:D:D
Deckardph
si delas srandu ne ze se jh drzi v klidu no mozna jo ale ne kdyz je vysazenej na zacatku dubna hehe fakt uz mu sklenik nestaci ani nahodou 2x4 metry ker :))))
executor
nechapu...su asi moooc......
executor
Mate pravdu, ale preci jen JH roste pomaleji nez ty tri nonamy jak tam mam a to podstatne. Navic JH se da suprove tvarovat do keříčků a ještě to nejsou tak prasečí kytky, že bych se měl bát, že budou velký jak ty nonamy, protoze uz jsem se poucil a zaštípávám jak to jen jde. Když se zadaří tak sem dneska hodím fotky.......
executor
tady jsou:
executor
Všimnite si na predposledni fotce toho tvarovani.........
smooth
mash tak K+
dari se ti jen tak dale...
husajn
CAu.Máš to pěkný!Chtěl bych se zeptat,jestli když kytkám takhle ostříháš ty listy ne od stonku,ale prostě ušmikneš špičky listů,jestli to kytce nevadí???Mám taky skleník a začínám mít problém s překrýváním lystů mezi kytkama a stíní mi to na spodní patra.Mam je moc u sebe :( Tak sem myslel ,že je taky vezmu k holiči,ale mam trochu strach,aby mi pak ty zbytky listů neodumřely.Dík za radu a za zkušenosti.
executor
2 husajn:právě že s tím vůbec žádnej problem nemám. Klidně to prostříhej.... Naopak, se to nepřekrývá a rostou nový větve a ty můžeš pěkně sledovat jak to nádherně roste.
husajn
fajn.dík za radu.Dneska na to vlítnu :)
executor
Tak jsem včera poslal do PEKLA další dva SNAD samce. takze ve skleníku už se krčí teď jen 11 kytek-skleníček se nádherně pročisťuje.........
husajn
ty woe,zajimavý je,že jak tady čtu ty diskuze,tak už všichni trhají samce apoznávájí samičky,ale já furt nic :( V nějaká diskuzi sem četl,že ten muj model někomu ukázal pohlaví až koncem srpna!!!No doufam,že nebudu muset tak dlouho čekat...
husajn
hmm,tak sem to asi zakřiknul.Ted sem se byl mrknout na kyti a vypada to ,že jedný rostou koule.Zítra dodam foto,abyste mi to potvrdili nebo vyvrátili.Já sem tak smutnej:(Člověk se s tim půl roku piplá a pak je z toho hovno:( A když si člověk zasadí jen 2 kyti,tak to nasere dvojnásob.Ted už se jen modlim,aby aspon ta jedna potvora byla paní.
executor
to husajn: jo to máš pravdu, je to nepříjemná záležitost spatřit KULE!!!!jasně zítra sem hoď určitě foto ať se můžeme podívat společně:D
husajn
tak sem to byl dneska okouknout znova v naději,že se mi to s těma koulema zdálo,ale soudě dle fotky je to asi jasný:(Co myslíte???Je tu jeste možnost,že to bude hermáč??A když jo,tak bude možný otrhat všechny male výrustky a tím z toho udělat polosamici???
Tím pádem se moje potencionální úroda zmenšila na polovinu a to se ještě modli,co se vyklube z té druhé krasavice.Už na ní taky začíná něco rašit,ale jeste nelze poznat co to je.Tak mi držte palce.
executor
Tak to ti chlape vubec nereknu:D:D:D:D:Dvím ale, že z teto fotky nepoznas samicku, ale nevim jestli poznas samce. Mam dilema taky to stejny u mych kytek......ale nastesti nemam jen 2:D
husajn
No,uvidim.Jeste kytičky necham chvíli růst a pak se uvidí.Kdyby to byl hermouš,tak bych ho nechal a snažil bych se ho zbavit těch samčích koulí:)Stejně se mi zdá,že je na květovou fázi ještě brzy.
Nesta
joooo kamo ja mel stejnej problem... zdalo se mi ze zacinaj brzy palicky... hh... az to bylo velky jako kravka..... hmm... tak ted pestuju doma hoodne :-) slusnyho samcelll a malinkatou samicku... obe stejne stary..... samec ma asi 1,5m a samicka asi 50 cm.... ale holka je to moc pekna ...
ale k tobe.... podle me je to urcite samec..... tak rest in peace.....
!!!PEACE!!!!
Pupiset
samec na 100 96 pryc s nim
husajn
fajn,ten zmetek pujde ven.Aspon si na nem zkusim ruzny pokusy s rizkovanim a taky o kolik větví lze pripravit rostlinu, než umře:)Budu ho zkrátka trochu mučit za to,že je to samec:)
executor
netrhej to. Klidne si pockej az se projevi-mas casu..........
husajn
No trhat ho hned nebudu,ale jestli si videl ten muj sklenik tak ty kytky sou dost blízko u sebe a tak jestli je jedna samec tak by si ta druha zasloužila víc místa.No zatim to všechno necham ladem.Každopádně díky za rady a sorry,že sem ti takhle zaflákal tvůj tread.
executor
Takze dneska byla daší várka zohýbání. Asi tři větve se mi polámaly, ale žijou, asi z nich udělám řezy takže jestli by měl někdo zájem tak ať mi napíše pm.
executor
zde jsou fotky
Veni Vidi Smoke
hehe, už to vypadá zajímavěji ... njn, už se těším, jak mi dáš ochutnat :)))
kozlik_sikula
Máš to moc pěkný....koukni na moje.. :o)

K+
executor
Tak dneska moja matka uřízla u babky nějaký kytky a nechává si to zakořenit ve vodě (prej to trva neco kolem mesice) tak se chci zeptat jestli by šli zakořenit aji normální řezy z kytky taky ve vodě. Zkoušeli jste to? Jde to nebo je to blbost?
Dudušek
to executor - jde to, ale je fakt, že to hodně dlouho trvá! dokonce to jde i zakořenit bez stimulátoru, fakt jen ve vodě, mně to trvalo asi tak 3týdny až měsíc, ale tenhle pokus jsem dělal minulý rok a všechny větve zakořenili. Jinak to máš fakt pěkné.
zasa
2: executor
cawec vsimol som si ze si kvetinkam obstrihal listy..ja som ich na svojich kvetinach obstrihal tiez ale mam obavy ze ci som ich neobstrihal moc vela neuskodi to nejak kvetine ked zostriham tie najvacsie listy???neodstrihol som ich cele...diky moc za odpoved
a kvetinky mas moc pekne k+ a nech sa ti dari
Nesta
cau chlape...
neboj se... kdyz ostrihas kytce ty nejvetsi listy tak myslim ze si udelal celkem dobre... pac ty berou kytce nejvic energie... a nedostava se na rust ostatniho... jako treba palic a vetvi a kdoviceho este....
ja to mam tady taky tak a je to moooc v pohode.....
takze se neboj... jeto sice kruty ale uvidis tze to fakt pomuze.....
!!!PEACE!!!!
Pupiset
4executor:stim listim bych se taky nebal,zatim bych strihal listi jen u hlavniho stonku.
Jinak stim zakorenenim jasne ze to de serizni rizky hod to na 12hodin
do vody a pak do vlhkyho substratu ,je dobry si udelat foliovnicek potrebujou hodne vlhkosti,me vetsinou zakoreneli od 14-20dnů.
Jinak muzes pouzit stimulax maj asi 3druhy.
:pimp:
executor
Řízečky se ve vodě libově chytly a už jen čekat a čekat až se objeví kořeny..........
executor
Nové fotky (na řízky jsem bohužel zapomněl) :( příště je vyfotím.......:girl: :pimp:
executor
Takze dnešním dnem už se do skleníku nejde skoro dostat. Udělám generální prosříhání listů. Mám tip jeste na jednoho samce tak ho pošlu do pekla. Pozohýbám větve a pak už jen budu čekat a čekat. Dneska chčije a chčije-optimální počasí na práci ve skleníku......
husajn
ty woe:)Máš to fakt hustý,ale nedokážu si představit,jak se tam budeš pohybovat:)Já mam jednu kytku ve skleníku a když sem se včera za ní chtěl dostat a trochu ukotvit hlavní stonek tak sem se tam nemohl dostat a málem zlomil dvě větve.To sem zvědav na tebe.Budeš si muset zahrát na hadího muže:) :)
executor
jj-budu tam různě skákat. Kytky jsou jako lasery a kdyz o jednu zavadím tak se spustí alarm. Uz na to trenuju pul roku....mel bych to zvladnout:D
ritcho
to executor: Máš libovený fotečky!!! :-).
Millanm
Jak to tak pozoruju tak si pristi rok budu stavet sklenik . Mas libovy kytky !!
executor
Nejprve chci vse podekovat za K+. Včera to byl strašněj masakr. Ve skleníku jsem strávil přibližně 2 a půl hodiny. Udělal jsem kompletní servis kadeřnictví tak se to tam trošku prosvětlilo. Nastříhal jsem dva kyble listů........Dále jsem přivázal zhruba 30 nových větví aby nerostli do výšky. Samce jsem zatím žádného neobjevil. Zato se projevila hrubě další samice JH (strašně prasečí kytka) tak jsem zvědavej co se z ní vyklube). Kompletně jsem to pohnojil zálivkou i postřikem. Fotky sem hodím někdy během příštího týdne až se kytičky vzpamatují od toho holiče.......
executor
Tak tady jsou fotky.....Omlouvám se za kvalitu některých, ale v takové JUNGLI se toho moc nafotit opravdu nedá......:D
executor
FOTO č.3 je jen jedna kytka. Nádherně se rozvětvila. Takže ve skleníku zbylocelkem 10 kytek (z toho 3x noname a zbytek JH). U jedné ještě nevím pohlaví. Každopádně skoro na všech kytkách už se objevily samičí preflowers takže fáze květu už se blíží. Hlavne ty tři první kytky jsem sázel začátkem dubna.......Jelikož pěstuji letos poprvé tak ani nevím kolik bych z toho mohl mít výnos......prostě nevím....nechám se překvapit:D:D
ritcho
Hmmmm, trochu to vypadá jako přkážková dráha ale jinak v pohodě hafo!!
Millanm
Kdy planujes sklizen ?? Jak mas vysokej ten tvuj sklenik ?
executor
Sklizen planuji az budou zraly palice na kosu
Pupiset
4Exekutor:ohybej to ohybej:D
Obel
2 executor: pěkný zdravý kytizz, je toho tady tolik že ani nemám sílu to fčechno přečíst, navíc v práci na to ani nemám čas a doma Inet nemám :-( ale mám jen otázku, jak vysoký teď jsou kytičky a jak vysokej skleník? A jen tak mimochodem čímpak budeš hnojit na kwět?Jinak K+ za pěkné kytičky ti letííííííííííííí

PEACE

Obel
executor
Skleník je vysoký cca 2 metry a kytky by se do něj už tak v červnu nevešli kdybych je neohýbal. Na kvet už strááášně dlouho hnojím. AB, Kristalon z OBI, UH z Carrefouru-nic lepšího všude kde jsem byl nemají. Chtěl jsem WUXAL neměli, Bio Algeen - neměli, Phytamin - neměli, OBM - neměli - prostě je to v kaši!!!!
papaja
growshopy znáš to slovo?
Obel
jj, a objednávka online? :-) hmm
executor
Znám to slovo:D aji to druhé:D Nemůžu za to, že žiju ve městě s půl milionem obyvatel a je tady nasraný!!!!!Yama se stěhuje už snad 2 roky........Mazar nebo jak se to jmenuje ani nevím jestli jeste existuje a v traktu maji milion druhu fají a papírku, ale po něčem více užitečným ani stopy........


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma