Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Nemoci Rostlin a Problémy

Stránky: 1 2 [3] 
Vzhledové změny na kytkách 3/3 - Klikni zde pro originální téma
yabasta
vlhkost je v klidu, dej jim na papat.a nektere listy samozrejmne od umrou
Dr.Bobby
Děkuji pane, mám jim přidat na dusíku?? Asi jo když jde o zelený..
Gorzan
Jojo, málo dusíku ;) Chce to novej ECmetr
Dr.Bobby
Tak jsem přidal na dusíku a bez výsledku, používám BioBizzz Grow složení ma 4-2-3 a kamarád ma totožne se složením 8-6-6 ??? Lze dodat nějak rychle dusík? Třeba postřikem phytamin ala vita race ?
Gorzan
Tak jak to nezezloutlo za den, tak se to ani za den nespravi. O dost listu asi prijdes :( a ty zcela zlute rovnou ostrihej, maji to za sebou
Dr.Bobby
No právě, že se to odehrálo během 3 dnu.... Právě že začínají být žlute skoro všechny... Tak jestli nezkusit postřik, ale bojim se plísně, snad tam zbyde dost listu aby se mohly tvořit paličky.
koles
citace:
Původní příspěvek od Dr.Bobby
No právě, že se to odehrálo během 3 dnu.... Právě že začínají být žlute skoro všechny... Tak jestli nezkusit postřik, ale bojim se plísně, snad tam zbyde dost listu aby se mohly tvořit paličky.


Jestli dodáváš živiny a nelepší se to, pak může být problém v jejich vstřebávání - čili pH.
Dr.Bobby
Ph se snažím udržovat 6.0 - 6.2. Uvidíme nechám jim chvilku čas.
Gorzan

toto
si přečti
Dr.Bobby
Tak po proplachu, s vyzivou a ustalení ph na 6.5, listy furt žloutnou a opadávají. Asi podzim....
Dr.Bobby
Jediny co me napada je MOLYBDEN,
mystic
prosim o radu,
co moze sposobovat take krivenie listov smerom do vnutra. Inak ziadne vzhladove zmeny. Moze to sposobovat nedostatok zivin? alebo skor teplota? pripadne nieco ine...
EC som mal trochu nizsie ako malo, byt, to viem, aj po zvyseni to nepomohlo. Napada ma uz len teplota (nachadza sa to na kytkach ktore su vacssie/vyssie oproti ostatatnym na kraji stanu, kde sa zastavuje pojazd, teda chvilkovo tam maju mozno teplejsie-20s). Pride mi ta reakcia vzhladovo ina ako by som ocakaval od teploty. Preto si nad tym lamem hlavu.
Stretli ste sa s niecim takym? dakujem.
BlueMammoth
nakou radu?
ZOO68
BM: se koukni po kytce, nejspíš tam budeš mít takový zelený housenky ;)
MOSPILAN
BlueMammoth
Takze to delaji housenky? Ty sem tam mel ale zerou listy a vypada to jinak ,myslel jsem ze tohle ma na svedomi neco jineho.
scars22
Zdravím všechny , mam prosbu. Jedu v hlíně Euforie od DP( femky). Jsem ted 12/12 , kytky vypadají zdravě až na jednu, začala mi hermit. Posuďte sami (foto) . Četl jsem že je tato genetika k tomu náchylná a uz sem je jel. Minule to ale bylo ok. 5 semen snad z celý úrody.Ted se mi to zda horší, na každý vetyvce něco je. Co mi poradi zkušenější ? Jinak svítil jsem na růst 450W Led, ted prepnuto cca 12 dnů na 600W soda.
scars22
citace:
Původní příspěvek od BlueMammoth
nakou radu?


Tohle budou vrtalky , takový ty potvory co vyziraj chlorofyl. Jsou vidět jejich chobicky i z blizka tam uvidíš v chodbičce tu potvurku.Dají se mačkat z listu jak beďary B-) Postrik je zlikviduje. Mě na toto zabíral Vermitec , ale opatrně s ním a rozhodně NE na květ. Likviduje nejen ty ale i trasnenky a sviluchy.
scars22
citace:
Původní příspěvek od scars22
Zdravím všechny , mam prosbu. Jedu v hlíně Euforie od DP( femky). Jsem ted 12/12 , kytky vypadají zdravě až na jednu, začala mi hermit. Posuďte sami (foto) . Četl jsem že je tato genetika k tomu náchylná a uz sem je jel. Minule to ale bylo ok. 5 semen snad z celý úrody.Ted se mi to zda horší, na každý vetyvce něco je. Co mi poradi zkušenější ? Jinak svítil jsem na růst 450W Led, ted prepnuto cca 12 dnů na 600W soda.



Poradi někdo?
frek
Pokud to máš na jedný, tak ji vyhoď, než Ti to začne dělat neplechu. :D
scars22
citace:
Původní příspěvek od frek
Pokud to máš na jedný, tak ji vyhoď, než Ti to začne dělat neplechu. :D



Jj vyhodím ju, je to jen na ní, a ostatní ještě roztáhnu, jedu ve větších litrákách jen 5ks totiž :)
leela148
tohle se mi objevilo na 2 kytkách začíná to od zhoru na větších listech... zatím jen na pár ,ale chci to zastavit... Kiti jsem přihnojil třeba to pomůže... Nějaké nápady? už jsou v půlce květu tak bych byl nerad kdyby se nějak sekli.
Bárt
citace:
Původní příspěvek od leela148
tohle se mi objevilo na 2 kytkách začíná to od zhoru na větších listech... zatím jen na pár ,ale chci to zastavit... Kiti jsem přihnojil třeba to pomůže... Nějaké nápady? už jsou v půlce květu tak bych byl nerad kdyby se nějak sekli.

Zřejmě jde o spodnější listy a ty větší růstové, to je normální, nemoc to není, mohlo by to ukazovat méně dusíku, ale to je na květu normální, pokud je normální barva ostatních listů, tak to nemusíš řešit.
Frutexx
zkusim to dat i sem ;-) zkusi nekdo poradit o co jde? :O
Yuri420
Dobrý ránko Groweři,
Chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo neporadil co se s tímhle tým dá dělat.. :O
Včera sem se šel podívat na balkón a jedna radost moje vypadala dost zklesle.. :/
Substrát je LighGrow Mix na 6 týdnu předhnojený a doposud ničím jiným nehnojený. Mám ji asi měsíc a moc se jí nedaří od té doby co sem ji dal ven o moc nevyrostla.. :( Měla problemy se sviluškami který sem už zneškodnil ale zase pro změnu se děje po vzhledu ještě horší věci.. :'( jak zde mužete vidět na obrázku.
za každou rabu budu velice vděčný) , prosím poraďte jak zahránit moji radost..
Yuri420
prosím Groweři poraďte co mám udělat aby ji bylo lépe.. :'(
scars22
citace:
Původní příspěvek od Yuri420
prosím Groweři poraďte co mám udělat aby ji bylo lépe.. :'(


Hoy, vidím jen přelitou kytku , které můžou začít tak akorát uhnívat kořínky.

Osobně bych to zkusil lehce vytáhnout, opatrně vyklopit ať ju nezlomíš , ponořit kořeny do kýblu s odstátou vodou a opáchnout je. Podívat se jestli jsou ještě ok (ještě by měly) , a dát do suchýho substrátu do zatím malýho květináčku nejlépe za okno kde bude světlo než se vzpamatuje. Hlavně ten substrát (suchý) promíchej trochu s tím přelitým (hrst).A spíš to hned nezalívej, jen ros listy Ať se spraví. :) Peace
Mard
Velmi rád bych se zeptal zkušenějších na problém, na který jsem narazil.

Zasadil jsem 8 rostlinek z akce "Semínka pro seniory" (nejdříve naklíčení na papíru, pak do jiffu a vzrostlejší prcky do rašelinových květináčů). Hlína do těch květináčů - 10 l substrát Agro pro pokojové rostliny (tj. předhnojený). Od naklíčení 3 týdny krásně rostly (více-méně stejně, kromě 2 ks s mohutnějším růstem).
Po 3 týdnu jsem se rozhodl jim přihnojit. 6 kytek OK, jedna trochu chytnutá a jedna kytka totálně spálená (ty dvě mohutné přežily OK). Tak jsem jí hodil pod stůl do kýble, ale dnes mi to nedalo a vytáhl jsem kytku z toho rašelinového květníku a rozdrobil hlínu. Ukázalo se že rostlina měla kořeny jen v jiffy tabletě a vůbec neprorostly ven! Což odhaduji že je důvod spálení, protože ostatní osazenstvo dostalo stejnou dávku hnojiva. U zbylých kytek je vidět jak přes rašelinový květník vykukují drobné konce kořenů.
A teď můj uctivý dotaz: co může způsobit to, že kytka má extrémně nevyvinuté kořeny? Jinak vzrůstem byla podobná ostatní menším rostlinám, nebyla typ "zakrnělý mrzák".
Předem díky za názory!
sanyy
Prosím pomoc :( mám 7 kytek pouze tahle jedna jde do kopru :( os spoda jeden list za druhým odchází :( zalevam odstatou vodou ph neměřeno nemám čím
zelenymuz
citace:
Původní příspěvek od sanyy
Prosím pomoc :( mám 7 kytek pouze tahle jedna jde do kopru :( os spoda jeden list za druhým odchází :( zalevam odstatou vodou ph neměřeno nemám čím


může to být nedostatek manganu
viz

https://www.semena-marihuany.cz/cs/...estovani-konopi
hydromann
Cauves prosil bych o radu. Trochu mi kolisala teplota zvlhcovac mi prelil kvetniky od spodnicch listu mi flekati.
hydromann
2
hydromann
3
hydromann
Abych to upresnil od seminka sem svitil CFL zarovkou. Po 3 tydnech jsem poridil 400w vybojku s kombinovanym spektrem.rozhodne mi zvlhcovac prochcal kvetniky. Rekl bych ze sem zahnojil spis min jak vic. Takze momentalne sem nechal vyschnout kvetniky a nevim co dal ?
nEophyte
Ahoj,má někdo tip co mohlo takhle zkazit kytky?Jedu cca 25. den růst pod 200w CFL,no včera jsem přehodil světlo na HPS protože se mi zdálo že nerostou dost rychle a taky jsem je zalil asi po 3 dnech jako vždycky 2L vodou s doporučenou dávkou hnojiva na růst pro 5x 7l květníky,od te doby začali jakoby vadnout,vypadá to jako přelitý ale z 0,4L na květník?Nějak se mi to nezdá tak se chci poradit,díky za rady.Jinak PH zálivky 6,5.
stredocech
Me treba takhle vadly powerplanti nevim proc ale vzdycky kdyz jsem vypnul slunce povadli ale nijak jim to neuskodilo uz jsou pod kudlou. Jinak bych se mozna zamyslel nad chybějícím dusíkem možnáá...
faux
Prosim, je toto nedozrete alebo to je nejaka vada ?
zdivo
Ahoj nevi si nekdo rady??

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1174281
FLVEK
Čaute, mám takový menší problémek, hehe, jak jinak, 2 vzorky, super skunk a WW...Super skunk úplně v pohodě, ale white widow mě už celkem štve :( před víc jak týdnem jsem si na listech všiml divných mrtvých skvrn a žloutnutí lisů, někdy i kroucení, tak jsem se s někým radil (messenger) a nějak jsme došli k závěru, že jim bude chybět fosfor a draslík. Koupil jsem. Minulý týden v pátek večer jsem to zalil první várkou všechny 4 kytky které určitě na obrázku poznáte. Potom ještě v pondělí ráno a trochu předevčírem večer. 5 litrovkou za ten týden, což si myslím že by mělo stačit. Kytky vypadaly najednou líp, listy zazelenali (samozřejmě né úplně všechny asi to chvíli trvá než se to do toho absorbuje ) takže některé kytky ještě vypadaly celkem pofiderně, ale už prostě líp. Každopádně jak jsem to zalíval tím fosforem a draslíkem předevčírem, tak jsem k tomu ještě přilil trochu hnojiva pro ty dobré kytky ( bloom, grow, micro ) no a dneska ráno se dívám a kurnik, jestli jsem to nepohnojil tím hnojivem. Najednou se začly trošku kroutit listy a na kraji lístků hnědé skvrnky. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli se vůbec může ten fosfor a draslík míchat ještě navíc s tím hnojivem ? A nebo co si myslíte že to může být ? Mám to teď tak nechat a třeba za 2 dny přidávat jenom ten draslík a fosfor, nebo to nechat úplně vysušit do víkendu a potom zalívat normálně vodou ? nevím kolik toho fosforu a dralíku chtějí, jestli vůbec ještě něco, nebo už stačí. pH metr bohužel nemám, mám takový obyčejný a to si měří jak chce, no hrůza budu muset na příště pořídit, myslel jsem si, že to vychytám, ale nějak se mi ty vdovky nedaří..Děkuji za každou pozitivní odpověď :)
FLVEK
Nevím, někdy mi tu jdou přidávat fotky, někdy né, tahle stránka je opravdu s přidáváním fotek vy*e*aná, omlouvám se. pokud by to někoho zajímalo tady klasicky odkaz na uloz.to díky moc...moje nervy...

https://uloz.to/!ebfdhoiu2upj/kytky-probleml-rar
LinChi
Dotaz .. kdo mi poví co se děje s tímhle.. ? Hnojiva světlo teplota .. něco špatně málo moc.. popřípadě je to jen dozráváním ?
Madical-Strains
Prosim umi nekdo identifikovat tento prolem?

Fleky podel zilek.
Ma to byt velice rezistentni a odolna okurka.

Ph -pudy je 6,4 , teplota v boxu 24-26C ,vcera jsem ji vyndal na okno a rozsirilo se to jeste vic.
Dnes jsem to postrikal BIO-TOLem.

Predem dekuji moc za radu.
Czkiller
Zdravim mam problem mam automata white whindow x brutal sweed mendo nejdrive rostla pekne jak ma pak najednou velka zmena spicka rostliny se najednou vytahla asi o cca 10cm a rostou tam jen jednolistky mám sto petilisku a zastavila se tvorba palic avlastne cele kytky stalo se mi to poprve nevim co stim ph sem mneril a je v poho prosim o radu
kralo7
Zdravím, poprvé jedu nějaký kytky ze semínek, jsou to všechno regulary a jak to roste tak to má takovej divnej stonek http://imgur.com/uRSkwnF . Vzdycky jsem mel rizky tak nevim jestli je to normální nebo jsou to samci. Díky za odpoved
L1st3r
Nevím přesně co mas na mysli, předpokládám to jak je drazkovanej. Bud v klidu mám je takové všechny a určite dle toho pohlaví nepoznas. Někde jsem četl, ze by to měli byt samci, ale stejně u me vypadají i samice.
kralo7
jo to jsem myslel, tak já to vyhazovat nebudu, ale dám to dál od řízku kdyby náhodou. Díky
Mr.MEN
Zdravím pánové, mám problém s dvěma kytkama, a za boha neví co to je. Už jsem zkoušel hodně věcí.

První fotka je Candy Kush Express přepnutá cca týden na květu. A před tím ještě přesazená do Janeco LIGHT mixu od atami. Zatím moc nehnojeno. Ta hlínma i když je light tak by měla mít dostatek hnojiv na první až dva týdny. A tohle se mi dělá na téhle odrůdě snad u všech. Mám tedy matku a z nich klony tak že stejné pheno. Tak že opravdu nevím.

Druhá fotka je Royal Cookies matku jsem jednou přihnojil. A od té doby jak matka tak i potomci vypadjí takhle. I když jedu v hydru s vodu z reverzní osmózy. A EC mám zatím asi na 450 - 500 tedy asi 0,5. Tak se mi pouze na této dělá tady toto. A růst se mi zdá že se prostě zasekl. Vedle ní je Fruit Spirit který dorostl do obrovských rozměrů. A ani náznak nějakého přehnojení nebo nedostatku. Mám tuto rostlinu i v hlíně a dělá to naprosto stejné věci. :( Opravdu nevím jestli je to kytkama (matkama). Nebo už začínám stárnout. :D

Ale už jsem zasadil další tak doufám že už budou v pohodě. Jen mě štve že toto indoor kolo bude asi slabší. :( Ale nechci to zakřiknout doufám že na tom něco vyroste.
Bitir
U 1 .Zkusil si jim dat trochu drasliku ,nebo.i dolomitu ?
Ten list je krehkej a lehce se odlomi a ta hneda se hned rozsype ?
Me to delalo nizky ph a nedostatek mineralu v pude.
Zkusil bych mozna i od canny mono ziviny , nebo jenta.kytka proste slaba ,nebo nemoc ?
Mr.MEN
citace:
Původní příspěvek od Bitir
U 1 .Zkusil si jim dat trochu drasliku ,nebo.i dolomitu ?
Ten list je krehkej a lehce se odlomi a ta hneda se hned rozsype ?
Me to delalo nizky ph a nedostatek mineralu v pude.
Zkusil bych mozna i od canny mono ziviny , nebo jenta.kytka proste slaba ,nebo nemoc ?
Čau, no mám Mineral Magic ale ten se prý nemá používat když požíváš trichodermu. Ale když tak jí tam můžu dát. Nic horšího se asi nestane. pH mám furt kolem 6 do hlíny dávám i pH kolem 6,1 - 6,3.
jj přesně jsou křehké a drolí se jsou to tedy nějaké minerálii? Tak že jsou spíš nepohnojené? Než přehnojené?

Tak že jim mám nasypat?

Žádná nemoc myslím není. Spíš nějaký nedostatek či přebytek, ale u toho docela pochybuji. Do toho hydra mohu dát ten Mineral Magic tam žádné potvůrky jsem nenasadil.

PS: tak chyba. :D > Oproti tomu v zemině , pokud je vmíchán ve formě prášku, Mineral magic podporuje růst mikroorganismů a pomáhá vytvářet prostředí pro extrémně silné a zdravé rostliny.

Tak že to tam hnedka jdu nalít zrovna zalévám. :)
Bitir
Jojo, moc tomu ale neverim , pac to neobsahuje call mag.
Ale jako minealni doplnky to muze byt treba dobry.
Myslim ale ze to ma.hodne horciku ,coz neni na skodu , ale nikde nepisou davkovani do pudy.
Mozna bych to striknul na list.
Co jedes za hnojky ? Tys nekde psal ze jedes organiku ?
Osobne bych ph zvednul na 6.5 a podle me to i trochu vypada na nedostatek fosforu nebo drasliku, nebo obojiho.
Upravujes nejak vodu nebo sinto stahnou hnojky ?
Edit, ted ctu ze to ma horcik .
mamdomaejkej
Mam skoro pred kosou a najednou mi zacla jedna palice jakoby rezivět, myslel sem ze je spalena od svetla(presto ze jine sisky byly i blize). Svetlo sem zvedl ale problem se zacal rozsirovat, dnes sem musel cely vrsek salamku usmiknout(rvalo mi to srdce). Muze to byt plisen ? Docela bojuju s vysokou vlhkosti..
voldi
Ahoj, nikde sem nenašel tak se ptam tady. 2/3 palic se mi ke konci zbláznili a vyjížděj nový tenký palicky, je to chyba ve výživě, nebo v něčem jiném???
stevensonX
citace:
Původní příspěvek od mamdomaejkej
Mam skoro pred kosou a najednou mi zacla jedna palice jakoby rezivět, myslel sem ze je spalena od svetla(presto ze jine sisky byly i blize). Svetlo sem zvedl ale problem se zacal rozsirovat, dnes sem musel cely vrsek salamku usmiknout(rvalo mi to srdce). Muze to byt plisen ? Docela bojuju s vysokou vlhkosti..



To je pleseň sivá, teraz už len rýchlo obrať a usušiť.
Keď pestuješ model náchylný na pleseň palíc, tak preventívne na začiatku 7 týždňa postriekaj Teldorom 500SC
kruxyy
Ahoj, potřeboval bych poradit čím to mlže být ? světlo je cca 50cm od kytek, teplo v boxu se nedostane nad 30 přímo pod světlem, vlhkost cca 40% občas kolísá PH a EC mám 1 prosím o radu díky
kruxyy
poradil by mi někdo čím to může být
Mr.MEN
kruxyy: EC 1 je docela dost na takové malé potvůrky. Já první týden dávám jen vodu s EC cca 0,3 - 0,4. Jinak se mi okamžitě začnou pálit. Až potom co se trošku vzpamatují z přesazení tam prcnu trošku hnojiv na růst. Ale popravdě co jedu Willmu tak EC mi už nejde přes 1,2. Jinak se jednoduše spálí. Aspoň u mě to tak frčí.
vickers
citace:
Původní příspěvek od voldi
Ahoj, nikde sem nenašel tak se ptam tady. 2/3 palic se mi ke konci zbláznili a vyjížděj nový tenký palicky, je to chyba ve výživě, nebo v něčem jiném???


Mám stejný problém! Přišel už si na něco?
nikolajmorozov
citace:
Původní příspěvek od vickers


Mám stejný problém! Přišel už si na něco?

podle me to nebude zadnej problem ale spis je to dany genetikou. plno strainu dela v dozravani podobny "věžičky".. listy taky vypadaj v pohode, na to ze rikate ze jste skoro u konce.

co teprve tohle https://www.icmag.com/ic/picture.ph...ctureid=1985763 :D :D
vickers
Dnes jdou už dolu. Jen jsem se stim ještě nesetkal.
zdarec
citace:
Původní příspěvek od vickers
Dnes jdou už dolu. Jen jsem se stim ještě nesetkal.



zadnej problem jen kytka dozrava:) vypada to na nějakej haze :) dobrou chut preji
marack666
Zdarec, rozjel jsem mensi indoor, z jedne rostlinky se vyklubal takovej hybrid, kterej ma v patre 3 strany listu, stalo se to uz nekomu? Premyslim, ze to necham dojet, abych videl, co se z te kytky vubec vyklube 😀
Woody
citace:
Původní příspěvek od marack666
Zdarec, rozjel jsem mensi indoor, z jedne rostlinky se vyklubal takovej hybrid, kterej ma v patre 3 strany listu, stalo se to uz nekomu? Premyslim, ze to necham dojet, abych videl, co se z te kytky vubec vyklube 😀


mne jedna taka uz rastla a cital som o mnohych takych pripadoch .. rast ti to bude uplne v pohode ..
Thunderfuck
Zdravím, zkoušel jsem hledat, ale nenašel jsem. Po 1. hnojení se samozřejmě vyskytly první nutriční nedostatky na jedné se udělali žluté fleky. Ty jsou nejspíše způsobené nedostatkem dusíku. Na druhé se zase objevili jakési prapodivné "maskáčové mapy", které nevím co znamenají. Také na ní dost často sedávají malinké mouchy, povedlo se mi jednu dokonce vyfotit.

Děkuji za rady
baklazan18
Ahoj, mnohým to zrejme bude pripadať ako hlúpa otázka, ale som začiatočník a čo je toto prosím ? Rastlina je už vo fáze kvetu cca mesiac, jedná sa o out, automat. Blbé odpovede si nechajte, Vďaka.
ZOO68
tzv. pistils - samičí květy v úžlabí
Woody
zdar .. ja vidim tzv. preflowers
baklazan18
Diky moc, zasa odchadzam o niečo mudrejší.
baklazan18
Zdravím, vedel by mi prosím niekto poradiť čo sa mi to tvorí na rastline ? myslím to hnedé v lavo, tvori sa to na jednej palici a neviem čo je to, plesen, prepalene od slnka ? rastlina by mohla byt už snad aj ready na odstrihnutie ? vacsina pestikov je uz hneda ked nie vsetky. Vdaka
kilopaprik
vypada to na rozjizdejici se botrytis, jakou mas vlhkost a v cem to roste ?
Jamés
citace:
Původní příspěvek od baklazan18
Zdravím, vedel by mi prosím niekto poradiť čo sa mi to tvorí na rastline ? myslím to hnedé v lavo, tvori sa to na jednej palici a neviem čo je to, plesen, prepalene od slnka ? rastlina by mohla byt už snad aj ready na odstrihnutie ? vacsina pestikov je uz hneda ked nie vsetky. Vdaka

Plíseň
Dead Cat
citace:
Původní příspěvek od baklazan18
Zdravím, vedel by mi prosím niekto poradiť čo sa mi to tvorí na rastline ? myslím to hnedé v lavo, tvori sa to na jednej palici a neviem čo je to, plesen, prepalene od slnka ? rastlina by mohla byt už snad aj ready na odstrihnutie ? vacsina pestikov je uz hneda ked nie vsetky. Vdaka


Taky už mi plesnivěly paličky. Tohle počasí je pro plísně jako ráj. Zaprší a pak tropy. Všiml jsem si na paličce žlutýho lístečku a když jsem rozhrnul místo odkud vyrůstá, tak byla vevnitř u stonku ta palička úplně plesnivá. Z venku nic vidět nebylo. Pořádně to prohlídni a jestli je to jak říkáš v podstatě zralý, tak sklízej a na nic nečekej.
ESOcz
?
Brut
Ahojky, prosím o radu, jedná se hermafrodita?
Maxeaux
Ne, je to cista baba.
Brut
citace:
Původní příspěvek od Maxeaux
Ne, je to cista baba.


Dekuji
Mr.MEN
citace:
Původní příspěvek od Brut
Ahojky, prosím o radu, jedná se hermafrodita?

Ne. :) Velikost kalichů může být různá podle odrůdy. :)
edgarb
Omouvám se, špatné téma. Příspěvek mi nešel smazat.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma