Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 
250W ala lednička - Klikni zde pro originální téma
Pan_Mlha
lubo: Priatelu, ďakujem velmi za tvoju chválu, velmi ma to těší. Ponáhlajme sa ke sklizni.

Kwjetoň: Děkuju též. :bravo:

BTW Kwjetoň: Inspiroval jsi mne. Líbilo by se mi změnit status ze "Stálý člen" na "Mystif" nebo "MistErium". Jak se to dá zařídit? Nevíte někdo? :D
A co jsi myslel tím UFO?
Kwjetoň
není zač :D

dá se to zařídit buď posláním příspěvku na Grower (jako peněz) nebo přes nějakýho móda...
taky jsem uvažoval o změně titulu na "řízkomlat" :sun:

tak to zkus první a pak mi povíš jak na to...:p:

citace:
Původní příspěvek od Apofiss
Maj patra pěkně nízko nad sebou.Že by dobrým rozptýlením světla?

citace:
Původní příspěvek od Pan_Mlha
Nebo že by genetika?


Nebo že by UFO? :punk:


:afro:
Pan_Mlha
Tak nad "UFO" ventilátorem jsem zatím neuvažoval. Pokud se stávající "EURO1" ventilace osvědčí, nebudu nic měnit. Je ale možné, že takovou mašinku jako je "UFO" budu potřebovat na odtah z paraboly, aby to protlačilo pachový filtr. Za ty prachy, nevím, nevím :D
Kwjetoň
ale já nemyslel UFO ale UFO :sun:
Sinuhet
Protoze growshopy delaji tajnosti s tim odkud to maji.
uzivatel
tak jsem si to tu celé pročetl a šikovná prácička....držím palce,k úspěšnému konci:smoker:
mrakoplas
Taky bych rad nejake foto uz jsem zvedavej jak holky rostou :)
kotg
Myslim, ze sis s tim dal praci a kytickam se tam bude libyt!!!!!Drzim ti palce a K+ za to, co si dokazal z lednice:).(Chtelo by to ty fota)
LOksa
Bude nejaky update?
coprus
citace:
Původní příspěvek od kruz
taky nechapu proc se tomu nerika treba RVKcko :)

pan_mlha: prosel jsem si celej thread, mas to moc pekny, zvlast na to kolik to stalo :D K+


Ono se tomu rvkáčko říká (mezi vzduchařema),ale moc často to nepoužiješ,protože tam spíš dáš levnější CKáčko z multivacu,nebo TDčko z elektrodesignu.:smoker:

Lidi přestaňte už podporovat nechutně předražený Growshopy,a začněte dělat něco,ať nevyhazujete prachy z okna.

Vím jak pomoct-PM

Jinak nebylo to míněný zle,spíš mi je líto vidět vás vyhazovat prachy-peace Coprus

Jo Ápropos systemair má v čechách dost špatný zastoupení,a platí za jednoho z nejdražších výrobců komponent pro VZT.
Pan_Mlha
Takže.. projekt se nezastavil, zastavil se mi net.. ale to je vedlejší.

Co se dělo s trávou. První várka šla hned pod sodík. Jsou to WW kytičky ze semínek. Hnojeno vuxalem. Sklidil jsem to o 3 týdny dřív protože se mi to zdálo jako plýtvání světlem na takový prťata. Ale model dobrej vcelku povznášející s nečekanými návaly zkouřenosti. Přisvicuje se zářivkou SERA terra UV
Pan_Mlha
Pokračujeme dvěma WW ze semínka a OB z řízku. Jelo to pod 150W metlou. První foto je ze 13.8, předtím byly holky pod zářivkama. OB je vzadu schovaný a není vidět.
Pan_Mlha
Dal jsem tam kus pletiva a trošičku to vycvičil. Ale já blbec to nechal dál na růstu a ono to tak pak vyhučelo jako blbec.
Pan_Mlha
V růstový fázi dostávali k papaání Krystalon start. Na květ dávám Wuxal. Hnojky ředím podle jejich příbalovejch letáků.

Na květ sem měl přepnout dřív. Alespoň už to vím. Hlavně to OB .. to hučelo nahoru tak moc, že jsem musel stříhat vršky už s paličkama. A to i u WW ale ne tolik. U WW jsem spíše vystříhával slabší stvoly, protože to bylo fakt moc hustý.

Fotky jsou z 45 dne květu. První hlava je WW, druhá pak OB.
Pan_Mlha
Tak tahle to teda vypadá kompletní. Do dveří jsem ještě zabudoval teploměr s vlhkoměrem.

Nahoře svítí krabice Sparta kde se momentálně připravuje další várka.

Ty vedra v létě byly šílený. Musel jsem čelit teplotám až 30°C. Odtah od výbojky není úplně ideální. Uvažuju nad vodním chlazením. :confused:
dab
len taky maly dotazek... na quet WUXAL?? to si sa asi sekol, ze jo?
Pan_Mlha
citace:
Původní příspěvek od dab
len taky maly dotazek... na quet WUXAL?? to si sa asi sekol, ze jo?


Kdepak, nesek sem se.. opravdu dávám wuxal.. a vypadá to tak jak to vypadá.. ale neboj, příští várka už bude hnojená něčím jiným.
Pan_Mlha
Tak tohle jsem našel když jsem protrhával big listy a nechám to tam uvidíme co se z toho ještě vyvine. Kvítek rašící z listu se nachází na OB.

...... stává se to často?

...... už jste to ale asi někdo viděl, že.
CubE ZerO
Inak mimochodom, v akom type obchodu kúpim pachový filter? viem že to sem tak trochu nepatrí, ale chcel by som si nechať od vás poradiť.... a aký mám kupovať? a čo to asi tak stojí??? nedá sa to z niečoho spraviť???
Pan_Mlha
citace:
Původní příspěvek od CubE ZerO
Inak mimochodom, v akom type obchodu kúpim pachový filter? viem že to sem tak trochu nepatrí, ale chcel by som si nechať od vás poradiť.... a aký mám kupovať? a čo to asi tak stojí??? nedá sa to z niečoho spraviť???


Skoukni totok http://grower.cz/forum/showthr...t=pachovy+filtr
J!mmy
Tak to me mrzi ze ti to nevyslo! Jsem byl zvedavy, jak ti to vyjde s tou vyskou a technikou! Planuju neco podobneho !

Peace
Pan_Mlha
Sklidil jsem to .. joj to už je dlouho, 21.10 no a jsem jakž takž spokojenej. Hulí to výborně, teda ne jak ta co rostla venku, ale je mnohem lehčí do plic a nesejme Tě tolik na těle. Naopak...... v hlavě zůstává, velmi dlouho osvěžující, ale myšlenky odvívající lehký vánek. Kolik to vážilo nevím, váhu nemám, muj odhad je tak 100 - 120g.

V podstatě je to jen WW. OBčko se vůbec, ale vůbec nepovidlo. S jeho rozměry je do týhle klaustrofóbní ledničky naprosto nevhodnej.

Mněl jsem ještě jedno OB venku na dvorku, ale bohužel se mu dostalo bližšího seznámení s naší kozou. Byla ráda.. moc jí chutnal. :(
vlček
dyz uz sesh tady tak mam dotaz jak wypada ta palice rostouci z listu wiz prispewek c.120
Pan_Mlha
vlček: v podstatě se víc nevyvinula.. :(


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma