Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konopné Umění

Stránky: 1 [2] 
Akvárka, terárka - Klikni zde pro originální téma
GLORS
dnes jsem si domu přinesl nového mazlíka
rozepíšu to později
teď řešim rozmístění v pokoji protože k tomu mám hyperaktivní stafordku
GLORS
zathim nevim jestli je to ona nebo on.pro mě je to zathim ona.
koupil jsem ji od jedný ženy co už pár hadů měla ale nechápu jak ji mohli vydržet,tahle byla v půl metrovim akvárku a nedostatek prostoru byl jasný na první pohled.měla tam jen výhřevný kámen ale občas ho vypínala což taky nechápu.když jsem ji vzal do ruky byla studená,chudinka moje.
chtěl jsem malinkýho hada aby si zvykl už od malička ale nakonec jsem se rozhodl pro tuto krasavici,bylo mi jí líto.
hned jsme s přítulkyní šly koupit terárko 100x45x50(š.v.h.) koupily jsme taky kokosový vlákna,úsporku 13W repti glo 2.0 compact a keramickou misku.větev tam měla ale tu taky nahradím větším.(vše od EXO TERRA).
stáří je asi 3 nebo 4 roky,nechápu jak to nemůže vědět.je čerstvě svlečená a krásně září barvama(nafotím časem).
nevyndavali ji z terárka jen občas když ji to čistili.já si udržuji trochu odstup protože není zvyklá ale vypadá to good,přítulkyně už hady měla atak se s ní bez problémů po něaký chvíli mazlila,já zathim moc ne.ale to se změní..
das si a nevis
zdravim:(....me ted mrzi ze mi umrel muj leguan mel sem ho dlouho....Fotky bohuzel nemam na digitalu mam fotky jen z filmu ale co nejdriv bych sem moch hodit fotky chamika a agami..... pro vsechny at je to nepotka stejna vec a krasnej chov...:( :(
Rybičky Akvárium 500 L Skvělej vodní svět ..
bonobos
Tak tady jsou moji gekončíci.
bonobos
A pavouci.
bonobos
A pavoučci.
bonobos
A Klapapavka s Jelcem
GLORS
Sofii se daří myslím že optimálně a dokonce se mi nedávno začala slíkat před očima a mám z toho dobrý videjko.
změřil jsem ji na 14Ocm.
dostala velký květináč k světlu a větší klacek,musim do přírody něco ji vybrat a vytvořit trochu jungle.přemístil jsem ji k oknu.
už měla i potkana ale něak si s nim neuměla poradit,samozřejmě že ho zkousla ale trvalo jí to.budu ji asi dávat raději myši jako naposled dostala 2 a další čtyři si vykrmuji.tejden po nich spala a ted zase leze a slídí...
GLORS
můj druhej mazel je kocour Perské činčili

je mu nevim rok určitě ne asi 7-8 měsíců +/ -
Jarasta
Tady pár hajzlíků co sem choval/chovám... ta housenka, ty dva pařící se motýli, kokon na ruce a kukla jsou Attacus atlas největší samička měla 25 cm ten malej motýlek je kriticky ohroženej Zerynthia polyxena :sun: dalších pár fotekk přidám pozdějš...
Jarasta
B-) Štír- Heterometrus longimanus, Brouk- Xylotrupes gideon sumatrensis, Šváb- Blaberus giganteus, ten oranžovej sklípkan- Pterinochilus murinus ssp. ugandensis :death: a ten hnědej je Brachypelma albopilosum... :sun:
Jarasta
Motýl a housenka- Papilio machaon, pipina, a ty malý sklípkani sou Acantoscuria geniculata a Nhandu coloratovillosum...
Placebo
draci moji ...
YagoMan
No když už to tu je tak taky něco přidám :D
Naja pallida /150cm (Kobra červená) viz. obr. 1.-2.
Elaphe taeinura freisei /290cm (Užovka čínská, též tenkoocasá) viz. obr.3.-4.
Python regius /150cm/ pár (Krajta královská)
Elaphe guttata 100% snow /180cm (Užovka červená)
Elaphe obsoleta /180 cm (Užovka černá)
pak ještě pár kousku
Pandinus imperátor, nějaké potkany taky, že jo a králika, myslím, že všechno, ale 100% jistý si nejsem...:teef:
Pan Teeny
Vím že je od toho bazar ale myslím že víc se to bude hodit přímo k tématu...mám doma ještě pár terárek bohužel neobsazená a už asi ani nebudou...pokud si bude někdo doma rozšiřovat stavy tak písněte PM a já vám napíšu rozměry...našel bych k tomu i topné kameny a kůry z korku, atd... pokud by někdo chtěl...jinak je to po Lampropeltiskách...vše v PM + foto zašlu...jinak kdyžtak to tady smáznu
Reeve
gekon noční.) mam doma dvě holky ,tohle je jedna z nich která si ráda hraje a fotí se:)
Placebo
Agama vousatá ... Komu se líbí tenhle ještěr tak malý prcci jsou týden staří .. k odběru za pár týdnů :)
Mr. Knorr
Tohle vlakno je nejaky mrtvy, tak se pochlubim svym prirustkem. Phormitocus Cancerides, je to hrozna svine utocna, pri sebemensim vyruseni z klidu se hned stavi na zadni a pri pokracujicim drazdeni nevaha utocit...
Subaru
Moje první aktuální akvárium :)
Zdenda89
brach. boehmei....můj neoblíbenější...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma