Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
Jak se přinutit nezahulit? - Klikni zde pro originální téma
aenema
jednou za čas vyklidim sklad a všechno rozdám :frog: :frog:
Mašťák
Dneska jsem zalil vsechen hash, co mi zustal do hruby vrstvy vosku. A jestli to rozloupu driv jak o prazdninach, tak se zbiju.
m4uL
Jednoduše prostě nehulím, ale chlastám.:D
kamil
Je to těžký omezovat, když i přes každodenní zhulenost, jste úspěšní, pracujete na vedoucí pozici a daří se vám i v osobním životě. Další věcí je záliba v pěstování a ve věcech kolem toho. Naprosto věřím tomu, že člověk, který si trávu kupuje, přestane mnohem snáž (nebo spíše musí), než člověk co jí má přehršel alias pěstitel, o to hůř pokud pěstuje každý na koho se podíváte. A samozřejmě nelze opomenout komunitu a sociální prostředí.

Abych shrnul svoje dosavadní poznatky, do prvních pár let pálení se to dá omezovat či přestat poměrně snadno, jakmile pálíte už dlouho tak se vám to vryje pod kůži a tak nějak to vnímáte jako součást života.

Další věci je samozřejmě individuálnost, někdo si po dobrým brku nedokáže ani zavázat botu, v takovem případě se to pak dá se životem těžko sloučit a je to spíše chvilková, modní či sociální záležitost. A někoho dobrý brk naopak přinutí přemýšlet, plánovat a vytvářet.
raStaVK
mylsim ze to az take tazke neni :teef: ja napriklad ked si poviem ze hulit dnes nejdem
tak proste nejdem :D myslim ze je to vec vôle a to je individuálne :) tak nech sa dari
:rasta:

peace
pliesok
Ahojte...

Ja ked myslim na to ze by som si zahulil ale nechcem ( je jedno z akych dvovodov) tak si idem vyrabat nejake fajky cez ktore neskorsie hulit budem :D
Ked uz nemozem (nechcem) hulit tak ma tesi ze aspon daco pre to robim :D
tvrdosovce
Pevna vola-zaklad,ina cinnost najlepsie nejaky sport ktory Vas vystavi na tolko ze si ani nepomyslite na speka.
jofa100
Hloupí kdo nepochopí ze hloupí neprohloupí, hloupí kdo prohloupí, a kdo nic nepochopí...
Kripix
ty woe to je uplne na shit, hulim celkem casto a posledni dobou se snazim omezovat. treba v tejdnu zahulit jenom dvakrat. vcera sem se zhulil stim ze si dneskom nedam a ze si zahulim v patek v knajpe. nahodou sem se dostal na grower a do tohodle trydu. cetl sem vase prispevky jak nehulit akoram to veme vybudilo chut se pekne zhulit. a jak mi to vleze ne mozek(to ze bych mel chut) tak to z hlavy uz nevytlacim. je to bida.
abych nebyl OT tak asi nejlepsi duvod proc si nezahulit jsou zeny a nemit na to cas.
chlapy diky moc, du se zase zhulinit, jenom kuli groweru... nic stim nenadelam:(
kokopelo
když jsem v kolbeně tak nehulim...ale jak nemám co na práci jsem stále zhulenej jako motorka
HERBSMAN
To já jsem přestal ze dne na den. Dal jsem si novoroční predsevzetí, že nebudu do maturity hulit a zatim se držim. Už je to 4. měsíc a je to v klidu.
Neměl jsem ani nutkání si dát, trošku chuť jo, ale překonal jsem to.
Jedinou útěchou je, že si po, snad zdárně ukončené škole, podpálím špečka.
A ani nějak přinucovat jsem se nemusel. Prostě jsem si řekl, nebudu hulit a je to!
A to jsem hulil tak průměrně. 3x, 4x do týdne..
Když se chce, tak to jde!!!!
Harvepino
je to len o psychike človeka. Človek má ovládať drogu,nie droga človeka,toť moj názor
Když hulit nechci , tak nezahulím.
Já si myslím že člověk by se měl naučit používat svou vůli.
Já sem přestal chlastat,kouřit a hulím jednou za čas jako odměnu.
To sem byl hulič a vožrala co neznal míru.
Čím sem starší tak se snažím víc kontrolovat.
Ať vám to roste a život užívejte v pohodě
eneabeats
hodně dobrý tema, i když mi to osobně moc nepomohlo, aspon vím, že nejsem sám :) to je možná lepší zjištění, než kdyby tu byla 100 % rada, jak se přinutit.

peace
Ušoplesk
Těžko říct jak se přinutit, asi nejspíš si plánovat jiný věci a nemít na to čas, jak už tu někdo psal. Ale já osobně když už mě to hulení nebaví, tak prostě přestanu, protože podle mě nemá smysl už se jen udržovat v takovym tom rauši kdy jsem jen línej a nechci nic dělat. Dám si třeba měsíc pauzu a to jsou pak panečku zas zábavný stavy! :D
bulm
posledni dobou jak vím ze budu řídit tak proste nehulim...hodne se ted líže a mam svuj řidičák rád.
Northsmoker
Urcite si udelat plany aby na to clovek nemel cas, ja treba zacal po x letech znovu chodit do fitka a na huleni mi zbejva cas a nalada leda o vikendu, i kdyz je fakt ze jakmile si sednu k xboxu tak uz automaticky balim brko takze se budu jeste asi muset zbavit i konzole :D
Pflusik
S hulením jsem nikdy neměl tenhle problém. Naopak neožrat se, když jdu na jedno, to je pro mě neskonalá zkouška vůle. O kouření nemluvě, lítá krabička za krabičkou. Měl jsem tu výhodu, že mi tráva začala způsobovat psychický problémy a zhulovat se nebudeš, když je ti potom na chcípnutí.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma