Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
Kontrolovali vas uz? - Klikni zde pro originální téma
Sved
No byl jsem ted v únoru na tyden na Slovensku zajezdit s partou na prknech. Konkrétně v Roháčích vesnička Zuberec. Byla středa a my jsme se totálně ožrali v jedné hospodě. Seznámili jsme se s barmankama, tak jsme snima pili a hulili až do čtyř ráno. V pátek jsme tam přišli znova. Barmanka už nás znala, tak za náma kolem desáte hodiny večer přišla a že pry přijdou policajti se psem a budou kontrolovat trávu, tak jestli máme něco u sebe at odejdeme. Měli jsme dohromady asi 10g.
My ji ale nebrali vážně, smáli jsme se. Jo jo to známe přijdou podívaj se na občanky, ještě na ně hodíme nějakou zdravou hlášku a aspoň se zasmějem. A pes??:D to neexistuje:D
Mno ale pak to přišlo. Naběhlo tam 15 fízlu sami chlapy po čtyřicítce a o 10 min později ten pes. Chodil všude kam mu ukázal. Pročmuchal nám bundy na věšáku, kapsy,mikiny na stole prostě všechno. Pes kolem nás běhal jako dábel, viděl jsem se v poutech, ale nic. To jsme ještě navíc měli na sobě všichni hadry v kterých jsme nonstop bydleli v zahulené kuchyni. Vysvětlili jsme si to, že znás byl tak v pi*i, že nevěděl na koho to má hodit. Jinak tam ale brali frajera sebou našli u něho něco v bundě. Když jsme te barmance řekli co jsme u sebe měli, tak by jste se ji krve nedořezali. Byli jsme v takovém stresu, že hned jak odešli, tak pulky na stůl a sklo do huby:D:D
pildo
sved to mas za to, ze nepocuvas pekne slovenske zeny :D
FatJoe
Jak som blby a zhuleny tak som aj nenapadny..´........
shefin
yo tak pánové a dámy: před pér lety na podzim sme šli s friends sklidit 2 velke kytky power plantu a po cestě z5 bylo po cestě něco jako nepoužívaný fotbalový hřiště.tak sme dali na chvíli voraz,balime brko,ty "stromy" vedle ná opřený o lavičku... a najednou se otočím (nikdo nic) a jede kolem policajt na babetě,kouká na nás.. my na něho.... sme tak ztvrdli že sem ani to brko neschoval.... no nic,projel "3metry kolem nas a kytek" a vubec ho nic netrklo... každopádně mně yo a za 5vteřin sme se zmizeli .. a ještě že tak bo tomu volovi to došlo a vrítil se.kdyby byly v řiti ryby ,todle asi nečtete.....
73huli
Čus, jednou jsme pohulili se známejma v jednom podniku a asi za týden běžná kontrola na silnici, ejhle ten kluk se mnou hulil :-)). Raději jsme dělali, že se neznáme a vše bylo ok i když trochu voněli kapsy a batoh .
SK3R0
prvy krat ma kontrolovali v Roznave u nas na SK kde sme si davali fajne skerko do kacky, a co nevidim asi 20 metrov od nas floydi. rychlo sme skopli kacku z lavicky, sklenku odhodili aj z matrosom do travy. auto z fizlami spomalilo a baterkami nam zasvietili do tvare. no nic, presli a mi sme sa ritkami ako vevericka pi..u hladali odhodeni shit, co sa nam podarilo. druhy krat to bolo na intraku v PO, ked mi kamos vola ze: makaj na intrak a skry veci bo ide tam razia. ihned som nahodil sprint a la Usain Bolt, na chodbe predbehol fizlov aj so psami, a matros vyhodil oknom, este ze sa to 500 G nerozbilo po pade z okna :D tot vse a dufam ze naposledy :D
SK3R0
tak a dnes ma zas zastavil floyd, ale bol mimo sluzby a nic som nemal, btw bol mladsi ako ja takze som ho v klude vyrepoval :D, bol z nas uplne v pi..i a tak sa radsej pozbieral a siel domou :D, myslim ze dnes nezaspi, jak dostal opozitvne odpovede resp. otazky :D peace


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma