Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
Kouření tzv. BLUNTů - Klikni zde pro originální téma
omnihash
citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
MMM, a mate nekdo zkusenosti s prebalovanim doutniku/doutnicku?

Na webu jsou pro zhulenecky ucely vetsinou doporucovany u nas nedostupny tabakovy produkty.

Blunty mi nevyhovuji a mam pocit, ze tenhle skill mi chybi do meho balicskeho portfolia...


Rozřízneš, vydlabeš, naplníš, hodně oslintáš, hodně tlačíš půlky k sobě a pak se modlíš, aby se to nerozlepilo...
Ucili me to naky ngoove, se kterejma sem delal a vypadalo to jako my prvni pokusy o baleny ciga v devaty tride, akorat to obsahovalo x tolik slin
Stoned_r41d3r
Jo, to je mi jasny, moc jinej postup nevymyslis, spis se mi jedna o to z ceho kdyz uz prebalovat.
phoboss
Blunty sou fajn, osobne sem nemel problem ani s balenim ani se silou (aspon u tech "tabakovejch papirku", opravdovej list sem jeste nemel), ale nejak me nic nenuti dat si ho znova :) Mozna to zas dneska prubnu, kdyz uz ste mi to pripomneli :D
šapša
Máme rádi bluntíky se šapšinkou hlavně příchut Trip chutná nám víc jak joint.
Nungrow
ja mnel prichut banana split byl to strasnej humac , ale kdyz sem kousek sezral tak to chutnalo dobre
Pflusik
Na bluntech je nejlepší, že se z nich daj ubalit 2x až 3x takový brutality, jako z normálních papírků. Ze stovkovýho OCBčka nikdy neumotáte špeka, kterej se dá uducávat palcem :D
crackonos
citace:
Původní příspěvek od Pflusik
Na bluntech je nejlepší, že se z nich daj ubalit 2x až 3x takový brutality, jako z normálních papírků. Ze stovkovýho OCBčka nikdy neumotáte špeka, kterej se dá uducávat palcem :D

To člověk nesmí mít olšový ruce :teef:
Já jsem blunty celkem omezil, protože mi to nedělá dobře na plíce.
antoo
ja by som sa chcel spytat ktory z Cigar je ten vhodny, ze ked ho otvorim tak sa mi ten list nerozpadne ??:)))))
RASTA-MAN
Ja to delam ze to poradne cele olizu z obou stran(nekteri cele papirky ale ja jen jak u jointa to cim to budu lepit) a az to davam k sobe tak to jeste jednou cele prelizu na sobe a pak to aspon minutu drzim na sobe s tim ze to kdyztak jeste nekde navlhcim.A taky sem slysel aby se ti nerozjel konec u filtru coz byva asi nejvetsi problem tak to normalne omotej kouskem provazku a zavaz,pomaha to,vlastni zkusenost no a taky dost zalezi na tom jake je to vyroby ty blunty od jake znacky,na tom dosti zalezi
ThunderFuck!
zdravím

mno s bluntem jsem se jiz setkal mnohokrat ale je to hnus. Nikdy nemicham travu s tabakem to je hnus natoz blant. Nejdriv brrko potom cigarko. a nebo si ubalit brcko do pulky travu a od pulky smerem k filtru tabak :) clovek si zahuli a pak zakori takovy to 2v1 :) ale dohromady nehrozi!!!


Nejvic me pobavilo kdyz kamos z prahy zacal balit brko nadrtit kambodzu a zacal sypat tabak. tak mu rikam ty woe jeste to ubali do igelitu a padnu a on jakej igelit a vytahne OCB :D:D
crackonos
citace:
Původní příspěvek od ThunderFuck!
zdravím
Nejdriv brrko potom cigarko. a nebo si ubalit brcko do pulky travu a od pulky smerem k filtru tabak :) clovek si zahuli a pak zakori takovy to 2v1 :)

To musí být taky pěknej kekel, když vlastně stáhneš ještě ten travní shit z první poloviny brka, to cígo nemůže bejt dobrý si myslim.
cookino
citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
MMM, a mate nekdo zkusenosti s prebalovanim doutniku/doutnicku?

Na webu jsou pro zhulenecky ucely vetsinou doporucovany u nas nedostupny tabakovy produkty.

Blunty mi nevyhovuji a mam pocit, ze tenhle skill mi chybi do meho balicskeho portfolia...


Zdar, parkrat jsem to zkousel...No skoda ze ted nehulim kua, jinak bych nafotil vyrobu, ale zkusim popsat:

podelne rozriznu ziletkou a vysypu ten srac zevnitr (tabak:D). Pak ten "list-dutinku-blunt-neboco" naplnim bylinou a filtrem a lehce zatocim, (melo by presahovat cca minimalne 0,5 cm jako "lepici cast") a pak uz delas jen toto:
Strics do huby, sevres rty, vytahnes, upravis tvar - pomackas a silneji zarolujes.

Toto opakujes tak dlouho dokud se ti to nezda dostatecne pevne a pak nechas uschnout. Vzhledem k absenci lepidla je vsak finalni vytvor lehce nestabilni (v zavislosti na zkusenostech slinice-motace)

Kdo videl film KIDS, tak vi, kde jsem se inspiroval :D

Zda se ze je to hodne prace ale jde to rychle. Chutove - spis jako doutnik nez brko :) Hori velice pravidelne, A TO ŠTÝLO VÁM NIKDO NEUPŘE :)))


ps. homousi maji jasnou vyhodu :biglaugh:
tuffgong1
ja sem měl blunta tak desetkrát a dycky ok :D ale je to silnější než normal joint tak se neda tolik šlukovat a balení uplně v pohodě normalně na svitche (bez odtrhávání) a pokud by to někomu opravdu nešlo tak se prodávaj v growshopech speciální lepidla na blunty ..................ale neni nad klasickyho jointa :D xD :-)
Blunty jsou dva.
Takový ty z tabákové drtě = stejnoměrná struktura bez žilek
Z tabákovýho listu = klasická listová struktura se žilkama a bohužel sem tam i dírkama ---> Fronta leaves <---

Drťový vždycky přefiknu našikmo napůl a mám dva,
balím jako do normálního papírku - na switch.

V některých Big Poppa (verze s šedo-stříbrno-černým obalem)
bývá ke 2 z drtě i 1 tabak - ten je lepší, ale:
- obtížněji se z něj balí
- takže zatím se mi ho nepodařilo ubalit tak abych byl s výsledkem spokojen
- po prvním uhasnutí zatím vždycky přebalím...

Zkoušel jsem rozbalování cigár PANTHER Dessert, ale je to
drbačka - kastrol s vodou na plotnu, cigáro/doutník
na plastovej cedník a nahřívat a nahřívat a o pa tr ně odloupávat... dá se :D

Podobnej postup se dá použít i na oživení drťového papírku který přeschnul.
Doutníková horečka aneb co všechno způsobil

BLUNT


Juan Peele // překladatel P. W.

blunt - v českém překladu doslova tupý, hrubý, neopracovaný

Až donedávna název „Blunt" znamenal tradiční doutníkový tvar. Avšak tradice se někdy mění. Dnes znamená blunt něco jiného.

Poté co rapové kapely jako Cypres Hill začaly ve svých textech popisovat radosti něčeho čemuž se říká blunt - což je joint udělaný z doutníku jehož obsah je vyprázdněn, vyletěl prodej doutníků Phillies Blunt společnosti Havatampa do závratných výšek.

Tyto doutníky byly ideálně velké a tvarované pro jistý účel. A tak ne náhodou v roce 1991 tabáková společnost General Cigaro uvedla na trh svou vlastní řadu levných doutníků vhodných pro kuřáky trávy, Whitte Owl (Bílá sova) a Garcia y Vega Blunts. Zatímco předchozí Phillies stále ještě vládnou trhu v centrech velkoměst, White Owl Blunt učinil mohutný vpád do řad znalců fenoménu „blunt". Garcia y Vega Blunt, jež je dražší a hůře se balí než White Owl, nedosáhl takového úspěchu.

Avšak na jaře 1995 začaly problémy společnosti General Cigaro, když si zákazník stěžoval, že krabice doutníků, které si objednal, byla zaplněna cihličkou marihuany (sic! - pozn. překl.). Původní společnost Generálu v New Yorku Culbro Corporation zmatena zavolala celní úřad USA., který vystopoval 3000 liber (asi 1500 kg) „kontrolované lodní zásilky" cannabisu z Floridy do skladu v Alabamě vlastněného General Cigar. Ač General operuje na Jamajce a v Dominikánské republice, nebyly zjištěny žádné mezinárodní konexe, ale dva zaměstnanci skladu byli obžalováni. A tak se General dostal do hromady problémů s hordami federálních úřadů na krku.

Všechna ta vyšetřování vedla General Cigaro k obratu a ta s velkými ultrapravicovými fanfárami náhle vymazala slovo „blunts" z White Owl a Garcia y Vega. Přejmenovala je „sports" respektive „barons" zatímco vhodné vlastnosti pro kuřáky trávy ponechala, a nedávno společnost uveřejnila vysvětlující reklamu:

„Naneštěstí dnes 'blunt' má pověst nezákonného využití našich doutníků za lidovou cenu. Proto od března 1996 měníme jména našich skvěle se prodávajících produktů"

Ale tvar, struktura a charakteristika listu, což je to, co zajímá „bluntsmokers", zůstává přesně ta samá jako předtím.


Juan Peele
Mašurkovské podzemné 19
Ten pravý způsob jak kouřit blunt

Dr. Crime // překladatel P. W.

Píše Dr. Crime: První „blunt" jsem kouřil v r. 1982. Byl u toho Richter, graffiti sprejer z Lower East Side (New York).
Richter byl hodně velkej černoch jehož zvykem bylo připlížit se za mně a zaječet do mého ucha „Hu, bělouši!" což mi
málem vyrazilo duši z těla. V každém případě můj kámoš Haze se poflakoval s Richerem a Min Onem, šíleným bílým puberťákem
a ti ke mně jednou přišli á začali balit El Pee. El Pee je „blunt" ubalený z doutníku značky El Producto.
Pak vyšel El Producto z módy a nastoupily White Owl a Phillie Blunts.

Ale bylo to v podstatě o tom samým: kup si na rohu doutník, pak si to namiř na místo, kde se dá získat pár niklákovejch
balíčků, rozdělej doutník po straně, vysypej obsah, dej obsah obou balíčků na doutníkovej list a ubal to. O pár let později
jsem pracoval jako poslíček na bicyklu pro firmu, kde téměř každej byl černoch a kouřil zelí, Američtí černoši většinou
kouřili White Owl, ale indičtí kluci balili své byliny do podivných hnědých sraček, který vypadaly jako pomuchlanej
papírovej sáček z obchodu. Chutnalo to fakt dobře a tak jsem se poptal co to bylo zač.
Řekli, že tomu říkaj Fronta leaf (list).

Fronta leaf je celej tabákovej list, zpracovanej pro užití k výrobě doutníků. Trvalo mi to nějakou dobu naučit se
jak ubalit to co je Fronta, ale každej v práci byl vždy rád, že může učit Bílýho kluka. Po čase jsem v tom byl už
docela dobrej.

Proč Fronta? Chutná lip nez list z doutníku, je přírodnější a není ošetřován chemikáliemi nebo ochucovači, aby hořel
rychlejc. Můžeš ubalit jakoukoli velikost chceš - od palec a půl dlouhýho pro ranní probuzení až po více serióznější
projekt, řekněme osm nebo devět palců dlouhej (no jó to je 20 až 23 cm, hmm - pozn. překl.).
Listy Fronta jsou také mnohem levnější než „blunt". Zatímco v obchodě koupený doutník stojí 50 nebo 75 centů,
každej jeden Fronta list o velikosti 20 palců dlouhý a 6 palců široký (tedy zhruba 45x15 cm) stojí okolo 1,25 dolaru
a můžeš z něj ubalit nejmíň tucet tlustejch „blunts"z jednoho jediného listu.

Proč mixovat trávu s tabákem? Jeden dreadlokař mi kdysi řekl: „Bylina je žena a tabák je muž - nemůžeš mít ženu bez muže".

Dr. Crime
je bývalý dealer trávy a zahradník, který si teď vydělává na živobytí jako profesor kriminologie.

Mašurkovské podzemné 19
Takhle se balí fronta blunt:

1) Připravte si zelí.
Stará škola stylu „blunt" spočívala v koupi páru niklákovejch balíčků a prostém vyvrhnutí všeho co obsahují,
včetně semen, stonků a všeho.
To však nefunguje s Fronta - semena dělaj bordel při hoření a stonky trhaj díru do jemnýho listu.
Takže pozorně očisti svůj cannabis.

2) Utrhni kus listu správné velikosti pro „blunť jaký chceš ubalit. Protože toto je celý tabákový list, má tuhé žíly probíhající ním.
Vyhni se žilám nebo je aspoň nech po délce bluntu, ne kolem - nehoří pořádně. Rád používám kus delší než blunt, který chci ubalit
a konce před kouřením ustřihnu. Nedělej si moc starosti s tvarem - jakýkoli lehce pravoúhelný nebo trojúhelníkový (pro kuželový styl) poslouží dobře.

3) Přidej zdravou dávku „Buddhy" do Fronta listu.

4) Ubaluj ho velmi opatrně, jako každý blunt. Pořádně to oblízni. Protože tu není žádné lepidlo, můžeš rozbalovat a znovu ubalovat až se ti to podaří.
Můžeš dokonce rozbalit už jednou zapálený blunt a znovu lépe ubalit, aby byl pevnější (nebo přidat více zeleně) když už jsi v tom dobrej.

5) Nech ho na minutku vyschnout, pak to zapal a kuř.
Ze začátku tahej jemně: chvíli to trvá zvyknout si na Fronta a určitě nechceš vykašlat ten svůj šluk a promrhat ho.

6)Udržuj Fronta list vlhkej - velmi rychle vysychá když není v pevně uzavřeném plastikovém sáčku. Utrhni svůj kus z něj jen když se chystáš balit.
Když vyschne, neboj se, trocha páry nad čajovou konvici list znovu navlhčí.

(Toť vše - překladatel, jó zpátky k přírodě, žádný cigaretový papírky.)

Kde to dostat:
- obchody s doutníky, které si dělaj vlastní doutníky.
- obchody v kubánských a indických čtvrtích.
- některé obchody se zdravou výživou prodávají taky organicky pěstované
celé tabákové listy.

P.S. No a našinec sjíždějící D.I.Y. (po zahrádkářsku urob si sám) si tabák
vypěstuje sám nebo sebere na poli na jižních pláních našich vlastí.

Definitivně se loučí překladatel P. W.

Mašurkovské podzemné 19
Zatím nejlepší: http://www.everyonedoesit.com/onlin...iProductID=8402

Zatím nejhorší: http://www.head-nature.com/05703-FRUIT.html [1. a 3. obrázek jsou špatně, v sáčku je 8 natural, nikoli drťovejch]
- chutná to jak mejdlo a smrdí taky tak.

Právě testované: http://www.everyonedoesit.com/onlin...iProductID=8399
- není to špatné, ale koňak s medem je TOP.
VVannaRool
Juciy blunts nejlepší balim je bez filtru lepidlem k sobě ukazováčkem tlačim a hůlo oblíznu jenom jedenkrát lepidlo jinak přestane lepit.. a jedenkrát z vrchu aby to drželo, necham oschnout a mám ubaleno za minutku nádherný při čekání na bus a klidně ho fouknu aji ve frontě :D peace
nejradši mám mango banán čokoládu;) ted du ochutnat liči xD


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma