Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení? - Klikni zde pro originální téma
Warwickvampire
Ja si bez húlenia neviem predstaviť rybačku a upratovanie :-)...
FatJoe
činnost ktora ma bavi počas hulenie je degustácia piva....mnam..
nebyt zkouřenej na PC to bych neprezil
p4rk3r
Baví mě bejt zhulenej v bazénu, jízda tobogánem pod vlivem THC je supr :) A hrát Kula World na PSX, to je potom pravej požitek z hraní, když objevujete nový dimenze :D
hej-rup
Jakou činost si nedokážu představit bez hulení? Prakticky jakoukoliv :D
flySter
neviem si predstavit bez vplyvu THC fajcenie cigariet :)) 100 ludi 100 chuti
piis
sawec
presne vim co ne ze si to nejde predstavit ale to proste ani nejde to je blbost: LEGALIZACE BEZ HULENÍ :D :D :D
sawec
citace:
Původní příspěvek od ing.Palicka
Když jsem doma tak jedině Counter Strike 1.6 steam to pak tak prožívám jako by to bylo v reálu :D


moje slova !! :) nejlepší je hrát CS 1.6 zhulenej! vzdycky kdyz nekdo zacne strilet tak se rozne leknu :DDD
Franz91
Kopaní do míče nebo hakysu, chlastání (jenom pivko) a pak hrozný ale fakt hrozný žranice... :)
lucasmizera
citace:
Původní příspěvek od p4rk3r
Baví mě bejt zhulenej v bazénu, jízda tobogánem pod vlivem THC je supr :) A hrát Kula World na PSX, to je potom pravej požitek z hraní, když objevujete nový dimenze :D
jeeje kula world sem hraval deset let zpatky a porad mam na nej moc krasny vzpominky
ween
tak si neumím bez brčka představit, že bych vydržel večerní přesčasy s notebookem ve vifi baru (přes den v práci nehulím). po večerech pod vlivem THC vymyslím nejlepčí věci (interierový design). hodně mi pomáhá...
Pflusik
Hraní na komplu a stolní fotbálek...
CS!!!CS!!! a fotbalek, piti piva :D
pestitelpompo
Pořádnou relaxaci,někdo relaxuje tím že sedí na trávě,někdo pivem a já brkem:)
acheron
jedine ten fotbalek, nezhuleny ho uz roky hrat fakt neviem ale po par prdoch to vzdy ide zazracne lepsie :)
dade
no určitě posezení s kámošema před telkou s ovladačem na ps2 v ruce a na obrazovce tekken 5 nebo nejaka fifa to bych si bez nějakeho toho pořádného brkence nebo fajfence nedokazal představit
lubik07
neviem si oddychnut bez jointa....furt makam, neviem ani pozriet cely film bez odchadzania kamsi....tak si hulim a potom aj sedim...:)))) a je mi dobre.:D
jalala1
No, včera jsem do toho bušil jak zběsilej, stará (mladá) už byla asi 3krát a já nic :( . Co takhle téma- u čeho radši nehulit?

:)
Pepas
no. 1: Fotbálek
no. 2: Focení když jste spukaní a máte nějákou zrcadlovku má taky svoje kouzlo
no. 3: DotA, Mafia 2 - uplně prožívám ten skvělej příběh
no. 4: DnB live akce!

Jinak nic se nemá přehánět a nemám potřebu si vypalovat mozek a plíce každej den, takže spíš občasnej kuřák. Ale ať si pálí každej jak chce. :D
citace:
Původní příspěvek od jalala1
No, včera jsem do toho bušil jak zběsilej, stará (mladá) už byla asi 3krát a já nic :( . Co takhle téma- u čeho radši nehulit?

:)


nez zacnes delat ukvapeny zaveri skus prohodit starou (mladou) za jinou. treba to neni travou...
Dan.Bass
Poslední cca rok se u mě zhulení v přírodě (nebo kdekoliv venku) rovná házení frisbee, a to téměř v jakýmkoli počasí a denní/noční době (mám i svítící). Dokonce jsem se naučil házet sám se sebou, protože furt někoho přemlouvat mě přestalo bavit. Už se z toho pomalu stává rutina, ale č'ek se musí zdokonalovat... ;)
OutDoorEr
podle mě je dibrý hulit pro zvýšení zábavy a zážitků...nikoli pro eliminování deprese :D osobne sem este nehulil skrz spatnej stav :D :D maximalne kvuli rýmě =D
gremlin101
Spánek :D, pokud se během dne dostatečně neunavim, tak není problém usínat 2-3hodky..jinak když si dám před spaním sklo, jedno bohatě stačí, spim do 20min :D
Mishelou
Hudba bez trávy, je jako pivo bez pěny. :bandit:
FatJoe
činginglink
acheron
cestovanie na dlhe trate
MagiCman
Výlet v přírodě za krásného slunečného počasí :)
MaaaYaaa
citace:
Původní příspěvek od FatJoe
činginglink


WHAT? :-O
extrem86
pozerat how high je to krutarna a madagaskar ty tucnaci ma zabijaju :D
já když si zahulim tak mám hroznou chuť střílet panáčky, např. CS 1.6, MW2 :D
FatJoe
Pravidlá hry: Hra je určená minimálne pre 2 hráčov. Cieľom tejto hry je kovovým kotúčom o hmotnosti 0,4 kg triafať kotúľaním popod prekážky v podobe činiek.
Bodovanie: AK kotúč prejde kotúľaním popod prvú prekážku získavate 2 body. Ak prejde aj cez druhú počet bodov je 4 a ak aj cez 3 prekázku počet bodov je 6. AK sa stane, že kotúč kotúľaním prejde cez všetky 3 prekážky a dokonca sa dostane až do rohu miestnosti kde je daľšia prekážky ktorou prejde získavate 10b. AvšaK :!!! zhodenie kotúčom totémiku alebo činky sa trestá odpočítavaním bodov.
totém -1b
činka -2b
Hra: každý z hračov ma rovnaký počet hodov pokiaľ nedosiahne 10b v danom boji. ak sa tak stane obom hráčom, ze budú mať 10 alebo viac bodov vtedy prichádzoa taebreak. Taebreak pozostáva len zojedného hodu kazdého hráča. Kto hodí lepši hod ohodnotený viac bodmi ten vyhráva a tým pádom získava bod v bojoch.Po získaní bodu v boji sa ide odznova a hrá sa za po kým hráč nezíska 3 víťazné zápasy v bojoch. Ak sa tak stane hráč získa jeden punc a ide sa odzvova.
Punc: hráč ktorý dosiahne 5 víťazných puncov je absolútny víťaz celej hry.
Prajem veľa športových úspechov pri tejto relaxačnej a tak napínavej hre. Boli by sme vďační ak by ste šírili posolstvo čingkinglinku. Dotiahneme to na olympiádu :D
FatJoe
Činginklink : Pravidlá hry: Hra je určená minimálne pre 2 hráčov. Cieľom tejto hry je kovovým kotúčom o hmotnosti 0,4 kg triafať kotúľaním popod prekážky v podobe činiek.
Bodovanie: AK kotúč prejde kotúľaním popod prvú prekážku získavate 2 body. Ak prejde aj cez druhú počet bodov je 4 a ak aj cez 3 prekázku počet bodov je 6. AK sa stane, že kotúč kotúľaním prejde cez všetky 3 prekážky a dokonca sa dostane až do rohu miestnosti kde je daľšia prekážky ktorou prejde získavate 10b. AvšaK :!!! zhodenie kotúčom totémiku alebo činky sa trestá odpočítavaním bodov.
totém -1b
činka -2b
Hra: každý z hračov ma rovnaký počet hodov pokiaľ nedosiahne 10b v danom boji. ak sa tak stane obom hráčom, ze budú mať 10 alebo viac bodov vtedy prichádzoa taebreak. Taebreak pozostáva len zojedného hodu kazdého hráča. Kto hodí lepši hod ohodnotený viac bodmi ten vyhráva a tým pádom získava bod v bojoch.Po získaní bodu v boji sa ide odznova a hrá sa za po kým hráč nezíska 3 víťazné zápasy v bojoch. Ak sa tak stane hráč získa jeden punc a ide sa odzvova.
Punc: hráč ktorý dosiahne 5 víťazných puncov je absolútny víťaz celej hry.
Prajem veľa športových úspechov pri tejto relaxačnej a tak napínavej hre. Boli by sme vďační ak by ste šírili posolstvo čingkinglinku.
jebutinajmeno
navsteva kina!
Guerrilla Grow
Hry ,filmy ,hudba hlavně Dubstep s hutnou basou (mám 30W subwoofer) :D Jinak mám rád když si v pátek po dobře odpracovaným weekendu dam prda a uzivam si svoje potěšení :) ale dá se hulit při všem ,ale kolikrát né ze všema lidma.
AFCA161
zranie vsetkeho mozneho:D
Fugazz
Spoustu činností :D Sex (ale má to i svoje nevýhody), ježdění autem, hraní CSM 2002 (s Ostravou za 5 sezón 3x ve finále LM) :D
gremlin101
Tu jízdu v autě bych tu moc nezmiňoval, jsou tu tací co to berou jako sakra velkou prasárnu, tak bacha ať neschytáš K-, jak se stalo i nejednou mě :D.
Pflusik
citace:
Původní příspěvek od gremlin101
Tu jízdu v autě bych tu moc nezmiňoval, jsou tu tací co to berou jako sakra velkou prasárnu, tak bacha ať neschytáš K-, jak se stalo i nejednou mě :D.


Tady to někdo bere jako prasárnu? :D

Já vlastně ani neznám lidi co hulej a neříděj zkouřený. Dokonce myslím, že zhulený říděj opatrněji a bezpečněji.
Fugazz
Já Vám to řeknu tak jak to mám já, což znamená že mé zkušenosti se mohou od vašich diametrálně lišit. Já když si zahulím a řídit potřebuju tak řídím, ale jízdu si užívám mnohem víc a jezdím pomaleji, baví mně víc koumat krajinu okolo, rádio, i ten provoz.. Ale hlavně jezdím čistě podle pravidel, tak jak se má... Asi dost velkou roli v tom hraje to, že jsem "hodný" řidič (pouštím chodce, dávám přednost i když nemusím, rád pomůžu komukoliv s nějakou poruchou u silnice,..) Nehledě na to, že pokud není policajt extrémně zamindrákovaný nebo nejste fakt moc v p*či líznout Vám nedají.
gremlin101
Souhlasím s váma hoši i zkouřenej řidič dokáže ovládat auto bez nejmenších problémů, i v mém případě to tak je, kolikrát bych řek že zhulenej řídim líp jak za "střízliva", ale i tak bych to tu nerozebíral, jelikož tu jsou opravdu jedinci kteří jsou težce proti tomu... jen se ozvěte, myslím že víte o kom je řeč :D. Já osobně v tom problém nevidím, snad každej ví co dělá ne? Samozřejmě nemluvím o týpkách co si zahulej poprví v životě a sednou do auta, to prasárna je, ale jinak no problém ;-)
Bullyt
ja ked si nezapalim tak nemozem ist ani do skoly proste ja rano vstanem uplna nechut ist do skoly a ak nemam co do fajky tak proste mna do tej skoly nedostanu a to mam posledny rok 2 mesiace do konca .. a na prax tiez praxujem v obchode bez fajky tam nemam sancu dojst :D radsej doma za pc starat sa o rastlinky a zarabat :D
w33d
citace:
Původní příspěvek od jebutinajmeno
navsteva kina!

súhlasím do kina inak ako neskúrený ani nevkročím :D
skewlers
citace:
Původní příspěvek od gremlin101
Souhlasím s váma hoši i zkouřenej řidič dokáže ovládat auto bez nejmenších problémů, i v mém případě to tak je, kolikrát bych řek že zhulenej řídim líp jak za "střízliva", ale i tak bych to tu nerozebíral, jelikož tu jsou opravdu jedinci kteří jsou težce proti tomu... jen se ozvěte, myslím že víte o kom je řeč :D. Já osobně v tom problém nevidím, snad každej ví co dělá ne? Samozřejmě nemluvím o týpkách co si zahulej poprví v životě a sednou do auta, to prasárna je, ale jinak no problém ;-)




Tyhle idiotiny bys mel spis smazat ....
gremlin101
Jo a to jako proč? Běž si moralizovat někam jinam, jestli se ti něco nelíbí tak to nečti.. Máš svůj nároz já zase svůj, tam mě nech žít, díky předem ;-)
cranked
Třeba s kamarádama hrát hakis nezkouřenej moc nejde :), dále jídlo - o tom každý ví svoje :-D. Ve škole rychleji ubýhají nudné hodiny ( nesmí se to přehánět pokud chcete papír o vzdělání :) ). A když sem pod vlivem tak se mi lépe čte toto forum :)
Peace :)
Voňavé sušenky
zdravim.
rad bych se zeptal na ruzne situace kdy jste delali nejakou cinost a byli jste radi ze jste zkoureni mysleno tak ze se vam lip delala nebo byla prijemnejsi

na druhou i situace kdy jste delali nejakou cinost a nebyli jste radi ze zrovna jste zkoureni mysleno tak ze se vam hur delala nebo byla neprijemnejsi.
Voňavé sušenky
ja muzu rict ze kdyz jste zkureni a hrajete tenis je to sice prijemny ale moc vysledky nestoji za nic
Jablko
Dota a bong jedno bez druhyho nemuze existovat. Pokud je tu jeste nejakej fanousek tehle kultovní hry nechť se ozve :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma