Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
Jak hulite? - Klikni zde pro originální téma
LoWeR
Jak hulim??? Normalně hubou :) Většinou přes faju tak 2,3 pořadne prasky a mam dost jo a snažim nabrat čim jak nejvic a udržet taky tak! a pak už ani moc nevím co se děje a hesky si to ulitavám!
Dannn
Som zvedavy, ako budem vyzerat zajtra v skole....
Time4Tea
Moje technika.
po vdechnutí (obvykle na max, co se do plic vejde) zadržuju a počítm v duchu tak do 30ti, pak začínám stahovat hrudník a zvýšim tak tlak v plicých (prostě to tlačim do hlavy), vydechuju až co to de.
veggxy
jako drzet to díl jak 10 sekund mi pride zbytecní niceni plic........vdyt uz pak nic ani nevidechnete kde to asi vsecko je,??
lyft
já natáhnu co to jde,podržím 5-10s a vydechnu.U nějakejch modelů to nevydržím ani těch 5s,pak přichází 2min. kašel a pak to dalších 5min. to rozdejchávám a pak jsem pěkně v ....
lysina
huste no dve minuty to uz je moc to bych asi nikdy nedal..ja to teda nikdy nemeril ale zhruba to drzim tak tech 10-20 sekund
Eloren
5-10 sec jednoznačně... Hulím pro požitek a ten já nacházím (jako snad většina) při samotném hulení, takže pěkně si sednout nebo zaujmout pohodlnou "stojící" pozici a pokuřovat... Kašlu na to jak kdo drží nebo ne... Jsou to jeho plíce :)
smogerrr
radšej si dam o prask viac,ako to mam tlacit do hlavy a cely sa napinat a neviem co este... dam prda do plnych pluc i chvilu podrzim...cca 5 sekund...furt som roztrepany.
Selfik
Držím dokud mi něco neřekne že bych měl už vydechnout.. rozhodně si to nepočítám :-D Ale jako když je model tak podle mě náký držení v sobě je vo hovně vono to přijde vždycky i když to budu kouřít jako normální cigáro - teda aspoň takhle to mám já.
Jack_Herer
Tak já většinou hulím pěkně v klidu domova na balkoně. Mám svůj bong, který vždy nabiju a pak už jen tak sedím, pozoruji svět a tahám. Natáhnu do plic co to jde a pak držím tak dlouho jak jen to jde :)
Nebo chodíme s kámoši hulit do přírody. To má zas své plusy. Venku zažijete spousty zajímavých stih, dojebů a vtipných situací, které se vám doma nestanou. Venku používáme k hulení zásadně skleněnku, kterou pořádně nabijeme a pak ji na střídačku hulíme...No a pak ještě jednu nebo 2 i 3, podle toho, jak je daný model silný :)
Najskaa
klasika kybel s vodu a natahovacka to je riesenie potom nejakych 20-40s podrzat v sebe a to uplne stači potom len si nejako činnost najst a vychutnavat stavy s travy.
mdfk
nie je žiadny limit... aspon u mna nie, proste podržím pokial cítim, že to je správne a vydýchnem pomalým dlhým výdychom.... neriešim koľko to podržím v sebe... možno tak ked je málo, a chcem sa dohúkať... bb
vaaanha
citace:
Původní příspěvek od Najskaa
potom nejakych 20-40s podrzat v sebe a to uplne stači


Důvod?
DanekRider
Nechápu jak to můžete někteří držet tak dlouho.
Já radši hulím stylově,než to tlačit minutu do hlavy a až s fialovou hlavou vydechovat...
Jednou jsme s kámošem hulili brčko (bylo to už druhé,sme byli už pěkně spálení) a "hráli" jsme že hulíme za dob staré Anglie,mluvili a gestikulovali jak praví gentlemani,to bylo ŠTÝLO!!

kvalita>kvantita
Fakt malá část huličů si dokáže hulení vychutnat. Ostatní jsou jen stresoři a podivíni :p: fandím třeba lidem, co kvůli brku vylezou na horu a když už to zapálej, tak to nikam netlačej a hned nepodávaj.
Wejdas
Hola

Pokud je mi známo je zbytečné v sobě dým držet déle než 4 sekundy protože za tu dobu se stihne dostat do krve THC a čas nad 4 sec je uplne zbytecny. Ale pokud vím třeba i slavné tlačení do hlavy je uplná hloupost ona ta krev se z plic do hlavy stejne dostane a to že tam tu krev naženete si stav přiblížíte asi o 0.2sekundy coz mi prijde vcelku zbytečné ne?

ale to je můj názor klidně at siv sobe každej drži třeba pul hodiny:P

PS: souhlasím s DankemRiderem asi protože sem tu anglii hulil s ním:-) (vřele doporučuju )

PEACE AND LOVE
Damien
No ze tlacit do hlavy alebo drzat to dve minuty:D....to je vtipne....To minule ked sme boli vonku sme mali nejake to pohulenie a prisiel nejaky typek a dal si snami, no bolo toho malo tak ked si dal praska to drzal v sebe a lahol si na zem a spravil par klikov:D....podla mna uplne zbytocne, akurat co by ma hlava bolela....Ja ked hulim tak to podrzim v sebe len chvilku fakt....Ani nie 10sekund, mozno 5sekund...A ked je silny model a natiahne sa bongo ktore je uplne biele tak to ani cele nestiahnem a to co stiahnem nevydrzim v sebe dlho drzat, a je to podla mna aj zbytocne tolko drzat....Tot moj nazor...majte sa
Jack_Herer
No víte, nejprve je potřeba si uvědomit, že THC je obsaženo +- rovnoměrně v celém obsahu kouře, který vdechujete do plic. Kouř se v plicních sklípcích mísí s krví a tak se do krve dostává i ono požadované THC. Pochopitelně, že v plicích nikdy nemáte všecku krev, jak známo krev v těle koluje a tak postupně protéká i plícemi. Tedy čím déle kouř v plicích ponecháte, tím více THC se vám do krve z něj dostane :) A to protože s časem roste obsah krve, který se s kouřem smísí. Ale pozor, nic se nesmí přehánět. Kouř obsahuje krom THC spousty nebezpečných sloučenin vč. oxidu uhelnatého, který se váže na hemoglobin místo kyslíku, kterého navíc máte v plicích kvůli hulení minimum, a tak, při nadměrně dlouhém zadržování dechu společně s kouřem v plicích, hrozí udušení!
Jo a tlačení kouře do hlavy je naprostá blbost! Při tom tlačení vlastně ani žádnou krev rychleji do hlavy netlačíte, pouze zvyšujete tlak v mozku a tím navíc mozek připravujete o další kyslík. Právě to je důvodem proč se vám po tlačení zdá, že jste víc zhulení.
Když už by jste opravdu chtěli urychlit reakci, zkuste si místo tlačení dá sprint na 200 metrů ;)
sybot
tak já si většinou natáhnu celý plíce a snažim se to trochu tlačit do hlavy pro lepší efekt =]
Dwarf Vingette
Awe


Dneska me dal kamos tak 2g sisku Flash backu od sweat seeds.Hodne kvalitni matros, akorad ho moc nemusi, protoze jsou po nem stavy spis STONED:(Mno rozhodl jsem se,ze dam ochutnat dedovi:D.On je desne zvedavej co to dokaze ta MARIJANKA:Da nechce se mu cekat do me sklizne:D.Dede dost kouri tak 25-30cigaret denne ale on si je bali.Tak jsem mu do strojku na baleni cigraret nadrtil kousek sisiky tak 0,2g(aby ho to nezabilo):Da smichal s tabakem....Deda co cele vykouril a nic!!!??Nevite cim to muze byt?nemuze to byt nahodou filtrem nebo ze to nedrzel???ale to se em nezda pac ja kdyz nedrzim kvalitny vzorek a dam si tak 5 prasku tak sjem stejne zhuleny jaky kdybych si dal poradny prask a drzel ho 20 sekund.....
dwarf: to je způsobený tim, že děda nehulí. Dej mu ještě jednou a určo to ucejtí

endorfín: no dyk taky jo...když už si chci začadit, ono místo musí bejt nečim zajímavý
Ortaniel
Jojo, taky jsem se prvně nezhulil hned ... trvalo to tak 3x-4x náhodného nicnedělající hulení a až pak to přišlo.

Nicméně jak hulím:
nejradši z vodní dýmky, která to pěkně ochladí a jsou z toho dobrý prdy :)
ze skla, v 95% případech
z náhodných dřevěných fajek málo, stejně tak i špeky (počet vzrůstá na podzim)
hulím málo ... pravidelně do 1g týdně - spíš tak relaxačně ..ale tak jsou dny kdy se na počet prdů nehledí :D
hulím rád

a rád pěstuju :)
cypres
vzdy vyfouknu plice a naberu je plny hulcem :D a drzim co to jen da...dokud se nezacnu dusit(nebo dokud se mi drzenim nezamota palice),pak uz bohuzel je treba vypusit,samotne vypousteni trva dost dlouho v porovnani s ostatnimy ,vseci co se mnou nehulily jen vyvali bulvy a cumi kolik se do me vlezlo :D:D..nj obrovsky plice
DanekRider
Jo taky mi přijde,že v porovnání s ostatními do plic naberu tak 2x víc než ostatní :rasta: ale přijde mi zbytečné a hlavně blbost zadržovat co nejvíc to jde až do dušení...akorát si odkrvuješ mozek a víc sraček se ti usadí v plících. Pěkně pořádně nadechnout,vychutnat a pomaličku jak z vodní dýmky vydechnout,nejlépe ve formě koleček:punk:
raStaVK
ja tiez nevidim velky rozdiel ked drzite a date si pekneho sluka do celych pluc, osobne to drzim tak 3 sekundy pocas ktorych vychutnavam chut ;-) a z dlheho drzania ma aj tak bolievala hlava...
tgm.amster
jak? rekl bych ze hodne :)
crackonos
Normálně ne?! sání, stlačení, výbuch, výfuk...ne tak celkem to s tim tlacenim neprehanim, zda se mi to zbytecny, zvlast kdyz koluje bytelnej stovkovej blunt, prda z neho by ani Chuck Norris dlouho nedokazal tlacit,no ikdyz...
Já sem to samý co Kopeček dám si pár prásků, podržim a v zápětí vyfukuju.Podle mě držet to dýl jak 15 vteřin snad ani nemá cenu.
genua
Radeji jsem pro pomale nadechnuti do plnych plic, pak par vterin zadrzim a hned pomalounku vypoustim..ma to preci byt relaxace...
Hlavne nadechnout co nejvic jen jde...
Dr.Grow
no já sem rozdejchám vyfouknu všechen vzduch z plic a potáhnu a táhám co nejrychlej a nebo prostě jak to de .... potom zatlačím zhruba minutu a nebo minutu a půl a ještě přidejchávám vzduch abych to vydržel co nejdýl .... netlačím na plné kule ale tak aby to dávalo a moc neunavovalo :-D .....potom stačí počkat až to naběhne

tip: taky je dobrý si pustit hudbu která se vám líbí :-D .... třeba Cypress-Hill, Bob Marley atd ... když už to bude ustávat tak nejaký PsyTrance

taky je dobrý když vás někdo pči tlačení rozesměje :-D ... to je potom mazec
Vložím konec filtru jointa do úst, lehce popotáhnu (dále 2sek. čekám), opět lehce popotáhnu, koukám kolem sebe, dám si dalšího menšího prdíka, koukám kolem sebe... počkám tak další 2 seKUNDY, pak lehce vydechnu, ale opravdu jen trošku, aby se zvětšil objem plic a nakonec do sebe naperu plnohodnotnýho šota, kterýho tak o 5 sekund později řádně vyfouknu!
Gh0$t.G
ja hulim tak ruzně s kamošema podle toho koho potkam tak podle toho kolik je času tak se rozhodujum mezi sklem nebo blantem :D jinak když jsem doma tak si dam s chuti bongo nejlepe s ledem:D kouř v sobě držim 5-10 sekund u špeka u skla možna i těch 15 prostě aby mě to moc nevykopalo :) taky je masakr hulit kybl znate to někdo?:D je to mazec jestli to neznate což pochybuju tak bych vam tu mohl napsat navod:P
Specs26
my sme nasli na zemi taku hadicu dobru, kotel tak 50cm. Narvali sme to tam, (měla 2 konce). toz sem to kamosovy zapálil a bylo... ^.^ :D odletěl jak malej x)...
ribo
citace:
Původní příspěvek od Specs26
my sme nasli na zemi taku hadicu dobru, kotel tak 50cm. Narvali sme to tam, (měla 2 konce). toz sem to kamosovy zapálil a bylo... ^.^ :D odletěl jak malej x)...


Hadica mala dva konce? :-O
(Ale nie, len tak trollujem :) )

A ako húlim? Natlačím, pripálim, potiahnem, vydýchnem. Netreba mi žiadne nezmyselné "vylepšováky" ako 30 sekundové "tlačenie do hlavy" či robenie drepov pri držaní objemu v pľúcach...
rawen3333
Fajčím väčšinou z fajky.Ťahám dym pokiaľ neucítim dráždenie v hrdle, vtedy zastavím... podržím aspoň 30s a vydýchnem. Fajku si vždy zakryjem prstom pokiaľ neťahám, aby zbytočne nedymila. Maximálna úspora materiálu si myslím :)
ribo
citace:
Původní příspěvek od rawen3333
Fajčím väčšinou z fajky.Ťahám dym pokiaľ neucítim dráždenie v hrdle, vtedy zastavím... podržím aspoň 30s a vydýchnem. Fajku si vždy zakryjem prstom pokiaľ neťahám, aby zbytočne nedymila. Maximálna úspora materiálu si myslím :)


:teef: Tak som fajčil, keď som mal asi 16 a bol som do húlenia sprostý. Sorry, no offense :)
stara_baterka
Max 10 vterin...jedine speka :)...ted jsem v zahranici tak tu nemam s kym zahulit, tak vzdycky ubalim takovou osobni ziletku :)....vzdycky tam jeste s papirovym filtrem pribalim takovy ten plsteny co se bali do cigaret....muzu pak drzet jak chci a nikdy jsem se nerozkaslal...a po 5 prascich uz je ten filtr pekne nahnedly
Vierin
Hrozně rád hulím v multikáře :D, hulím hezky v klidu protože mně to rozštípe tak jako tak. Nemám rád ty lidi kteří to do sebe tankujou jak kdyby byl konec světa... To se nedělá...
Mimochodem ke konci to už nikdo z nás nechce :D Mnohdy jsme byli tak vysoko v oblacích že byl vůbec problém vystoupit z té multikáry :D
Hulení beru jako způsob odreagování, tak proč to do sebe rvát jako by to bylo to poslední co v životě udělám.. Když mi to nic moc nedělá tak se umotá další :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma