Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 
čím stříháte,drtíte drolite a pod hulení - Klikni zde pro originální téma
celek
Drtička je hliníková,to neroztavím,ale chystal jsem se kdyžtak právě vrtat ji.Ne přímo magnet.I když zkusit ho rozbít... co by ne, zajímavý.
celek
Tak nakonec vyndat starej magnet nebyl problém,spíš to byla trochu komedie. Vrtání magnetu se mi příliš nedařilo,tak jsem vzal důlčík a párkrát do něj majznul... Nádherné jiskřičky... Pak praskl a rozdrobil se,jenže pořád zůstávají pohromadě magnetické piliny... vyšťourat je se časem podařilo. Vzal jsem magnet novej a dal ho do otvoru v drtičce a chystal se ho naklepnout a sranda je,že se přilepí na kladivo,takže bouchneš a on zůstane pořád na kladivu... No už jsem si poradil a je hotovo. Díky za nápady. Ještě k tématu: Používáte někdo ty struhadla? (Grindercards)
hellfire
celek: ne, nevím jestli mi uniká nějakej vyšší smysl toho, ale mě to přijde docela na prd. Stejnou práci odvede drtička a ještě nejsem ulepenej a můžu sypat matroš rovnou do papírku. Navíc člověk v drtičce rovnoměrně nadrtí v klidu pálku jakékoliv strutury. Nekompaktní palice co se rozpadaj se budou asi špatně strouhat. Jedinej klad vidím ve skladnosti ale to už to rovnou můžu drtit prstama a nenosit nic. Spíš to vidím jako frajeřinku, která možná dobře vypadá ale v praxi je to nic moc (něco jako průhledné papírky z celulózy) ale možná mě někdo vyvede z omylu.

Nemyslim si že je to úplně na nic ale spíš nevidím důvod proč bych měl drtičku vyměnit za struhadlo. Možná tak pro zpestření balení, nevím.
MISHKA
Myslím, že to struhadlo je primárně určeno na hašiš.
celek
Inu drťka je drťka. Asi před rokem jsem dostal struhadlo jako bonus k nákupu. Z hlediska mobility a skladnosti supr. Funkčnost zpočátku ok,pekelně ostrý.(Možná by to šlo použít i na česnek :-) ) Pro použití na haš taky ok, spíš teda na tvrdej než na plastik. (Nebo na lisovanou ganju). Po pár použití se však otupí... Tak jsem ho tenkrát někam založil a dneska mi to nedalo a pohledal jsem a našel ho zabalený v pytlíku. A teď nevím zda je výhoda,či nevýhoda ho mít takhle "zaprasený". :-)
hellfire
celek: jestli nemáš co hulit a podaří se ti to dostat dolů tak je to určitě výhoda :)
Mr.MEN
celek: Použí lékařský benzín nebo technický lích a bude to jak nové. :) Já si takhle čistím i drtičky protože weedu je dost a srat se s škrábáním se mi nechce. :D
celek
Mr.MEN: zatím to ještě nechám uležet.... může to bejt pro dobu krize cosi jako krabička poslední záchrany.Měl jsem radost,že jsem ji našel.Asi tam bude nalepená všehochuť různejch modelů. Ať žije KPZ. :-)
High
citace:
Původní příspěvek od celek
Mr.MEN: zatím to ještě nechám uležet.... může to bejt pro dobu krize cosi jako krabička poslední záchrany.Měl jsem radost,že jsem ji našel.Asi tam bude nalepená všehochuť různejch modelů. Ať žije KPZ. :-)
Mě se osvědčilo vyčistit drtičku lihem(optimálně lékařský) a výslednej shit odpařit na tále.a vždy jsem byl maximálně spokojenej.Pak jen seškrábat a spálit......deluxe...zatím
Skaff
Miluju ten pocit když drtim prstama a pak si jenom přivonim k prstum :D Takže je to jasný.. Jinak dřív sem používal vše, měl sem asi 5 drtiček, všechny sem ztratil, minimálně troje nůžky (2 sem ztratil a jedny spadly do potoka) takže ty prsty sou stejně to jediný co mam furt při sobě. :D
M@gic
Tak to tu trochu oživíme... Tuhle mi vytisknul kámoš na 3D tiskárně když se s tim učil, dneska by to asi uměl líp. :david:
AladinXXX
jedu drticky,poslednich par let nosim grassleaf micro35.je to mala drticka z nejakyho lehkyho kovu.je velka asi jako pade kc.je to fag malej srac,drtim minimalne na dvakrat.mam jit rad,protoze rad chodim na lehko a o ni skoro newim.
TheLittleOne
přítel hraje na bicí a dost hulí - prostě dva největší koníčky tak jsem mu dala tuhletu v černé barvě a s potiskem hořících lebek - je to metalista. Vždycky když ji někde vytáhne tak se všem hrozně líbí a je fakt že je super, je to kov, magnet drží parádně, sítko je dost jemný, akorát jediný co bych vytkla je, že by mohly být víc hustě naskládaný ty hroty, občas se tam kousek zasekne a prostě nejde vyndat.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma