Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 3 
čím stříháte,drtíte drolite a pod hulení - Klikni zde pro originální téma
liqui-dnb-itch
zatial noznicky :) .. ale ako som tak cital diskusiu tak rozmyslam o drticke
jude
nie som husty zastanca ziadnej strany. asi najcastejsie nedrtim vobec, lebo nemam dovod.
ked uz drtim tak drtickou, prstami alebo noznickami...(v poradi preferovanosti:))
LordFitgerald
Prstama prostě rozmasakruju i ten nejtužší matroš a ani nemusím mít odrostlý nehty... sem tam použiju nůžtičky, kdysi silikonovou drtičku a taky jsem jednou použil kleštičky na nohy akorát se mi tam připletlo pár nehtů ze zásobníčku (což jsem nevěděl než jsme zahulili.. no mňam :)) - proto nejradši prsty
viva
no fuj.. :):) já používám co je po ruce,,nejradši drtičku ale nejčastěji po ruce mám prsty :)
Drtičky FUCK, je to jenom módní výmysl, osobně mám s nima zkušenost že buď je hulení předrcený a joint se pak ucpe anebo v něm zůstanou kusy stonků a ty pak protrhnou papírek. Drtičky mi příjdou jako nesmysl navíc, aby měli li di za co utrácet...
Drtit prstama je jistota, pokud to nejde tak nejlepší sou nůžky a filmovka nebo stačej jenom nůžky... no a pokud nejsou tak prsty:) nebo nůž a tvrdá podložka.
Krychle
littl: na stonky se prodava drtic zahradniho odpadu;) do drticky patri sisky, tak jakypak trhani:teef:

preferuju drticku teda, rychly, ucinny - jestli z toho nekomu leze prach ma to presuseny nebo moc drti:D
Softly
s litll-growerem musim souhlasit, že v drtičce se mi taky občas předrtí, ale stejně ji maj nejradši a samozdřejmě prsty nebo pokud to mám v pytlíku tak to rozdrolim v něm.
Dýmy
Drticky sou dobre ale nektere i nahovno.....( z drevenyma mam spatne zkusenosti)
nej. drticka z kterou sem se setkal byla ta ktera ma tam to sitko a propadava ti dolu pryskyrice to je podle me vychytana vecicka.
Nejradsi mam nuzky a filmovku, protoze kdyz nastriham ve filmovce tak muzu hned z filmovky nasypat matros na paper. ;)
outdoorista
já mám rád nůžky,ty používám hojně,ale často je ztrácím,takže pak přichází na řadu drtička............no a tu mám taky rád:)
Hy3nA
moje drtička teď vypadá asi takhle :teef: takže tedkonc stříhám nůžtičkama, ale až si zas koupim drtičku tak se k ní rád vrátím

navíc ti co se jim dělá ten "prášek" tak jak řikal Krychle.. uberte otáčky, nebo sušte s mírou :D:D :teef:
400w
zdravim, to já používám většinou prsty, protože někdy po ruce nejsou ani ty nůžky a když po ruce jsou, tak nwm kam sem je dal:) takže to většinou stejně končí u těch prstů......:D
Cokoli je po ruce. :D

Nejraději mám svou ručně vykucenou bronzovou drtičku,je to spíše na to :D domácí drcení,někam to sebou smýkat je na batoh.
Tak nadrtím do zásoby 2g do krabky aje. :D

Nůžky jsou furt zalepené,to je naPrd
LordFitgerald
citace:
Původní příspěvek od outdoorista
já mám rád nůžky,ty používám hojně,ale často je ztrácím,takže pak přichází na řadu drtička............no a tu mám taky rád:)


takovou jsem měl, akorát byla dělaná podomácku :) silikonka... byla dobrá, ale moc toho nepřežila, možná že kupovaný jsou odolnější ale už se nám stalo že se na silný větwi zlomil zub :(

edit: a celkem mě zajímá... Dýmy, nemáš nějakej picture nebo líp odkaz na eshop? Tu drtičku se sítkem jsem asi ještě neviděl...
hej-rup
Nasypat kouření do paňáka, vzít nužky a šmikat a šmikat :-) Nádherně se rozvyne vůně ganji takže když si člověk přičichne k tomu panáku tak je to paráda :) Á když je člověk línej tak drtička nebo mlýnek taky není špatnej.

Jednou mi kamoš ukazoval nějakou spešn fintu jak drtit když člověk nemá nůžky- vzal filmovku, dal do ní desetikačku, ganju a druhou desetikačku, zavřel ji a štěrchal. No nepovedlo se, měl ještě mokrý hulení ale u suchýho by to fungovat mohlo.
Softly
citace:
Původní příspěvek od LordFitgerald


edit: a celkem mě zajímá... Dýmy, nemáš nějakej picture nebo líp odkaz na eshop? Tu drtičku se sítkem jsem asi ještě neviděl...


Těch jsou spousty. Tady

Tady je většina se sitkem, zásobníkem.. ,ale stačí zadat do googlu "drtičky se sítkem" a vyjede ti toho spoustu.
FaLda
Drtička se sítkem je strašná výhoda!!...i samotná drtička...matroš se nedá vůbec srovnávat!...všechno krásně prohoří, joint je hezky rovnej, dobře se s tim pracuje..proste lahoda..nůžky by tuto práci neudělali ani za 100 let:)

A přidávám foto své drtičky, jež už má něco za sebou a jěště ani jednou nezklamala!
Softly
Koukám, že někdo má i ty plastový drtky a zajímalo by mě jestli když ji máte třeba dýl tak jestli ty zuby pořád držej ? Protože si chci koupit tuhle
- je průhledná, abych viděl jak se to šrotí
- má sítko, takže jednou za čas..
lysina
jak kdy..kdyz u sebe nemam filmovku s nuzkama..tak to večinou nadrtim normalne rukama v energitce..ale co nepouzivam je drtička..
Hy3nA
Tak už mám svou novou drtičku, ALu, celá. drtí fakt pěkně, pro mě teda mnohem lepší než nůžky a filmovka. :love:

ale ještě si možná pořídim umělohmotnou - cestovní, do kapsy, tahle je dost těžká.
WAMParjan
čau taky přispěji svou trochou do mlínku...hh...
mám tuhle a jsem fakt spokojenej...po tom co jsem za cca 2 týdny odpravil už 3 drtičku (bud vylámal zuby nebo prostě rozbyl) tak jsem uznal že by to chtělo něco kvalitnějšího....tak jsem šel do téhle... http://www.klecka.cz/growshop/Kurac...egaleaf-II.html .....
a fakt super drtí jak o život je skutečně nerozbitná a vírobce na povrchovou ůpravu dává doživotní záruku ,k tomu opravdu ůčinný cleaner který pár let vydrží (skvělý i k čištění vulkána :D )....jedinou "klasickou" nevíhodou je pomněrně vysoká cenna... :( cca 1300!! což je podle mně fakt moc....jenže .....jsem v klečka shopu pečenej vařenej...hh....a shodou náhod jsem mněl za dva dny narozeniny ,což stačilo prohodit před rychardem (majtelem) ,ten se jen usmál a říká stou cenou něco uděláme :) :D :) .... a bylo s toho 900,- ,říkám beru a běžím domů testovat :D :D :D ....
c0ga
Drtička :) dřív nužkama ale to uz nikdy :p
CzechMan
plechova krabicka od 6 malych doutniku + manikurni nuzky + silny magnet( aby to nehrkalo ;) ) = KATROVAČKA SÚÚÚSED 3000 :D:frog::D
Mam velkou plastovou modrou drtičku, ale tou jenom občas. Pak jsem si pořídil mlejnek, ale ten je jenom na domácí využití. No a na cestách používam velký nůžky na papír. Malejma nožíkama nenastříham Javaans tabák
crackonos
ramon: a můžu se zeptat proč ten Javaanse stříháš?
Slick-ace
Mám obyč klasiku + nůžtičky, když to neni uplně suchý.


Jou .. ty s nanosítky se zdaj profi :)
nero
http://www.vaporizer.cz/drticky/drt...2d03347d5693b54 přesně takovou sem mněl ale ztratil em jí ateď je dost zdražili nwm proč :(
crackonos: jelikož ho cpu do bongu, tak chci aby se mi ganja a tabák dobře promíchaly. a klasickej javaans je takovej moc vláknitej, špatně se s tim pracuje. a konec konců, jsem zvyklej.
MANHUNTT
Pořídil sem tuto new drtičku která vypadá jako bubínek s kolta :heart:,je trojdílná ze sítkem na prach a je magnetická :goldcup:.Zatím nejlepší co sem měl.Cena krásná- 290 kč.:driver:
MANHUNTT
Pořídil sem tuto new drtičku která vypadá jako bubínek s kolta :heart:,je trojdílná ze sítkem na prach a je magnetická :goldcup:.Zatím nejlepší co sem měl.Cena krásná- 290 kč.:driver:


Koupeno:Plzen-Ráj Kuřáků (kamenný obchod)
flySter
MANHUNTT - a kde si ju presne kupil ak sa mozem opytat ?
TH!
Jedině nůžky, když nejsou tak prstama natrhat.. Nic jiného taky nezbývá. Ale drtička by se asi hodila.. Zřejmě si nějakou pořídím až budou prachy. Takže ještě tak tři čtyři roky to povalím nůžkama:biglaugh:
tááák :D nadoma mam skvělý a jedinečný mlýnek na bylinky http://growshop.cz/katalog/detail/1...6955b8931445f60
který mě ted docela baví:smoker:
jakmile vyjdu z baráku drtim jedině rukama - skunk mam jako všichni tady svuj - a ten je proschlej dost:)(drtikol sem už tolikrát stratil, že to ani neni možný:))
klasická dřevěná drtička s kovovýma hrotama,ale musí se často čistit nebo se šíleně zadrhává,v nejbližší době plánuju ale objednat grower drtičku
raStaVK
tak ja pouzivam filmovacku, plastovu drticku hlavne, noznice malo kedy je s tym vela prace :D :rasta:

peace
palinoch
pouzival som noznice, ale teraz si zo susky odtrhujem a mam pocit ze si to fajcenie lepsie uzivam, tak som noznice na dobro zavrhol. snad ich este pouzijem na speka.
Huleni uz nejakej patek rezu jedine nozem a to tady timhle: http://www.highlife.cz/noze-boker-+...companion-v1925 muhehhe a jde to skvele
Rives22
mám tuhle ocelovou drtičku.....je magnetická, se sítkem a oddělenou komorou na prach. Jedno naplnění výjde tak akorát na brčko, dvakrát otočit a je to....kam se na tohle hrabou nůžky :-D je z toho ideální katr, ty hroty drtičky hulení krásně nařežou (o dost líp než drtičky dřevěné s kolíky, to se nedá ani srovnávat) jde to z ní pak krásně vysypat....i když extrémně ulepený modely se z toho dostávají krapet hůř.....můžu jen doporučit
ja sem zvykly na filmovku a nusticky..nebo kdyz je to pekne suche tak si to nadrolim v rukach...
Rives22
to Fiš
no jooo čéče, taky sem to dřív drtil v rukách, ale když máš kurva ulepený hulení (třeba mazara) tak do toho máš pak tak ulepený ruce že se ani nedá ubalit, jelikož se ti pejpr na ně lepí, to je pak o nervy.....kdežto s drtičkou je to čistá práce, fakt to zkus a zjistíš že je to nejlepší a nejrychlejší způsob jak nadrtit ;-)
citace:
Původní příspěvek od Rives22
to Fiš
no jooo čéče, taky sem to dřív drtil v rukách, ale když máš kurva ulepený hulení (třeba mazara) tak do toho máš pak tak ulepený ruce že se ani nedá ubalit, jelikož se ti pejpr na ně lepí, to je pak o nervy.....kdežto s drtičkou je to čistá práce, fakt to zkus a zjistíš že je to nejlepší a nejrychlejší způsob jak nadrtit ;-)


Mnoo taky jsem si to myslel, ale az vyzkousis nuz+ dreveny prkynko, nebudes chtit jinak:-))
Rives22
Disaster:-)

no jako nezní to taky špatně, protože z drtičky je to někdy už moc na jemno.....nožem to nakrájíš jak tabák :-D ale nevim, nevim jak sebou někde pořád tahám dřevěný prkýnko, to je tak na domácí používání....ale určitě to vyzkouším
Rákosníček
ruce, nůžky,drtička,... používám to co je zrovna po ruce :)
WEED 27
ja pouzivam moje zlate slovenske rucicky :D natrham , nalozim do sluku , a uz to vrciiiim a stahujem ..... a takto to ide stale dokola az kym maju vsetci dost !
Slick-ace
Disaster:-) :

ty seš joker.. a když máš hlad tak si na prkýnku můžeš pokrajovat salám, že?

a prkýnko je skládací akorát do kapsy hm? ..vidět někoho v hospodě nebo v parku jak krájí šišky mačetou na prkýnku tyjo nevim :D
kuci v hospode prkynko docela slusne supluje suchej pivni podtacek. Mnoo a v parku nehulim, bo uz mam predbaleny... aspon vetsinou. Mnoo jinak skoro vsude kam du mam sebou batoh, kde nosim potrebne vecicky... toz tak.
hej-rup
Jsem od mladé k vánocům dostal fakt vymazlenou drtičku :afro:
hej-rup
tu istu mam aj ja .. je SUPER...
Spejsek
Já si všechno dycky napřed pořádně vysušim a drolim rukama :D a když holt neni čas na sušení tak normální nůžky na nehty xD
pohroma: čéče, inspiruješ mě, fakt že jo....

nedávno jsem u nás v growhopu koukal na luxusní set kejvací nožík (nevim jak to jinak nazvat - používat to řezníci - čepel tvaru půlměsíce a na obou koncích rukojeti) a prkýnko s malou prohlubní.
vaaanha
Mno já taky zkoušel rozmělňovat trávu nožem, ale nějak mi to lítalu všude okolo. Třeba na drcení vlastního tabáku jsem zatím na lepší způsob nepřišel - v katrovaačce se s tím nic nestane, ale co se týče trávy, tak mi to s nožem moc nesedí. Ale ten kráječ na bylinky nemusí být špatná volba:)
Mixerka
nedrtim nějak važně, naperu to do skla nebo do bongajzna a jedu :D
angelo97
co je to filmouka???prosim vas mohli by ste mi to vysvetlit fakt neviem
BoBoR
to je ten obal od filmu do fotaka...taka plastova skatulka...ja to v tom mavam...a mam take noznice ze ked to v tom s nimi striham tak sa neposkriabe dno...oni totiz nemaju spicaty ostry koniec ale taky zaobleny-ale strihaju dobre...ale vacsinou trhame s kamosmi rukami lebo fajcievame fajky/bonga...jedine ze by to bolo fakt tvrde tak pouzijeme noznice...
PS:ale ta drticka vyzera fakt peckovo...to je z ethnoshopu ci z netu?
mari
citace:
Původní příspěvek od angelo97
co je to filmouka???prosim vas mohli by ste mi to vysvetlit fakt neviem
ahojj, krabicka od filmu , umela ,kulata s vickem asi 4 ,5 cm vysoka, super se v tom striha nuzkama , ani nevim jestli to jeste v tom prodavaj, pouzivam je uz pres deset roku, ale uz mam posledni
Leito&Elegantic
Vetsinu si micham testicko v katrovacce ale jak neni a ja mam chut... nezajma me nic klidne bych to pokatroval zubama :)
vaaanha: jo, mlejnek na bylinky jsem si pořídil taky. Ale model do něj musí bejt na 120% suchej, jinak hrozí rozložení mlejnku na prvočinitele, alébrž neni moc kvalitní. A i tak mu daj stonky zabrat (a tim myslim i ty prťavý stonečky co držej květenství pohromadě)
Totiž, ty krájecí nožíky nejsou naostřený.
Navíc, neuvěřitelně rychle se zasírá a čistit se moc nedá.
dumbo
citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
pohroma: čéče, inspiruješ mě, fakt že jo....

nedávno jsem u nás v growhopu koukal na luxusní set kejvací nožík (nevim jak to jinak nazvat - používat to řezníci - čepel tvaru půlměsíce a na obou koncích rukojeti) a prkýnko s malou prohlubní.


nijak specialne sa tomu nehovori pokial viem, je to noz na sekanie byliniek :)

pouzivam nuzky alebo drticku sem tam aj prsty :pimp:
citace:
Původní příspěvek od dumbo


nijak specialne sa tomu nehovori pokial viem, je to noz na sekanie byliniek :)

pouzivam nuzky alebo drticku sem tam aj prsty :pimp:


no počkéj, tomu se právě nějak říká, teda aspoň tomu řeznikýmu nástroji kterýmu se to podobá

ale kdybych věděl jak...v rodině řezníka nemáme (škoda přeškoda)
citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter


no počkéj, tomu se právě nějak říká, teda aspoň tomu řeznikýmu nástroji kterýmu se to podobá

ale kdybych věděl jak...v rodině řezníka nemáme (škoda přeškoda)


Rika se tomu prekvapive KOLEBKA :-))) ale rikam staci nuz s kulatejsim "brichem" nejaky podobny tvar ostri jako mam ja aje to v cajku.. Ovsem musi byt ostry a to jako dost.....
lysina
drtička se sejtkem to je nejlepši vec..
exup
Filmovka a nůžky:-)Z filmovky se to super sype na papírek a když nemáte do čeho hodit na brko tak k tomu je super víčko.Ani kousíček nevypadne:-)
Většinou používám malé skladací nůžky .....
roboot
tak tuhle jsem si přivezl z Cultivy měl už jsem hafo drtiček ale tahle je BEST
Pitrisek
drtička se sytekm je jasna volba... ;)
RASTA-MAN
Ja pouzivam drticky na velke sisky a pak jeste sitko na zdokonaleni drtky
kokodc
Tak to ja sem si tedka koupil vecicku, je to takova ovalna 3 dilna vec s baterkou, ktera umi oddelovat pryskyrici a krystali ze skera tak ze krystali padaji doi jende nadobky, a zelene smeti pak do druhe, navic to umi oddelenej material presovat a formovat. Vysledny SKAV pak zkuruje mimozemsky, dal sem za to asi 2tis
DarkLight
kokodc: To zni zajimave. Mohl bys zalinkovat ten produkt, pripadne uvest jak se jmenuje? Docela me to zajima :)
mě se nejvíc líbí když je tráva v takovém tom stavu kdy je trochu vlhká ještě ale zároven se dá pěkně rozdrtit mezi prstama :) když je přesušená tak z paldy nezbyde nic. když je mokrá tak nejde...je to hodně o sušení

jinak - drtička
mikael
Já používám na stříhání nůžky jako všichni a drtím podle toho jestli mi někdo nesebere drtičku jak už tomu bylo asi 4x v dosti mimo stavu, jinak malé nůžky a prsty. A samozřejmě že je to o sušení jak píše RespectFlowers.
SmallDudeZombie
Pokud materiál dovolí tak nejradši v ruce prstama :) a pak pěkně nasávat vůni přilepené priskiřice mezi prsty :) .
brumla
drticka, za padesat korun z trafiky, drevena, a drzi uz treti rok :) kdyz neni tak nuzky, kdyz nejsou tak ruce, ty vzdycky na venecky, to je slast prokrupat si to v prstech :)

jinac sem videl taky zajimavy zpusob filmovka do ni ganju a jednu nebo dve koruny zavrit a protrepat dukladne a vsechno se rozlozilo a bylo nadrceno . vyspat a ubalit. nebo si to pamatuju spatne??? :D musim to vyzkouset vrta me to
Mr.MEN
Ta dřevěná je nejstarší pak je z Hemp plastu pak ta kovová a nejmladší je od Grower k triku ta růžová měl jsem i modrou, ale tu mi asi někdo čorknul děv-y.


Divné je že v každé něco je asi ubalím žiletku. :D
Lupus
Toz mel sem Volcano drticku, a tedka ju mam znova, drzim se oranzove kvality :D
jenom me obcas sere jak je zasrana :D a abych oskrabaval kazdou spicku ktera tam je, to se me nechce, asi si koupim novou :D casem :D
DaWe
tak na strihanie jedine manikurove nožnice, drtičku som v živote nemal iba nožik v ruke a šéf kuchár mohol začat:D
hej-rup
Můj mlejnek.. dostal jsem jí k vánocům od ženy.
hej-rup
Co oko nevidí..
Energitka a nůžky občas prsty:leaf:
DnBean23
Noo vzhledem k tomu že pověčinou pohuluju indoorky, tak si vystačim s nůžtičkama, nebo mincí a filmovkou, z ní to putuje do papírku atd...no a když se nachomejtne outdoorek, tak to rozdrobim nad podložkou, z ní to putuje do papírku atd... ;)
Stoned_r41d3r
Mám už skoro rok celkem pátou drtičku. :teef:

Svou první jsem daroval, u mé druhé jsem vylámal zuby, třetí - g. trtičku jsem ztratil, další ,,firemni'' mam jako záložní, a pátou co u sebe nosím každej den jsem dostal od jedný krásný ženy.

Dobrej večírek to tehdá byl :teef:

A nechápu lidi, kteří na natolik specializovanou činnost jako je drcení kouření přenechávají často primitivním, improvizovaným, nebo dokonce žádným nástrojům!

Snad nějaká štábní kultura, ne ?

Asi každý kultivovaný kuřák si časem uvědomí, že ani u tak všední věci jako je joint nejde nic ojebat.

Začíná to u filtru, pokračuje to přes vhodně usušené a nadrcené kouření přes papírek, kterej lepí.

Žádnej z těhle faktorů, vážení, v žádným případě nelze podcenit!
Raida:jsi se ale rozjel. Ani nevim jakou kulturu mas na mysli. :)

Když drtit tak něčím co drtí - že by kilove kladivo?

Když vidím snopla s nůžkama musím se smát jak se s tím někdo zbytečně sere :)

Brka už nekouřím tak to prostě neřeším. Ale hliníkovou drtící hlavu někde mám ta i tak nesmí chybět co kdyby :)
tooth
Nemyslím, že by způsob drcení něják ovlivňoval kvalitu katru.

Já osobně když je hulení dobře proschlý, tak nadrtím klasicky mezi prstama.

A když to pořád ještě neni ono, tak si materiál nasypu mezi dlaně, zvednu lokty aby byli ruce v jedné ose, co nejvíc zatlačím a párkrát rotačním pohybem dlaní matroš rozdrtím.
Mašťák
No tak moje prvni drticka byla z jahody. Takova ta nejlevnejsi akrilova drtka za kilco. Pak jsem ji ztratil, pak jsem si koupil volcano a drtilo fakt libove, kdyz bylo potreba tak na prach. Pak jsem ho ztratil. Pak jsem nasel starou drtku. :frog:

Tu akrilovou mam takovejch 5let. Volcano jsem mel asi rok a pul. A tedka si chci koupit tohle:

http://www.chromiumcrusherherbgrind...%252d-Blue.html

Co na ni rikate ?
ween
hele tady už dlouho nikdo nebyl koukam... nedavno jsem poridil svou prvni drticku. se mi zacal delat mozol na prste od nuzticek....
cookino
naposledy jsem drtil v drticce GROWER.CZ zelene barvy :)

ale jinak to neresim, rad si protahnu prstiky, ci je vnorim do nuzek der
SmokeHillz
citace:
Původní příspěvek od hej-rup
Můj mlejnek.. dostal jsem jí k vánocům od ženy.

Heh!Ja k narozkam od zeny...Ale oba moc dobre vime ze sme je jen zdiskreditovali do situace,kdy jsme jim jemne naznacili,ze nic jineho na svete nam neudela vetsi radost... XD
Stoned_r41d3r
citace:
Původní příspěvek od SmokeHillz

Heh!Ja k narozkam od zeny...Ale oba moc dobre vime ze sme je jen zdiskreditovali do situace,kdy jsme jim jemne naznacili,ze nic jineho na svete nam neudela vetsi radost... XD


Zase z toho pozitivniho uhlu pohledu, na rozdíl od košile, roláku, nebo tak- v připadě tohoto daru mají jistotu v tom, že pokaždý, když najdeme chvilku klidu- vzpomeneme si na ně... Nebo pokaždý, kdy ta drtička fakt tlačí v kalhotech :D
Původně nůžky + spodní půlka kindervajíčka, teď místo něj používám starou kovovou krabičku od cigár (cca 10x10x1,5 cm) - nastříhám, zavřu, párkrát klepnu, zkontroluju, jestli je všude stejně a pak jen vyklopím do papírku.
High
Drtička Volcano !!!

Ahoj.Vzhledem k tomu že se mi podařilo ztratit dvoje nůžky a už mě delší dobu lezlo krkem to že musím tahat velikostně nevyhovující filmovku kterou jsem taky všude zapomněl tak jsem se rozhodl že koupím Drtičku.
Dal jsem si max.cenu 200 kč.Nejprve mi padli do oka toková malá kovová ale byla až moc malá a toková....prostě na hovno.Tak jsem vzal drtičku volcano.Dostal jsem to v úhledné a průhledné bakelitové krabičce.Drtička na to že je to plast má neuvěřitelně ostré pyramidky.Drtí jedna radost.Když tam omilem zapomenete stonek tak jen dřřřtt....dřřřt a stonek je rozdrcen.
Po delší době když budete drtit dobré modely tak se vám celá drtička zanese scuffem.Jsou dva způsoby jak to využít.

1.Dát rozevřenou drtičku na 10 min do mrazáku aby se to nelepilo a pak vyklepat případně vymést štětečkem.

2.Vzít vlhčí tabák(třeba javaanse) a normálně ho podrtit.Pliskyřice se nalepí na tabák a pak to stačí jen umotat.

Hodnocení

+ Krásně nadrtí jakoukoliv šišku
+ Hroty jsou opravdu ostré
+ Zabere mín místa než nůžky a filmovka
+ Obsahuje poklop s místem na úschovu (ganja,filtry)

- Drtička nedrží při sobě.Jen tak hozená v báglu se rozdělí na dvě části(já používám gumičku)
High
Hroty..!!!
MaaaYaaa
Já si v papírnictví koupim dycky ňáký dětský nůžky do 20,-Kč a vydržej aspoň půlrok. Ty vám nikdo neukradne a když je u někoho necháte, rád je vrátí :D
PS.Drtičkou si filtr neustřihneš...
mr.brown
Odjakživa drtim holejma rukama, ale teď na Cannafestu jsem tuhle věcičku za 360,- prostě nemohl nepořídit :)
roboot
citace:
Původní příspěvek od High
Drtička Volcano !!!


- Drtička nedrží při sobě.Jen tak hozená v báglu se rozdělí na dvě části(já používám gumičku)


čuz tohle sem vyřešil tak že jsem nahřál zapalovačem jednu vnitřní stranu drtičky apak jsem tam parkrát rejpnul nehtem,udělaly se tam takový drážky a pohoda.na funkčnosti ani vzhledu to nijak neubralo
Pongo
nedávno jsem si koupil od kluků v Bioplantu v Brně ... nesmrtelná kovová .... 450,- Kč .... pokuď ju neztratím tak mě přežije .... sítko + zásobník na jantar....
brumla
grower drticka plus grower triko. kdyz mam pri drceni triko na sobe, jde to mnohem lepe, ziskavam set bonus +5 do rychlosti :D
nůžky na nehty, velké nůžky na papír :D , kovová drtička a nebo nedrtím a dám do kotlíku v bongu paličku v celku :)
Vierin
Upředostňuju drtičku :D ale po zkušenosti kdy mi otec už dvě vyhodil tak jsem přesedlal na nůžky na nehty :) Kámoš má skládací nůžky :D Pokaždý když je vyndá tak hrozná závist :D
V naprosté většině drtičky(seřazeno dle oblíbenosti):
- klasicka plastova grower drtička
- kovova drtička s nanosítkem na jantar
- dřevěná drtička
celek
Ahoj, lehce po době oživím téma dotazem. Mám tuto drťku (viz foto) a protože už něco pamatuje,magnety příliš nemagnetí. Tak mne napadlo,že jeden nějak vyndám a nahradím jiným o stejné velikosti,ale silnějším (nejpíš neodym?) No a tak se ptám jak ten starej magnet vyndat,aniž bych musel vrtat. No,při nejhorším to odvrtám,ale třeba má někdo nápad...
alojz61
Napadaj mě dvě možnosti, jak to tam drží.
1. může to být zalisovaný, potom, pokud něco vyčuhuje, tak chytit třeba kleštěma a zkusit vytáhnout. Případně nahřát na plotně (ale opatrně, abys drtič neroztavil) a pak zkusit vytáhnout.
2. no, a jestli to tam je zalepený, tak by to mohlo fungovat stejně.
High
citace:
Původní příspěvek od celek
Ahoj, lehce po době oživím téma dotazem. Mám tuto drťku (viz foto) a protože už něco pamatuje,magnety příliš nemagnetí. Tak mne napadlo,že jeden nějak vyndám a nahradím jiným o stejné velikosti,ale silnějším (nejpíš neodym?) No a tak se ptám jak ten starej magnet vyndat,aniž bych musel vrtat. No,při nejhorším to odvrtám,ale třeba má někdo nápad...


Já bych ho opatrně navrtal malou dirku a zkusil tam našroubovat nějakej malej samořeznej šroub(vrut) a pak zkusil vytáhnout třeba kleštěma..Rozhodne mín práce než to vrtat celí.Otázka je jestli půjde vrtat a pak šroubovat do toho magnetu pač tokovýhle magnety spíš praskaj.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma