Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konopné Umění

Stránky: 1 2 [3] 
Vodnice dýmky fajfky shotovačky a jiné hulící potřeby - Klikni zde pro originální téma
BubbleBong :rasta:
kouba
,,STONKOVA SLUKOVKA,, ( HOME MADE VYROBA) , Z KONOPNEHO STONKU (BUBLER)
BUrtFUk
Tak posílám foto a stručný popis výroby home made 2x filtrovaného bongu.

1. příprava potřeb - 2l flaška, 2 půl litrový flašky, hadička, izolepa, silikon, nůž, zapalovač, fix, alobal

2. jednu půl litrovku uříznu, tak aby se dala dobře přidělat k velké 2 litrovce a narvu do nich šlauchy. Díry sem dělal pomocí zapalovače a nože, který sem nahříval. Pak tam strčíte hadičky a odlepíte silikonem.

3. .. pokračování v silikonování všech děr atd.

4. výsledný produkt, kotel jsem vytvaroval z alobalu (několikrát přehnutý a pak špendlíkem vypíchané díry)

Bandita
Moje aplikátory
nero
Nejlepší téma TOTO a to je moje náčiní
TheHempCultivator
Jedna z desítek homemade dýmčiček.. tahle je speciál do práce, leštěný švestkový dřevo napuštěný včelím voskem.. lehká(tady na fotce je na stojánku), praktická a vysoce funkční
Mašťák
Měl jsem ho ani ne tejden, holt zmasteni lidi a skleneny bongo nejdou dohromady. Enntte nesnasim te :einstain:
c0ga
Dárek k narozkám :)
Caputo
Pár z mých hulicích potřeb :bandit:
saytam
Přidávám svojí milovanou po domácku vyrobenou
moswa
male, ale ďábelské
krast
tady to moje
TheHempCultivator
Ucho na domácí hašiš.. no a týpek kterýho si někam posadim, se šlahounem...
moje kombo :D
HEMPseed
:rasta:!!!RASTA ICE BONG!!!:rasta:
hej-rup
Jsem koupil mladé k narozkám :-) hezká, ne?
PONGO
Zdarec tak tady je moje hračka už ju mám docela dlouho ale svůj ůčel pořát plňí:rasta: :rasta:
kouba
taky malí darecek.
MTM3


tak to je nas bong :)


Můj kapřík :rasta:


:D http://www.youtube.com/watch?v=Nhl6...?tag=d%C3%BDmka :D
chuck53
citace:
hej-rup: Jsem koupil mladé k narozkám :-) hezká, ne?


Oujé Tak tenhle je fakt síla !Poprvé když jsem z toho hulil tak to bylo po celou asi 100km cestu autem.Na začátku se to nabilo ( tak 1,5g) a doma před barákem vyklepalo...Pak se ale rozbila tak přišla alternativa..

Je složená ze skleněné trubky od vodováhy a 3/4 " kohoutku..Byla dělaná dost narychlo tak proto ten nedizajn..

Taky občas používám různé skleněné utility jako tu ve tvaru "U"..Na jeden konec stačí navléct bužírku a do ní sklo.Chce to ale dát pozor aby se materiály(sklo) přímo dotýkaly ať se minimalizuje riziko vzniku humusu při ohřívání plastu..
kouba
Dovolte abych se pochlubil svojím new doma, vlastnorucne vyrobeným ,,shot-BONGEM ,, princip je jednoduchy uprostřed těla je vantilatorek který nasava vzduch, ze slukovky a vy jen tahate z trubicky ochlazený dýmec... celkem vklidu dase přidelat i maly pach filtr víz. zahulíme uvidíme :D jinak to--> cele je na usb do pc okamzite připraveno pouzít.
kouba
upgrade version
nero
Tak sem se mušel ještě jednou přidat takže naši mněli výročí a mně koupili (jelikož mně už prokoukli :D) zapalovač je celej dělanej do takovejch lebek a na omat se zdá že je to kamenný když se odklopí první "hlava" (nic proti tobě :D:D) začne ten zapalovač kvílet a tý první lebce zanou červeně blikat oči a když se škrtne tak to nádherně zeleňe svítí to je na fotkách 1-3 a na psledních fotkách je špešl myslivecká faja kdy ten obličej má jako svojí fajfku která slouží jako kotel jenomže tu sem někam zašantročil takže to vám neukážu :D:D
nero
Mno a ještě moje ůscohvna pan želva :D (třeba ninja:D)
mno prostě mi zní víc chutná je to dělaný ze skla ale vypadá to jak z toho šutru (teď nwm jak se menuje ) :D:D
LIX
Chcem sa pochváliť s drevom ktorému som dal tvar a pre mňa sa stalo živím drevom. Mám ju račej než keby som mal fajku zo zlata, táto mi prirástla k srdcu lebo som ju sám vyrábal. Ani ju nedokážem nikomu požičať, tak povediac som sebec keď chce niekto požičať odomňa fajku, pre nich je to len fajka cez ktorú si zahúlia, pre mňa je to kus zomňa.
bonobos
Tak tady nějaká domácí práce
Moje vlastnoruční výroba!

Jinak materiál je keramická hlína.



PineCone
moje vodárna :sun:
kovi
Moje vodnice
kouba
muj setík drevená slukovka a dva kotlíky ve vypostrovné kraBce ... docela prAKktická.... ale hlavní je ze se zní da zhulit :)
Mašťák
Posledni bongo co jsem mel http://grower.cz/forum/showthread.p...9648#post739648 mi vydrzelo ani ne tejden. Tak jsem si rekl ze si neco jen tak zbastlim a uvidim jaky to bude.

Na vysku ma cca 28cm prumer dole je 7cm. Zatim neozkouseno, nemam k nemu jeste kotlik.
kouba
Toxic Bong z jedne mensí hulby..,. :)
...moja oblubena :punk:
ivory
pripájam moje vlastnoručne vyrobené :

setup: 1x 7dcl zaváraninový pohár
2x ľubovolná trubka
1x special zaváraninový vrchnák s 2 dierami
asi 1 šulček plastelíny
voda (najlepšie s kúskami ľadu)
1x kotol- najlepšie násadka z pera omotaná alobalom s tuningom- jednu mam v galérke ;)

user review: ťahá fantasticky, umýva sa postačujúco a je mega šetrná.
doporučuje 10 z 9 zubných lekárov :D
propaganjaman
moje teleskopicka slukovka
josip222
...pridávam moje dymové náradie
johny_cz
Taky se musím pochlubit, svýma vodničkama, tu dvoušlauchovou jsem dostal jako dárek a tu modrou si přivez z Egypta ´=o)
Moje dýmčičky:
a ještě dvě
tak ja mam doma tohle bongo,měl sem toho vic ale všecko je rozbity a nebo postraceny,taky to někdy narvu do vodarny :)
nero
Tak sem si s kámarádem udělal radost akoupili sme si vodnici :) pravá made in egypt :D je z ethna ( českej šperk ) zejtra zní dem poprví zahulit TRAVKU jinak ňaký ty tabákový kola už má zasebou :)
lucas.skill
hehe tak to je popelník mím autě :D bong a pár foteček
Tak tady je má milá kamarádka paní dýmka xD Nemám ji skoro ani týden a už jsem si ji oblíbil.
aleen13
Ahoj,

našla jsem v jednom growshopu suchou dýmku za 750,-Kč, uvažuju o koupi, ale nevím, jak se to používá - jak se to naplní, jak se to odpařuje a jestli to někdo má, jak to zhuluje? Jakou má tráva vůni a chuť?

Tady oficiální popis zboží: Suchá dýmka, při procesu kouření nedochází k hoření rostlinného materiálu - inhalace. Laboratorní sklo odolné vůči nárazu. Kapesní praktická velikost.

díky za názory
krasus
taky pridam neco do kotle





bong












vodnice














neco na brko
Pridam moji sklenenku.Byla TO NORMÁLNÍ SKLENENKA ZA 8KČ ale nebavila mne tak sem ze speciální modelíny udelal ozdobu(je to toková ta co tuhne na vzduchu)
Marihouba
Po dlouhe dobe zas jeden z prispevku do tohoto tematu. Nejak nebyl cas a hlavne uz nekourim, takze tohle jsem vyrobil ciste ze zabavy a nasledne venoval .)
mirosk
Rúra od vysávača. Na plynovom sporáku nahriaty vrch, stočený. Spodok tiež nahriaty a vsadené kukátko! od bytových dverí. Kotol zo sifónovej bombičky plus hliníková rúrka. Vynilová nálepka. Škoda že už nie je.
Taky přidám malou faju původně jsem myslel že je to sklo ale za 30 kč nekup to :D je to hliníková faja s napodobením cigarety a tak sem to testoval v hloučku lidí a nikdo si ničeho nevšiml :D.
Skreko
Caute groweri, prvy nastroj z ktoreho som sa zhulil, 7 rokov dozadu, bolo klasicke "suche" bongo z plastovej flasky a alobaloveho kotlika, 1,5 l flasa, zelene, dierka na spodu... Prve sucharo si clovek pamata :D

Neskor som si zohnal fajku, (po par huleniach z bonga v skole na zachodoch som si prial cosi prenosnejsie, aj ked mala flasa na sucharo je vzdy nenapadna vec :P, a odvtedy som mal asi... niekolko fajok... prave som si postupne spomenul na 12 fajok, ktore som predtym mal, teraz mam 13tu... (nikdy predtym, ako som sa rozhodol napisat tento post, som netusil kolko si ich pamatam :-o, ale prave som si vypeceny spomenul ako vyzeralo 12 z fajok kt. som doteraz mal, teda kt. som mal aspon nejaky ten piatok, bolo ich urcite viac) :P
To naznacuje, ze narozdiel od palenia brciek, ktore potom clovek zahodi, je fajka nieco, k comu ma clovek postupne asociovane rozne zazitky a spomienky.

Samozrejme ked nema hulic po ruke fajku, ubali brcko, alebo pouzije iny nastroj, ak ziadny po ruke nema, zmajstruje nastroj z cohokolvek co najde vo svojom okoli, a ked ma alobal, je to vzdy malina ;)
K takemuto nastroju mozno clovek nema
Ked sa neponahlam a chcem si zakalit, rad venujem aj dlhsi cas vyrobe bonga (15 min - 1 hodina - podla stupna zhulenosti :P), aby mi aj takyto jednorazovy nastroj dobre posluzil. A vobec mi nevadi, ze ked mi posluzi, tak ho proste zahodim, tak ako zahadzujem spak od jointa, pretoze postupom casu badam ze cim viac takychto nastrojov clovek vyrobi - a ze ho vacsinou ta vyroba bavi - tak v pripade ze si potrebuje taky spravit, ma proste mnostvo z tych nastrojov v hlave, a vie co ma hladat vo svojom okoli a aky nastroj najrychlejsie vyrobi aby mu poskytoval dostatony komfort...

No nejdem to dalej rozoberat, ale rozoberacia fajka celkovo z 5 casti (naustok, dve rurky (vnutorna so zavitmy a vonkajsia dekoracna), ktoru som si nedavno kupil, mi nedavno posluzila na pohodlne a rychle zmajstrovanie slusneho jednorazoveho bonga s minimom materialu ale dostatocnym komfortom... Dakze jeden z dokazov, ze je vzdy dobre mat poruke skladaciu fajku, ak ma clovek v zamere spravit jednorazove bong - chcem toho spalit viac a horuci vzduch s popolcekom mojim plucam moc neprospieva, bongo aj o nieco schladi aj akumuluje dym, takze tahanie plynulejsie...

Postujem teda par obrazkov mojej fajky a zaroven jedneho z takychto nastrojov, ktory mi posluzil asi 2 dni, potom som ho zahodil, ehm, zahodil som flasku od fanty a ostala len moja fajka :))

Je to velmi jednoduchy nastroj, ale overeny sposob ako pomocou flasky od fanty zarucene splynulit tahanie dymu cez oblubenu skladaciu fajku a zaroven znatelne znizit teplotu dymu co z fajky taham do pluc; a zaroven sa da fajka takto upravit pomerne rychlo a jednoducho, a po pouziti flasku z fanty zahodit, lebo smrdi a zamera zbytocne miesto :)) To vsetko najcastejsie ked nema clovek po ruke iny nastroj, a/alebo ked nema moznost vyrobit vodnika...

A sorry ak moj prispevok nedava zmysel, ale nastroj - moja fajka ma zmastila, tak mi to pisanie cosi trva, a 2/3 pismen co som napisal som potom zmazal (velmi priebezne a sofistikovane a :P) Takze k fotkam:
Takže přidám poslední svoji fajivku kterou jsem kdysi dávno vlastnil ale nevím kde sem ji ztratil. Nevýhoda je že součástky musí být na pevno nechtěl jsem do toho dávat nějaké lepidlo (těsnění) abych nekouřil plast nebo gumu a taky čištění kotlíku nebylo zrovna lehké ale byla to homemade vodnice tak nedostatky byly přehlédnutelné :D.
Jedna šlukna, jeden sci-fi šilom a popelníček...

Jinak materiál opět keramická hlína - jemná a hrubá
Další várka keramiky....
:-)
Tak toto je můj super nouze největší bong.Potřeboval jsem:dvě trubičky(z propisek),láhvička od vytamínu C,Lepící pásku,alobal
Tak sem to všecko všelijak různě a vzniklo Toto.:death::death:
Tomu by člověk nevěřil jak ho to zhulí!:hanged:
Tokovéhle bongy jsou pouze na jedno použití protože po zakouření hrozně smrdej.:jerk: :( :rip: :(
bonobos
tak sem hodím taky nějaké výtvory:-)
Mašťák
Ja si udelal radost timhle :D 50cm , 5mm sklo
Carcoolka
Má maličkost z Cannafestu :)
acheron
kupene vcera na zizkove :), konecne to dava tie spravne pecky
acheron
a konecne to aj vyzera tak ako som vzdy chcel :)

tamto som predal, nebol som s nim uplne spokojny , new - acryl - nazov Futurama :D
chuck53
Náhodou se mi do ruky dostalo pár desítek skleněných trubiček o vnějším průměru 12mm.

Takže pokus č1 je zavařovačkový bong. Kouř vstupuje dlouhou svislou trubicí až ke dnu nádoby. Pak přes vodu a díry ve vršku do pvc "hlavice" a pak hurá kratším sklem ven.

Vliv plastu na kouř jsem zanedbal,protože po prvním sklu je kouř dostatečně chladný, natož po vodní filtraci..


Další bongy se mi rýsují v hlavě a až dám dokupy něco revolučního a pěkného, tak se pochlubím ve správný čas :)

Edit:

Horní díl je k víčku přilepený silikonem, kterým lepím plexisklové bongy.

Jinak i samotná skleněná trubice je luxusní doplněk k obyčejné skleněnce. Stačí tam navolno vložit sklo a zážitek z kouření je hnedka větší. Zvlášť pro diváky. Navíc rovný tvar se dá dobře udržovat a čistit:smoker:
Mašťák
Pokusim si tohle tema trosku ozivit, v posledni dobe to tu moc nejahuje.
Rad bych vam ukazal mensi gadget co jsem si udelala na muj bong. Chtel jsem na nem jeste uhlikovou filtraci, ale dil na urcenej stoji i s postovnym 250,- a znate to, chudej student.
Ja se rozhodl si vyrobit z dratku, ja osobne pouzil zahradnicky drat na vazani kytek, jednoduchou substituci. Udelal jsem si spiralu, jak vidite na foto c.1, ktera pasuje do downtube (foto c.2). Zasypal jsem tedy vzniklou komurku (foto c.3) aktivni uhlim. Hotovo

Ja osobne pouzivat takovouhle spiralku jeste misto sitka (foto c.4+c.5), vypada to lip a je to mnohem praktictejsi.

http://www.youtube.com/watch?v=h2rwCs59QgY


A jak to funguje muzes sceknout v mim novym gansta-rap videu.


















Edit: Pokud se vam pri sledovani videa hlava sklani do leva, je na case si pohulit.
Kokos, bambus, kotel ze staryho sroubu stocenyho na vrtacce, celkovy naklady asi 115kc. Pohuleni vyborny, neni cejtit, po XXXpouzitich porad zachovava vuni kokosu :) je to parada
swede
Zdravim, včera sem to sice dával do sekce životní styl/kuřárna, ale tady to podle mne může být taky. Dýmky jsou z mramoru a bůvolího rohu, domácí výroby.
1. Hnědý mramor + bůvolí roh
2. Bílý mramor + bůvolí roh
3. Zelený a bílý mramor + bůvolí roh
VejusQin
Cestovná bongo sada :)
Home made kotol na flaškové bongo
Drevená fajka, môj 1. nástroj :)
Sklenka
miravlak
zdrarec,mám v plánu si pořídit nového miláčka,nemá ho někdo?zkušenosti? :)) http://www.originalgrowshop.cz/shop...id_product=1438

55cm,5mm sklo s 19ti ramenným percolatorem :pimp: za 1 390,00 Kč...docela slušná cena:goldcup:
Mašťák
citace:
Původní příspěvek od miravlak
zdrarec,mám v plánu si pořídit nového miláčka,nemá ho někdo?zkušenosti? :)) http://www.originalgrowshop.cz/shop...id_product=1438

55cm,5mm sklo s 19ti ramenným percolatorem :pimp: za 1 390,00 Kč...docela slušná cena:goldcup:


Koukni na par příspěvků nad tebou. Ten precooler je dokupovanej od weed star. Sklo je bytelný, vydrží i hrubší položení na beton, pád jsem nezkoušel. Čistit jde krásně lihem a solí. A chuť je bombastická, myslím, že neuděláš chybu za ty prachy.
miravlak
citace:
Původní příspěvek od Mašťák


Koukni na par příspěvků nad tebou. Ten precooler je dokupovanej od weed star. Sklo je bytelný, vydrží i hrubší položení na beton, pád jsem nezkoušel. Čistit jde krásně lihem a solí. A chuť je bombastická, myslím, že neuděláš chybu za ty prachy.


taky přemýšlám ještě nad tím predchladicem a videl sem nekde za kilo aj ten nastavec na to akt. uhlí ale už nevím kde to bylo a nějak to nemozu dohledat :-/ xD

.. a budu to mět jen doma,jebat na socky :rocket: :winner:
sadař22
Zdarec všem chci se taky podělit o muj přírustek. Koupil jsem klasicky skleněny bong :) a tady je ještě nezajetej čistej. Myslím že tadle dymka je taky dobrá dýmka :)
michal5u
Cuz, tak po pouze pasivním využívání grower.cz konečně vkládám první příspěvek.

Je to low-cost dárek pro kámoše, cestovní rozkládácí verze, investice asi 27Kč, radost a účinky utimátní :) svoje mouchy má, ale do v.2 snad budo odstraněny :)
PapaRey
Cuzz taky se musim přidat a poprvé něco přidat.
GG s kotlem na olej
Black Leaf s 3 perq a předbaňkou, GG 12 ramenim perq a 6 perq chillamem
a 3 prckové
bongmaster1
systemov na konzumaciu uz bolo za tie roky neurekom,teraz len tie aktualne...fajka.nedavno vyrobeny vaporizer a posledna foto slucik na vodne bongo,moj naj.sposob...cafte


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma