Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Vodnice dýmky fajfky shotovačky a jiné hulící potřeby
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 1


Zakládám tento thred , aby jste ukázali z čeho všeho se dá hulit . Pro začátek připojím něco z naší sbírky

Klasická asi 7cm dlouhá šlukovka . Moooooc dobrá

Old Post 21-08-2001 v 16:35 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 2


...... tady taky něco z čeho musíme tahat ......

Průměr asi 15cm , když taháte tak vůbec nic necejtíte



PROSIM VAS DAVEJTE SEM JEN SVOJE FOTA ODKAZY NEKAM BUDOU SMAZANY DIK

Naposledy upravil Hlava 28-12-2007 v 07:18 AM

Old Post 21-08-2001 v 16:40 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 3


Tady další sranda prozměnu skleněná .....

Old Post 21-08-2001 v 16:43 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 4


a teď speciální exponáty

Porcelánová vodnice asi 30cm vysoká se čtyřma kanónama . Moc velkej mazec i pro čtyři lidi

Jo ta skleněnka předtím je 40cm vysoká

Old Post 21-08-2001 v 16:47 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 5


No a na závěr . Shotovačka na baterky . Stačí nacpat a pak jenom tisknout tlačítko a tisknout a tiskn...ooou....tt....hh...

Old Post 21-08-2001 v 16:51 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 6


.............. a ještě jeden pohled .......... , chtěl jsem jeno poznamenat že to nacpávám čistý tabák to vše moc zasírá .

Old Post 21-08-2001 v 16:54 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kluca
Nový Člen

Karma uživatele kluca - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2 

Palec nahoru Příspěvek č. 7

Ta poslední dýmka mě fakt dostala,jak říkáš shotovačka,kde to můžu sehnat?a na jakým principu to funguje?Nějak mi to není jasný.díky

Old Post 22-08-2001 v 09:47 AM
kluca je offline   Profil uživatele kluca   Find more posts by kluca   Foto galerie člena kluca   Click here to Send kluca a Private Message   Add kluca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 8

Tak k tý shotovačce , je na dvě tužkový baterky , který poháněj motorek - turbínu která saje vzduch zezhora do tý kovový části kde máš matroš , pak
1 . zmáčkneš tlačítko
2 . škrtneš zapalovač
3 . trubičku dáš před ústa / jako když dostáváš shota /
4 . a ......... přidusíš se kouřem ,protože takovej nářez poprvý nikdo nečekal

Zespoda je klasický nápis MADE IN TAIWAN , koupeno v Canadě za 79CND , tvrdili mi že to spatřili i v Holandsku , já to tam ale neviděl . . Jo a je to asi 14cm vysoký .

Old Post 22-08-2001 v 13:41 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amph
Stálý Člen

Karma uživatele amph - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 30 

Palec nahoru fajfka na baterky Příspěvek č. 9

sem z ni taky hulil, v holandsku, ale krom toho jaxme z toho byli vykuleny, tak nic moc.....

Old Post 22-08-2001 v 15:26 PM
amph je offline   Profil uživatele amph   Find more posts by amph   Foto galerie člena amph   Click here to Send amph a Private Message   Add amph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 10

2amph - no to bych se hádal !! Po mých zkušenostech a dalších cca 35ti lidí , kterejm sme to ukazovali a zkoušeli s nima tak z toho byli pěkně mimo . Až bude další grower party / mimochodem celkem zdařilá / tak to vemu sebou a pak si to povíme . Co ty na to ???

Old Post 22-08-2001 v 16:32 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amph
Stálý Člen

Karma uživatele amph - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 30 

Palec nahoru shotowacka Příspěvek č. 11

Hlava: beru to ako hozenou rukawici

Old Post 22-08-2001 v 22:34 PM
amph je offline   Profil uživatele amph   Find more posts by amph   Foto galerie člena amph   Click here to Send amph a Private Message   Add amph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexa
Stálý Člen

Karma uživatele hexa - 78% PěstitelskáKarma uživatele hexa - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 12


Tak tuhle sluknu sem mel nejradsi. Bohuzel mi ji pred casem kamosi nechtic shodili do kanalu... Tak sahnim novou, ale uplne tu samou!!! Tuhle mam na objednavku ze serveru hemp.cz nebo tak nejak - meli tam sluknu, penezenky atd. bohuzel tu adresu jiz nemuzu najit!

Smoke lawfully! Smoke everywhere!

Old Post 26-08-2001 v 11:49 AM
hexa je offline   Profil uživatele hexa   Find more posts by hexa   Foto galerie člena hexa   Click here to Send hexa a Private Message   Add hexa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

slukna Příspěvek č. 13

Zdravím hexa.Tak takovouhle šluknu mám doma,přesně tu samou,koupil jsem jí u nás v čajovně za 150 kč.Maj i větší s porcelánovým kotlem,na tu se brzo chystám.Já si ale nejraději pokuřuji ze svých výrobků,to je pak 100% parádička,až budu fotit kytky,přidám sem i nějaký fajfky

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 31-08-2001 v 17:37 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Aktiv
Stálý Člen

Karma uživatele THC-Aktiv - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 72 

Pohodička Příspěvek č. 14

Tak presnu tuhle mam taky. Da se pouzit na dva zpusoby, kotel bud klasicky na horu, nebo dopredu, jako civam.

Spoke

Old Post 05-09-2001 v 05:58 AM
THC-Aktiv je offline   Profil uživatele THC-Aktiv   Find more posts by THC-Aktiv   Foto galerie člena THC-Aktiv   Click here to Send THC-Aktiv a Private Message   Add THC-Aktiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Tak... Příspěvek č. 15


... tohle je moje nářadí
Bílý fajfky jsou pěnovky z Turecka, černý dřevěný z trafiky, skleněnka od kámoše, hliněnka z vánočního trhu a zapalovač z trafiky



[Edited by livo on 21-11-2001 at 09:15 AM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 20-11-2001 v 19:18 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

nargile Příspěvek č. 16


Jé, vždyť já mám taky pěknou vodní dýmku, z Turecka. Mám jí v jiný místnosti, tak jsem na ní zapomněl . Až příjdu z práce, tak jí sem hodim. Přišla mě na 80,- DM (trošku jsem smlouval), je pro dva lidi a musím říct, že je to nejlepší pokouření, akorát to chce trochu víc matroše. Už se těšim na sklizeň

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 26-11-2001 v 06:42 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9966030 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív