Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Oznámení

Stránky: 1 [2] 
Grower Team rozšiřuje své řady - Klikni zde pro originální téma
EXODUS
Blahopřeji Matrixx :bravo:
Matrixx
to all: neni k čemu EXO :D jinak díky fšem, jestli buddete chtít podpis stavte se v Táboře :d
sancha
ááá karmohonič postupuje? :D:D:D no tak si to uži teda :)
Divoženka
sancho.a ty nejses honicka.kotě? hehehe. rejp
R.I.P. Mad Head ;)

...přeju příjemnej vodpočinek :teef:
Hlava se smazal jo? Paranoia? WTF? Mno jo, nic není věčné...

EDIT - aha, už neni modem, tak to jo...

Zkoušel sem svůj příspěvek smazat, ale nejde to? Warum? :busted: :help:
Kvůli tomu, že jseš v sekci Oznámení.
Eloren
Kucí já jsem z jižní moravy :D (only joke...... MODem s mými zkušenostmi to asi ne-é :) Ale chtěl bych se vyjádřit k tomu tématu, který se zde řešil na začátku. Vzhledem k tomu, že se stal Grower jistou populární záležitosti, mě stále udivuje najivita některých členů, kteří vzdychají po tom, jaké to zde bylo. Dobrá nálada, žádná přtvářka, kamarádskost apod. se podle mě těžce udržují v komunitě, která čítá přes 20 000 lidí. Ovšem není to nemožné. Vždy si budu vážit lidí, kteří podle mě neztrácí hlavu, a mají svou důstojnost, že se nesníží k věcem, které jsou pod jejich úroveň, kteří dokáží pochopit a poradit. Ti jsou podle mě "dobrými" Growery. Ostatně kdo jsem já abych rozeznával dobrého od zlého :D Taková odpolední smršť myšlenek v opojení :)
PsYcHo84
Vitam noveho moda Radvančana :bravo:
Díky :flower:
R.I.P. TIME

:rip:
čus Disaster... muhehe :punk:
miro dikes. A ted zazije grower cistky, budu trestat i hrubky,muhehehehe
Soul Rebel
No to jsou teda MODi, to tu bude disciplina:rolleyes:
:p:
:teef:
Rajdr s Disastrem...pch:hug:
Slick-ace
Hehe tojo a navíc koukám, že si zakládá další účty za účelem ovládnutí grůwru a posléze galaxie viz -> http://grower.cz/forum/member.php?a...fo&userid=22122
:mutant:
citace:
Původní příspěvek od Soul Rebel
No to jsou teda MODi, to tu bude disciplina:rolleyes:
:p:
:teef:
Rajdr s Disastrem...pch:hug:


Taky si říkám :)
PsYcHo84
No to jsou veci.. konecne naci moderatori, ktere znam :) tagze mame radost.
czus kucí
Stoned_r41d3r
Vsem: Bude se predevsim uklizet. Proto bych Vas rad vyzval ke spolupraci, kdyby neco, pres den na chatu.

Psycho: :love:

Rebel: zvlast po tom vcerejsim pmku bych pomlcel.
Soul Rebel
citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r


Rebel: zvlast po tom vcerejsim pmku bych pomlcel.

Nevim jak to myslis ty, ale ja to nemyslim nijak spatne;)
carlos
Rád bych oficiálně v týmu Moderátorů přivítal trojici Disaster:-), Stoned_r41d3r a EXODUS. Všichni tři respektovaní členové Groweru budou vítanou posilou a cituji prý "zatočí s levičáckými hipíky ve fóru" ;) Již nyní je vidět, že se do toho vrhli s vervou, což motivuje celý Grower Team a já jim za to děkuji!
Hmm dikes:-))) takova pekna masaz ega neni nikdy na skodu:-)))) a chtel bych oficialne privitat exoduse o kterem jsem nevedel:-)))
Svahadji
"..zatočí s levičáckými hipíky ve fóru.." hmm takže tu bude komunita pravičáků? neplánuješ carlosi sloučení groweru třeba se stránkama národní strany?
Hyde
Che, che,...přišel exodus. Některé slovní spojení tvoří hezké paradoxy..:D
Rovněž zdravím. Dáte si pánové rozpustnou, nebo máte radši turka...?:D:D:D. H.
Svahadji
Hyde: a hooodně lubrikantu!!!



EDIT: chtěl jsem smazat tento příspěvek ale píše mi to:

Nemáš práva k přístupu na tuto stránku. Některé sekce jsou přístupné pouze Administrátorům a Moderátorům. Zkontroluj následující možnosti: ...
EXODUS
Taky Vás zdravím :rasta:
vrrn
Zdravim nove mody a malo lubrikantu vsem buricum!
Erixon
Koukám že se s modama poslední dobou roztrhl pytel, takže nezbývá než popřát: Ať vám to banuje pánové ;)
snark
imun a svaha - buď te v klidu - maročtí asasíni, iráčtí sebevražední atentátníci ani příslušníci národního odporu se vyskytují na groweru relativně zřídka - tudíž hipícká sebranka je poslední bašta odporu proti absolutnímu punku a totálnímu liberalismu a její likvidace neznamená nastolení fašismu stejně tak jako by oběšení posleního nácka v čechách neznamenalo automaticky nástup komunismu
citace:
Původní příspěvek od carlos
a cituji prý "zatočí s levičáckými hipíky ve fóru" ;)

mame teda novy MODy nebo gestapo? :rolleyes:
vubec se mi nelibi ze by tady nekdo mel zametat levicacky hipiky :eek:
ja bych zase vymetl vsechny dementni nacky z fora o pestovani konopi :rocket: :flick:
pockam na odpoved...pripadne delete myself abych panum naziMODum usetril praci
:shooter:
muhehhehe
sorry za OT , ale nedalo mi to:-)))
"...." :(
i ja se mazu ;)
jako tohle je krapet prehnany
citace:
Původní příspěvek od Host
i ja se mazu ;)
jako tohle je krapet prehnany


:(
carlos
citace:
Původní příspěvek od carlos
a cituji prý "zatočí s levičáckými hipíky ve fóru" ;)
citace:
Původní příspěvek od Host

mame teda novy MODy nebo gestapo? :rolleyes:

Rozumíš smajlíku ve větě? Mám pocit, že ne... :eek:

Mám pocit, že by to poslední dobou chtělo méně paranoii a více nadhledu...
Mám pocit ,že by to chtělo více vážit slova a neschovávat se za smajlíkem .... prostě přiznat přepísknul jsem to a hotovo !
xpapousek


2Carlos: nejake novinky? Mam dojem, ze kdyz jsem sem prisel bylo tu tak o polovinu mene clenu, novych temat atd., ale rozhodne bylo vice aktivnich MODu!!! Me by se libil treba Machoman do pestitelskeho (ma to v maliku) pak treba Mirkoff (ma fakt respekt a myslim ze hodne vidi do IT ne?) Urcite je tu vice lidi, co by to dalo, cetl jsem tu i stiznosti, ze modi nemuzou cist vse atd..Treba Matrixx co ma na starost treba mikropest se tu uz nevyskytuje(??). Jeste ze Dude se vratil, to je borec, mas muj respekt kamo! A ostatni taky!!! Nebojte se to brat vice od pohlady a bez servitek tridit zrno od plev!!! Hosi udelejte mi to tady jeste prijemnejsi !!! :p: Díky :flower:

:rasta:
citace:
Původní příspěvek od xpapousek


2Carlos: nejake novinky? Mam dojem, ze kdyz jsem sem prisel bylo tu tak o polovinu mene clenu, novych temat atd., ale rozhodne bylo vice aktivnich MODu!!! Me by se libil treba Machoman do pestitelskeho (ma to v maliku) pak treba Mirkoff (ma fakt respekt a myslim ze hodne vidi do IT ne?) Urcite je tu vice lidi, co by to dalo, cetl jsem tu i stiznosti, ze modi nemuzou cist vse atd..Treba Matrixx co ma na starost treba mikropest se tu uz nevyskytuje(??). Jeste ze Dude se vratil, to je borec, mas muj respekt kamo! A ostatni taky!!! Nebojte se to brat vice od pohlady a bez servitek tridit zrno od plev!!! Hosi udelejte mi to tady jeste prijemnejsi !!! :p: Díky :flower:

:rasta:


Souhlasím,chtělo by to omladit,rozšířit
mačo si nás už může prolustrovat:D
xpapousek
citace:
Původní příspěvek od 36 CHAMBERS
mačo si nás už může prolustrovat:D


konečně! :leaf:
S úctou zdravím nového zkušeného MODa MACHOMANa
...mmj víc mazat,míň jen zamykat

minimum nepříjemných zkušeností přeje romis
Scott
MOD je tady už skoro každej :D

smažu.
citace:
Původní příspěvek od Scott
MOD je tady už skoro každej :D

smažu.

Jestli každej nevím,ale důležité je aby fungoval a ne se jen honosil podtitulem Grower team
carlos
Vítám nové moderátory:

Rákosníček
travodlak
WAMParjan
čepra
Bárt
MedvedBrtnik (outdoor)

Přeju jim hodně trpělivosti při moderování... :pimp:

Dejte jim prosím trochu času než se zorientují a následně se na ně můžete obracet ohledně moderace vašich témat (typicky mazání nesmyslných příspěvků, přesun témat do správné kategorie, schvalování inzerátů v bazaru apod.)
xpapousek
super :leaf:
asfalt
pan travodlak rozhodně skvělá volba :), ostatní moc neznám
citace:
Původní příspěvek od carlos
Vítám nové moderátory:

Rákosníček
travodlak
WAMParjan
čepra
Bárt
MedvedBrtnik (outdoor)

Přeju jim hodně trpělivosti při moderování... :pimp:

Dejte jim prosím trochu času než se zorientují a následně se na ně můžete obracet ohledně moderace vašich témat (typicky mazání nesmyslných příspěvků, přesun témat do správné kategorie, schvalování inzerátů v bazaru apod.)


Já jim přeji, aby nepřepálili start a doběhli do cíle v nejlepším čase!
SN!P3R
Veklá chvála za Medvěda! OUT sekce už někoho takového potřebovala ;)
SN!P3R ;)
carlos
A partičku MOD teamu rozšiřují ještě tito zavedení členové:

scorpicco
grizly (fotogalerie)
The Worst (nemoci rostlin a problemy)
Zedy (lecitelstvi)
:Dr@m: (bazar)
Časlove (odrudy a slechteni)
a
doxenon (uvod do groweru/pripravka)

Diky jim vsem !

Kazda kategorie fora ma nyni sveho moderatora: http://grower.cz/forum/showgroups.php?
Hyde
carlos:
Jářku, máme tomu rozumět tak, že se na Groweru skutečně začali relativně hojně vyskytovat maročtí asasíni, iráčtí sebevražední atentátníci i příslušníci národního odporu, tak hojně, že ta původní hipícká sebranka -coby poslední bašta odporu- byla donucena vyhulit koaliční dýmku s představiteli absolutního punku a totálního liberalismu?
(dík Snarku, i po pěti letech mi to hezky rozvlnilo bránici :teef: )
Opravdu Groweru hrozí nebezpečí? :D
Jo, tak voni teď odstřelili Hlavu... á..jo on teď dělá toho fundraizéra.. :teef:
a skutečně teď Grower koketuje s myšlenkou o vstupu na akciový trh? nevíte, co bude stát lístek?
opravdu si budu moct koupit či spíše pronajmout svůj vlastní trýd a dělat si v ňom moderátora? Třeba i pod smysluplnou knutou "nadřízeného motherfuckera"? :D
jakože po 10 000 shlédnutí budu mít za jedny love další trýd zadara?
že opomenutím zaslání SMS s patřičnou nutriční hodnotou prostě jen ztrácím možnost užívat si ten polobožský pocit modství na Growru? :teef::teef:
a taky...

Zravím nové posily do Pentagonu. Můžete moderovat i ostatní vlákna, nebo jen ty co máte v péči? (aby člověk zbytečně neotravoval někoho, kdo mu stejně pomoct nemůže).
To -Léčitelství- , no tak konečně. Zedy, to je fakt řehole. Je to marná sláva, nejzodpovědnější téma a jestli i na šlechtipěsti fóru brouzdají lidé už v poslední naději na relevantní informace... ale ty už ses do toho myslím stejně zakous.. :D
Dali jste se na boj, bojujte. Náš společný nepřítel nabývá po letech opět zřetelné kontury.. :teef: :teef:

H.
surda007
proč musím dát hide IP abych se tady dostal?cz IP mě to ukazuje nějaky pičovinY
carlos
Stale probiha aktualizace dns, takze vypadky lze ocekavat.
ak2249
nevadí aspoň že to jede ;)
carlos
Vítám nového moderátora - Sekyho!
carlos
Vítám nového moderátora - AladinXXX.

Má na starost Galerii, takže se na něj případně obracejte při potřebě pročistit téma od balastu.
Zedy
Tě vítám na palubě Aladine :beer:

Radost mít někoho svěžího po boku!
AladinXXX
diky,zdar,to jsem ja..
prej sveziho :D:beer:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma