Ať ti nic neunikne... RSS Kanál Grower.cz  Přidej si Grower.cz na hlavní stranu Seznam.cz!  Přidej si Grower.cz na hlavní stranu Google!  Grower.cz na Facebooku

Grower.cz Portál pro pěstitele
GROWER   //   MAGAZÍN   //   PARADISE SEEDS II.
   Tisk článku    


PARADISE SEEDS II.

Tento rozhovor se uskutečnil den před vyhlášením HT Cannabis Cupu 2003. Nejmenovanému polochromému členu našeho Teamu se podařilo jeho obvyklým stylem "let me see what you've got here... its your contest entry? great! and samples? ...ahhh" dohnat Luca z Paradise Seeds, aby se dozvěděl o některých novinkách, které Luc vyšlechtil od našeho posledního rozhovoru. Vraťme se tedy v čase o více než rok zpět.
autor: carlos | 14-04-2005 | Přečteno: 29719xKapitoly: 1. část
2. část

Po pár minutách na Expo (doprovodná výstava, denní program Cannabis Cupu - pozn. editor) v hotelu Arena jsem narazil na Luca z Paradise Seeds. Vyměnili jsme pozdravy a hned jsem se jal otestovat Illumipoti, letošní soutěžní sativu v Cupu. Luc měl připraven specialní bong Hurricane s "karburátorem" - předsazeným chlazením a specialními zářezy v celé délce skleněneho tubusu, které vyvolávají turbulenci dýmu při vdechování, takže kouř je zcela jemný a chutný. Požitek z Illumipoti byl excelentní, hned na to jsem Luca odtáhl stranou od ruchu ve stánku a požádal o krátký rozhovor u příležitosti Cupu.

G: Ahoj Luku, prozraď mi jak jste pěstovali tyto speciální palice na letošní Cup?

Luc: Užasné je vždy překvapení, když se vrátíme z prázdnin a kytky už rostou. V létě býváme pryč z Holandska a o rostliny se nám v průběhu musí postarat náš dobrý přítel... :) Není to vždy ideální, dostaváme několik týdnů staré rostliny.

G: Ano, minule jsme o tom mluvili, doufám že letos šlo vše dobře? S jakými odrůdami soutěžíte?

Luc: Soutěžíme se dvěma odrůdami: Illumipoti a Ex Factor, vypěstoval je obě dobrý přítel, jak jsem zmínil... A odvedl dobrou práci, skutečně dobrou práci, ale ne nejlepší. Když je výsledek ideální, vůně dodává atmosféru, chuť je přímá a čistá a kouření lepší, než ty vzorky tady na stole... Měl jsi ochutnat včera, při hlasování. Jak ti dnes chutnaly?

G: Sativa byla moc dobrá, zejména v kombinaci s tvou dýmkou Hurricane :).

Luc: Ano, nicméně si myslím, že by to mohlo být lepší. Palice byly několik týdnů staré, nedají se srovnat s čerstvými, tedy čerstvě usušenými. Vždy připravíme pro Expo to nejlepší, ale dnes si nejsem zrovna jistý.

G: Jak jste je tentokrát pěstovali, organicky?

Luc: Ano, jako obvykle - biologicky v půdě. To je naše cesta.Kapitoly: 1. část
2. část


Fórum | FAQ | FotoGalerie | Encyklopedie | Grower Bazar
Podmínky použití | © MM - MMIX Grower.cz | Inzerujte zde
Hardware maintained by AHS
.:.