Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Odkud jsou growers
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
g.ismylife
Stálý Člen

Karma uživatele g.ismylife - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 31 

Odkud jsou growers Příspěvek č. 1

Napadlo mě, jestli chcete napsat odkud jste, mohlo by to pomoci třeba při výměnách děcek, atp.
Je na Vás, jestli napíšete obec, nebo kraj....

Co se mě týče, jsem ze Záp.čech, kousek od Rokycan


Možná by pak stalo za to, udelat njaky vysledky....
nebo u nicku zobrazovat zkratku ve formatu: ZC jako zap.cechy, nebo JM atak... ?

Ehmm..co na to moderátoři ?

Old Post 11-02-2004 v 12:17 PM
g.ismylife je offline   Profil uživatele g.ismylife   Find more posts by g.ismylife   Foto galerie člena g.ismylife   Click here to Send g.ismylife a Private Message   Add g.ismylife to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 2

a opravdu si myslíš, že je to dobrý nápad?

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 11-02-2004 v 17:11 PM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 3

Oblast hustě dobrý muziky, to je můj současnej bydlištní stav. Jazzov, ulice Synkopova 359.

Old Post 11-02-2004 v 18:36 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 4

tem kde se huli brka piji pifka nezije zadna devka ziju ja olo kolo sam

zivot je jen jeden uzij ho naplno

Old Post 11-02-2004 v 20:49 PM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 5

Já pocházím z galaxie omega tři.

Old Post 11-02-2004 v 20:51 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N.&me
Nový Člen

Karma uživatele N.&me - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 6

Osm milionu tři sta tisíc devět set pětasedmdesát krát omývaný téma.

?piss on peace!

Old Post 11-02-2004 v 21:11 PM
N.&me je offline   Profil uživatele N.&me   Find more posts by N.&me   Foto galerie člena N.&me   Click here to Send N.&me a Private Message   Add N.&me to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 7

Je fakt, ze nejen me by zajimalo jestli jsou tady nejaci groweri ze stejneho mesta, ale nikdy jsem nemel odvahu na to zalozit thread.
Cekal jsem, ze by jste me vypiskali a nebyl jsem daleko od pravdy.¨

Chapu, ze vsichni maji strach, aby k nim jednoho krasnyho dne nevlitlo protidrogovy komando, ale kdyz to budou chtit udelat tak k tomu grower vubec nebudou potrebovat. :c)

Takze ja jsem ze severozapadnich cech.

:c)

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 12-02-2004 v 06:23 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 8

ty woe, paranoia ovládla grower - dyk už tady má každý druhý město svuj thread....
kašlu na to - já sem z Plzně - stejně už to všichni ví

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 12-02-2004 v 06:27 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 9

Praha, vy paranoici

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Old Post 12-02-2004 v 11:02 AM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondRASH
Stálý Člen

Karma uživatele vondRASH - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 10

ja bydlim na Vyšehradě a to jako bez prdele!

"Co na tom, když je někdo teplej, černej, nebo zhulenej?"

"Radeček je vocas!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ SoG 3x WW under 70W Son-T ]
[ R.I.P. - SKLENIK + OUTDOOR 2003 ]

Old Post 12-02-2004 v 11:10 AM
vondRASH je offline   Profil uživatele vondRASH   Find more posts by vondRASH   Foto galerie člena vondRASH   Click here to Send vondRASH a Private Message   Add vondRASH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
g.ismylife
Stálý Člen

Karma uživatele g.ismylife - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 11

Přiznam se, že jsem to dost dlouho rozmeyšlel, jestli ma vubec cenu tohle tema zakladat. Navic sem si rikal, ze byste me mohli mit za fizla.
Tema prazdny nezustalo, takze dik, zvedli ste mi sebevedomi.
Jinak si myslim, ze napsat mesto, nebo okres odkud jsem, by nemelo byt nebezpecne. Doufam a vy taky doufejte
Zajimalo me, jestli tu neoperujou treba jenom jihomoravaci, nebo jen prazaci a tak. Tak se snad dozvime, ze groweri, kteri sem chodi jsou rozeseti nejen po cele CR.

Old Post 12-02-2004 v 11:54 AM
g.ismylife je offline   Profil uživatele g.ismylife   Find more posts by g.ismylife   Foto galerie člena g.ismylife   Click here to Send g.ismylife a Private Message   Add g.ismylife to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj dury
Stálý Člen

Karma uživatele dj dury - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 12

...Praha kde to je?

OSTRAVA JEDE...

Old Post 12-02-2004 v 11:56 AM
dj dury je offline   Profil uživatele dj dury   Find more posts by dj dury   Foto galerie člena dj dury   Click here to Send dj dury a Private Message   Add dj dury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 13

2 dj dury: V srdci Evropy, twe

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Old Post 12-02-2004 v 12:11 PM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondRASH
Stálý Člen

Karma uživatele vondRASH - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 14

praha je zatazena....

"Co na tom, když je někdo teplej, černej, nebo zhulenej?"

"Radeček je vocas!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ SoG 3x WW under 70W Son-T ]
[ R.I.P. - SKLENIK + OUTDOOR 2003 ]

Old Post 12-02-2004 v 12:25 PM
vondRASH je offline   Profil uživatele vondRASH   Find more posts by vondRASH   Foto galerie člena vondRASH   Click here to Send vondRASH a Private Message   Add vondRASH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 15

Já se nemam za co stydět a klidně to sem vypálim:

Hej groweři já sem z Čech

Jéé to se mi hned ulevilo

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 12-02-2004 v 13:05 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 16

2 Taker > precti si co ma Mellian napsano v podpisu (mozna to pochopis)

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 12-02-2004 v 14:44 PM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1647190 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív