Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » pletivo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ruzena
Stálý Člen

Karma uživatele ruzena - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 24 

pletivo Příspěvek č. 1

Ahoj vsem chtel bych se zeptat skusenejdich - chci skusit system s pletivem a co jsem tady tak cetl tak jsem pochopil ze se zapletanim zacinate nekdy kolem prepnuti na kvet ci pred.Chtel bych skusit zapletat jiz od rustu rekneme po 14 dnech abych docilil ze zapletene budou i spodni pakice a tak budou mit vsechny stejne podminky(svetelne).Nevi m vsak jestli je raalne aby mlada kvetinka zapletena do pletiva nedelala problemy s rustem.Zatim si to predstavuji tak ze kazda nova cast ktera vyroste smerem k lampe tak bude opet zapletena.Co vy na to.

ruzena

Old Post 28-01-2004 v 10:52 AM
ruzena je offline   Profil uživatele ruzena   Find more posts by ruzena   Foto galerie člena ruzena   Click here to Send ruzena a Private Message   Add ruzena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 2

tak, tak. Jak říká Bambulion. Začni nejdřív s ohýbáním (spec.kolínka - najdeš tady o tom dost) a pak, až kytka povyroste do výšky pletiva, tak žačni zaplétat.

Já jsem udělal tu chybu, že jsem nezaštípnul, neohýbal, zato jsem však kytky hodně ofukoval, takže když jsem pak musel zaplétat tlustý, neohebný stonky, který měly 0,5cm v průměru, byla to pakárna...

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 28-01-2004 v 15:46 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-05-2006 - Pletivárna - 23 odpovědí
05-01-2005 - Pletivo - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7720140 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív