Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » svítit ke konci růstovkou?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kultivátor
Nový Člen

Karma uživatele kultivátor - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 13 

svítit ke konci růstovkou? Příspěvek č. 1

čau slyšel jsem,že je dobré dát uplně ke konci světlo z rustovým spektrem,co si o tom myslíte?

Old Post 30-11-2011 v 19:02 PM
kultivátor je offline   Profil uživatele kultivátor   Find more posts by kultivátor   Foto galerie člena kultivátor   Click here to Send kultivátor a Private Message   Add kultivátor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

nevim no... svitim hps kombinovanou a vetsina znamych tez, kazdopadne nikdo kdo meni rust a kvet zarovky nedava v kvetu rustovou z tech co znam. ja osobne si myslym ze to nema pozitivni vliv ale spis negativni ten tvuj napad to je jako bys vysadil kvetovy hnojiva a zacal lejt jen rustovy.... rek bych ze je to nesmysl.

Old Post 30-11-2011 v 19:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 3

nazdar, v některým ze starších pěstebních seriálků to někdo používal v poslední fázi květu k větší produkci trichomů díky UV záření. Někteří pěstitelé přidají k sodíku zase UV zářivky. Fakt už nevím kdo, tak hledejte...

Old Post 30-11-2011 v 20:01 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kultivátor
Nový Člen

Karma uživatele kultivátor - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 4

to jsem měl na mysli,jen jsem chtěl vědět jestli s tím někdo nemá zkušenosti

Old Post 30-11-2011 v 21:17 PM
kultivátor je offline   Profil uživatele kultivátor   Find more posts by kultivátor   Foto galerie člena kultivátor   Click here to Send kultivátor a Private Message   Add kultivátor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 5

ano používá se ke konci květu a i první dva týdny květu, když máš třeba nějaké rakety co letí a potřebuješ je mít co nízko..

Old Post 30-11-2011 v 21:24 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kultivátor
Nový Člen

Karma uživatele kultivátor - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 6

mě to radil právě i prodavač v growshopu,mám totiž květovku a vzal jsem si novou kombinovanou.

Old Post 30-11-2011 v 21:37 PM
kultivátor je offline   Profil uživatele kultivátor   Find more posts by kultivátor   Foto galerie člena kultivátor   Click here to Send kultivátor a Private Message   Add kultivátor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Claune
cirkusák


Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 7

vždycky čistej květovej sodík použitej na růst i květ a výsledek přes g na w, použití mh výbojek mi přijde celkem zbytečný...

Old Post 30-11-2011 v 22:20 PM
Claune je offline   Profil uživatele Claune   Find more posts by Claune   Foto galerie člena Claune   Click here to Send Claune a Private Message   Add Claune to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Claune! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 8

já to taky nijak nepřehatuju použiju vždy buď Phillips GreenPower a nebo SunPulse(3000K)..
A v growshopu ti to rád poradí, když si pak koupíš lampy 2
Navíc MH lampy mají vyšší teplotu, cenu a málo lumíků..

Old Post 30-11-2011 v 22:48 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 9

Ano ma to smysl, metalhalid obsahuje vetsi pomer UV-B zareni, tzn vetsi produkce pryskyrice

Naposledy upravil Spála 01-12-2011 v 22:11 PM

Old Post 30-11-2011 v 23:35 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcLoad
Stálý Člen

Karma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 96 

Příspěvek č. 10

sunpulse vybojky se delaji i ve spektru 10 000K UVA BLUE

"10000 K - poslední týden květu. Obsahuje vysoký podíl UV záření. To rostlinu stresuje a nutí ji produkovat vysoké množství pryskyřice."

800W/1200W/SOIL (AK-47)

250W/600W/HLÍNA (ST3/CM/SO/NL/HG/AK47/HP/WOxCH)

Old Post 01-12-2011 v 09:03 AM
mcLoad je offline   Profil uživatele mcLoad   Find more posts by mcLoad   Foto galerie člena mcLoad   Click here to Send mcLoad a Private Message   Add mcLoad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

JJ o tej priskyrici sem taky neco zaslechl ale slysel jsem ze ji snad mas nechat 48 hodin tet nevim jestli svetla nebo tmy a mela by se radne osypat o vymene zarovek jsem neslysel ale je mozny ze na tu pryskyrici to vliv mit bude... ale je fakt ze jsem slisel ze prisvicuji zarivkama nebo clf kuli pryskirici osobne nemam skusenosti ani s jednou metodou tak vam nepovim jak to je doopravdy peace

Old Post 01-12-2011 v 12:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powerflower
Nový Člen

Karma uživatele powerflower - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 12

zdravíčko, dát kytku na poslední dva dny do tmy má určitě cenu, rostlina ze sebe vymčká zbytky síla a jak říkáš řadně se osype a k těm uv-b sem někde četl že se má přisvicovat poslední 2 týdny 3-6 hodin denně. a avatáž uv-b by měla být destina vašeho osvětlení čili 60w uv-b při 600w hps. Doporučovali Uv-b repti glo, terarijní:-)...ale prej to pálí listí:-(

Old Post 01-12-2011 v 13:39 PM
powerflower je offline   Profil uživatele powerflower   Find more posts by powerflower   Foto galerie člena powerflower   Click here to Send powerflower a Private Message   Add powerflower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kudrnáč
Nový Člen

Karma uživatele Kudrnáč - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 13

zdrawim Vás moudré a ználé...myslíte tedy že když budu po přepnutí ještě tak 1-2 týdny svítit MH že se mi tolik nepotáhnou? Mám 5 dní přepnuto na květ a ještě svítim MH a bojim se když tam dám HPS že mi moc vylítnou, což nepotřebuju, potřeboval bych je udržet co nejníž právě....dík za tip

...

Old Post 19-12-2011 v 22:19 PM
Kudrnáč je offline   Profil uživatele Kudrnáč   Find more posts by Kudrnáč   Foto galerie člena Kudrnáč   Click here to Send Kudrnáč a Private Message   Add Kudrnáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Kudrnáč
zdrawim Vás moudré a ználé...myslíte tedy že když budu po přepnutí ještě tak 1-2 týdny svítit MH že se mi tolik nepotáhnou? Mám 5 dní přepnuto na květ a ještě svítim MH a bojim se když tam dám HPS že mi moc vylítnou, což nepotřebuju, potřeboval bych je udržet co nejníž právě....dík za tip

Cus, NORM se o tom nahore zminoval. Jestli se bojis, ze to vylitne moc, tak tam nech MH, nez to poradne nakvete a pak prehod na HPS.
djV

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 20-12-2011 v 06:41 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Koupil jsem tu 600 W SunPulse 10K Uva blue na poslední týden květu, tak pak napíšu, jak to funguje..

Old Post 03-02-2012 v 20:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nawy
Stálý Člen

Karma uživatele nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 16

taky se priklanim k nazoru ze pokud se bojis ze ti to vylitne nech tam chvilu mh. a na konci kvetu bych mh dal jen na posledni den pred 48h tmy,ciste jako stres z nahle vymeny spektra, to uv zas o tolik vyssi nebude nez u sodiku,.kazdopande se to neda srovnavat primo se zdrojem uv-b

Old Post 03-02-2012 v 21:54 PM
nawy je offline   Profil uživatele nawy   Find more posts by nawy   Foto galerie člena nawy   Click here to Send nawy a Private Message   Add nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-05-2006 - Tipy ke konci pěstování - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0941590 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív