Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » já, mé já a drogy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

já, mé já a drogy Příspěvek č. 1

Byl sem dneska u psychologa, teda ne kvůli mně, ikdyž sem se tam strašně těšil, protože sem tam nikdy nebyl. je to týpek kolem 40, vod 15 nežere maso, nehulí, nechlastá.
řekl: na maturiťáku mně kluci přemluvili vem si steak, napij sa. Tak si vzal, prej mu steak chutnal, nalili do mě flašku vodky. a kluci mi dávali matematický úlohy a já je v poho vyřešil, to už sem ale asi pět let meditoval. Jednou sem měl i trávu, prej koňskou dávku a nic, dokázal sem se tomu odevzdat, ale já nechtěl, tak to na mně nepůsobilo, jako kdybych dostal na výběr - chcesš bejt zhulenej?

Pokračoval, že je to v tom posilovat svoje já, ne sobecký já, ale svoje ego, čisté ego, bez jakýchkoliv vedlejších pohnutek. Toho prý dosáhnem, když budem dělat rozhodně činy, který sou podle našeho svědomí O. K., tím budem realizovat naše přání, která samozřejmě musí být absolutně bez vedlejších záměrů a podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí. (....tak přísaháme)

Když člověk dosáhne jiný dimenze, třeba Nirvána, tak to je výsledek dlouhodobého tréninku vlastního já. (Ježíš na to měl 33let) Pokud tam dosáhneme za pomocí jakýkoliv drogy, tak naše já není ještě čisté a hlavně není silné, proto na nás můžou působit "špatné bytosti" - halucinace. (nedokážem si asi říct: nechci vidět halucinace).. V nirváně přece nemáme halušky.

a jednoduše řečeno, čím víc se oddáváš mimo dimenzialním hrátkám, tím více oslabuješ svoje já a tím víc se tomu oddáváš a považuješ ty svoje vize za realitu, takže magoříš a ještě si ničíš karmu a kdovíco

takže nezahrávme si tady trošku s vohněm jelimánci????

PS: anebo to je všechno úplně jinak

Old Post 05-01-2004 v 22:12 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 2

hmm téma

a co každej to má v hlavě trocu jiný.

proč ne experimentovat s mírou?

takové kruté abstinenství,a proti všem drogám to ne

vždyť většina slušnejch lidí se zdravým rozumem si to v hlavě srovná a budou vědět.

podle mého Houbování patří čistě k poznání

a lidi co se chťějí jenom vysmažit nepodporuju.

pac...

Old Post 06-01-2004 v 08:39 AM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 3

já do sebe zatím narval jenom: tein, kofein, nikotin, alkohol, thc/cbd
někdy v budoucnu bych rád ještě otestoval: psilocibyn, meskalin a lsd, ale s tím nijak nespěchám, třeba houbičky už mám pár měsíců doma a čekají na léto a pěkný výlet do přírody

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 06-01-2004 v 12:30 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

jestedman : Příspěvek č. 4

tak s tim clovekem bych take rad dal rec, ale zatim mam nazor ze neni spatne experimentovat, clovek si ani tak neublyzuje, teda jak kdo ze jo
jinak by me zajimalo na tom cloveku kde zil v tech 15ti , ja osobne zacinam neco chapat az ted kdyz sem starsi, ale take ze sem dlouho spal

Old Post 06-01-2004 v 14:40 PM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 5

je to asi tak jako když hulej patnáctiletý děti, prostě z toho nemaj rozum a šíleně ulítnou, starší z toho taky nemaj rozum, ale neulítnou tolik, protože se s tím dokážou "poprat", neodevzdávaj se tomu tolik

Old Post 06-01-2004 v 15:05 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 6

kurňa fix jestedmane !

mě je taky patnáct!

a co? no jen to,že už trochu žiju v uvědomění.Neberte fakt že patnáctiletí kluci ještě newí to není pravda!

kontrolujte své míry a to stačí.

pac...

Old Post 06-01-2004 v 19:45 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 7

MNo ja bych spíš navazal na onu nirvanu.
To jsem šel takle do školy a přišel ke mě bývalej spolužák ( kdisi dáááávno) a že má konečně dokončený svuj pěstitelský skvost. Dostal jsem príma vzorek, asi pul filmaku. než jsem dolezl do školy potkal sem současnýho spolužáka a že jestli prej nemam něco do šlukovky. Tak jako že jo ale že musi kouřit sám že ja si to necham až na večer.
BUM... než sme dolezli do školy nebyl kamoš nějak schopnej chodit a to sem mu nabil jediny skýlko - poláka . bla bla....
no tak sem f klidu počkal až naši pudou chrapat a vylezl jsem na balkon na svoje pravydelny cigarko se skýlkem ale vzal jsem si ten vzorek co jsem ten den dostal a nenapadlo mě nic jinýho než zkusit kolik takle dobrýho kuřka snesu. jenže mi jaksi nedošlo že je zima jak v rusku a že mě to poseka na hadry. no suma sumárum sem zkouřil 6 skel trochec větších než polak a na balkoně sem skejsnul asi 3 hodinky . když sem konečně byl promrzlej na kost vlezl sem dom ale to byla jaksi chybka bo sem tím teplem dostal takový bomby že to bylo nechutný a zbytek noci jsem se nevychrápal bo jsem byl v jakýmsi stavu - delíriu. Po par dnech jsem hledal co to bylo a zřejmě jsem opustil svoje tělo a dostal se k astrální cestě.... byl jsem na dvou znamejch místech a nespočtu míst neznámejch ale že jsem byl mimo tělo je dost jistý pže jedno z těch známejch míst bylo u kámoše doma a mě v tom divným stavu nenapadlo nic jinýho než mu zastavit budík ani nevím jak sem to udělal prostě jsem na to jenom pomyslel a bylo to. ON mi pak chudak druhej den vykladal jak rano zaspal a že se mu vnoci zastavil budík tak jsem si nebyl jistej co to muže znamenat. Začal jsem trochen hledat na netu a pod. a zjistil jsem že nejspíš došlo k opuštění těla jak popisuje astrální cestování, ale když jsem se o to pokoušel znovu tak se mi to už nepodařilo. ( zajímalo by mě jakej názor na tohle máte vy. Jo ta příhoda se mi stala asi před měsícem a půl.

Old Post 06-01-2004 v 20:21 PM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muth
Grower Mortimer

Karma uživatele Muth - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 8

2 ReeJack:
Docela dost husta prihoda. Kdyz si to zkousel znova, zkousel si zase vymrznout, a pak jit do tepla?

Old Post 06-01-2004 v 21:34 PM
Muth je offline   Profil uživatele Muth   Find more posts by Muth   Foto galerie člena Muth   Click here to Send Muth a Private Message   Add Muth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

MJ není droga. Drogy jsou něco, co člověk vytvořil (takže chemie), ale rostlina, která je tady už tisíce let, není droga. Je to součást přírody.

Old Post 07-01-2004 v 18:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 10

To muth: jo zkoušel sem pak i vymrznou ale už sem neměl ten stejnej matroš.... ale nazejtra mam slíbenej poslední vzorek atak se docela těším.

To gumho: ja ředěný nekouřím. Ja nekouřím vubech žadny shity ale každa kytka ma něco dosebe

Old Post 07-01-2004 v 19:02 PM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

MJ je droga a je i součást přírody.
To bych si teda asi Ramone zpracoval,
že kouříš drogu.

Old Post 07-01-2004 v 21:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 12

Ramon_Dexter: chyba, mj je droga. Droga je oznaceni pro produkty bylin (ta definice byla trochu jinak, ale v konecnym dusledku je to to samy ) a z toho vyplyva, ze synteticky vytvorene latky nejsou drogy a lide pouze pouzivaji spatna oznaceni, aneb jak by rekl Jan Hus - nazyvejme veci pravymi jmeny

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 07-01-2004 v 23:11 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rude
Stálý Člen

Karma uživatele Rude - 74% PěstitelskáKarma uživatele Rude - 74% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 223 

Příspěvek č. 13

drogy vzycky BYLY,JSOU A BUDOU soucasti zivota na tyhle planete,tak nevim proc se nekdo namaha tvrdit ze marihuana droga neni! tvrzeni, ze marih. neni drogou je jenom snaha dotycnyho,uchlacholit svoje svedomi - ja drogy neberu prece!....... muze za to hlavne spolecenska diskriminace a buzerace postavit drogy mimo zakon! jak vsichni (doufam) vime,je to jenom ke skode...
..drogy(ne vsechny) sou podle me urceny k tomu,aby s nima lide zili v souladu a nezneuzivali je k osobnimu prospechu bo dokonce k neprospechu druhych..
kazdopadne bohour ma zas pravdu co se tyka experimentovani -- ODSUZOVAT NEPOZNANE je podle me blbost, kazdej ma vuci necemu vyhrady,ale odsuzovat neco JENOM kuli tomu ze tamhle rikali ze tohle je spatny..... nikdo prece nikoho do niceho nenuti...

steve...kazdej patnactiletej kurak travy si ale mysli ze je uz uvedomelej

I.250 bogglegum,substrat + II.pestba-afgani,power plant + balkon 03

Old Post 08-01-2004 v 13:50 PM
Rude je offline   Profil uživatele Rude   Find more posts by Rude   Foto galerie člena Rude   Click here to Send Rude a Private Message   Add Rude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mata
Stálý Člen

Karma uživatele mata - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 14

Tak, hulim asi 3 roky, vždy OK, i když jsem teda ještě nikam takhle necestoval ALe poslední dobou (půl roku) když zahulim, cítim zvláštní napojení na nějakej obrovskej zdroj energie, asi jako když ti do prsou teče obrovská řeka síly... Takový napojení (říkejme tomu jak chceme) má podle mě každej člověk, ale v high stavu si k tomu tu cestu dokážeš najít... Sedíš bafeš a koupeš se v tom super přívalu Některý lidi bejvaj nabitý úplně moc, a je hustý, když se o to můžeš podělit
Máte to někdo taky tak ?

Old Post 29-01-2004 v 21:58 PM
mata je offline   Profil uživatele mata   Find more posts by mata   Foto galerie člena mata   Click here to Send mata a Private Message   Add mata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 15

4 PsYcHo84: můžu ti dát jenom za pravdu............taky mě štve, že ti, kteří jsou vehementně proti, nikdy opravdu nezdůvodní, proč vlastně lidi berou drogy. Budou se ohánět takovýma těma řečmě, že maj problémy a bla bla bla.......nikdy neřeknou ty nejprostější důvody: je jim fajn, baví se, dělá jim to dobře, chtějí žít jinak.

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 30-01-2004 v 08:29 AM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 16

->ReeJack: tak já si myslim, žes měl ten večer dost velký štěstí. něco jsem už o astrálnim cestování slyšel: prej to lidi normálně praktikujou, ale ti jsou zkušení a trénujou to spoustu let. no a pak se to čas od času stane někomu, kdo o tom nic neví a většinou je to v dost krizovejch situacích. a proto si myslim, žes měl celkem štěstí, jelikož ti život nejspíš visel na vlásku... toť můj názor. bejt tebou, tak už to neskoušim. bejt promrzlej -> do tepla -> šok... zahráváš si se zdravím

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 31-01-2004 v 21:51 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1988560 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív