Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Nebudou mi klepat kosu?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Von_Jonatan
Stálý Člen

Karma uživatele Von_Jonatan - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 20 

Obecné Nebudou mi klepat kosu? Příspěvek č. 1

Csau ve spolek,zrovna budem s kamošem něco rozjíždět,ale bohužel nenňji jinej prostor nežnevyhřejvaná garage A jelikož je tetko docela klendra tak nevím esi mi to utopí jen ten sodík?? Nebo nějakou schudnou cestu vyhřejvání kořenů,nebo tak něco? pokud by jste měl někdo nápad byl bych vděčnej.Tak zaťal

Old Post 11-12-2003 v 09:13 AM
Von_Jonatan je offline   Profil uživatele Von_Jonatan   Find more posts by Von_Jonatan   Foto galerie člena Von_Jonatan   Click here to Send Von_Jonatan a Private Message   Add Von_Jonatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 2

no to je těžký. v zimě tam určitě klesne teplota pod 5 stupnu a to už je kritický. záleží Podle toho jak budeš pěstit... Hlína, bublák..
Já jsem pro bublák, tam si můžeš aspon necht vyhřívat roztok na konstantní teplotě, topítkem z akvárka, ale tohle taky neni to pravý...
Jedina možnost co mě napadá je 'synchronní skřín'
Z jedný skříně uděláš dvě, dáš do každé jednu lampu a nastavíš opačný světelný cyklus. V noci svítí jedna, pres den druha. A propojíš odvětrání teplého vzduchu. Tak ze se budou zahřávat navzájem
Ale tohle je dost drahá záležitost, ale když do toho půjdete dva tak by to mělo byt v poho.
Jo ještě maličkost, jestli jde o řadovou garáž tak pozor!! Některé mají společné el. hodiny a dost nevýhodný el. tarif. Pak se může stát že se nedoplatíš a ještě tě zavřou..

Old Post 11-12-2003 v 13:28 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Von_Jonatan
Stálý Člen

Karma uživatele Von_Jonatan - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 20 

Nápad Dual sodík? Příspěvek č. 3

Cus,s těma dvěma sodíkama mě to taky napadlo,ale nějak mám pocit žě to teplo z jednoho sodíku nevyhřeje hlínu v květináčích na obou stranách skříně? Čeba nějaké topné tělísko napojené ne větrák s termostatem,nebo ty akvaristické topné tělíska,jenže ty jsou do hlíny nepoužitelné. Řadová garáž to neňji,je to garage u baraku,tak nevím co tam bude za sazbu?

Old Post 12-12-2003 v 06:31 AM
Von_Jonatan je offline   Profil uživatele Von_Jonatan   Find more posts by Von_Jonatan   Foto galerie člena Von_Jonatan   Click here to Send Von_Jonatan a Private Message   Add Von_Jonatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 4

nejspíš stejná sazba jako mas v baraku (společné hodiny) S tou hlínou si hlavu nelam... Ta jen tak nevychladne, funguje jako akumulator. Když ty kyble něčem oblepíš (pěnová páska) tak by to mělo byt OK. Tak o tom premyslej a pak napis jak si dopad..

Old Post 13-12-2003 v 16:18 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premys
Stálý Člen

Karma uživatele premys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 113 

Příspěvek č. 5

no tak loni mě napadlo tohle http://grower.cz/forum/showthre...hlight=vymenik, ale nakonec jsem sehnal vytápěný prostor. Je to skoro zadarmo, funguje to a je to ekologické (možná bys na to dostal státní podporu z programu energetických úspor )

Old Post 15-12-2003 v 15:43 PM
premys je offline   Profil uživatele premys   Find more posts by premys   Foto galerie člena premys   Click here to Send premys a Private Message   Add premys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flipmode
Stálý Člen

Karma uživatele Flipmode - 82% PěstitelskáKarma uživatele Flipmode - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 6

Ja bych poradil mozna drahy reseni, ale jednoduchy - nejaky maly el. topeni, na termostat, termostat nastavit na spinani pri tech napr. 20 stupnich a mas to vyreseny. Pri zapnutejch lampach Ti spinat nebude, ale jinak Ti to zajisti teplo.

Rozhodne bych nedoporucil nechavat to jen v garazi, jsem si skoro jistej, ze by z toho nic nebylo a pokud jo, bylo by to maly, chudy, takovy divny...

Keep on growing, Mike

Old Post 16-12-2003 v 16:26 PM
Flipmode je offline   Profil uživatele Flipmode   Find more posts by Flipmode   Foto galerie člena Flipmode   Click here to Send Flipmode a Private Message   Add Flipmode to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4748110 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív