Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » deltas 400W Hpi -plus hydro drip green room
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
delta
Stálý Člen

Karma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109  

Deltas 400W micro drip green room, Nebuland Příspěvek č. 1





Takze po vsech moznych upravach jsem se rozhod ukazat vam par fotecek, i s adresama a cenama aby to mohlo slouzit i jinak nez jen na okuk.
1....Pohled na chudinky rizecky, dostal jsem je napadeny sviluskama a nejak moc se nesnasely s mym snizovacem PH- zakoupeno na www.hydroponieplus.czx
2..Pohled na muj vytvor Cool-device, ktery jsem sestrojil podobne jako Bohour viz.http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=8886
je to sice prumer 125 a je trochu delsi, zato EURO 2 150m3/s(Hornbach 415Kc) se da strcit primo do skl. roury a na 3m ISOflexrouru (V Boleslavove ulici v Praze prodavaj odhlucneny rourky za 210 kc/ m /:GS310kc/m jen si musite koupit 5m) to taha v pohode. IMHO na tyhle fotce vidite jak blizko mam teplotni sondu teplota se 15 cm pod vybojkou drzi na 27stupincich, coz jde.
3 Zde je k videni mnemotechnicka pomucka slouzici k moznosti otevirani a zavirani dveri slouzicich zaroven k odtahu a privodu vzduchu, pouzity material preklizka, na uchyceni roury se mi vyborne osvedcily kominove uchyty, ktery maj v jakymkoliv house kramu.
4. V popredi konev, filtr Arkal 685kc i spostovnym(http://sweb.cz/vodovodni-instalace/filtry-arkal.html) GS990kc:/, 60l nadobu na roztok, cerpadlo s plovakem vytlak 6mblablabla www.conrad.cz
Tot zatim vse dalsi az kdyz budu mit nejakee fotak

Naposledy upravil delta 17-01-2004 v 00:40 AM

Old Post 09-12-2003 v 22:12 PM
delta je offline   Profil uživatele delta   Find more posts by delta   Foto galerie člena delta   Click here to Send delta a Private Message   Add delta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delta
Stálý Člen

Karma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 2





Takze tech. podrobnosti, svitim 400W Philipskou Mh-plus(na 8 kyticek ve ctyrech koko rohozich, hnojim Advancema, momentalne stejnej pomer jak je tam napsanej, EC mam jen 1,9 pph, Ph drzim na 5,6 (kazdej den se mi pohne o cca 0,3 stupne nahoru), doplnuju jeden tejden Darinou 4, druhej Phyt-aminem (novinka for me), kterym taky upravuju Ph na 5,6 a prilejvam 1ml/l H2O2,


Bohuzel to sfocuju trochu sporadicky, takze je to neaktualni, ale aspon sem hazim vyvoj myho jedinyho originala Jack Herrer od Black Label Seeds (cena 95 Eur, ale ja to neplatil). S Black Labelem jsem mel trochu problemy a z 5 sazenejch semen jen jedno vyslo. Ostatni sou Nebulky, narezany od znamyho, co vidite na fotkach je fakt nic moc stav pred zastipnutim, ted uz sou rozvetveny a mam tam u nejlepsich i osm naohejbanejch vetvicek, sou to fakt keriky, ale zde je zachycenej moment kdy sem k nim napich hnojky.
Nez jsem je zacal dopovat tak to byly fakt chudacci (svilusky, plisen, nektery kvetly (ty sem vyhodil)), ale ted se maj k svetu , hned jak sustre zcorim fotacek vokazu vam to.

Naposledy upravil delta 17-01-2004 v 00:42 AM

Old Post 01-01-2004 v 18:26 PM
delta je offline   Profil uživatele delta   Find more posts by delta   Foto galerie člena delta   Click here to Send delta a Private Message   Add delta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delta
Stálý Člen

Karma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109  

20 den 18/6 Příspěvek č. 3









Hurraaaaaaaa sestra vcera sla spat fakt pozde a tak se mi podaril tajnej foto happening. Story pokracuje, tezko rict kolikatej den je to vlastne v rustu, protoze se mi to dost zpomalilo mou neschopnosti dat kyticky z rockwoolu (only R) do kokosiku, viz nahore. Myslim ze kdyz napisu ze to jsou fotky z 20 dne rustu, ze mi to nikdo nebude mit za zle. PH furt drzim vokolo 5,6, EC jsem zvysoval z 1,5 na 1,9 a kytky snad bezproblemu, ta nazloutla barva nekterejch kyticek je asi ze to nezvlada ten digital pri tak vysoky hladine osvetleni vyrovnat.
Nejdriv celkovy pohled (foto c.1)
Jack se ma k svetu (foto c. 2 - 4) Poznate uz nekdo z toho macro detailu esli je to samice???????????
Nebulas (foto c. 5 - 7).
Kosateho vzhledu dosahuji pomoci kolinek Z Gshopu (1,50Kc) (foto c.8)

Naposledy upravil delta 05-01-2004 v 10:48 AM

Old Post 04-01-2004 v 10:00 AM
delta je offline   Profil uživatele delta   Find more posts by delta   Foto galerie člena delta   Click here to Send delta a Private Message   Add delta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delta
Stálý Člen

Karma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 4

Fotky tech. zazemi
1. Moje casovace (mam je rad(
2. Combo PH + EC Hannah COMBO II (www.p-lab.cz (4000Kc)
3. moje ˇvychytafkaˇ zaslepka na prebytecny kapilarky ze spendliku
4. uchyceni hlavni rozdelovaci trubice pomoci ministativu
5. Takhle malej mam odtok
6. Moje pycha redukcni ventil za 105 kc (fakt funguje lip nez gardenovskej (je videt pod nim srac, fakt to s nim neslo regulovat skoro vubec, nemam ho rad)
7. A konecne opet pohled na kyticky (pohledu na kyticky neni nikdy dost)

Old Post 04-01-2004 v 10:15 AM
delta je offline   Profil uživatele delta   Find more posts by delta   Foto galerie člena delta   Click here to Send delta a Private Message   Add delta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delta
Stálý Člen

Karma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 5

Fotky tech. zazemi
1. Moje casovace (mam je rad(
2. Combo PH + EC Hannah COMBO II (www.p-lab.cz (4000Kc)
3. moje ˇvychytafkaˇ zaslepka na prebytecny kapilarky ze spendliku
4. uchyceni hlavni rozdelovaci trubice pomoci ministativu
5. Takhle malej mam odtok
6. Moje pycha redukcni ventil za 105 kc (fakt funguje lip nez

Old Post 04-01-2004 v 10:16 AM
delta je offline   Profil uživatele delta   Find more posts by delta   Foto galerie člena delta   Click here to Send delta a Private Message   Add delta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delta
Stálý Člen

Karma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 6





Fotky tech. zazemi
1. Moje casovace (mam je rad(
2. Combo PH + EC Hannah COMBO II (4800Kc)
3. moje ˇvychytafkaˇ zaslepka na prebytecny kapilarky ze spendliku (kdyz jsem to nechal stejkat zpatky do nadrze delalo to bordel a myslim ze to hejbalo s PH
4. uchyceni hlavni rozdelovaci trubice pomoci ministativu
5. Takhle malej mam odtok
6. Moje pycha redukcni ventil za 105 kc (fakt funguje lip nez gardenovskej (je videt dole)
7. Chemie 1,5 litrova Mattonka je Phyt-amin Kombinuju s Darinou 4,

Naposledy upravil delta 20-01-2004 v 18:08 PM

Old Post 04-01-2004 v 10:22 AM
delta je offline   Profil uživatele delta   Find more posts by delta   Foto galerie člena delta   Click here to Send delta a Private Message   Add delta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delta
Stálý Člen

Karma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109  

24 den 18/6 Příspěvek č. 7







Tak a je to tu update,
jiste jste jiz byli vsichni nateseny jesli se z mych kyticek nestaly uschly kostatka


chvile napeti,

nestaly, prestoze jsem pouzil v takto rannem veku prilis vysoke EC zivneho roztoku, kytickam to zas az tak moc neublizilo, jen maly spaleniny na koneccich listu (na fotkach to ani nejni videt), takze byl nucenej EC snizit na 1,6 (z 2,15) coz uz by jim tak vadit nemuselo. Zitra mi prijde domu ultrasonickej zvlhcovac, ale asi si pockam az koupim hygrostat (IMHO tady maj kombinovanej hygro/termostat za 1500kacek http://www.ampra.cz/EBERLE/eberle22.htm ), taky planuju trychodermu (houba co se stara o koreny) nemate s ni nekdo zkusenosti, nevim jesli mam koupit trychodermu, nebo nejakej root stimulator
fotky:
1. celkovy pohled po ctyrech dnech od posledniho postu RUUUUST
2. no comment
3. Zde bych pozadal o odborny nazor. Je to blizna? Ja verim ze jo. Jack je holka.
4. Detail Nebuly, z toho se asi nic moc nedovite, ale kazdej detail ty nasi krasny bylinky prece stoji za zhlednuti.
5. Zajimavejsi pohled na Nebulu s krasne rozsrostlymi vetvickami (jesli ne tak mi to reknete, ale me se zdaj krasne rozrostly)
6. Nocni krajina
7. + 8.Blizka setkani 125ti milimetroveho druhu

Deltas 400W Micro Drip - Nebula, Jack Herrer
Deltas 54W mini mother/clone micro drip box
BCUZZ tabulka redeni po tydnech
GHE - katalog General Hydroponics
TRICHODERMA - houba pecujici o vase koreny

Naposledy upravil delta 17-01-2004 v 00:44 AM

Old Post 08-01-2004 v 23:47 PM
delta je offline   Profil uživatele delta   Find more posts by delta   Foto galerie člena delta   Click here to Send delta a Private Message   Add delta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delta
Stálý Člen

Karma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109  

32 den 18/6 Příspěvek č. 8





Dalsi update z 32dne rustu (je to trochu vic), resil sem problemy s vysokym EC a zaroven se mi kyticky priserne rozsrostly (nejvic Jack), takze sem je prosmykal, nalamal, naohejbal, narezal (z jacka asi 15 rizku!IMHO nejsou na prodej, rikam to proto ze Jack se nejvic rozrostl ne jako reklamu, navic bych ani nic tak necestneho s moji bylinkou nemohl udelat, proste ze zasady). S hygrostatem se zatim nic nepohlo, zato zacinam premejslet o termostatu, objevil sem jeden s externi sondou (idealni pro nas growery) stoji neco kolem 566kc a je digitalni tady http://www.gar.cz/detail.php?ids=2568 se na nej muzete juknout sami,
kdo by se ptal proc termostat, me se jevi jako idealni:
vetrani, podle teploty u kyticek, kombinovane s nejakym dalsim cas. spinacem, ktery jednou za cas nehlede na teplotu sam vyvetra, prilis intenzivni ventilace casto snizi totalne vlhkost a v rust fazi to asi neni nic moc. Tohle zapojeni termostat + casovej spinac (musi to bejt jinej casak nez sou bezny dig. spinace) sem vokoukal vod viridise (taky sem to s nim odborne konzultoval(no von konzultoval odborne a ja neodborne tak) a az s tim pohnu dam sem urcite poznatky.

K fotkam tentokrat nemam popisky proste to roste, no mozna ta fotka zblizka to je Jack, ja myslim ze to je i poznat, ten macro taky Jack a ta druha kytka zblizka tu sem vam chtel jen ukazat, je hned u vetraku a ma vsechny listy z toho vetru nakloneny

Deltas 400W Micro Drip - Nebula, Jack Herrer
Deltas 54W mini mother/clone micro drip box
BCUZZ tabulka redeni po tydnech
GHE - katalog General Hydroponics
TRICHODERMA - houba pecujici o vase koreny

Naposledy upravil delta 13-01-2004 v 01:32 AM

Old Post 12-01-2004 v 22:27 PM
delta je offline   Profil uživatele delta   Find more posts by delta   Foto galerie člena delta   Click here to Send delta a Private Message   Add delta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delta
Stálý Člen

Karma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 9


jo a jako bonus a kulturni vlozku prikladam neco umeni, rikam tomu um. stylu stonkylistmus

Deltas 400W Micro Drip - Nebula, Jack Herrer
Deltas 54W mini mother/clone micro drip box
BCUZZ tabulka redeni po tydnech
GHE - katalog General Hydroponics
TRICHODERMA - houba pecujici o vase koreny

Old Post 12-01-2004 v 22:39 PM
delta je offline   Profil uživatele delta   Find more posts by delta   Foto galerie člena delta   Click here to Send delta a Private Message   Add delta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delta
Stálý Člen

Karma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109  

36 den 18/6 Příspěvek č. 10









Tak jelikoz uz sem se udobril se segrou, neni pro me problem davat sem kazdy 4.den update svych fotecek. Momentalne se uz dostavame do 36.dnu rustu 18/6. Kytky neskutecne nabiraj na objemu, az me to trochu desi. Furt se rozhoduju jesli bych tam nemel dat sit, ale vzhledem k tomu, ze uz ted se k zadnim kytkam skoro nedostanu, navic davat kyticky do mrize mi prijde necannabinalni (jako nehumanni), staci ze je kroutim, vohejbam, lamu, rezu jeste je mam zavirat za mrize? Ne kdyztak az priste.
Strach z Herrera se stupnuje, moc se tahne do vejsky a je celkove takovehj slabejsi. Znova na vas apeluju poznate nekdo z ty treti fotky z prisp.c.10 jesli je to samice (pls. at to je holká)?
Co novego:
Uz mi buble roztok, zadnej bordel, koupil sem fakt spatnej motorek, 239 kc v OBI - Mouse 1300l/H ale fakt ten je urvanej jak ja.
Vcera sem nasadil korenovy stimulator Bcuzz, pekelne drahou zalezitost, Podle Bcuz tabulky (viz dole u me pod timhle postem) by se mel pouzivat tak do 2 tydne rustu. Ja sem ho tam nalil na posledni rustovej tejden, protoze si myslim, ze muj korenovej syxstem ma jeste rezervy.
Jeste stale hnojim na rust a EC sem postupne zdvih na 1,85 PH jak jinak stale drzim okolo hodnoty 5,5-5,6

1. Detail Jackova stonu - Baobabismus (jesli je to kluk tak se du rovnou zastrelit)
2. Jako obvykle pohled na JACKa
3. Jako obvykle celkovej pohled
4. Doom 4 - Cannabis conflict
5. Tady je ta posledni kytka krasna Nebula posl.foto.prisp. 4
6. A aby ste videli ze se ohejbani nemusi vzdycky vyplatit a taky jakej ja sem koky, tady vam ukazuju zlomeninu na tyhle Nebulce, byla jen ohnuta a sli z ni tri nadherny slahouny. Pri pokusu o ohnuti spoddniho, doslo k totalni frakture, no nic aspon sem mel rizek, dalsi den sem se pokusil ohnout prostredni palici.......krup.....dalsi fraktura, nastesti test mych zachranarskych schopnosti dopadl celkem dobre, dlaha (kolinko z Gshopu) udrzela padajici vetev a takhle to pokracuje
7. Jeste jeden pohled tentokrat bran z blizsiho stanoviste
8. Zase neco "umeni" odraz ve dverich + kytky

No to je zatim vse za 4 dny (dalsi update) uz bych mel mit pachovej filtr a moh bych teoreticky bejt preplej na kvet, kdyz Jah a zamestnavatel daj.

Deltas 400W Micro Drip - Nebula, Jack Herrer
Deltas 54W mini mother/clone micro drip box
BCUZZ tabulka redeni po tydnech
GHE - katalog General Hydroponics
TRICHODERMA - houba pecujici o vase koreny

Naposledy upravil delta 16-01-2004 v 10:11 AM

Old Post 16-01-2004 v 10:03 AM
delta je offline   Profil uživatele delta   Find more posts by delta   Foto galerie člena delta   Click here to Send delta a Private Message   Add delta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delta
Stálý Člen

Karma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 11





Tak dalsi upt. Dneska nemam moc dobrou naladu takze se to obejde bez radobyvtipnych prupovidek. PH 5,6 EC 1,45 Kytky sou treti den na hnojeni na kvet a maj prehozenej fotoimpuls. Taktez sem vymenil vybojku z HPI na SON-T.

Deltas 400W Micro Drip - Nebula, Jack Herrer
Deltas 54W mini mother/clone micro drip box
BCUZZ tabulka redeni po tydnech
GHE - katalog General Hydroponics
TRICHODERMA - houba pecujici o vase koreny

Old Post 20-01-2004 v 13:45 PM
delta je offline   Profil uživatele delta   Find more posts by delta   Foto galerie člena delta   Click here to Send delta a Private Message   Add delta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delta
Stálý Člen

Karma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 12

Tak par novejch fotecek, sou takovy potemnelejsi asi je to tim novym sidokem nebo nevim. No zainvestoval sem trochu do svyho hnojovyho parku a prechazim kompletne na Bcuzz, rek sem si ze kdyz tam mam lejt bcuzz boostry, stimulatory, ze by byl hrich pridavat to k Advanckejm. Takze mam booster Indica do coco, Kvetovej stimulator coco, Bcuzz A+B Coco, to co vidite v ty flasce od octu je muj jiz drive nekde zminovanej korenovej stimulator taktez Bcuzz - nadherne voni. EC sem nejak rapidne nezvysoval mam ho zatim na 1,6. Jedinej problem mi ted cini teplota roztoku, ktera se pohybuje okolo 15C, coz ma urco vliv na rychlost kveteni, no musim investnout do topitka. Taktez sem pred tremi dny zaplikoval trichodermu harzanium viz odkaz dole... Kytickam se zacinaj delat houfiky bliznicek, delaj mi radost i kdyz zrovna naladu nemam nej. nechala me holka . tak ony mi ji dycky aspon trochu spravej.

Deltas 400W Micro Drip - Nebula, Jack Herrer
Deltas 54W mini mother/clone micro drip box
BCUZZ tabulka redeni po tydnech
GHE - katalog General Hydroponics
TRICHODERMA - houba pecujici o vase koreny

Old Post 24-01-2004 v 16:59 PM
delta je offline   Profil uživatele delta   Find more posts by delta   Foto galerie člena delta   Click here to Send delta a Private Message   Add delta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delta
Stálý Člen

Karma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 13







Rok se s rokem sesel a po delsi odmlce se opet ozyva delta. Hodne se toho udalo starsi clenove si jiste vsimli jistych estetickych zmen okolo myho nicku. Tyhle dva mesice pro me nebyly zrovna nejlehci a zrovna tak v moji skrince. Nachazim anachronizmy mezi mym celkovym psychickym stavem a vyvojem mejch kyticek. Konecne sem to dotah az k zdarny sklizni. Jen par drobnosti mi kazi radost. Se zacatkem flushingu sem musel bohuzel (bohudik) odjet pryc a kyticky sem nechal svymu osudu, mel sem bejt 11 dni pryc. Nastesti sem se shodou okolnosti stavil 4 den doma a co nevidim, nocni mura kazdyho pestitele (vim o cem mluvim), 2 kyticky uplne seschly ostatni se to seschnuti chystaly. Mel sem 20 minut na vyreseni problemu, rychle sem zjistil ze de vo zanesenej filtr. Dve kytky sou v pice zbytek tech zbylejch 7 dni prezil bez problemu, takze sem posklizel. Dalsi vec co me trochu stve je ta ze sem nechal kytky moc rozrust takze mam hromadu malejch palicek, ale aspon sou jakz takz tvrdy. No jeste stale je co se ucit.
Ted trochu technicky:
PH sem drzel na 5,5-5,6 presne jak je napsano na flaskach Bcuzz,
Hnojky BCuzz A+B Coco, Booster Indica, Bcuzz kvetovej stimulator. EC sem pred flushem vyhnal na 2,4. Flushing 11 dni

Fota nechavam tentokrat bez komentare

Deltas 400W Micro Drip - Nebula, Jack Herrer
Deltas 54W mini mother/clone micro drip box
BCUZZ tabulka redeni po tydnech
GHE - katalog General Hydroponics
TRICHODERMA - houba pecujici o vase koreny

Old Post 16-03-2004 v 10:23 AM
delta je offline   Profil uživatele delta   Find more posts by delta   Foto galerie člena delta   Click here to Send delta a Private Message   Add delta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5439160 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív