Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Alkohol vs. THC - tráva + alkohol
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Upozornění Příspěvek č. 17

Lidicky, copak musite bejt pokazdy na srac? Preci neni treba hulit jen abych se motal, to bude jako s chlastem. Preci sklinka dobreho alkoholu s dobrym modelem jde k sobe, ale osum piv a speka? To je protiblici trenink hodny kosmonautu.

Old Post 08-07-2001 v 10:18 AM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nihilista
Stálý Člen

Karma uživatele nihilista - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 42 

Pohodička Příspěvek č. 18

piju vzdycky pivo kdyz je po ruce ale nesmi ho byt zase hodne. piju tretinky z duvodu bydliste usa ale da se to.
tak 4 az 5 pivek a sklenda nebo fajfka a je to v pohode.
ale kdyz se to prezene tak je to fakt sila.
zdar

... and all my cares go Up in smoke ...

Old Post 09-07-2001 v 02:23 AM
nihilista je offline   Profil uživatele nihilista   Find more posts by nihilista   Foto galerie člena nihilista   Click here to Send nihilista a Private Message   Add nihilista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
director
Stálý Člen

Karma uživatele director - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 15  

chlast X travka Příspěvek č. 19

Když si zahulím a jsem někde v 'cizí' společnosti, tak mi přijde, že všechno co dělám a jak se přitom chovám je naprosto nepřirozený a každej to na mě musí poznat, že jsem strašně nápadnej. Mívám takový pocity, že se chovám jak kokot. Ale když si to pak třeba druhej den rozeberu, tak zjistim, že sem se choval v podstatě normálně.
Zatimco, když jenom chlastám, tak mi přidje, že jsem v tu dobu naprosto v pohode a ten 'nejlepší', narozdíl od druhýho dne, kdy si říkám jakej jsem kokot.
Nechápu proč se v podstatě za travku stydím, narozdíl od chlastu? a přitom by to, mělo být obráceně a nebo bych měl mít z obu látek stejnej pocit!
Ale tím jak ta společnost přistupuje k alkoholu jinak narozdil od travky, tak mi akorat kurvi nadherny chvile, přemýšlením na tím jak se citim. Na moje svědomí bohužel pusobí tahle společnost a je těžký si to ospravedlnit sám.
I když si to dokážu takhle vysvětlit, tak stále ve společnosti NO.

Máte někdo stejnej pocit? Jak to řešíte?

Old Post 19-02-2003 v 13:14 PM
director je offline   Profil uživatele director   Find more posts by director   Foto galerie člena director   Click here to Send director a Private Message   Add director to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grassgeo
Stálý Člen

Karma uživatele grassgeo - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 22 

Schýýýza Příspěvek č. 20

Jo, tohle jsem měl taky.. Ale už mě to pustilo.. Časem..Samo... Tak před 4 lety jsem občas skákal před policajtama do pangejtů, choval se nepřirozeně,- myslel jsem, že bejt high je prostě něco, co se fááákt nesmííííííííí!!!!!! BLBOOOST!!! Řek sem si jednou, chovám se normálně, rozhodně líp, než rozeřvanej nalitej týpek, tak budu v klidu. A sem... K tomu mi dost pomohly oční kapky- dřív jsem jel Visine, ale ten je návykovej, drahej a kazí se. Teď si občas kápnu Evercil- asi 30 kaček a je klid.
Jinak, co se týče kombinace alkáč x thc, je lepší nejdřív aplikovat a pak si dát pivko. Naopak je to loterie. Ale to fšickí jistě vjedí.
čus

Old Post 19-02-2003 v 15:37 PM
grassgeo je offline   Profil uživatele grassgeo   Find more posts by grassgeo   Foto galerie člena grassgeo   Click here to Send grassgeo a Private Message   Add grassgeo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
director
Stálý Člen

Karma uživatele director - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 21

2 MrVoslik
Netrapí mě, že je to nelegální. Jde mi spíš o to např.: Že si ty lidi budou říkat podívej se na něj, to je chudáček, feťák atd. Ale dík za odpověď. Doufám, že až teď budu mít schýzu, budu všude vidět cajty.

Old Post 19-02-2003 v 16:37 PM
director je offline   Profil uživatele director   Find more posts by director   Foto galerie člena director   Click here to Send director a Private Message   Add director to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wes37
Stálý Člen

Karma uživatele Wes37 - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 22

Co se týká v té hospodě - je mi to celkem jedno - protože tam kam chodím, téměř všichni hulí, nebo hulily a je jim to fuck jestli jsi na kaši. A jesli jsme zhulení mezi nějákýma dětkama v knajpě - tak si na nich akorát zafárame a litujeme my je

Wesik

Old Post 19-02-2003 v 19:25 PM
Wes37 je offline   Profil uživatele Wes37   Find more posts by Wes37   Foto galerie člena Wes37   Click here to Send Wes37 a Private Message   Add Wes37 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wes37! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vasil
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

no panove a damy,myslim ze je to loterie jak uz tu nekdo napsal.nekdy to nejni spatny ale nekdy to tak vleze do kebule ze mam pocit ze musim vyskocit z kuze.nejlepsi stavy sem proste zazil jenom zhulenej ani bez kapky alkace :-)))))

Old Post 20-02-2003 v 11:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 24

no tak to my většinou hulíme když deme do hospody pak vždycky během večera a končíme většinou...špatně. Všimli ste si že když ste přehulení tak se to dá přechlastat pivkem a dostanete se do celkem udržitelnýho stavu? teda v Třebíči se hulí fest no, celkem už se to tam toleruje jak ze strany lidí tak i některý benga už nepruděj ale hulit musíme před hospodou, v žádný se nehulí vevnitř, když tak hodně nenápadně

Old Post 20-02-2003 v 13:51 PM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 25

Me se spis stava ,ze kdyz se hodne prehulim na zacatku , tak jako by potom sem nemel chut na pivo nebo panaka , takze radsi preferuju v klubech nalejt se a pak zahulit ,ale ne zas moc jinak to konci u misy a pripojuju s k nazoru ze si obcas pripadam divne kdyz se pred pubem vyhulim jak doga a vsichni vevnitr sou strizlivy a nedokazu se bavit, proto pijte a hulte ale neprehanejte.Zdar


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 20-02-2003 v 16:24 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 26

vobčas se to povede nakombinovat - přesnej poměr - že je to naprosto výborná kombinace - jak na piluli - spojení toho lepšího z vobou těhle drog...
vobčas se to povede přesně navopak

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 21-02-2003 v 16:50 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 27

to dude: souhlasim někdy opravdu jak na kouli...........
no a někdy--- fuj fuj chceš se z toho už probrat a kurva ono to nejde.....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 22-02-2003 v 10:21 AM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tim180
Stálý Člen

Karma uživatele tim180 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 43 

Obecné chlast x trava Příspěvek č. 28

No ja si myslim ze je to dobrí a do o jakej de chlast.No ja třeba chodím skamosema na parti a tam se obvikle hulí ale nejlepší je kdis si vyjdeme do prirodi a tam si ubalíme špeka zahulíme a vínečko popijíme.Já si myslim ze to je taky tak dobrí jako nekde v hospode ale je to možna jeste lepší.Zhulenej se procházet krajinou to sou dobrí haldi takže raci popijím vino a hulim a tak to je dost dobrý



______________________________-
tak hulte a chlastejt je to v pohodě cuz tim

Old Post 22-02-2003 v 15:06 PM
tim180 je offline   Profil uživatele tim180   Find more posts by tim180   Foto galerie člena tim180   Click here to Send tim180 a Private Message   Add tim180 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kovac
Stálý Člen

Karma uživatele kovac - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 29

Tak co sa tyka mna tak alkohol v kombinacii s travkou ma na mna smrtelny ucinok ci som hulil pred alebo potom. Ja si myslim ,ze alkohol ale aj travka maju svoje klady a zapory a je len na clovekovy na ktorom mieste zvoli, ktoru moznost

Old Post 23-02-2003 v 17:54 PM
kovac je offline   Profil uživatele kovac   Find more posts by kovac   Foto galerie člena kovac   Click here to Send kovac a Private Message   Add kovac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maroqs
Stálý Člen

Karma uživatele Maroqs - 12% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 30

já většinou když chlastám ( nechlastám tvdej ) tak do toho i hulim. Dělám to zárověň a je to v poho. Ale dycky se víc těšim na brko než na pivko.

Old Post 02-03-2003 v 22:13 PM
Maroqs je offline   Profil uživatele Maroqs   Find more posts by Maroqs   Foto galerie člena Maroqs   Click here to Send Maroqs a Private Message   Add Maroqs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viciola
Stálý Člen

Karma uživatele Viciola - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 31

jo jo kvalitně to vypatlavá

Tenhle rok to určitě vyroste

Old Post 02-03-2003 v 22:45 PM
Viciola je offline   Profil uživatele Viciola   Find more posts by Viciola   Foto galerie člena Viciola   Click here to Send Viciola a Private Message   Add Viciola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Nápad Příspěvek č. 32

Moje zkusenosti sou takovy
- dyz zahulim a pak du na par pivisek, tak to ma celkem hodne sedativni ucinky. Pro me nevyhovujici, tak se tomu vyhybam.
- dyz si dam par piv(6 ) a pak si dam trebas jen pulku my obvykly davky huleni, tak me to tak paradne na'high'uje, jak dybych toho vuhulil mraky. Takze paradni kombinace, ale zbytecny to turovat a taky chlast neco stoji.

Ale ma hlavni myslenka na toto tema se tyka trochu neceho jinyho.
Zjistil sem, ze co se tyce alkoholu ve vztahu s resenima nakejch zivotnich ci i malejch osobnich problemu, je alkohol uplne ale uuuuplne na HOVNO
Alkohol je totalne bez debat (i dyz nekdo mozna prihodi podlozenej protest) depresivni droga. Rceni: Utopit zal v alkoholu, ma totiz uplne jinej vyznam. Aby se ti ulevilo, musis se totalne absolutne zryt a pak rano je ti uz jedno, jakej problem si vlastne zapijel, pac mas celej den totalni bolehlav a vetsinou se ani najist nemuzes.
Jediny, co vam nahodi fakt dobrou naladu a uspokojivej nadhled bez vedlejsich negativnich produktu, je hulo. Mozna namitnete, ze pokud si zahulite s depkou, budete ji mit ve stavu 3x horsi. To je mozny, ale pokud se pred tim trochu hecnete a fakt chvilku dokazete srat na momentalni stav vasich problemu, po zahuleni vam ty vysravaci tendence zustanou a vy si pohode uzijete a vsem tem problemum se vysmejete. Rano, az se vylizete z thc opojeni, vam ten problem bude pripadat uz o moc min problemovitej.
PS:na to, ze vam povoden vzala dum nebo ze vam umrel nekdo blizkej, to asi tak genialne fachat nebude, ale rozhodne je to lapsi nez se jit ozrat.
PS2:Takle to fakci na me. Doufam, ze sem tim podelavanim chlastu nikoho neurazil. Ale pokud jo, at klidne napise a ja zkusim naky to hruby slovicko ubrat

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 02-03-2003 v 23:58 PM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1688590 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív