Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Epilepsie a Hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
vondRASH
Stálý Člen

Karma uživatele vondRASH - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 99  

Zdraví Epilepsie a Hulení Příspěvek č. 1

Cest groweri!

Tak jsem hledal a hledal, ale nic nenasel! Mam dotaz, celkem nic mi do toho neni, ale zajima me to! Kamoska je epileptik, docela casto si zahuli - co myslite, ma to na tzv. epilepticke zachvaty dobry, nebo spatny vliv? Mate s tim nekdo zkusenosti?? Hledal jsem i na webu -

Marihuana

Dotaz:
Dobrý večer, zajímalo by mě jestli marihuana může ovlivnit epilepsii.Myslím tím jestli ji může utlumit, či naopak jako u alkoholu ji zhoršit. Předem díky za odpovědˇ

Katka

Odpověď:
Milá Katko, mám zkušenost s několika mladými muži, kteří dostali první epileptický záchvat po vykouření cigarety marihuany. Na stranu druhou jsou i lidé s epilepsií, kteří marihuanu kouří, a záchvaty jim to nevyvolává. Nemám žádné informace, které by byly vědecky podložené, že by kouření nebo užívání marihuany epilepsii léčilo nebo naopak jednoznačně zhoršovalo. Co je dnes už potvrzeno je, že chronické kouření marihuany vede ke změnám osobnosti a poruchám paměti. Osobně, kdybych já měla epilepsii, bych se raději všem drogám vyhnula. Dr. Zárubová

konzultant: as. MUDr. Jana Zárubová

takze ani ANO, ani NE

"Co na tom, když je někdo teplej, černej, nebo zhulenej?"

"Radeček je vocas!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ SoG 3x WW under 70W Son-T ]
[ R.I.P. - SKLENIK + OUTDOOR 2003 ]

Old Post 08-12-2003 v 09:24 AM
vondRASH je offline   Profil uživatele vondRASH   Find more posts by vondRASH   Foto galerie člena vondRASH   Click here to Send vondRASH a Private Message   Add vondRASH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 2

no hele ja hulil s jednou holkou co ma epilepsii, ona si pohulila a pak to s ni svihlo, dostala fakt vostrej zachvat taxme zavolali radsi zachranku.....prezila to ale uz bych to neriskoval hulit s nekym kdo dostava zachvaty....ale bude to asi jiny u kazdyho cloveka

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 27-12-2003 v 11:53 AM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blueberka
Stálý Člen

Karma uživatele blueberka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 3

tohle je podle mě individuální ... přirovnala bych to třeba k alergiím - hodně lidí má alergii na prach, pyl atp. a někdo zase vůbec ne a ještě každej, kterej tu alergii má, tak na ni reaguje jinak. Sice je to celkem blbý přirovnání vzhledem k epileptyckýmu záchvatu, ale je to v podstatě tak.
Je na tom člověku, kterej trpí epilepsijí(či čímkoli jiným) jestli si troufne riskovat a nebo se bojí ... takže je to pořád ani ANO ani NE...

... ++//*-_-*\\++ ...

Old Post 28-12-2003 v 11:37 AM
blueberka je offline   Profil uživatele blueberka   Find more posts by blueberka   Foto galerie člena blueberka   Click here to Send blueberka a Private Message   Add blueberka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
včelař
Stálý Člen

Karma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 4

a jeste pridavam jeden nazor z www.epilepsie.cz :

Zdravím...... Je mi 24 let a od 15 let trpím poúrazovou epilepsií........ toto onemocnění mě postihlo v tu nejnevhodnější dobu - totiž v období dospívání....... Nemoc se u mne projevila četností záchvatů zhruba jednou za rok což se dalo v prostředí mých vrstevníků přežít. Záchvaty se přestaly objevovat asi v 16 letech, takže jsem si na diskotékách dovolil požít i nějaký ten alkohol (asi tak 6piv za večer 1x týdně). Záchvat jsem neměl až do svých 19let........ to mne začaly postihovat asi tak 6x za rok. Proto jsem se vzchopil a začal dodržovat životosprávu a alkohol jsem úplně vysadil. Nicméně jsem občas zapomněl na spánek ,což se časem projevilo jako spolehlivý spouštěč zách. (které se projevují křečemi a ztrátou vědomí, nikdy jsem ovšem neměl záchvat opakovaný) a tak se ta zodpovědnost přenesla více na mne než na léky (Dépakine 1-0-1, Epilan 1-0-1, Lamictal 1-0-1) ........ Ovšem k věci, Marihuanu jsem začal kouřit zhruba před pěti lety, takže mohu posloužit nějakými těmi poznatky....... při začátku užívání marihuany (různé víkendové akce) jsem nezpozoroval (jistě k nelibosti některých lékařů) žádné nežádoucí účinky a musím se přiznat, že mi tato droga pomohla především psychicky, protože mi po dlouhé době umožnila zažít pocit sounáležitosti s okolím. Myslím tím, to, že na různých spol. akcích se hojně pije alkohol, který mi nemůžeme a to nás jistým způsobem, ať chceme nebo ne, vyřazuje mimo kolektiv……… Marihuana mi pomohla tohle, pro někoho možná bezvýznamné, trápení úplně vyřešit. Začal jsem proto marihuanu užívat i v situacích kdy jsem nemohl usnout. Záchvaty jsem v tomto období trpěl a dodnes trpím pouze když nenaspím minimálně 6 hodin. Marihuana se pro mě stala dobrou společnicí, která mě nijak neomezuje v práci (pracuji jako datový technik u jednoho mobilního operátora -> 200hod. za měs. u počítače) a v nemoci mě pomáhá tak, že mi nahradila léky na spaní, které občas potřebuji. Konopí jsem tedy začal i pěstovat, což způsobilo to, že jsem marihuanu hlavně po sklizni užíval stejně jako třeba Luis Armstrong po celý svůj život , každý den třeba i 3 měsíce . V epilepsii jsem žádné změny k horšímu nezaznamenal, ale vzhledem k práci jsem to raději omezil (na marihuaně se projevuje závislost pouze psychická-záleží na osobnosti daného jedince- nikoli fyzická jako třeba u tvrdých drog - heroin, alkohol atd.). Abych to shrnul……Marihuanu kouřím na různých akcích docela často a jsem rád že existuje. Byl bych rád kdyby se na toto téma rozvinula nějaká diskuze, protože jsem toho názoru, že i epileptik, který se musí stále v něčem omezovat může mít nárok na nějakou tu neřest…… S pozdravem Ondřej Horák

Old Post 05-01-2004 v 10:53 AM
včelař je offline   Profil uživatele včelař   Find more posts by včelař   Foto galerie člena včelař   Click here to Send včelař a Private Message   Add včelař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
včelař
Stálý Člen

Karma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 5

to auto no, je to takovy na hovno. podle zakona by meli kazdymu epi. sebrat ridicak a zas navratit az se vyleci- 2, 5,... let ve 30% pripadu to je celozivotni lecba! myslim..
a kdyz meli ty casty "vypadky" jak sem psal- dva tejdny kazdy den, tak to samozdrejme neridila! vlasne neridi jeste ted- mesic po poslednim zachvatu. rodice ji nenechaj.. ale ja ji uz zas pomalu ridit nechavam, prece z hospody nemuzu ridit ja! ale samotnou bych ji nikam nepustil!! i kdyz to tak nekdy vypada, kdyz sem trochu "mimo"..
kdyby mela nakou "drsnou" epi. tak jasne ze ridit nebude- samy by urcite nechtela. ale ma ji "celkem v pohode" az na ten jeden dvoutydeni vypadek, coz mela z tech blbejch druhejch leku..

Naposledy upravil včelař 07-01-2004 v 16:39 PM

Old Post 07-01-2004 v 16:34 PM
včelař je offline   Profil uživatele včelař   Find more posts by včelař   Foto galerie člena včelař   Click here to Send včelař a Private Message   Add včelař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondRASH
Stálý Člen

Karma uživatele vondRASH - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 6

sakra ty uz vo tom proste neco vis, konecne jsem chytrejsi.......a jeste jedna vec by me zajimala....jak ty doktori poznaj, ze se to lepsi, nebo ze uz je vylecena??

"Co na tom, když je někdo teplej, černej, nebo zhulenej?"

"Radeček je vocas!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ SoG 3x WW under 70W Son-T ]
[ R.I.P. - SKLENIK + OUTDOOR 2003 ]

Old Post 08-01-2004 v 11:30 AM
vondRASH je offline   Profil uživatele vondRASH   Find more posts by vondRASH   Foto galerie člena vondRASH   Click here to Send vondRASH a Private Message   Add vondRASH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
včelař
Stálý Člen

Karma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 7

epilepsie je nemoc mozku. a zatim se presne nevi jak vznika a trpi ji 5 lidi z 1000. ale 1 epi. zachvat za zivot postihne az 50% lidi ale to se jeste nejedna o epilepsii.
to vysetreni je pres EEG. to je ze ti na hlavu nasadej takouvou helmu z ktery lezou kabeli a zacnou ti do mozku "neco" poustet a ty prej pak vydis pred ocima blikani- jednou rychle, jednou pomalu..
no a pocitac z toho pak udela neco podobnyho jako detektor lzi- cary nahoru dolu a podle toho to nejak poznaj. nevim, jestli cim rovnejsi cara tim lepsi, nevim..

vse co sem tady ted napsal neni 100% dobre! mozna se to spatne pamatuju a treba sem poplet i to EEG- treba to je uplne neco jinyho ale asi ne.. zase si neco prectu a zkusim to popsat lip..

JESTLI NEKDO ZNATE NEKOHO, KDO MA EPILEPSII NEBO TREBA JESTLI JI TREBA TRPIS TY SAM, TAK TO SEM PLEASE NAPIS.
kdyz ji ma 5 lidi z 1000, tak by tady ciste matematicky melo bejt zaregistrovanejch 30 epileptiku! ale kdyz pravidelne prispiva tak 1500 clenu- to jest 7-8 epileptiku!
nekde se dokonce uvadi ze epi. ma 2% populace! coz by bylo pri 1500 clenech 30 epileptiku!!

zdar

Old Post 08-01-2004 v 11:55 AM
včelař je offline   Profil uživatele včelař   Find more posts by včelař   Foto galerie člena včelař   Click here to Send včelař a Private Message   Add včelař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
timothy
Stálý Člen

Karma uživatele timothy - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 8

To all :
mám ten pocit ,že různé drogy umějí navodit stavy blízké epilepsii a spíše schizofrenii.přeci jenom v 60.létech se v čechách se zkoušelo na lidech LSD aby navodily stavy blízké schizofrenii .
každopádně bych se bál vědomě zahulit s někým kdo má duševní či jiné s mozkem společné nemoci

Samičkám třikrát zdar a samcům zmar

Old Post 26-01-2004 v 15:42 PM
timothy je offline   Profil uživatele timothy   Find more posts by timothy   Foto galerie člena timothy   Click here to Send timothy a Private Message   Add timothy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Micasa
Stálý Člen

Karma uživatele Micasa - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 9

Muj spolubydlic ma od lonskeho roku zjistenou epilepsii, bere na to tablety, a pani doktorka mu prubezne mirne zvysuje davky. Svuj prni zachvat dostal dva dny pote co vypil lahev Puschkina Gold, ci jak se to jmenuje, maji v tom udajne byt latky jako v energy-drincich. Pri epilepsii se ma dodrzovat zivotosprava: chodit spat pred pulnoci, brat leky v pravidelnou dobu, nepit alkohol a nebrat drogy-tzn. ani nekourit marihuanu. Jednou si zapomel ty prasky vzit a dostal zachvat, sice slabej ale prece. Jinak muj dalsi kamarad ma od doktoru zjisteno epilepticke lozisko na mozku, huli fakt hodne a alkohol pije taky, ale zachvat nikdy nemel... Je to tedy nejspis silne individualni..ale ja bych s nikym kdo ma epilepsii nehulila, staci videt jeden silny zachvat a dvakrat si to rozmyslite.

Old Post 16-05-2004 v 17:22 PM
Micasa je offline   Profil uživatele Micasa   Find more posts by Micasa   Foto galerie člena Micasa   Click here to Send Micasa a Private Message   Add Micasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Ra_
Stálý Člen

Karma uživatele _Ra_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 10

po urazu (krvaceni do mozku) mi hrozi moznost vzniku epilepsie
na neurologii mi doktorka pri propusteni z nemocnice devala naprosto jasny instrukce co muzu a co nemuzu (pokud se epi neobjevi do cca 1,5 roku od urazu sem vice mene za vodou)
- ne alkohol (dodrzuju)
- pravidelny vydatny spanek
nedalo mi to , rovnou sem se zeptal, esi muzu zahulit, odpoved jasna
- nehulit (zadny latky ovlivnujici vnimani - ty prave zvysujou riziko nastupu petit mal (slabyho zachvatu))
zhruba pul roku od urazu sem zapukal, ale opravdu lehce
zadny komplikace nebyly, ale zato tezka pohoda :-))

Old Post 11-06-2004 v 11:53 AM
_Ra_ je offline   Profil uživatele _Ra_   Find more posts by _Ra_   Foto galerie člena _Ra_   Click here to Send _Ra_ a Private Message   Add _Ra_ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele _Ra_! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herian
Stálý Člen

Karma uživatele herian - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 11

je to asi vysoce individulani, mam kamarada, ktery je epileptik a od te doby co kouri, tak jak rika, spotrebuje minimalne o polovinu mene leku nez drive.
Asi to ale nefunguje plosne, takze opatrnost.


> compiled with THC++ <

Old Post 24-06-2004 v 03:49 AM
herian je offline   Profil uživatele herian   Find more posts by herian   Foto galerie člena herian   Click here to Send herian a Private Message   Add herian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 12

no nevim... Já jsem teda epilepik a hulím s rozumem (asi tak 3x do týdne). dokonce jsem někde na netu čet, že marihuana pomáhá při léčení epilepsie(snižuje počet záchvatů) a že se používá i v medicíně k léčení ep.(v zemích, kde je to povolený). co se mých osobních pocitů týče, tak si myslím, že mi to opravdu pomáhá a když už ne jinak, tak alespoň psychycky (i když placebo efekt je svině), protože jak už tady někdo napsal, tak my nesmíme pít alkohol(což mi nedělá problém, protože mám v rodině jednoho alkoholika-závisláka ) a tak aspoň THC mi pomáhá odpoutat se na akcích, kde všichni kalej. Akorát mě sere, jak se na mě potom některý lidi dívaj jako na feťáka...

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 20-03-2005 v 14:29 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 13

Muj bratr trpí (trpěl) epileptickými záchvaty již od svých 15 let. 5x do roka to s ním zaklepalo, dost ošklivě, kdo to viděl ví o čem mluvím. Zhruba ve 20 letech nezávisle na mě (já tou dobou už 3 roky hulil) začal hulit taky. Dnes je mu 25 a od doby co užívá marihuanu měl záchvaty pouze 3, z toho jeden uměle vyvolaný lékařem, druhý měl 2 týdny poté co na zkoušku vysadil hulení, říkal si, že to nemůže být tím hulením, že nemá záchvaty. A ten třetí měl z přepracování, šéfka v práci je nechala hákovat 24h.
Moje přítelkyně je shodou okolností taky epileptička (bývalá doufáme), Záchvaty indikovány ve 12 letech, četnost záchvatů před tím než jsem ji potkal já a zelený tulipán, 2 záchvaty do měsíce, zhruba sečteno měla každý rok v kalendáři označeno asi 30 dní. A lidi... stal se zázrak, hulí se mnou už druhým rokem, za tu dobu měla pouze 5 záchvatů. Teď už to posoudit nemohu, na centrální tomografii jí našli nádor v hlavě, nezhoubný, který byl označen jako epileptické ložisko a před vánoci 2004 jí ho odoperovali. Zatím ještě bere léky, ale ty by jí měli po Velikonocích vysadit. Jestli byl tak náhlý zvrat v epilepsii způsoben marihuanou? Já osobně si myslím že ano. Epilepsie je i v této době dost záhadnou nemocí, která má různé důvody a původy. Tak jako marihuana mému miláčkovi a mému bratrovi pomohla, zrovna tak může jinému uškodit. Hezky to má pod svými příspěvky napsané Sinuhet. Takže odborné závěry nechám na odbornících.

warior: z toho si nic nedělej, podle mě je alkoholik taky feťák, takže jste na jedný lodi.

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Naposledy upravil Pan_Mlha 23-03-2005 v 13:30 PM

Old Post 22-03-2005 v 12:31 PM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sweet
Stálý Člen

Karma uživatele Sweet - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 47  

Marihuana & epilepsie Příspěvek č. 14

Zdravim všechny příznivce a pěstitele ..Dnes jsme se venku s kámošema bavili a zaslechl jsem jak někdo říka,že užívání marihuany (nejspíš kouřením) v mladém věku vyvoláva epilepsii..Tedy to onemocnění..Nemám na mysli záchvat u epileptiků,kteří se na epilepsii už třeba pár let lečí ale novej vývoj nemoci u lidí který ničím takovým vůbec netrpěli..Co vy na to?

Viva la Visine!

Naposledy upravil Sweet 18-09-2008 v 18:48 PM

Old Post 18-09-2008 v 18:32 PM
Sweet je offline   Profil uživatele Sweet   Find more posts by Sweet   Foto galerie člena Sweet   Click here to Send Sweet a Private Message   Add Sweet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 15

Zdravím tě, Sweete.

Osobní zkušenosti s něčím podobným díkybohu nemám, ale vzhledem k tomu, že jsem slyšel o poměrně velkém množství případů, kdy se konopí používalo jako lék proti epilepsii, neřekl bych, že by ji mohlo vyvolat...
Nicméně je potřeba vzít v úvahu individualitu každého jedince, takže jednotlivé případy asi se 100%ní jistotou nikdo nevyloučí.

Mír s Tebou.

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Old Post 18-09-2008 v 20:06 PM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sweet
Stálý Člen

Karma uživatele Sweet - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Hawke
Zdravím tě, Sweete.

Osobní zkušenosti s něčím podobným díkybohu nemám, ale vzhledem k tomu, že jsem slyšel o poměrně velkém množství případů, kdy se konopí používalo jako lék proti epilepsii, nemělo by ji snad vyvolat...

Mír s Tebou.


Taky zdravim.

Zajímalo by mě,jak se M používala jako lék proti epilepsii.Nemohl by ses trochu rozepsat?Aby teda tenhle thread nebyl úplně zbytečnej..dík moc..

Viva la Visine!

Old Post 18-09-2008 v 20:10 PM
Sweet je offline   Profil uživatele Sweet   Find more posts by Sweet   Foto galerie člena Sweet   Click here to Send Sweet a Private Message   Add Sweet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3925980 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív