Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Liecitelia pomozte !!!! (nevolnost po huleni)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Filo
Stálý Člen

Karma uživatele Filo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 22 

Upozornění Liecitelia pomozte !!!! Příspěvek č. 1

kamarat ma problemi s kalenim (hulenim).
Zvetca (skoro vzdy) ked sa spraskame napne mu zaludok
a hodi tycku (pozvracia sa) a potom u neho gress strati
ucinky (kym ja so sprazeny ako prasa). Ked si hned po rihanii
zahuli tak sa spraska a uz druhy krat nezvracia.

neviete dakto ze co to moze byt ?


rad by som to vedel ... mam o neho strach... mal by prestat hulit?
... a co potom s nami bude robit (ak nie hulit) ?
????

hihi

Old Post 20-11-2003 v 21:21 PM
Filo je offline   Profil uživatele Filo   Find more posts by Filo   Foto galerie člena Filo   Click here to Send Filo a Private Message   Add Filo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 2

Já bych mu doporučil aby před hulením aspoň dvě hoďky NEŽRAL, to by pak teoreticky ani neměl co blít.

No a po zahulení už do něj to jídlo pude samo

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 21-11-2003 v 13:27 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 3

2 Bambulion > a jsi chytrej frajirek??? :c)
NEJSI :c)

RESPEKT NEGRE :c)

a aby to nebylo uplne offtopic tak at nehuli, kdyz mu to nedela dobre a konzumuje to jinak...a kdyz mu taky nebude dobre tak ma asi smolik a s konopim se nejakym zpusobem nesnese...

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 21-11-2003 v 15:37 PM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filo
Stálý Člen

Karma uživatele Filo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 4

.
zajtra bude mlieko!!!!!!!! I-)

naordinujem mu marihuanove kakavko.

za pokus to stoji...

dikes za odpovede

hihi

Old Post 22-11-2003 v 15:29 PM
Filo je offline   Profil uživatele Filo   Find more posts by Filo   Foto galerie člena Filo   Click here to Send Filo a Private Message   Add Filo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 5

no, já bych to tipnul i na vřed. I já jsem jeho hrdý majitel. Takže co bych zkusil je malinko se najíst (1/2 rohliku) a pak zahulit. Tada, pokud mu není blbě jen z toho travního odéru...

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 15-12-2003 v 12:31 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 6

2 psilos: Jestli jsi majitelem ulcus praepyloricum nebo podobneho neradstva, tak se ho zbav - je zpusoben bakterii helicobacter pylori, na niz jiz existuji specificka antibiotika: za 2-3 tydny jsi bez vredu a vychutnas si treba i ryzlink, po kterem je Ti dnes (mas-li fakt vredy) ponekud nevolno. Vyzkouseno !

K tomu problemu: taky bych spise rekl, ze jde o psychickou reakci na ten puch (od jiste doby nemohu mliko) - zkusil bych mene aromaticke modely, s tim, co radil psilos. Nebo bych pokusne nejakou tu palici parkrat dukladne sparil, slil a pokusne po ususeni zkonzumoval...

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 15-12-2003 v 12:44 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 7

No, já to nemám způsobený bakterií, na vyšetření zjistili, že je to zapříčiněno hyperaciditou žaludku z důvodu dědičných. Občas vředíka mám, občas ne. Momentálně jsem asi v pohodě. Když je řeč o ryzlinku,tak ten mám moc rád. Měl jsem už i letošní Pálavu-pozdní sběr a je to bomba. Letos se víno povedlo. Díky svýmu blbýmu žaludku jsem schopnej rozeznat i qualitu vína na 1.lůček-po sračce mě okamžitě pálí žáha. (Piju jen suchý)Po dobrým víně mě to nádherně hřeje v žaludku a cítím to sluníčko, který v něm je. Samo, že jinak qualitu poznám na vůni a chuť - piju co mi voní a chutná, odborník nejsem. Je ale zajímavý, že když mě pálí žáha, nebo mám něco s žaludkem, tak právě špek mi vrátí kondici.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 16-12-2003 v 07:40 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 8

jo tak ja jsem na tom se zaludkem stejne jako psilos...
taky jsem vypozoroval, ze kdyz mi neni dobre od zaludku a dam si spicka, tak do pul hodiny mam zaludek zase v pohode...

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 16-12-2003 v 07:50 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2234830 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív