Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 150W GROWROOM by: VYTáHLO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
VYTáHLO
Stálý Člen

Karma uživatele VYTáHLO - 40% PěstitelskáKarma uživatele VYTáHLO - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 31 

Obecné 150W GROWROOM by: VYTáHLO Příspěvek č. 1




..tak už jsem si konečně sehnal ten foťák, takže se můžu pochlubit

lampa: 150W Philips son T plus
plocha: typuju tak půl čtverečního metru
genetika: sedum řízků 1x Jack Herer
1x White Widow
5x Budha: thanks to: vevejka

květináče: obyč. čtverhraný, myslim že třílitry...
substrát: kokos+perlit+substrát pro kaktusy a sukulenty a
na dně květináčů cca 3cm nedrcenýho keramzitu..
technika: žádná.., jenom ohybáno kolenama z growshopu
a elastickou nití..
chemie: růst - krystalon růst + B-cuzz
květ - krystalon květ + B cuzz + tenso coctail by:
hydroponieplus
..ke každý zálivce přidávam na litr deset kapek peroxidu..
..PH srovnávaný pomocí Acidonu ze zverimexu..
ventilace: 2x zdrojový větráky od PC na přívod čerstvýho
vzduchu a jeden na parabole na odtah horkýho..

..ten fučí ven přes vl. vyrobenej filtr s aktivnim uhlim..

Naposledy upravil VYTáHLO 19-06-2003 v 21:04 PM

Old Post 03-06-2003 v 21:55 PM
VYTáHLO je offline   Profil uživatele VYTáHLO   Find more posts by VYTáHLO   Foto galerie člena VYTáHLO   Click here to Send VYTáHLO a Private Message   Add VYTáHLO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VYTáHLO
Stálý Člen

Karma uživatele VYTáHLO - 40% PěstitelskáKarma uživatele VYTáHLO - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 31 

Obecné next fotos Příspěvek č. 2



trochu jinej pohled...

Naposledy upravil VYTáHLO 19-06-2003 v 22:21 PM

Old Post 19-06-2003 v 22:04 PM
VYTáHLO je offline   Profil uživatele VYTáHLO   Find more posts by VYTáHLO   Foto galerie člena VYTáHLO   Click here to Send VYTáHLO a Private Message   Add VYTáHLO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VYTáHLO
Stálý Člen

Karma uživatele VYTáHLO - 40% PěstitelskáKarma uživatele VYTáHLO - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 31 

Obecné next fotos Příspěvek č. 3



a z jinyho pohledu...

Old Post 19-06-2003 v 22:17 PM
VYTáHLO je offline   Profil uživatele VYTáHLO   Find more posts by VYTáHLO   Foto galerie člena VYTáHLO   Click here to Send VYTáHLO a Private Message   Add VYTáHLO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pako
Stálý Člen

Karma uživatele Pako - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 4

to VYTAHLO:
mel bys to prstrihat i kolem paldicek 120 neni moc tak at jim tam de trochu toho slunicka jinak pekny

Old Post 20-06-2003 v 17:33 PM
Pako je offline   Profil uživatele Pako   Find more posts by Pako   Foto galerie člena Pako   Click here to Send Pako a Private Message   Add Pako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VYTáHLO
Stálý Člen

Karma uživatele VYTáHLO - 40% PěstitelskáKarma uživatele VYTáHLO - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 31 

Obecné Příspěvek č. 5

mno...rozměry skříně jsou 84cm šířka, 1m výška a asi něco kolem 45 cm hloubka na 150w je to tak akorát...
to pako:chvili po focení jsem to prostříhal, ale jen trochu...když budou mít kytí moc oholený topy budou ztrácet energii na kvetení!

TO VEVEJKA: ty lišáku, už se konečně ozvi na ňákou tu hulbu, ale asi to budeš muset sponzorovat, protože moje zásoby jsem před nedávnem spotřeboval a napiš taky jak si počíná dutch hope?Hledal jsem tě na czteku, volal jsem ti tam odsud a hovno, měl jsi to přesměrovaný...

Old Post 30-07-2003 v 22:49 PM
VYTáHLO je offline   Profil uživatele VYTáHLO   Find more posts by VYTáHLO   Foto galerie člena VYTáHLO   Click here to Send VYTáHLO a Private Message   Add VYTáHLO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VYTáHLO
Stálý Člen

Karma uživatele VYTáHLO - 40% PěstitelskáKarma uživatele VYTáHLO - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 31 

Obecné Příspěvek č. 6


Jack Herrer

Old Post 30-07-2003 v 23:03 PM
VYTáHLO je offline   Profil uživatele VYTáHLO   Find more posts by VYTáHLO   Foto galerie člena VYTáHLO   Click here to Send VYTáHLO a Private Message   Add VYTáHLO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VYTáHLO
Stálý Člen

Karma uživatele VYTáHLO - 40% PěstitelskáKarma uživatele VYTáHLO - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 31 

Obecné Příspěvek č. 7


... and WW

Naposledy upravil VYTáHLO 08-09-2003 v 21:37 PM

Old Post 30-07-2003 v 23:14 PM
VYTáHLO je offline   Profil uživatele VYTáHLO   Find more posts by VYTáHLO   Foto galerie člena VYTáHLO   Click here to Send VYTáHLO a Private Message   Add VYTáHLO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VYTáHLO
Stálý Člen

Karma uživatele VYTáHLO - 40% PěstitelskáKarma uživatele VYTáHLO - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 31 

Obecné Příspěvek č. 8


...a ještě jednou WW..

Old Post 08-09-2003 v 21:42 PM
VYTáHLO je offline   Profil uživatele VYTáHLO   Find more posts by VYTáHLO   Foto galerie člena VYTáHLO   Click here to Send VYTáHLO a Private Message   Add VYTáHLO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VYTáHLO
Stálý Člen

Karma uživatele VYTáHLO - 40% PěstitelskáKarma uživatele VYTáHLO - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 31 

Obecné Příspěvek č. 9


..mno..a ještě WW

Old Post 08-09-2003 v 21:48 PM
VYTáHLO je offline   Profil uživatele VYTáHLO   Find more posts by VYTáHLO   Foto galerie člena VYTáHLO   Click here to Send VYTáHLO a Private Message   Add VYTáHLO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VYTáHLO
Stálý Člen

Karma uživatele VYTáHLO - 40% PěstitelskáKarma uživatele VYTáHLO - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 31 

Obecné Příspěvek č. 10


..a ještě WW - (nikdy ji nejni dost!)...a jinak fotozz jsou focený někdy kolem 28 dne kvetení...fota ze sklizně bohužel nejsou protože jsem si nestačil pučit foťák a huž jsem chtěl hulit, takže jsem podnik harvest bez dokumentace - škoda, kosil jsem někdy kolem 60 týho dne květu a byly opravdu překrásný... a voňavý

Old Post 08-09-2003 v 22:02 PM
VYTáHLO je offline   Profil uživatele VYTáHLO   Find more posts by VYTáHLO   Foto galerie člena VYTáHLO   Click here to Send VYTáHLO a Private Message   Add VYTáHLO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virtus
Nový Člen

Karma uživatele Virtus - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 11

Hele to stínítko je dobrý, tak nějak bych si to představoval, prosím tě z čeho je dělaný?Na kolik tě vyšla lampa 150w ???Jak si zpokojenej s teplotou ve skříni??

Old Post 27-11-2003 v 10:48 AM
Virtus je offline   Profil uživatele Virtus   Find more posts by Virtus   Foto galerie člena Virtus   Click here to Send Virtus a Private Message   Add Virtus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VYTáHLO
Stálý Člen

Karma uživatele VYTáHLO - 40% PěstitelskáKarma uživatele VYTáHLO - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 31 

Obecné Příspěvek č. 12

stínítko mi udelal kamik- zámečník za g hula...Je z 0,8mm pozinkovanýho plechu a jsem s nim spokojenej...
150W complet i s výbojkou vošefuješ kolem litru...
..teplotu uvnitř mam docela na hovno na špičkách (když se topí) kolem 31 C. ...odsávám co se dá, ale chce to silnější větrák, jenže ten by vrčel jak hovado, tak nevim....

Old Post 14-12-2003 v 08:54 AM
VYTáHLO je offline   Profil uživatele VYTáHLO   Find more posts by VYTáHLO   Foto galerie člena VYTáHLO   Click here to Send VYTáHLO a Private Message   Add VYTáHLO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 13

VYTáHLO: a co takhle předělat stínítko na zcela uzavřený? Tam v tý levý stěně snadno uděláš otvor na další flexo rouru a na to stínítko by ti ten kámoš mohl přiletovat dvě drážky (plechy ohnutý do 90°) aby se to sklo zasouvalo těsně k okraji toho stínidla. O nějakej ten stupínek by teplota mohla klesnout a hlavně ti to nebude vysávat vlhkost z pěstebního prostoru. Jinak K+ za provedení, taky mám 150W (zatím bez násady) a pokud mi to pude jako tobě, tak budu docela spoko

Old Post 14-12-2003 v 10:20 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-05-2015 - 150w grow box - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9416160 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív