Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 150w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
OXI
Stálý Člen

Karma uživatele OXI - 77% PěstitelskáKarma uživatele OXI - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 90 

Obecné 150w Příspěvek č. 1

Tak jsem se konečně odvážil udělat fotoseriálek, zkoušel jsem pěstovat, ale bez pořádnech výsledků, proto dělám tenhle seriálek, abych získal rady jak co nejlíp mé pěstování vylepšit, tady jsou údaje:

Pěstírna:
světlo - philips son-t 150W
rozměry - š 50, v 50, h 25 cm
větrání - Euro 1 napojenej na stínítko a na něj napojenej pachovej filtr

Matkárna:
světlo - 2x 20w
rozměry - š 25, v 27, h 25
větrání - není

zkusim dodat foto

-------------BE COOL------------

Old Post 19-12-2003 v 18:41 PM
OXI je offline   Profil uživatele OXI   Find more posts by OXI   Foto galerie člena OXI   Click here to Send OXI a Private Message   Add OXI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OXI
Stálý Člen

Karma uživatele OXI - 77% PěstitelskáKarma uživatele OXI - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 90 

Příspěvek č. 2


Teď dokvítá úroda, ale stal se mi problém, lampa uškvařila závit a spadla na kytky, takže zbyla jenom jedna brzo přepnutá nebula na květu, ale už mam připravený řízky na to až dokvete, je jich pět, 2 trochu starší, ale ještě je nechám pod sodíkem chvíli růst než začnou kvíst, snad se mi podaří připojit obrázek

-------------BE COOL------------

Old Post 19-12-2003 v 18:51 PM
OXI je offline   Profil uživatele OXI   Find more posts by OXI   Foto galerie člena OXI   Click here to Send OXI a Private Message   Add OXI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OXI
Stálý Člen

Karma uživatele OXI - 77% PěstitelskáKarma uživatele OXI - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 90 

Příspěvek č. 3

jinak na růst nehnojim, na květ používám Kristalon plod a květ, vlhkost udržuju hadrem namočenym ve vodě a občas rosim, ještě udělám nějakou fotku pěstírny a dám jí sem, kdyby měl někdo dotaz, tak ať mi napíše, a připomínky taky

-------------BE COOL------------

Old Post 19-12-2003 v 18:55 PM
OXI je offline   Profil uživatele OXI   Find more posts by OXI   Foto galerie člena OXI   Click here to Send OXI a Private Message   Add OXI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muth
Grower Mortimer

Karma uživatele Muth - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 4

Ty fotky pestirny by byli dobry. Aby jsme meli k cemu mit pripominky a dotazy.

Old Post 19-12-2003 v 23:31 PM
Muth je offline   Profil uživatele Muth   Find more posts by Muth   Foto galerie člena Muth   Click here to Send Muth a Private Message   Add Muth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phyrius
Stálý Člen

Karma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 5

To jsi vážně narval 150W do takovýho prostoru??? To je málý i pro 70W. Jediný, co bych Ti poradil teď bez fotek, je každopádně zvětšit pěstírnu. Tohle je malý věř mi, měl jsem o něco větší 80š-80v-60h a stejně to bylo malý. Kyti se tam přímo škvařily a moc se jich tam nevešlo. A taky mě zaráží ty rozměry matkárny... to vůbec jde??? Možná jsem moc a blbě vydim, ale pokud se nemýlim je tam 25x27x25 Tak to mi hlava nebere

Old Post 20-12-2003 v 00:57 AM
Phyrius je offline   Profil uživatele Phyrius   Find more posts by Phyrius   Foto galerie člena Phyrius   Click here to Send Phyrius a Private Message   Add Phyrius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OXI
Stálý Člen

Karma uživatele OXI - 77% PěstitelskáKarma uživatele OXI - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 90 

Příspěvek č. 6

zkusim udělat fotky, rozměry pěstírny jsou v pohodě, záleží na větrání a to je celkem dobrý, zatim se nic neškvaří, pěstim jen tak pro radost, ale ty fotky pořídim, takže zatim

-------------BE COOL------------

Old Post 20-12-2003 v 10:05 AM
OXI je offline   Profil uživatele OXI   Find more posts by OXI   Foto galerie člena OXI   Click here to Send OXI a Private Message   Add OXI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phyrius
Stálý Člen

Karma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 7

A jaký máš stínítko? Fakt si myslim, že by to chtělo alespoň zvýšit Je to nízký. Když si odečtu od těch 50 cm výšky minimálních 20, který jsou potřebný pro stínítko a menší rezervu mezi ním a kyti... No, alespoň, že to kompenzuješ tim větránim. Jinak si radši počkám na fota. Tak zatim zdáreg

Old Post 20-12-2003 v 10:24 AM
Phyrius je offline   Profil uživatele Phyrius   Find more posts by Phyrius   Foto galerie člena Phyrius   Click here to Send Phyrius a Private Message   Add Phyrius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OXI
Stálý Člen

Karma uživatele OXI - 77% PěstitelskáKarma uživatele OXI - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 90 

Příspěvek č. 8


tady to je, ale nezachytil jsem tam celou matkárnu, pro představu je to taková kostka kde jsou 2 zářivky, a roste to pod nima celkem slušně, v pěstírně teď dokvítaj 3 kytky, 2 noname a jedna nebula

-------------BE COOL------------

Old Post 20-12-2003 v 13:25 PM
OXI je offline   Profil uživatele OXI   Find more posts by OXI   Foto galerie člena OXI   Click here to Send OXI a Private Message   Add OXI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OXI
Stálý Člen

Karma uživatele OXI - 77% PěstitelskáKarma uživatele OXI - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 90 

Příspěvek č. 9

stínítko jsem zplichtil z nějaký formy na pečení, nabarvil a udělal díru na větrák, ještě tam chci dát světlo, akorát jsem nevychytal to abych moh stínítko posoouvat podle libosti, takže posouvám kytky

-------------BE COOL------------

Old Post 20-12-2003 v 13:34 PM
OXI je offline   Profil uživatele OXI   Find more posts by OXI   Foto galerie člena OXI   Click here to Send OXI a Private Message   Add OXI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulk
Stálý Člen

Karma uživatele Hulk - 53% PěstitelskáKarma uživatele Hulk - 53% PěstitelskáKarma uživatele Hulk - 53% PěstitelskáKarma uživatele Hulk - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 10

muses napsat jak to mas s chlazenim to musi sakra tezke to uchladit.a jeste neco mel by sis to presadit do vetsis kvetniku jinak z toho budes mit tak na 3 speky.a ty prece chces aby se ti to aspon trochu vyplatilo jelikoz elektrika v dnesni dobe neni zrovna nejlevnejsi

Old Post 23-12-2003 v 18:35 PM
Hulk je offline   Profil uživatele Hulk   Find more posts by Hulk   Foto galerie člena Hulk   Click here to Send Hulk a Private Message   Add Hulk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OXI
Stálý Člen

Karma uživatele OXI - 77% PěstitelskáKarma uživatele OXI - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 90 

Příspěvek č. 11

teď to jsou jenom řízky, než je dám pod sodík, tak je přesadim, udělám obrázek chlazení a dám ho sem, ale mam tam jenom Euro1 napojený na stínítko, ani nemam sklo mezi sodíkem a kytičkama a teplota je tam přijatelná

-------------BE COOL------------

Old Post 23-12-2003 v 21:34 PM
OXI je offline   Profil uživatele OXI   Find more posts by OXI   Foto galerie člena OXI   Click here to Send OXI a Private Message   Add OXI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 12

kolik je přijatelná teplota??

Old Post 24-12-2003 v 10:22 AM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OXI
Stálý Člen

Karma uživatele OXI - 77% PěstitelskáKarma uživatele OXI - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 90 

Příspěvek č. 13

28 - 30 stupňů, asi to je na hranici, ale kytky přežívaj, akorát musej bejt ve větštích květináčích, aby hned nevyschla voda a zároveň i kytky

-------------BE COOL------------

Old Post 24-12-2003 v 10:30 AM
OXI je offline   Profil uživatele OXI   Find more posts by OXI   Foto galerie člena OXI   Click here to Send OXI a Private Message   Add OXI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OXI
Stálý Člen

Karma uživatele OXI - 77% PěstitelskáKarma uživatele OXI - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 90 

Příspěvek č. 14

myslíš od vedra? já jsem tam už jedno měl prasko protože na něj tlačila objímka, teď už to vychytam, ale ten Euro 1 stačí bohatě na tu mojí pěstírnu. Scrog nepojedu, nelíbí se mi to, zkusim to ohejbat pomocí kolen, ale nechce se mi nic vyplejtat, myslim že i tak to nebude špatný, teď dělám flushing před sklizní, sklo tam nebylo a teplota byla taky v poho, uvidíme

-------------BE COOL------------

Old Post 24-12-2003 v 21:14 PM
OXI je offline   Profil uživatele OXI   Find more posts by OXI   Foto galerie člena OXI   Click here to Send OXI a Private Message   Add OXI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OXI
Stálý Člen

Karma uživatele OXI - 77% PěstitelskáKarma uživatele OXI - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 90 

Příspěvek č. 15


teď jsem dal řízky na růst s časovou periodou 18/6, ještě je tak nechám asi tejden a pak je přepnu na květ, teď taky konečně uvidíte žo to neni nemožný v takovym prostoru pěstovat

-------------BE COOL------------

Old Post 01-01-2004 v 10:00 AM
OXI je offline   Profil uživatele OXI   Find more posts by OXI   Foto galerie člena OXI   Click here to Send OXI a Private Message   Add OXI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OXI
Stálý Člen

Karma uživatele OXI - 77% PěstitelskáKarma uživatele OXI - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 90 

Příspěvek č. 16



dneska jsem konečně pořídil lepší fotku, a budu dodávat každej týden, aby bylo vidět jak to kvete, tahle je ze 3 dne květu, pro ty co nečetli jsou tady poprvý je to Nebula, ještě mam taky pěknou fotku pěstírny protože ty co jsem sem dal jsou hodně nekvalitní, tak tady jsou

-------------BE COOL------------

Old Post 12-01-2004 v 19:26 PM
OXI je offline   Profil uživatele OXI   Find more posts by OXI   Foto galerie člena OXI   Click here to Send OXI a Private Message   Add OXI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-03-2011 - 150 - 4 odpovědí
28-11-2009 - 150w - 137 odpovědí
21-08-2009 - 2x 150w - 101 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0812720 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív