Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pestirna na 150 W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
hovnajs
Stálý Člen

Karma uživatele hovnajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 30  

Pestirna na 150 W Příspěvek č. 1

Pred casem jsem dospel k tomu, ze si zalozim mensi pestirnu. Po nejakych konzultaci a procitani growewru jsem dosel k Watazi 150 W.

Co jsem si procital ceny, tak by se snad dala poridit od 1000 do 1500 ci co? Buhozel jsem na www.teslamp.cz nasel jen oznameni o ukonceni cionnosti, tak nevim, jestli se jeste daji tesly nekde koupit. Pripadne co je dalsi levna alternativa.

Take mi neni jasne, jestli je vetrak(pripadne i filtr) na 150W nutnosti?

Predpokladam tak 2-3 kytky, coz je doufam optimum na 150w. Ale nevim jak velke kvetinace(skrin 100x40x30). K te skrini by me take zajimalo, jestli muze byt z jedne strany prosklena - sedet v kuchyni a koukat, jak mi rostou

dikec za odpoved na jakoukoliv z otazek

Old Post 15-10-2003 v 15:36 PM
hovnajs je offline   Profil uživatele hovnajs   Find more posts by hovnajs   Foto galerie člena hovnajs   Click here to Send hovnajs a Private Message   Add hovnajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hovnajs
Stálý Člen

Karma uživatele hovnajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 30  

dik za info Příspěvek č. 2

To sklo to uz tam je tak jen jestli neni na zavadu, ze tudy bude to svetlo utikat a nikoli se odrazet a jeste vice sitit na tu paradu.

Pokud je ten vzduchovy filtr jen z duvodu zapachu, tak doufam, ze neni potreba, planuju ji(pestirnu) v kuchyni, ktera je tak 6 metru vzdalena od vchodovych dvery do bytu, tak doufam, ze nezasmrdim celou chodbu, ale ta babka co bydli vedele stejne cejti prd a kdyby cejtila, tak nevi co cejti.

Takze pokud dobre rozumuim, tak si vystacim s timto: sodikovka, tlumivka, zapalovac, kondenzator, objimka a nejakej cilindr, co usmernuje svetlo spravnym smerem

Parada, jeste sehnat ty prachy a jdu do toho.

Old Post 15-10-2003 v 19:21 PM
hovnajs je offline   Profil uživatele hovnajs   Find more posts by hovnajs   Foto galerie člena hovnajs   Click here to Send hovnajs a Private Message   Add hovnajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wowek
Stálý Člen

Karma uživatele Wowek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 3

no kolik tě vyjde celý a kolik bude stát asi tak provoz pls až budeš mít tyto dvě cifry tak to sem napiš chtěl bych do toho jit časem také..

Old Post 15-10-2003 v 19:50 PM
Wowek je offline   Profil uživatele Wowek   Find more posts by Wowek   Foto galerie člena Wowek   Click here to Send Wowek a Private Message   Add Wowek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wowek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 4

2hovnajs: jestli se nechces delat s elektronikou a moc platit, tak napis pm uzivateli lacco - nedavno jsem se ptal a 150 komplet i se stinitkem (akorat strcit do zasuvky) s vybojkou philips te vyjde na 950Kč a jeste k tomu dostanes jetou vybojku a starter jako nahradni dily

2Wowek: 950 Kč - sodik 150W
390Kč - EURO1 vetrak
xxKč - větráček, kterej fouka na kyti
xxKč - kvetinace, bubbler, etc.
xxxKč - hnojivo, ph-, etc.
+ veci jako pachovej a hlukovej filtr. pokud je potreba
+ skrin

a kolik vyjde provoz si muzes spocitat na http://indoor.aktualne.cz/spotreba/
Na nocni proud (v noci kW/h stoji 0,50Kč) je to ani ne 150Kč za sklizen

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 15-10-2003 v 22:48 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wowek
Stálý Člen

Karma uživatele Wowek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 5

Cicmone dik příde mi to docelá levné ale eště jak to v tom potom pojede chci se taky pustit do něčeho podobného....

Old Post 16-10-2003 v 09:40 AM
Wowek je offline   Profil uživatele Wowek   Find more posts by Wowek   Foto galerie člena Wowek   Click here to Send Wowek a Private Message   Add Wowek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wowek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-03-2008 - Pestírna do 10 k - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8090480 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív