Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Tlak?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
clothinguntero
Stálý Člen

Karma uživatele clothinguntero - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 80  

Dotaz Tlak? Příspěvek č. 1

Ctěl bych se zeptat:dřív sem měl vysokej tlak chodil sem na různý vyšetření a furt vysokej byl sem i v nemocnici asi tři dny a nic všechny vyšetření dobrý tak půl roku na to sem začal hulit a tlak je fklidu jestli je to tim nevim co myslíte eště mě ale vod tý doby nebraly krev ani nic jinýho ale tak za rok tam mam jít znova na kontzrolu co myslíte maj šanci mě to najít když mě doktor řek že my udělaj veškerý vyšetření.Díky za odpovědi.

Ubalíme čistý brko????????

Old Post 08-10-2003 v 19:01 PM
clothinguntero je offline   Profil uživatele clothinguntero   Find more posts by clothinguntero   Foto galerie člena clothinguntero   Click here to Send clothinguntero a Private Message   Add clothinguntero to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clothinguntero! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 2

No pokud veškerý znamená i vyšetření na marihuanu tak maj šanci že to najdou, ale řek bych že do toho žádný takový vyšetření nespadá, to se asi bude týkat jen normal prohlídky. Jinak blahopřeju k vyléčení ganjou.

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 09-10-2003 v 14:04 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 3

Doc tim pravdepodobne myslel lekarske vysetreni a ne test na obsah THC v krvi.
A s tim tlakem muzu jenom potvrdit, u doktorky mivam nizkej tlak (co hulim) a kamos taky.

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 09-10-2003 v 21:52 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jolana
Stálý Člen

Karma uživatele Jolana - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 4

Mám poněkud opačnou zkušenost, i když krátkodobou. Od tý doby, co hulim, mi měřili tlak asi třikrát a byl jsem v poho (120/80) a přitom mám celej život nízkej (třeba i 70/60). Tak možná tlak nejen snižuje, ale prostě ho dává do normálu. (Ale to ještě nemůžu tvrdit, je to krátká doba.)
Jinak vyšetření krve bych se nebála. Běžný testy krve rozhodně nezahrnujou zkoumání THC.

Old Post 26-11-2003 v 01:53 AM
Jolana je offline   Profil uživatele Jolana   Find more posts by Jolana   Foto galerie člena Jolana   Click here to Send Jolana a Private Message   Add Jolana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Green
Nový Člen

Karma uživatele Dr.Green - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 5

no ja jelikož studuji zdravotnicky zaměřený obor, tak mě to taky zajímalo a v jedné studiji o vlivu ganji na zdravotní stav sem našel kec v tom smyslu, že brko na TK nepůsobí jednoznačně, - když stojíte tak tlak snižuje, když v klidu sedíte, tak zvyšuje a taky že mladej organismus si časem vybuduje na tydle účinky ganji toleranci. toto tvrzení by i vysvětlovalo skutečnost proč když jste huliči začátečníci (či mírně pokročilí) nebo jste zkouření jak děda mráz a stojíte (nebo zrovna vstáváte), tak se odkrví kefa a můžete hodit mikráč (prostě krátký stav bezvědomí, neboli mdloba - odborně synkopa, jestli se nemýlím ha).
tož tak no

Old Post 17-12-2003 v 13:11 PM
Dr.Green je offline   Profil uživatele Dr.Green   Find more posts by Dr.Green   Foto galerie člena Dr.Green   Click here to Send Dr.Green a Private Message   Add Dr.Green to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 6

Zdar growers ted se mi stala takakova haluzarna byl sem docela zhulenej a asi tak pul hodky sem sedel v kresle cet sem si vo kitaminu a pak sem mel jokoby krece v srdci proste takovy brneni myslel sem si ze mam nakou zastavu srdce ci co fak hruza tak sem stal a najodnou sem stratil uplne prostorovy vnimani chvili sem narazel do sten a pak se mi pred vocima udelali ctverecky a skoro nic sem nevidel tak kamos votevrel vokno a nez me knemu dovodly tak sem sedou flak ale hned stal pak u vokna po cerstvim vzduchu to uz bylo ok tohle trvalo tak 40vterin nevite kvuli cemu to bylo jinac tlak mak ok a hulim celkem malo tak 3krat tejdne nevite nekdo cim to mohlo bejt nebo spis co se mi stalo fakt to byl docela brut

zivot je jen jeden uzij ho naplno

Old Post 29-12-2003 v 18:56 PM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delta
Stálý Člen

Karma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 7

Muzu vam prispet moji zkusenosti, protoze sem vlastnikem digi. pristroje na mereni krevniho tlaku, pri nekolika merenich my vychazely hodnoty jako 135/60 a ihned po fakt kvalitnim spekovi muj idealni 125/85, nejsem doktor, ale myslim ze u me konopi vyrovnava tlak do pohody, mozna i proto ze hulim uz nejakej patek a docela casto.

Old Post 01-01-2004 v 22:32 PM
delta je offline   Profil uživatele delta   Find more posts by delta   Foto galerie člena delta   Click here to Send delta a Private Message   Add delta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 8

Já mám normálně nízkey tlag, tagže jsem dost často wospaley a malátney... No je fakt, ze kdyz hulim costo (normalni stav), tak mám občas (často) dost divoký bušení srdce a píchání v pumpě... Už to hlásilo i dost mejch kámošů.. nemáte někdo tu zkušenost?

###Od té doby co jsem se narodil umírám.... ale HROZNĚ mě to baví###

Old Post 04-01-2004 v 18:13 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HIND
Stálý Člen

Karma uživatele HIND - 3% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 78  

Dotaz tlak Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od cHLeBiK
n


ja som mal podobnu haluz, doteraz som si neni isty cim bola sposobeny ten strasny stav,
raz som siel pohuli s kamosom, bolo to v zime ,.dali sme prasky na asi cca po 15 az 20 min,my prislo hrozne blbo,nie ten stav ke si das privela praskou, ale uplne iny stav,.zacina to slabsim vydeni, vydis jako keby cervene skvrny, citis busenie (mozno arytmia srdca)srdca, strasnu slabost v nohach, ja som myslel ze to uz nerozchodim, po asi 50 metroch sa my vratil normalny stav,.neviem cim to bolo sposobene ,.
chvilu som podozrieval ocne kvapky, ktore som dost casto pouzival,.
na papiueriku v krabici som si neskour precital dlhe a caste pouzivanie moze priviest podobne stavy,.
za ja mam takuto skusenost,.

ma ju este niekto,.zatial poznam max. 2 ludi co si stazovali na tieto kvapky,.dokonca aj par dni potom som nemohol huli,.stacilo si dat 2 3 prasky, zas my prislo blbo, motanie hlavy, busenie srdca,.ale teraz v pohode, kvapky uz nejak casto nepouzivam,.

Old Post 17-03-2004 v 02:14 AM
HIND je offline   Profil uživatele HIND   Find more posts by HIND   Foto galerie člena HIND   Click here to Send HIND a Private Message   Add HIND to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodeo
Stálý Člen

Karma uživatele rodeo - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 61 

dr. Green Příspěvek č. 10

máš naprostou pravdu, někde sem to hledal a našel sem to samí co píšeš..a hledal sem to protože sem měl přesně tu mdlobu neboli synkopu

what´s up?

Old Post 30-03-2004 v 21:53 PM
rodeo je offline   Profil uživatele rodeo   Find more posts by rodeo   Foto galerie člena rodeo   Click here to Send rodeo a Private Message   Add rodeo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 11

No, dřív jsem míval velké problémy s tím, že se mi z ničeho nic z nosu spouštěla krev. Byl jsem s tím na "ušním, nosním, krčním" a felčar mi tam nějak šíleně vypaloval žilky v nose. Nemusím snad popisovat, jak to bylo bolestivé. Nepomohlo. Po druhé návštěvě u obvodní doktorky byl verdikt "vysoký tlak". Prášky nepomohly.
Od té doby, co kouřím marihuanu se mi spustila krev z nosu maximálně když jsem dostal přes držku za to, že kouřím marihuanu

Takže co se týče tohoto problému, můžu zodpovědně prohlásit: POZITIVNÍ ÚČINEK.
Samozřejmě je třeba brát v potaz individualitu lidského těla...

Mír s Váma

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Naposledy upravil Hawke 01-04-2008 v 08:42 AM

Old Post 27-03-2008 v 13:47 PM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 12

No tak ganja nevim jestli pomaha ke srovnani vzsokeho tlaku,ale sex se domnivam je 100 PRO NEJLEPSI ,takze nasadte tvrdou lecbu a treba i v kombinaci s ganou...zdarek

Komu se neleni tomu se zeleni

OPĚT MIMO SFÉRY VNÍMÁNÍ

Old Post 31-03-2008 v 14:14 PM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 13

jakej máte názor na užívání MJ z vaporizeru (Volcano) v kombinaci s léčbou vysokého tlaku farmaceutiky?

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 12-03-2013 v 12:50 PM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 14

Mohu potvrdit snížení KT během používání Pegasových kapek, po vysazení kapek opět tlak vyskočil, taktéž zmírnily bolest a snížily cukr.

Old Post 12-03-2013 v 15:33 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7734770 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív