Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Problém s připojením na grower
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
trias
Stálý Člen

Karma uživatele trias - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Dotaz Problém s připojením na grower Příspěvek č. 1

Zdravím Growery, mám takový problém s připojením. Na mobilu jsem to vyřešil ( kamarád mi nainstaloval do mobilů prohlížeč soul ) jinak mi to ani v mobilu nešlo. Na stolním počítači ani ťuk, i když to zkouším na více prohlížečích. Explorer, Edge, Chrome, ani m.f. Fox.
Dřív šel vpohode teť problém, u rodičů to seme. Píše mi to:
Tento web nemůže poskytnout zabezpečené připojení
Web grower.cz používá nepodporovaný protokol.

Podrobnosti

Nepodporovaný protokol
Klient a server nepodporují společnou verzi protokolu SSL nebo šifrovací sadu.

Můžete mi někdo poradit jak to vyřešit.
Moc díky za rady.

Old Post 03-05-2022 v 21:32 PM
trias je offline   Profil uživatele trias   Find more posts by trias   Foto galerie člena trias   Click here to Send trias a Private Message   Add trias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanlord
Nový Člen

Karma uživatele Stanlord - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2022
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 2

Většinou pod tím textem je odkaz s “přesto navštívit stránku”. Stačí jej rozkliknout. Mě se to na applu děje stále.

Old Post 04-05-2022 v 16:00 PM
Stanlord je offline   Profil uživatele Stanlord   Find more posts by Stanlord   Foto galerie člena Stanlord   Click here to Send Stanlord a Private Message   Add Stanlord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trias
Stálý Člen

Karma uživatele trias - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 3

Dřív to tam bylo a šlo to. Teť už se to tam nezobrazuje.

Old Post 04-05-2022 v 18:31 PM
trias je offline   Profil uživatele trias   Find more posts by trias   Foto galerie člena trias   Click here to Send trias a Private Message   Add trias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanlord
Nový Člen

Karma uživatele Stanlord - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2022
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 4

Tak to je divný tyo…

Old Post 04-05-2022 v 20:40 PM
Stanlord je offline   Profil uživatele Stanlord   Find more posts by Stanlord   Foto galerie člena Stanlord   Click here to Send Stanlord a Private Message   Add Stanlord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 5

Ahoj. Je to divné, na PC mě to taky nepustí, jen na mobilu.

Grower sponzor

Old Post 04-05-2022 v 20:43 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trias
Stálý Člen

Karma uživatele trias - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 6

Není to jen problém u mě v pc. Dříve nešel jen na jednom prohlížeči, pak postupně na všech. Kolegům to nejde ani na mobilu.

Old Post 04-05-2022 v 21:01 PM
trias je offline   Profil uživatele trias   Find more posts by trias   Foto galerie člena trias   Click here to Send trias a Private Message   Add trias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trias
Stálý Člen

Karma uživatele trias - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 7

Nikdo teda neví co je s tím připojením, asi nejsem jediný.

Old Post 15-05-2022 v 14:59 PM
trias je offline   Profil uživatele trias   Find more posts by trias   Foto galerie člena trias   Click here to Send trias a Private Message   Add trias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 8

Pánové, Grower je už nějakou dobu loď bez kapitána:

http://grower.cz/forum/showthread....596#post1276596

Jen plavčík Aladin tu občas očíhne postupující erozi, leč jako my všichni ostatní může jen bezradně krčit rameny...
Neexistuje žádný přístav, dok, kde by tahle kdysi vlajková loď informací dostala nový lak a poštelovali by ji kormidlo. A i kdyby, bez Carlose tam doplout jednoduše nemůže.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 15-05-2022 v 16:18 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trias
Stálý Člen

Karma uživatele trias - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 9

Hyde, díky za odpověď a odkaz, nicméně odkaz mi nejde otevřít. Pořád trochu nechápu co se děje.

Old Post 16-05-2022 v 07:31 AM
trias je offline   Profil uživatele trias   Find more posts by trias   Foto galerie člena trias   Click here to Send trias a Private Message   Add trias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 10


o

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 16-05-2022 v 09:38 AM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trias
Stálý Člen

Karma uživatele trias - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 11

To nevím ale problémy jsou pořád

Old Post 31-05-2022 v 21:36 PM
trias je offline   Profil uživatele trias   Find more posts by trias   Foto galerie člena trias   Click here to Send trias a Private Message   Add trias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 12

rada pro nepodporovany protokol - stahnete firefox vezi 101.0.1 , na chromu nefunguje ale firefox s touhle verzi funguje staci pak dat pokracovat na server a pak uz se to na nic nebude ptat

Old Post 16-06-2022 v 01:03 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trias
Stálý Člen

Karma uživatele trias - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 13

Díky, zkusím a dám vědět jestli to půjde.

Old Post 16-06-2022 v 09:40 AM
trias je offline   Profil uživatele trias   Find more posts by trias   Foto galerie člena trias   Click here to Send trias a Private Message   Add trias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 14

Já jedu pře Tor browser už nějakých pár let a funguje to pořád dobře. Jen musíš odkliknout, že vstupuješ na nezabezpečený server a jedeš. Navíc máš po každém připojení jinou IP, takže jsi inkognito

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 17-06-2022 v 16:47 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meir
Nový Člen

Karma uživatele meir - 82% PěstitelskáKarma uživatele meir - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 15

Ja jsem nasel browerser,co se jmenuje aloha,pres mi to taky jde,jen se to na zacatku zeptka,jestli pokracovat,i kdyz ma grower neplatny certifikat,ale pak uz to jde..

Old Post 18-06-2022 v 23:46 PM
meir je offline   Profil uživatele meir   Find more posts by meir   Foto galerie člena meir   Click here to Send meir a Private Message   Add meir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trias
Stálý Člen

Karma uživatele trias - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 16

Zkoušel jsem i torbrowse a taky problém, taky mě to nechtělo pustit.

Old Post 21-06-2022 v 08:24 AM
trias je offline   Profil uživatele trias   Find more posts by trias   Foto galerie člena trias   Click here to Send trias a Private Message   Add trias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2023 - problem se vstupem na web - 36 odpovědí
14-03-2012 - problém s prezeraním fotiek - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2666330 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív