Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 40 41 42 43 44 »
Autor
Téma 
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 657

Podľa všetkého vysoké PH a s tým spojený problem s príjmom vápnika. Zvyšovanť dávky hnojív nepomôže, potrebuješ znížiť pH na 5.8-6.0 + pridať vápnik

citace:
Původní příspěvek od Lukas30
Prosím o pomoc:

-Hydro
-Moby Dick
-400w sodík (30cm od vrcholku)
- odvětrání cooltube
-hnojiva od Canna
-zálivka dešťová voda
- teplota ve dne max 29
-teplota v noci 17
-svícení 18/6
-vlhkost 50%

Hnojiva:
-hydro vega A+B
-Rhizotonic
-Cannazym

Potřebuju poradit. Mam 5 rostlinek 14 dní staré, po týdnu hnojení u 3 z nich (primo pod svetlem)
začali světlat vršky+ nepatrný náznak kroucení listů, zvedl jsem lampu na 50cm od vrcholku, po 12 hodinách se začali na listech tvořit hnědé tečky. Udělal jsem celkový průplach dešťovou vodou. Po dalších 12 hodinách listy se zkroutili o dost více a přibylo více hnědých skvrn, Přikládám pár fotek, kdyby prosím někdo věděl čím to je budu vděčný. Myslím si že by to mohl být nedostatek vápníku. předem děkuji za pomoc.

Old Post 22-01-2019 v 19:33 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 658

Lukas30 Pred tým, než pridáš EC skontroluj pH. MOžNO, žE Máš EC vpohode, ale rastliny nepríjmajú živiny, nakoľko máš pH mimo. KĹudne si viem predstaviť, že nemáš vhodne napufrovaný keramzit a pH je hooodne vysoko...



EDIT:
kým som to tu písal, tak kolega sem zavesil detto to isté...
:-)

Naposledy upravil odo 22-01-2019 v 20:00 PM

Old Post 22-01-2019 v 19:33 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 659

Ahoj, nikde jsem se nedocetl jaky mas ph a jaky davky tech hnojiv jsi daval... dle meho probehl ph sok a mozna nejake poskozeni korenu... ale dle infa co jsi napsal tezko rict vic...

Edit: a mel jsi blizko lampu mi prijde



citace:
Původní příspěvek od Lukas30
Prosím o pomoc:

-Hydro
-Moby Dick
-400w sodík (30cm od vrcholku)
- odvětrání cooltube
-hnojiva od Canna
-zálivka dešťová voda
- teplota ve dne max 29
-teplota v noci 17
-svícení 18/6
-vlhkost 50%

Hnojiva:
-hydro vega A+B
-Rhizotonic
-Cannazym

Potřebuju poradit. Mam 5 rostlinek 14 dní staré, po týdnu hnojení u 3 z nich (primo pod svetlem)
začali světlat vršky+ nepatrný náznak kroucení listů, zvedl jsem lampu na 50cm od vrcholku, po 12 hodinách se začali na listech tvořit hnědé tečky. Udělal jsem celkový průplach dešťovou vodou. Po dalších 12 hodinách listy se zkroutili o dost více a přibylo více hnědých skvrn, Přikládám pár fotek, kdyby prosím někdo věděl čím to je budu vděčný. Myslím si že by to mohl být nedostatek vápníku. předem děkuji za pomoc.


Naposledy upravil Thespis 22-01-2019 v 20:51 PM

Old Post 22-01-2019 v 20:28 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukas30
Stálý Člen

Karma uživatele Lukas30 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 660

Panove dekuji za pomoc, vymenil jsem zalivku+ pridal jsem nadrceny dolomitsky vapenec a holky se krasne zpamatovali, ovsem ted opet pred vymenou nove zalivky pozoruji od vrsku a vnitrku zase pomale zloutnuti, PH drzim 5,6-5,8 a EC mam 1,6.

Old Post 29-01-2019 v 06:04 AM
Lukas30 je offline   Profil uživatele Lukas30   Find more posts by Lukas30   Foto galerie člena Lukas30   Click here to Send Lukas30 a Private Message   Add Lukas30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 661

citace:
Původní příspěvek od Lukas30
Panove dekuji za pomoc, vymenil jsem zalivku+ pridal jsem nadrceny dolomitsky vapenec a holky se krasne zpamatovali, ovsem ted opet pred vymenou nove zalivky pozoruji od vrsku a vnitrku zase pomale zloutnuti, PH drzim 5,6-5,8 a EC mam 1,6.



cau, mi prijde EC 1,6 docela vysoky. nevim jak ti tedka povyrostly, ale predtim jsi to mel docela prcky... a asi bych jim nedaval vic jak 1,2 .... (daval jsi tam 1,6 a zustalo 1,6, nebo jak to bylo?) nahod novou fotku...


Old Post 29-01-2019 v 09:16 AM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukas30
Stálý Člen

Karma uživatele Lukas30 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 662

Vyfotim kdyztak az vecer. Vyrostli o dost uz jsem je zastipl po 5 patre. Vcera jsem vymenil vodu bylo tam 1,7 na zacatku 1,6.

Old Post 29-01-2019 v 09:32 AM
Lukas30 je offline   Profil uživatele Lukas30   Find more posts by Lukas30   Foto galerie člena Lukas30   Click here to Send Lukas30 a Private Message   Add Lukas30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukas30
Stálý Člen

Karma uživatele Lukas30 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 663



Tak prikladam dve fotky, divny je ze se to pokazdy stane den pred vymenou vody.

Naposledy upravil Lukas30 29-01-2019 v 16:46 PM

Old Post 29-01-2019 v 16:04 PM
Lukas30 je offline   Profil uživatele Lukas30   Find more posts by Lukas30   Foto galerie člena Lukas30   Click here to Send Lukas30 a Private Message   Add Lukas30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 664

nejde? Zkus fotky zmensit... nad 2MB mi to taky nechce nahravat.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 29-01-2019 v 16:26 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chiraq
Stálý Člen

Karma uživatele Chiraq - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 665



cuskyy,prosim vas o radu ,kamos uz si neví rady....

hhnojiva AH...
400w
hlina obič z kvetinařstvý ...nove presazeno do plagronu

Old Post 30-01-2019 v 06:29 AM
Chiraq je offline   Profil uživatele Chiraq   Find more posts by Chiraq   Foto galerie člena Chiraq   Click here to Send Chiraq a Private Message   Add Chiraq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chiraq
Stálý Člen

Karma uživatele Chiraq - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 666



dalsi

Old Post 30-01-2019 v 06:31 AM
Chiraq je offline   Profil uživatele Chiraq   Find more posts by Chiraq   Foto galerie člena Chiraq   Click here to Send Chiraq a Private Message   Add Chiraq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chiraq
Stálý Člen

Karma uživatele Chiraq - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 667



a dalsiee

Old Post 30-01-2019 v 06:32 AM
Chiraq je offline   Profil uživatele Chiraq   Find more posts by Chiraq   Foto galerie člena Chiraq   Click here to Send Chiraq a Private Message   Add Chiraq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chiraq
Stálý Člen

Karma uživatele Chiraq - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 668



..

Old Post 30-01-2019 v 06:33 AM
Chiraq je offline   Profil uživatele Chiraq   Find more posts by Chiraq   Foto galerie člena Chiraq   Click here to Send Chiraq a Private Message   Add Chiraq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 669



Je to spálené vlivem blízkého umístění výbojky ?
Nebo je to deficitem ?

Old Post 02-02-2019 v 19:28 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 670

Tak nic.

Naposledy upravil Just 11-02-2019 v 16:55 PM

Old Post 10-02-2019 v 17:58 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jerry2
Stálý Člen

Karma uživatele Jerry2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 671



Zdravim vespolek netusite nekdo proc holkam zacinaji zloutnout spicky. Jsou jeste tak male.
Popis Holky jsou ze seminka model mazar
1x Ofuk
Pritah 200m3
Odtah 400m3
Zvlhcovacka- vlhkost den 65 noc 70-75%
Ph zalivky 6
Teplota noc 22 c
Den 28-30 c
Hlina predhnojena s perlitem.

Old Post 17-02-2019 v 09:07 AM
Jerry2 je offline   Profil uživatele Jerry2   Find more posts by Jerry2   Foto galerie člena Jerry2   Click here to Send Jerry2 a Private Message   Add Jerry2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 672

Tady ti stejně nikdo neporadí.

Nakonec jsem si to musel najít na https://overgrow.com/t/mynamestitch...eficiencies/845

Old Post 17-02-2019 v 09:27 AM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 40 41 42 43 44 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6860250 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív