Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bananna Split - Bannana Runtz (SolFire) x Sunset Sherbet (SeedJunkie)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Pojedeme V NFT nebo V hlíně ?
NFT + JIDB
NFT + AN
Hlína + canna
Hlína + AN
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Obecné Bananna Split - Bannana Runtz (SolFire) x Sunset Sherbet (SeedJunkie) Příspěvek č. 1


Na istagramu sleduju již nějakou dobu tohodle týpka : BoyScoutCookies
Věnuje se kanabis kultuře a já se jej rozhodl podpořit koupí jednoho balíčku Semínek... k semínkům si můžete přečíst nějaký informace přímo od jejich výrobce

Rád bych podotknul že se jedná o Limitovanou exluzivitku která nebude dlouhodobě dostupná


Celý proces započal už v dubnu 2020. Začínali jsme s třema různýma seedpackama. Bananna Runtz od Solfire (dále jen BR), Sunset Sherb od Seedjunky (dále jen SS) a Sour Apple od Jungle Boys (dále jen SA).

Nejprve jsme hledali nejlepší pheno BR. Hlavní faktory byly terpeny, vzhled palic a stabilita. To jsme pak crossli se SS doufaje, že přinese do genofondu BR lepší strukturu a větší výnosy [Sunset Sherbet je matka Gelata a stejně tak celé linie vycházející z Cookie rodiny, backcross s původním rodičem se ukázal jako dobrá volba]. To se také podařilo.
Ze SA semen nám vzešlo 7 holek, který následně prošly selekcí a my vybrali tu s nejlepší produkcí, terpeny a barvou (SAxBR má skoro až černě fialový květy, který se zabarvujou při flushi i bez změn teplot).

Proces hledání “opylovače” neboli budoucího otce genetik, byla ta nejnáročnější část. Vybírali jsme z šesti strainů a patnácti phenotypů, mezi kterými byly BR, SS i SA. Všech 15 phen šlo na stress test, za cílem vytvořit pro kytky co nejnehostinější prostředí, aby se ukázalo který budou hermit, který zvládají zátěž a jsou stabilní. Z 15 phen uspělo 5, z toho 2 se ukázali být ze všech hledisek nejlepší. (Z těch dvou jsme vybrali BR jako jednoho z otců, v doufání že vytvoříme S1 verzi společně s phenem matky, která nehermila. S1 verze dokonce vznikla, ale nebyla ready k vypuštění na trh, zatim). Taktéž jsme vybrali pyl od jednoho jedince SS, který zvládl sex reverse skvěle. V té době jsme měli zamatkovaných a vyselektovaných dalších 6-10 strainů a postavili jsme 2 separátní opylovací komory. Všech 6 strainů jsme dali zvlášť do každé komory, a nechali oplodnit pylem z BR i SS. Vzniklo tak 12 nových crossů (6 s BR, 6 s SS). Jakmile byly semínka hotový, putovaly na několik různých míst na test grow. Po nasbírání dat ze všech lokací, jsme vybrali cross BRxSS (Bannana Split) a BRxSA (Apple Loopies) jako hotové.


LinChi se rozhodl že si tyto semínka pro své osobní potěšení vypěstuje ve své oblíbené klasice !!!

Homebox Ambient 120x120x200
Pacháč + Ventilátor NTS TT 100R ( 250m3/h)
věžový noname ventilátor z obi na míchání vzduchu
4x Quantum board z AluCraft (0-400Watt ) Regulovat budu na 75%
1x Spider vero 29 ( Aktuálně posílám do LEDIDEAL k revitalizaci info o světle a jeho upgradu doplním až ho budu mít hotové )

Ještě přemejšlím jestli je dám do hlíny nebo Do NFT takže nejspíš založím anketu a můžete hlasovat kde a jak to uděláme
V případě Hydra nejspíš pojedu klasicky JIDB v hlíně bych zkusil advanced nutrients nebo klasicky ověřenou CANNU záleží jak se bude dařit a kdy rozklíčím semínka jestli až na podzim určitě bych je dal do vody ( v létě hydro neuchladím )

Naposledy upravil LinChi 29-07-2021 v 10:30 AM

Old Post 29-07-2021 v 09:31 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 2

Klíčení započalo

Old Post 06-09-2021 v 07:02 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 3

Počasí bude studené nebo náš čeká babí léto ? co myslíte... vážně bych to chtěl odjet v NFT

Old Post 08-09-2021 v 17:58 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

podle me babi leto bude ale potom hned bude kosa ....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 14-09-2021 v 19:20 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 5

čus tak je to v prdeli semínka za dva tácy jsou v hajzlu ....něco sem domrdal a prostě jsou v tahu.. no mam nervy sam na sebe... takže Tady cesta modelu z český breed farmy končí ..

pěkně mě nasralo že tady už nejdou sehnat klony.. což je taky hodně mínus... klidně mi může matkař hodit PM

Toto téma tedy uzavírám pěkným nezdarem... čau

nejspíš sem se řídil tím že méně znamená více tak moc.. že jsem se věnoval tak málo až to bylo v prdeli no jo nic se nemá přehánět.. dokonce ani nepřehánět

Naposledy upravil LinChi 15-09-2021 v 14:34 PM

Old Post 15-09-2021 v 13:49 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 6

zdarec!

na tohle sem se tesil.. boyscouta sleduju uz asi 4roky a jeho praci cenim a podporuju! na pristi rok mam oba jejich strainy(tenhle banana split i apple loopies) v planu.. skoda no, cim presne si to doje*al jestli muzu vedet??

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 17-09-2021 v 12:17 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od nikolajmorozov
zdarec!

na tohle sem se tesil.. boyscouta sleduju uz asi 4roky a jeho praci cenim a podporuju! na pristi rok mam oba jejich strainy(tenhle banana split i apple loopies) v planu.. skoda no, cim presne si to doje*al jestli muzu vedet??


chcipla mě tu elektřina... vyschlo hydro a zhasla lampa.... a ted sem dal poslední zbytky semínek a zase sem zapoměl zapnout lampu takže vylezlo semeno a zežloutly ty mateční lístky... a chcíplo zas... to nevadí .. už mam objednaný řezy...

začal sem s tím ve špatnou chvíli musel sem odjet od semínek a klíčili mě v sáčku skoro tyden myslím že už tam sem je vytahl mrtvý ... protože ten elektrovýpadek je jen nachviličku ... hele až to od scouta rozjedeš... udělej z jedný nějaký řezíky... ja bych si to chtěl takyodjet.. stačlo by 6 řízku z každy kdyžtak vykomunikujeme v PM

Old Post 18-09-2021 v 09:19 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 8

Spoleh na Lidi na západní straně republiky.. děs běs... matkař mi dodává klony už přes měsíc.. buď nereaguje na emaily.. nebo nestíhá a dělá novou várku má toho hodně.. pak zas nekomunikuje... jsem tolerantní k tomu že je to starší pán.. ale tři dny neodepsat na mail.. jako jediný druh komunikace je bída... rozhodl jsem se proto pro vlastní matkaření .. . pořídil jsem aero řízkovnici na 12 klacků... no teď ještě vyřešit z čeho to nakrájím... nemám prostor pro selekci ze 100 semen regulátů... a matka z klonu to prej taky není to pravé ořechové .. poradí mi tady někdo nějaký řešení .. ? zatím pátrám po tom jak se k nějaké kvalitní mamině dostat..

Old Post 06-10-2021 v 07:03 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 9


Tak nakonec sme se setkali teď sem zvědavý kolik z 12ti holek udržím na živu 😂

Naposledy upravil LinChi 08-10-2021 v 22:47 PM

Old Post 08-10-2021 v 19:40 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 10

Mám založit na tohle HYDRO Nový THREAD a nebo zůstanu tady a budu pokračovat v tomto threadu.. protože konečný obsah boxu je naprosto jiny... Jedeme 12x Critical Mass

CHYTLO SE Všech 12 kousků dnes odpoledne se vzpamatoval poslední který vypadal na smrt

Hodnoty ve vodě i ve vzduchu už jsem skoro vyladil k dokonalýmu startu

VZDUCH
25-26 °C
55-65% vzduch
VODA
Ph 5,8-5,9
Ec mam v ppm ( novy metr ) 680-710 (měřím teď dvě nádrže )
23,5°C ( jo ten měřič umí i teplotky ( plus mam i ponorný teploměry rtuťáky)



tak jak teď

2x Grotank 424 45Litrů
NFT=NutrientFilmTechnique ( technika živinného filmu ) maličký proud vody tekoucí po spádu zpět do nádrž zajišťující nonstop přísun živin ke kořenům a zárověn nonstop přístup vzduchu
Každá nádrž je opatřena jedním čerpadlem na honění vody ke kořenům a vzduchovacím kamenem který dodává do vody kyslík ( párkart sem to testoval a vždy ok )
Odebral jsem druhé míchací čerpadlo ... neshledávám to užitečným

Old Post 09-10-2021 v 16:21 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 11

BTW už jste někdo řešil NOVOU CENU ELEKTRICK0 ENERGIE ?

já v paneláku s tarifem D002d od příštího měsíce platím místo 3,49kc za kWh 6,08Kč za kWh... myslím že jsem v pěkný prdeli když budou těd zálohy dvojnásobek .. to mám jako měsíčně solit 5000 kč ? mám doma ještě 2x 200litrů akvárium

Old Post 10-10-2021 v 12:58 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 12

Dnes se ulomilo poutko háčku ventilátoru a ten spadl na kytky … 2vypadaj že to daj a té třetí dávám tak 3-5 dní a podle toho rozhodnu jestli nebude jednodušší ji dát prýč

Old Post 14-10-2021 v 18:21 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 13

Moc hezký boxík , zrovna jsem se chtěl zeptat na ten venťas , to je normální sloupový ventilátor ? Jak ho máš uchyceny aby mohl rotovat ?

Old Post 15-10-2021 v 07:32 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 14

ahoj
ne vysí staticky v rohu místnosti... od doby co spadl.. navíc sem poučen že coby do praktičnosti budu umístovat tenhle ventilator na výšku do rohu boxu aby foukal podél stěny..

dnes dorazil nový ph metr.. je to akvaristický kousek za 999 z invitalu s displayem se sondou .. garance funkce na rok ( prej mnohem dýl když neměří každý den ph 3,5 a pak 11,2 )

krása ukazuje nonstop a k tomu i teplotu roztoku sem mega spokojenej .. uvažuju o druhým kousku do druhýho nft... pro pohodlí že ano

Old Post 15-10-2021 v 18:44 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masta_ala_basta
Stálý Člen

Karma uživatele masta_ala_basta - 92% PěstitelskáKarma uživatele masta_ala_basta - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 15

No genetika zni zajimave, každopádně je škoda že to borci prodávají jen ve feminizovane formě ( feminizovane semínka jsou 100% samici hermafroditi a prostě nejsou dobre na trvale udržení zdravých generaci), osobne jsem měl zkušenost se sunset sherbert a je to opravdu velice pekna rostlinka, svěží ovocna sativka co vypadá jako kush, každopádně problém byl ze genetika zacla po pár letech hermafroditizovat, jen díky tomu ze se začal projevovat slabost feminizovane genetiky, tzv. Genetic drift... Gelato je dnes pojem nepojem, na trhu je tolik odlišných fenotypu ze by se v tom prase nevyznalo, vetsina z nich stoji za starou belu, než dohulis brko už přemýšlíš co dalšího ubalis, velice neuspokojivy model ( aspoň tedy pro mne starou skolu). Postuj dal, jsem zvědav co ti z toho vyleze. Pěstu zdar!

Stinky Brothers
SOUL SEED COLLECTIVE

Old Post 21-10-2021 v 07:57 AM
masta_ala_basta je offline   Profil uživatele masta_ala_basta   Find more posts by masta_ala_basta   Foto galerie člena masta_ala_basta   Click here to Send masta_ala_basta a Private Message   Add masta_ala_basta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 16

ahoj možná si nečetl pořádně.. ale semínka chcíply.. mam klony criticalu

Old Post 22-10-2021 v 06:36 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4399370 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív