Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bananna Split - Bannana Runtz (SolFire) x Sunset Sherbet (SeedJunkie)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Pojedeme V NFT nebo V hlíně ?
NFT + JIDB
NFT + AN
Hlína + canna
Hlína + AN
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
masta_ala_basta
Stálý Člen

Karma uživatele masta_ala_basta - 92% PěstitelskáKarma uživatele masta_ala_basta - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 17

To me mrzí kamo, ale to je život, pěstování ze semínek je vždycky challange. Jestli máš zájem vyzkoušet nějaký semínka napiš mi PM. Budu brzy něco posílat do Česka. Jinak Critical je dobrej, me nikdy nezklamal.

Stinky Brothers
SOUL SEED COLLECTIVE

Old Post 22-10-2021 v 08:12 AM
masta_ala_basta je offline   Profil uživatele masta_ala_basta   Find more posts by masta_ala_basta   Foto galerie člena masta_ala_basta   Click here to Send masta_ala_basta a Private Message   Add masta_ala_basta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 18



tak jsem v třetím týdnu 12/12

Old Post 14-11-2021 v 16:14 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 19


Poslední dvě výměny roztoku řeším tento problem ... Ph s tím jak klesá hladina vody v nádrží taky klesá.. čím to může být...
v nádržích je voda o teplotě 21-24 (horní hranice spíš až když je vody docela málo)

prvních pár dní ph drží stabilně.. pak rapidně klesá až k 4,8
ladím to vyměnou vody častěji když nestíhám aspon. dávám ph +
vodu vzduchuji vzduchovacím šutrem ( každá nádrž jeden ) a víc pohybu v nádrži není
netuším odkud pramení problem.. koberce kořenů vypadají zdravě jsou bílé ..
ec držím okolo 1,150ppm

Old Post 21-11-2021 v 18:27 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 20


Máš to pěkné, teda před měsícem.
Věřím, že i teď.
Ohledně toho PH..nemáš ty kytky moc tmavé? Nemůže to PH ovlivňovat N??


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 23-12-2021 v 11:07 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 21

napr u Autopot neodporucaju vzduchovat vodu, lebo to meni PH, takze to moze platit aj u teba, dalsia verzia su menej stabilne hnojky.

ak chces investovat tak kup si nejaky ph meter + davkovacie cerpadlo napr Bluelab

Old Post 23-12-2021 v 12:02 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 22

Ahoj... já bych to viděl spíš na ten problém s tím že se to ph rozhodí tím jak kořeny zpracují hnojiva a něco mi v ty vodě zbyde... takovej borec nejsem abych to vyhodnocoval laboratorně.. s hnojivami jsem spokojeny... ph metr mam akvaristickou sondu s přesností x,xx ( na setiny) důležitý je že ta voda drží stabilně než hladina klesne

aktuálně kolo končí

Old Post 24-12-2021 v 10:44 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od LinChi
Ahoj... takovej borec nejsem abych to vyhodnocoval laboratorně.

Tak to ani být nemusíš,stačí se mrknout na listy a popř. upravit poměry hnojiv..bohužel tam nic nevidím jak je to focené z dálky 😁..ale tak jestli to dopadlo dobře, jsem zvědavý.

Old Post 25-12-2021 v 16:13 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 24





DOPADLO TO NEJLÍP ZE VŠECH KOL CO JSEM KDY ODJEL.. takový sušák jsem ještě navěšený neměl

Old Post 26-12-2021 v 13:10 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toolband
Stálý Člen

Karma uživatele toolband - 78% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 25

Ahoj mas to super, zaujima ma ten Runtz. Teda Bannana Runtz. Skor ako prebehol pest a chutovo. Chystam sa tiez znova do Runtza, naposledy to neprebehlo podla mojich predstav.

Old Post 31-12-2021 v 21:27 PM
toolband je offline   Profil uživatele toolband   Find more posts by toolband   Foto galerie člena toolband   Click here to Send toolband a Private Message   Add toolband to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od LinChi
Poslední dvě výměny roztoku řeším tento problem ... Ph s tím jak klesá hladina vody v nádrží taky klesá.. čím to může být...
v nádržích je voda o teplotě 21-24 (horní hranice spíš až když je vody docela málo)

prvních pár dní ph drží stabilně.. pak rapidně klesá až k 4,8
ladím to vyměnou vody častěji když nestíhám aspon. dávám ph +
vodu vzduchuji vzduchovacím šutrem ( každá nádrž jeden ) a víc pohybu v nádrži není
netuším odkud pramení problem.. koberce kořenů vypadají zdravě jsou bílé ..
ec držím okolo 1,150ppm


Ahoj, řešil jsem tohle na Cannafestu s chlápkem z Canny.

Napsal mi tuhle rovnici HCO3- + H+ = CO2 + H2O

Vysvětoval mi, že ve vodě je přirozeně bikarbonátový pufr (nárazník co táhne Ph nahoru) a tím jak do toho bubláš vzduch který prý obsahuje kysele součásti, které jsou donory H+ zreaguje to a bikarbonát se ti rozpadne na CO2 který vyšumí jako když otevřeš limonádu..... Radil mi AŤ do toho nebublám.... ne nevim....

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 07-01-2022 v 15:35 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 27

yes tohle dává smysl vypínám vzduchování

Old Post 07-01-2022 v 15:52 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 28

Nojo, ale aby zese kořeny neměly málo kyslíku.....

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 07-01-2022 v 15:59 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 29

tak hold budu korigovat ph mě to nevadí je to stejně proces vcelku zdlouhavý

než ph vyletí někam do nesmyslu

většínou upravuju když je ph 0,3-0,4 nad 5,8 tam se snažím vodu držet

Old Post 07-01-2022 v 16:51 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 30

To máš tak:

Koupíš cedník - teče. Zaletuješ ho - necedí...

:-)

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 07-01-2022 v 16:54 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 31

všechno je to plesnivý...
vyhazuju do kompostu zbavuju se všeho vybavení a věsím tuhle aktivitu na hřebík ...

Old Post 08-01-2022 v 06:16 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 32

Tak to je dost rezignované sdělení, to jako že veškerý pěstování game over, kvůli plísní, po 13 prezentovaných kolech tady?

Old Post 08-01-2022 v 13:34 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6959960 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív