Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » cesta do kvetinace
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
smarter
Nový Člen

Karma uživatele smarter - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 11  

cesta do kvetinace Příspěvek č. 1

Tato otazka byla tady jiste polozena milionkrat, presto se zeptam jeste jednou.
Jsem v pestovani uplny zacatecnik. A tyto zacatky nejsou vubec snadne. Nejdrive samozrejmne potrebuji naklicit seminka, po nevydarenym pokusu s hajzl papirem a sazenim rovnou do hliny jsem zacal s trochu kontroverzni vatou v kindervajicku. Vubec jsem necekal ze s toho neco bude a pomyslel, ze zadnou kytku v zivote nevypestuji. Jenze dnes vecer jsem otevrel kinder vajicko pripravenej vyhodit jeho obsah. Zvedam vatu a ejhle, malem jsem se rozbrecel, seminko prasklo a z nej koukal asi pul milimetru dlouhej ocasek, za par hodin ocasek se prodlouzil na asi dva milimetry. Je to pro mne jako dlouho ocekavane a konecne narozene dite. Bojim se na nej sahnout, co kdybych mu ublizil. Tak se chci zeptat jaka je nejsetrnejsi cesta jak male, nevinne a jemne seminko prestehovat do kvetinace. Jak dlouhy mam nechat narust ocasek?(je to ve vate takze nesmi to byt moc dlouhy). Jak hluboko ho muzu zakopat? Jaka muze byt okolni teplota? Proste co muzu udelat aby urcite prezilo stehovani. Predem diky za odpovedi

In Skunk We Trust

Old Post 23-02-2005 v 20:04 PM
smarter je offline   Profil uživatele smarter   Find more posts by smarter   Foto galerie člena smarter   Click here to Send smarter a Private Message   Add smarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 2

Jemná ruční práce bude asi nejlepší.Pinzety nebo něco podobného bych neriskoval.Bacha ať to tam nemáš moc dlouho, nebo ti to zakoření a až to budeš vyndavat tak ať NEPOŠKODÍŠ KOŘÍNKY=SMRT.Ostatní najdeš ve FAQ nebo HLEDÁNÍ v pravo nahoře.

Old Post 23-02-2005 v 20:13 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smarter
Nový Člen

Karma uživatele smarter - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 3

TO Scorch:
Diky. To s tim ponechanim kousku seminka nad povrchem se mi velice libi. Myslel jsem ze to neni dobre, ale kdyz takhle premysli tak by to fakt slo, a hlavne mam prehled. No dneska to jeste necham a zitra se do toho pustim.

In Skunk We Trust

Old Post 23-02-2005 v 21:14 PM
smarter je offline   Profil uživatele smarter   Find more posts by smarter   Foto galerie člena smarter   Click here to Send smarter a Private Message   Add smarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marty
Nový Člen

Karma uživatele marty - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 4

kluci sice nevim jakym stylem budete pestit,ale mne se vyplatilo rovnou do hliny nebo do RW

Old Post 23-02-2005 v 21:37 PM
marty je offline   Profil uživatele marty   Find more posts by marty   Foto galerie člena marty   Click here to Send marty a Private Message   Add marty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peshmerga
Stálý Člen

Karma uživatele Peshmerga - 61% PěstitelskáKarma uživatele Peshmerga - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 5

Pokud jde o klíčení ve vatě, nejsou s tím dobré zkušenosti, neboť ten klíček může zarůst do té vaty a to nebezpečí zlomení se tím zvětšuje. Nejlepší je stále to použití buď toaletního papíru či papírových ubrousků nebo Kleenexů. Řádne zalít vodou, ale ne zase tolik, aby ta semena v tomto plavala; vodu nejlépe pokojové teploty, převařené či destilované (bez chloru). Do vody se může přidat pár kapek peroxidu, semínka pěkně rozmístit (a řádně označit, pokud nakličuješ více modelů nebo každý odděleně), přes nádobu dát plastický pytlík (aby se zachovala ta skleníková vlhkost), uložit do tmy v místě s teplotou do těch 25 stupňů C, a pak jen kontrolovat, případně přidávat vodu. Po naklíčení pak ta celá manipulace s přesazováním do hlíny není složítá a "úmrtnost" nízká.

Old Post 23-02-2005 v 21:45 PM
Peshmerga je offline   Profil uživatele Peshmerga   Find more posts by Peshmerga   Foto galerie člena Peshmerga   Click here to Send Peshmerga a Private Message   Add Peshmerga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 6

co tak pouzit hladanie? o kliceni tu je toho dost. uz sa niekde preberalo ako kdo klici.

pozri napr toto

Old Post 24-02-2005 v 14:40 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smarter
Nový Člen

Karma uživatele smarter - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 7

to pildo

Vzdyt ja se neptam na kliceni! Seminko uz je nakliceny. Slo mi o cestu do kvetinace a zjistil jsem co jsem chtel.
Jinak uz je seminko v kvetinaci, nechal jsem maly kousek nad hladinou pudy a zatim se zda ze to bily uvnitr zacina rust tak cekam se zatajenym dechem co z toho bude, zitra se to nejspis dozvim.

In Skunk We Trust

Old Post 24-02-2005 v 16:43 PM
smarter je offline   Profil uživatele smarter   Find more posts by smarter   Foto galerie člena smarter   Click here to Send smarter a Private Message   Add smarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 8

tam sa riesilo aj to, ako dat klicok do zeminy. precitaj si to, mozno ti to pomoze

Old Post 24-02-2005 v 18:06 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smarter
Nový Člen

Karma uživatele smarter - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 9

Takze kyticka uz roste:-)
A ja mam par dalsich dotazu. Muj pestitelsky plan je asi nasledujici, ted to chci pestovat pod usporkou (24W co ma svitit jako 120W a da 1500 lumenu) casem pridam dalsi dve (kazda 20W jako 100W, a 1100 lumenu) cetl jsem tady ze pry na vegetaci jsou v pohode, na kvet je ale zapotrebi sodik ktery mit nemuzu z prostorovych a financnich duvodu, tak co kdybych ji pestoval pod usporkama a az zacne prazit slunicko vytah kytku ven spolu s tema co budu pestovat outdoor? Slo by timto zpusobem vypestovat neco co bude hulitelny?
Jinak mam dalsi prostbu. Nepodarilo se mi tady najit neco jako faze rustu kytky (jak se vzhledove meni od seminka az do kytky obrimi palickami) cim podrobnejsei (cili vic fotek) tim lip. Kdyz o necem takovam vite poslete odkyz diky.

In Skunk We Trust

Old Post 26-02-2005 v 16:21 PM
smarter je offline   Profil uživatele smarter   Find more posts by smarter   Foto galerie člena smarter   Click here to Send smarter a Private Message   Add smarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hansen
Stálý Člen

Karma uživatele hansen - 38% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 10

tím si moc nepomůžeš - stejně ti vykvete až někdy v srpnu

Old Post 02-03-2005 v 15:11 PM
hansen je offline   Profil uživatele hansen   Find more posts by hansen   Foto galerie člena hansen   Click here to Send hansen a Private Message   Add hansen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2005 - Kvetinace - 31 odpovědí
18-09-2003 - drenáž vespod kvetinace - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2120870 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív