Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problémy s klony
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kowy
Nový Člen

Karma uživatele kowy - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 2  

Problémy s klony Příspěvek č. 1

Zdravím všechny kolegy.
Mám velký problém s klonováním, dříve jsem dosahoval úspěchu blížící se ke 100% zakořeněných klonů ale bohužel delší dobu mám bilanci opačnou. Klony dělám v čistém prostředí a správným způsobem jak dříve, který se mi osvědčil jako funkční. Nyní udělám čerstvé klony a zhruba za týden začínají umírat ve velkém, jsou jakoby uvadlé ale při bližším prozkoumání mají měkké stonky jako bláto ale pouze ta část stonku která je v kontaktu s médiem do kterého klonuji ať už jiffy nebo rockwool a trochu to zapáchá jako kvasinky. Začlo to před lety a pak jsem si dal od pěstování na pár let pauzu a nyní, když jsem se vrátil zpět a chtěl ušetřit za nákup semen, udělat si klony na 3 pokus je to pořád to samý a už si nevím rady. Nevíte někdo prosím co dělám špatně? pH jsem na klonování nikdy neřešil ale asi bych měl, každopádně jsem si myslel že jsem tam mohl mít příliš vysokou vlhkost ať už média nebo vzdušná vlhkost kondenzovala na stoncích? Vážně nevím. Nedávno jsem zkoušel udělat samostatně řízek z pokojove rostliny a chytnul se bez problémů. Prosím o radu někoho kompetentního? Dík s přáním pěkného dne kovy

Old Post 27-01-2021 v 09:48 AM
kowy je offline   Profil uživatele kowy   Find more posts by kowy   Foto galerie člena kowy   Click here to Send kowy a Private Message   Add kowy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kowy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 2

Podle toho co píšeš mi připadá že máš moc mokré kostky a stonky ti uhnívají. Jak hodně je zavlažuješ.

Old Post 28-01-2021 v 09:51 AM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-01-2022 - Problém v kokosu - 44 odpovědí
01-06-2020 - Problem s rostlinami - 7 odpovědí
14-03-2020 - Problém s růstem - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7676990 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív