Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Zloutnouci, schnouci listy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
peacetoall
Stálý Člen

Karma uživatele peacetoall - 85% PěstitelskáKarma uživatele peacetoall - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Zloutnouci, schnouci listy Příspěvek č. 1

Ahoj všem. Rád bych požádal o pomoc zkušenější growery, popřípadě někoho, kdo má s tímhle problémem zkušenosti. Následující problém se mě drží už třetí kolo.
Problém se objeví již v růstu. Pěstuji vždy z řízků, nicméně řízky jsem bral již od několika různých matkářů a problém vždy stejný. Listy začnou žloutnout od krajů a následně zatím usychat. Problém postihuje nejdříve starší listy, každopádně časem přestoupí na listy novější. Na těch nejnovějších se objeví postupem času.

Vodu používám z RO a hnojil jsem komplet cannou (canna hydro + rhizotonic, cannazym, cannabost). Odjel jsem takto několik kol a nikdy nebyl problém. I přes to jsem pořidil calmag (z důvodu podezření na deficit jednoho z těchto mikroprvků díky vodě z RO), problém bohužel přetrval. Nakonec jsem objevil informaci, že by to mohl být deficit draslíku (i když jsem zároveň našel informaci, že ten se objevuje většinou v květu), tak jsem hledal problém dál v hnojivech...

Přešel jsem na canna coco + doplňky - problém stále stejný.
Přešel jsem na Jungleindabox - problém bohužel stále stejný.

Další informace byla, že by to mohlo být přelité, ale to se mi moc nezdá, protože už pěstuji podobným stylem delší dobu.

Další podezření na škůdce, i když listy nejsou nijak prožrané, ani pavučina se na nich nenachází...

Listy jsem prohlížel lupou i zespod a bohužel žádný škůdce nenalezen. Mikroskop jsem zakoupil kapesní, ale s tím je prd vidět. :/

Začal jsem s postřiky canna cure každé tři dny, ale příjde mi, že problém bohužel dál pokračuje.

Rád bych poprosil někoho zkušenějšího o radu. Předem moc děkuji.

Old Post 10-09-2020 v 19:27 PM
peacetoall je offline   Profil uživatele peacetoall   Find more posts by peacetoall   Foto galerie člena peacetoall   Click here to Send peacetoall a Private Message   Add peacetoall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 2

Postni foto,budeme moudřejší.taky nepíšeš,pod jakým světlem to jedeš.led x hps?

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 14-09-2020 v 16:46 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peacetoall
Stálý Člen

Karma uživatele peacetoall - 85% PěstitelskáKarma uživatele peacetoall - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 3

Aha, omlouvám se. Už je to vyřešeno.

Old Post 10-10-2020 v 09:35 AM
peacetoall je offline   Profil uživatele peacetoall   Find more posts by peacetoall   Foto galerie člena peacetoall   Click here to Send peacetoall a Private Message   Add peacetoall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
velvyslanec
Stálý Člen

Karma uživatele velvyslanec - 83% PěstitelskáKarma uživatele velvyslanec - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od peacetoall
Aha, omlouvám se. Už je to vyřešeno.


Ahoj, aky bol nakoniec problem prip. riesenie? Mam podobne problemy, preto ma to zaujima.

Old Post 03-11-2020 v 17:35 PM
velvyslanec je offline   Profil uživatele velvyslanec   Find more posts by velvyslanec   Foto galerie člena velvyslanec   Click here to Send velvyslanec a Private Message   Add velvyslanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-03-2022 - zloutnuti, deformace a uvadnuti listu - 3 odpovědí
14-01-2022 - zloutnuti, deformace a uvadnuti listu - 0 odpovědí
24-03-2019 - Žloutnoucí listy - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9079140 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív