Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Žloutnoucí listy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Xhorb009
Nový Člen

Karma uživatele Xhorb009 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 4 

Žloutnoucí listy Příspěvek č. 1

Zdravím, mám problém, už po několikátý se mi stalo, že žloutnou nové listy, vždycky to začíná od špičky listu. Žloutnou víc a víc až přestanou pít...jsou v kokosovém substrátu, hnojím Plagronem A,B pH vody 5,5-6...minulý rok se to nepovedlo 3x letos se nakoupilo všechno nový, vůbec nevíme čím to může být, zkoušeli jsme snad všechno co nas napadlo. Dneska jsme ještě zkusili dát jinou vodu, poslední šance je, že je špatná voda, zaneseny filtry třeba...Už fakt nevím, jsem zoufalá,prosím zkuste někdo poradit, nebo jestli máte podobnou zkušenost. Díky moc!

Old Post 18-03-2019 v 15:26 PM
Xhorb009 je offline   Profil uživatele Xhorb009   Find more posts by Xhorb009   Foto galerie člena Xhorb009   Click here to Send Xhorb009 a Private Message   Add Xhorb009 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 2

Ahoj, najskôr ti niekto poradí, ak pošleš nejaké fotky rastlín, takto ťažko.
Možno máš vysoké teploty alebo blízko lampu.

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 18-03-2019 v 17:26 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RopakCZ
Nový Člen

Karma uživatele RopakCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 3

Známej to pořád pálil živinama zastával pravidlo čím více tím lépe pak byla samá žloutenka pak to pochopil že to tak není. Co kontrola vody EC? To PH mi přijde málo. Já v hydro mám 5,8-6,2 a známý v kokosu pH 6,3-6,5. Pří 5,8 mu to žloutlo.

Old Post 18-03-2019 v 18:07 PM
RopakCZ je offline   Profil uživatele RopakCZ   Find more posts by RopakCZ   Foto galerie člena RopakCZ   Click here to Send RopakCZ a Private Message   Add RopakCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 4

Taky mam zkusenost v kokosu, ze pri zalivkach s ph 6 a min uz vykazujou deficity.

Popravde ale většinou kdyz mi sezloutly kytky, bylo to kvuli zasolenemu substratu.. pomohl proplach.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 24-03-2019 v 05:23 AM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2020 - Žloutnutí okrajů listů - 0 odpovědí
03-11-2020 - Zloutnouci, schnouci listy - 3 odpovědí
04-02-2019 - Zloutnuti listu - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3956280 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív