Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Poroblemy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
czemarecek
Nový Člen

Karma uživatele czemarecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 17

Snad se to rozroste, uvidim. Hlavne ze to bavi to je dulezite😁 koupim asi plagron growmix a zkusim presadit jestli ta voda nezabere.

Old Post 10-08-2020 v 09:23 AM
czemarecek je offline   Profil uživatele czemarecek   Find more posts by czemarecek   Foto galerie člena czemarecek   Click here to Send czemarecek a Private Message   Add czemarecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CigBig
Stálý Člen

Karma uživatele CigBig - 88% PěstitelskáKarma uživatele CigBig - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 18

jestli ti zloutnu listy ( i na rajcatech) tak prihnoj. Vypada to ze kichce rust a nema ziviny, proto cuca vvyzivu ze spodnich pater aby uzivila ty nahore...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77954

Old Post 12-08-2020 v 10:30 AM
CigBig je offline   Profil uživatele CigBig   Find more posts by CigBig   Foto galerie člena CigBig   Click here to Send CigBig a Private Message   Add CigBig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 19

Zdravim. Snad někdo poradí už dva týdny zpátky mi úplně zesvětlaly listy.Hlavne ty nové a vrchní. Problém byl určitě ten že jsem měřil ph zálivky s ph testem(zkumavka napustena do půlky zálivkou, do toho dvě kapky toho ph testu a podle zbarvení se určoval ph) a včera sem si pořídil digitální ph metr a ten mi ukazoval u štěně zálivky úplně rozdílné hodnoty. Na ph metrů( zkumavka) zálivka ph4. A na Digitalnim ph 5.6. Teď moje otázka. 2tydny sem Teda nevědomky dával do 2l zálivky cca 4_5ml (ph+ biobizz) a podle digitálního stačilo jen 5kapek. Bude ta hlína v pr*eli? Kytky od toho co zesvětlaly jsou o něco lepší. Nebo sem použil alga a míč od biobizz což je podle mě udržuje na životě a furt jedou. Ale barva není ta pravá. Furt je to takové s nádechem světle zelené. Jinak pro ty co plánuji ušetřit na ph metrů jako já, určitě nedoporučuji. Věřím že ten test funguje dobře na čisté vodě. Ale na zalivce co barvou připomíná čaj asi nefungují., (aspoň mě ne popřípadě pošlu foto

Old Post 23-01-2021 v 17:56 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
messimen
Nový Člen

Karma uživatele messimen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 20

Ahojte potřeboval bych poradit jak nejlépe snížit teplotu v fogponii díky

Old Post 24-01-2021 v 12:02 PM
messimen je offline   Profil uživatele messimen   Find more posts by messimen   Foto galerie člena messimen   Click here to Send messimen a Private Message   Add messimen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balu77
Stálý Člen

Karma uživatele Balu77 - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 21

snížit okolní teplotu

Old Post 24-01-2021 v 17:41 PM
Balu77 je offline   Profil uživatele Balu77   Find more posts by Balu77   Foto galerie člena Balu77   Click here to Send Balu77 a Private Message   Add Balu77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-05-2018 - Problem a velky - 7 odpovědí
17-05-2016 - problemmmm - 11 odpovědí
20-03-2016 - Problém - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4609390 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív