Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » MK Ultra x ChemD
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

MK Ultra x ChemD Příspěvek č. 1






Ahoj lidijové

Ano Linchi a jeho ultimátni junglové šílenství je po delším tichu zpět
Něco sem si rozjel ale regulary hodily samce tak sem je kosnul pár samiček sem jebl doject na balkón a já si včera dovezl nádherný klony od zdejšího matkaře

9x mk ultra x ChemD pro který sem jel 400km tam a 400km zpátky
V nadupaným horku v autě bez klímy ( takže pařák ) krabice provlhlá ale holky to zvládly
Moc děkuji za klony tohle jsou snad nejhezčí kousky co sem si kdy přivezl

Pojedem 9kusů na 120x120x200 boxu
Svítíme na růst 100watt dvěma čipy nesmrtelného spider vera který mám od prvního kola

Hnojiva pojedu standartně jungle in da box protože sem se s nima dost zkamarádil

11litrový květináčky kde bude mix 70% hlina biobizz light mix a 30%biobizz coco neptej se proč prostě mě to napadlo

Info o boxu
Ambient 120
Odtah regulovaný potrubák 180-240m3
Pacháč 360m3
Stojanový ofuk žádný kolo ale věž
Slunce bude spider vero 29 (242watt ) + quantumboard 4x100watt regulace potíkama 0-100%
Jidb hnoje a něco doplňku z an ( calmag ) možná vemu i xko


Byl bych moc rád kdyby jsme tady spolu pořádně odjeli solidní kolo potřebuju mět co kouřit z posledních kol už toho moc ve spíži nemám hodně sem rozdával kamarádům během krize
A když už jsem to načal jak zvládáte látkový náhubky ?
Jste všichni zdraví ?
Přihodím fotky a jedeme na to

Old Post 14-06-2020 v 10:23 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krouhis
Stálý Člen

Karma uživatele Krouhis - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 2

Parádní mám to samy aktuálně 20/12 budeš happy jak dva grepy

Old Post 15-06-2020 v 07:58 AM
Krouhis je offline   Profil uživatele Krouhis   Find more posts by Krouhis   Foto galerie člena Krouhis   Click here to Send Krouhis a Private Message   Add Krouhis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 3


Včerejší fotka z balkónu je stress a sucho dnes už je to podstatně lepší pohled

Dnes jedu pro truhlíky a přesadím holky v boxu do 11ti litrovejch květníků nechám tak 14 dní růst a přepneme

Old Post 15-06-2020 v 08:27 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 4


Tak přesazeno a zalito čistou vodou
Hlína a coco substrát jsou v snad 15tilitrových kvetnícich v 5ti vrstvách
Odspodu hlina kokos hlina kokos hlina je to takovej hokus pokus protože bych chtěl udržet kokosová patra déle vlhká zajímá mě jak na to zareagujou kořínky

Jedna holka je solo v celým kokosu nikdy sem to nejel a prý to rychle prosychá tak budu jednu zalívat častěji

Nft si dám nachvíli pauzu mám hodně času teď trávit v boxu káždej den

Old Post 15-06-2020 v 16:21 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 5

V TOP 10 FINAL TABLE CHYBÍ 4 vlákna ...
pokud to tedy bude možné rád bych svým threádem ispiroval ostatní a samozřejmě byl i dobře vidět protože mám rád diskutované vlákna

Vysoká aktivita zakladatele threadu ( mě )
Kvalitní fotografie ( vzhůru nohama )
Častý update ( spíš už vlastně spam )
Dokonalý grow plán ( 2000 problému v každým kole )
Experimenty hokusy a pokusy ( jako v každým kole přerostlý přehnaný )
Citlivé láskyplné zacházení ( půl kila ostříhaného lisití v květu )
Reklama českým hnojivům (určitě za reklamu pošlou litr x-ka zdarma)

Chybělo mi to tady

Old Post 16-06-2020 v 08:00 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 6

Zdar Linchi. Nech sa zadarí a máš plnú špajzu dobroty. 400 km cesta.... ou ty jo.... za mňa fáro bez klímy je good... otvoríš okná a jedeš....

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 16-06-2020 v 08:10 AM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7

nech se pačí astronaute......

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 16-06-2020 v 21:43 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 8



Malý update:
Každý dej chodím rosit kytky třeba 1-3x denně podle času a naalady odstátou vodou

Rosím celý kytindy a hlínu tak aby bylo vlhko květníky sou prolité a nenechávám je moc vyschnout když zaschne vrchni díl tak to jen porosím a neprolejvám čekám kdy proschne kvetník a příjdeme na hnojiva
Teploty jsou okolo 28*C což je sice dost ale pořád v pohodě
Ph vody je 6.9-7.1 podle nálady místní vodárny
Ec 0,3 zatím bez hnojiv

Btw dnes sem přelepil 30 let staté akvárium
210litrů obsah tak držte palce ať drží

Forum mi točí fotky tak že kytk rostou ze stropu

Včera mi matka mýho dítěte psala ať spěchám domů
A poslala tuhle fotku

Naposledy upravil LinChi 19-06-2020 v 12:05 PM

Old Post 19-06-2020 v 10:55 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 9



Dnes by to mělo být 7 dní 18/6
Na balkóně je tak 3 tí týden květu +\-
V boxu dnes zalito poprvé s hnojivy

3víčka jidb A
2víčka jidb M
1víčko jidb B
Holky sů krásné, čekal sem až si řeknou o jídlo no řeknite sami
Na balkóně sem hnojil jen hladovou nažloutlou odspodků a tu druhou co je krásně zelená sem jen zalil vodou
Ph ani ec neměřím
Každopádně ph vody z kohoutku je 6,9-7,1 což je v hlíně optimus
Stejně si myslím pokud dobře pamatuju že jidb trošku ph snižují
Zatím bez záštipu ale asi to zkusím párkrát urvat na nejvyších vrcholcích ať se to rozvětví ..

Též bych zmínil že asi na potřetí mi poprvé v životě zakořenily klony
Ze 4kusů dva žijou a vypadá že chtěj přesadit a odjet v něčem malým a skromným

For forum moderators and administrators:
My iOS photos are uploading always in other direction then they was taken .. in my pc or phone i see them regularly as they were taken but after upload they are always gone as neck trainers 🤦🏻

Old Post 21-06-2020 v 15:07 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 10


8 dní. 18/6

Old Post 23-06-2020 v 10:21 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 11



10dni 18/6

Dnes hodně pršelo
Do 8mi litrů nádržky sem nalil 1,5víčka A 1víčko M 0,5 víčka B
Zalil všem rovnoměrně necelý litr vody s hnojivy

Déšť sem simuloval čistou vodou bez hnojiv

Máme tu první prosbu a otázku
kdy přepnout tak aby mi to nepřerostlo jako vždycky 😂
Tuhle otázku si pokládám každý kolo a pokaždý je to podle mě pozdě

Včera sem prstama ucvakala vrcholky aby dostaly čas spodnější větvičky

Síť natahovat se mě moc nechce

Old Post 25-06-2020 v 16:44 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 12



Tak kytky maj 40cm na výšku některe spíš 35 ale i tak nečekám a přepínám

Začínám dnes v noci

Světla na full výkon
Výška světel od vrcholků 60 cm
Výška kytky od hladiny truhlíku k vrcholkům 35-42cm
Všechny před pár dny záštip .. planuju to naohejbat
Po vyschnutí dostanou ještě jednu dávku růstovejch poměrů hnojiv
Pak čistá voda a pak už míchaní na květ cca 8-12 dní 12/12
Uvidíme jak budou schnout květníky teď

Prostřední světlo je tak hloupě zavěšené že pokud budu lampy zvedat o víc jak 20 cm tak to budu muset celý překopat 🤦🏻

V boxu svítím v noci kdy je venku chladněji holky posledních pár dní už dostávaly asi 35% výkonu z quantum boardů tak snad to nebude takovej nářez šok teď

Myslim že nás čeká kvalitní kolo

Naposledy upravil LinChi 26-06-2020 v 18:58 PM

Old Post 26-06-2020 v 18:47 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 13

Čaw! Už sem často nechodím, nemám dôvod, ale toto kolo som si označil, takže občas na to mrknem. Nech sa darí a moc to s tým punkom nepreháňaj!

Old Post 27-06-2020 v 07:54 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 14





Hey wussap

2dny 12/12

Zatím si chrochtaj 💪🏼
Zdravím Odo moc rád tě vidím a moc rád ukážu co zase za džungli vykouzlím.

Old Post 28-06-2020 v 21:55 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Začátečník123
Nový Člen

Karma uživatele Začátečník123 - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 15

Tyhle klony beru taky a naštěstí kvůli nim nemusím podnikat takovou cestu. Stačí 2km tam i zpět
Jsem 14 dní před kosou a výšku mám okolo metru pro info. Jestli chceš, pošlu foto ať víš na co se zhruba těšit

Old Post 28-06-2020 v 22:45 PM
Začátečník123 je offline   Profil uživatele Začátečník123   Find more posts by Začátečník123   Foto galerie člena Začátečník123   Click here to Send Začátečník123 a Private Message   Add Začátečník123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 16

Ahoj díky já se chci nechat překvapit 🔥🔥

Old Post 29-06-2020 v 08:43 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2455780 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív