Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » MK Ultra x ChemD
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Krouhis
Stálý Člen

Karma uživatele Krouhis - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 33

PeckaaAAA ESTE mesic 👍🏼

Old Post 24-07-2020 v 07:46 AM
Krouhis je offline   Profil uživatele Krouhis   Find more posts by Krouhis   Foto galerie člena Krouhis   Click here to Send Krouhis a Private Message   Add Krouhis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 34




1 měsíc úšpešně zadán a aby bylo jasno a fotografie nezkreslovala velikost palic pro porovnání sem vyfotil vedle balíčku kapesníků

Old Post 25-07-2020 v 13:36 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Little_G
Stálý Člen

Karma uživatele Little_G - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 35

Vypadají skvěle ✌🏽😊

1.HYDRO http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74679
2.HLINA+KOKOS
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1268397#post1268397

Old Post 31-07-2020 v 08:11 AM
Little_G je offline   Profil uživatele Little_G   Find more posts by Little_G   Foto galerie člena Little_G   Click here to Send Little_G a Private Message   Add Little_G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 36






Tak se kytky zastavily od spodu žloutnou a odpadají listy ... po překontrolování sem si všimnul tohodle nezvaného hosta


Jsem 40 dni 12/12
Zaleju je už jen vodou snad stihnou nějak dojet ale na váze se to asi podepíše nekynou tak jak si představuju ...
a teď co je tohle za zmrdy
????

Old Post 03-08-2020 v 06:44 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 37

To první vypadá na mšice, stříkl bych obyčejný Biolit, jen tak do skříně, jako se stříká pokoj proti mouchám.
Dáváš CalMag? Část dusíku se přidává až do 40. dne. Kynou v posledních dvou týdnech.


citace:
Původní příspěvek od LinChi
Tak se kytky zastavily od spodu žloutnou a odpadají listy ... po překontrolování sem si všimnul tohodle nezvaného hosta


Jsem 40 dni 12/12
Zaleju je už jen vodou snad stihnou nějak dojet ale na váze se to asi podepíše nekynou tak jak si představuju ...
a teď co je tohle za zmrdy
????

Old Post 03-08-2020 v 13:19 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 38

Ahoj za 4 roky co mam box sem se se zvěří nepotkal ..
Pokud bys mi napsal vic jak na ty mršky vyzrát tak budu rád
Calmag od an mám myslíš že to mám ještě risknout ?
A ten biolit se mi neprojeví na vhuti a výsledku ??
Safra letos je fakt posranej rok vysralo se mi auto prace vejplaty a growbox taky ..

Old Post 03-08-2020 v 13:46 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 39

Se mšicema zkušenosti nemám, ale občas, když proletí nějaká smutnice, tak střiknu po vypnutí lampy do prostoru obyč. biolit proti létajícímu hmyzu (v obchodech je toho spousta pro použití v domácnosti).

Bych se těch hnojek nebál. Teď bych ještě sypal - máš do konce 3 týdny. Mně to připadá na deficit dusíku a hořčíku.


citace:
Původní příspěvek od LinChi
Ahoj za 4 roky co mam box sem se se zvěří nepotkal ..
Pokud bys mi napsal vic jak na ty mršky vyzrát tak budu rád
Calmag od an mám myslíš že to mám ještě risknout ?
A ten biolit se mi neprojeví na vhuti a výsledku ??
Safra letos je fakt posranej rok vysralo se mi auto prace vejplaty a growbox taky ..

Old Post 03-08-2020 v 15:08 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 40

Jedu tabulkově a trošku vyšší ph myslim že to neni deficit ale invaze
Včera sem protrhal hodně listí protože bylo fakt hodně namnoženo 🤦🏻

Old Post 03-08-2020 v 16:51 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 41

43 dni 12/12.
Dneska sem box vystřikal biolitem
Kytky jsem taky lehce vostřík protože na každý to žilo .. tedy doufám že už v minulým čase

Kouření je to krásný tak doufám že jsem to teď tim sprayem nezkurvil uplně .. nestříkal sem na kytky přímo jen sem je tak vodspodu volízl asi ze vzdálenosti 40 cm odspodu nahoru kytí včera dostaly papat calmag + klasický hnojiva

Mají hroznej podzim jak je ten box nahusto a ja to nevytahoval tak spodky jsou solidně mrtvý listy .. kytička ale stále zraje tak doufám že nějak dojede sálámiky jsou tomkrásný ale nad 500 už teď to nevidím

Škůdci zasraný


Edit:
Teď čtu že ten biolit taky nebyl dobrej nápad ... pokud sem to stříkl
Víc než velmi něžně bude to vypadat že sklidím velmi brzo... protože kdosi psal před 15ti lety na grower že ten biolit mi kytky dorazil ...
😂 taky to asi poznám na kouření těch mých holek ...
safra to je prekérls tohle 🤦🏻

Naposledy upravil LinChi 06-08-2020 v 17:05 PM

Old Post 06-08-2020 v 16:45 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 42


47 dní 12/12

Podzim v plne kráse

Old Post 10-08-2020 v 14:01 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 43

Ahoj. Niečo tam budeš mať aj napriek tým problémom. Môžeš byť spokojný. Či?

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 10-08-2020 v 14:07 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 44

Právě že na to že jsou problémy tak palice jsou hezký a pořád hezky rostou nadruhou stranu žádný světoborný kolo to nebude

Podle mě je problem i vyšší ph celé kolo přeci jen mam hlínu říznutou kokosovým substrátem

Old Post 10-08-2020 v 16:33 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 45

Tak to vzdávám kosím to dnes a zítra
Dýl už na to nevydržím koukat ... největší palice vypadají že začínají překvítat tak to utnu kolo zase pěkně v prdeli

Old Post 15-08-2020 v 11:18 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 46


Sušák ready ... trvalo to dvě noci ale je to tam ✌🏻 Něco do bongu po zbytek roku mam 🙏🏻🙏🏻

Old Post 16-08-2020 v 22:52 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 47

Pekne narvanej sušak to sušiš takhle doma nebo to daš do stanu rygol to musi byt řadny teda.

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 17-08-2020 v 11:53 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 48

Nene suším to ve tmě v boxu bez ofuku protože s ofukem to schne moc rychle 😂

Smrádek to má fakt hezký .. na to že to opět bylo slabý kolo

Old Post 17-08-2020 v 15:52 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6462320 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív