Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Ochablá rostlinka v bubbleru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
foukr1
Nový Člen

Karma uživatele foukr1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 9  

Ochablá rostlinka v bubbleru Příspěvek č. 1


Zdravim,

Zkouším různé systémy a metody. a při hydroponii dvou kytek jedna jede a druha ne. PH vody je 6,1 EC 1,7. Konstatni tepleta 24-25 Stupnu.

Celkově jsou ochablé světlo jede 18 hod stejne tak vetrak a teplota nikdy nepresahla ve stanu 27 stupnu.

Old Post 14-07-2020 v 16:44 PM
foukr1 je offline   Profil uživatele foukr1   Find more posts by foukr1   Foto galerie člena foukr1   Click here to Send foukr1 a Private Message   Add foukr1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Určitě bych ubral EC. V bubbleru se dává pouze 33% koncentrace hnojiv v návodu u hnojiv. Netuším jestli je to přímo tím. Ale já osobně nejdu v bubbleru s EC na 1,3 - 1,4. Ale používám čistou vodu z reverzní osmózy. Tak že u mě ta koncentrace živin je o něco větší protože začínám na nule. Nad tuto hranici se mi hnedka objevují naznak přehnojení. Četl jsem že rostliny jsou na EC v bubbleru citlivější protože podle všeho jsou stále v kontaktu s roztokem. Ale tím to být nemusí.

Co bubliny děláš hodně bublin?

Takhle mi někdy vypadají čerstvě po přesazení. Často je kropím. Polevám keramzit z vrchu atd. A do týdne jsou fit.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-07-2020 v 22:41 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foukr1
Nový Člen

Karma uživatele foukr1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 3

Díky moc za užitečný komentář. vyměnil jsem vodu a nyní mám 1,2 dal jsem jen zaklad ale vodu pouzivam normalni odstatou. Bublin mají hromadu. Proléváš z vrchu? To je zajimavé nenapadlo mě to ještě prolít. Dám tomu ten týden jak říkáš snad se chytne.

Old Post 15-07-2020 v 14:21 PM
foukr1 je offline   Profil uživatele foukr1   Find more posts by foukr1   Foto galerie člena foukr1   Click here to Send foukr1 a Private Message   Add foukr1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4


Jo jo dělám to často z počátku. Kdy ještě nemají zcela narostlé kořeny a nedotýkají se přímo roztoku. Některé které mají menší kořínky mi právě dělají podobné věci. Možná by pomohlo jí přiklopit z vrchu otevřenou úřízlou petkou. Nebo pustiti zvlhčovač na maximum.

Jinak já už mám krapet větší systém který jsem si vyrobil. Jsou to 40l nádoby pospojované tak abych mohl doplňovat vodu pouze do jednoho který je před stanem. (tedy je to cca na 150l vody) Roztok čerpám dozadu a voda jde o5 dopředu. Tohle je super a ušetří to mnoho času. A mohu pak jednoduše prolejvat jednotlivé květináčky.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 15-07-2020 v 18:59 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foukr1
Nový Člen

Karma uživatele foukr1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 5

Už sem na to asi přišel když se mi později pustilo světlo tak kytka byla celkem napnutá po puštění ochabla. Mám asi moc silné světlo na svůj stan SxDxV 100x100x200 pouzivam toto https://420expertguide.com/grow-lig...led-grow-light/ je mozne nejak zmirnit tyto ucinky? nebo je proste lepsi dat tam min vykonne svetlo?

Děkuji

Old Post 16-07-2020 v 14:49 PM
foukr1 je offline   Profil uživatele foukr1   Find more posts by foukr1   Foto galerie člena foukr1   Click here to Send foukr1 a Private Message   Add foukr1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

To ti nepovím. Já kvůli uspoře vždy reguluji. Toto světlo se nedá jakkoliv regulovat? Vždy jede na těch cca 600W?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 16-07-2020 v 17:00 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foukr1
Nový Člen

Karma uživatele foukr1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 7

Ano. regulovat se nedá. Uvidim dám tomu čas Díky moc za rady.

A zapomněl jsem dodat, že mám v bubbleru dvě. Jedna je zvladná druhá ne.

Naposledy upravil foukr1 16-07-2020 v 18:16 PM

Old Post 16-07-2020 v 17:45 PM
foukr1 je offline   Profil uživatele foukr1   Find more posts by foukr1   Foto galerie člena foukr1   Click here to Send foukr1 a Private Message   Add foukr1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7229240 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív