Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor - Automaty Skunk #1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Rasco
Nový Člen

Karma uživatele Rasco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 20 

Outdoor - Automaty Skunk #1 Příspěvek č. 1




Zdravím přátele, po loňském zklamáni z automatu od Sweet Seeds, jsem se letos rozhodl vrátit zpět k Natural Seeds s ohledem na pozitivní zkušenost. Posádka je následující 5 kousku, vše automaty Skunk ONE, klíčivost perfektní 100 prc. Trochu jsem zariskovala, trochu nedočkavosti - klíčení začalo 1 dubna, vzhledem k teplému dubnu se risk asi podařil. Stáří k dnešnímu dni je tedy 7 týdnu od vyklíčení. Médium jsem použil plagron growmix s perlitem. Během růstu nehnojeno, nyní na květ plagron alga bloom. 4 kousky jsou +/- stejné, jeden záprdek je problémový již od počátku, nicméně se zlepšil a snad ostatní dožene. Ve 4 týdnu jsem měl problém s PH, odneslo to pár listu jinak se jim celkově daří, začínám 2 týden květu.

Old Post 22-05-2020 v 15:56 PM
Rasco je offline   Profil uživatele Rasco   Find more posts by Rasco   Foto galerie člena Rasco   Click here to Send Rasco a Private Message   Add Rasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GoodOldBear
Nový Člen

Karma uživatele GoodOldBear - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 2

Ahoj, máš to moc pěkný, kytky byly za oknem nebo jsi i přisvěcoval?

Old Post 24-05-2020 v 19:58 PM
GoodOldBear je offline   Profil uživatele GoodOldBear   Find more posts by GoodOldBear   Foto galerie člena GoodOldBear   Click here to Send GoodOldBear a Private Message   Add GoodOldBear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasco
Nový Člen

Karma uživatele Rasco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 3

Ahoj, díky. V průběhu dubna jsem je na noc dával domů, žádné přisvěcování neprobíhalo. Jsou na jihozápad, přímé slunce je asi od 12:15 do západu slunce. Kdysi jsem někde četl, že pro automaty je lepší polostín, kytky se pak mají tendenci táhnout a pěkně roztahovat. Největší kytka má teď 51 cm a pěkně roztáhnuta jednotlivá patra.

Old Post 25-05-2020 v 08:21 AM
Rasco je offline   Profil uživatele Rasco   Find more posts by Rasco   Foto galerie člena Rasco   Click here to Send Rasco a Private Message   Add Rasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasco
Nový Člen

Karma uživatele Rasco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 4


Ahoj, tak jsem v 8 týdnu. Květ vesele pokračuje. I když moc slunce nebylo tak se osazenstvo vytáhlo o necelé 3 cm. Žádné potíže na obzoru Do konce zbývá papírově 4-5 týdnu. Zalévání je aktuálně každý třetí den, společně s plagron alga bloom.

Old Post 29-05-2020 v 13:08 PM
Rasco je offline   Profil uživatele Rasco   Find more posts by Rasco   Foto galerie člena Rasco   Click here to Send Rasco a Private Message   Add Rasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 5

Co tě zklamalo u automatů od Sweet Seeds? Já jen že je letos jedu

Old Post 08-06-2020 v 13:31 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasco
Nový Člen

Karma uživatele Rasco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 6

Ahoj, bylo toho více. Špatná klíčivost z 12 ks vyjelo jen 6 kousků. Stavba, velikost a ve finále sklizen byla hodně slabá. Jel jsem 4 ks automaty Sweet cheese - to byl spíše průměr a 2 ks. sweet skunk F1 - celkově podprůměr.

Old Post 09-06-2020 v 07:16 AM
Rasco je offline   Profil uživatele Rasco   Find more posts by Rasco   Foto galerie člena Rasco   Click here to Send Rasco a Private Message   Add Rasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasco
Nový Člen

Karma uživatele Rasco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 7



Ahoj, přidávám up z 10 týdne, květ probíhá bez problému. Konečně se zastavil růst. Největší má 65 cm, prcek se také výtah a téměř ostatní dohnal za posledních 14 dnů.

Old Post 09-06-2020 v 07:20 AM
Rasco je offline   Profil uživatele Rasco   Find more posts by Rasco   Foto galerie člena Rasco   Click here to Send Rasco a Private Message   Add Rasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 8

Tak u mě je kličívost zatím v pohodě. 100% 8/8 a to jsou semínka z roku 2016. Zatím jim jsou jen 2 týdny, takže toho moc poznat ještě není. Jinak mám 7x Sweet Nurse Auto CBD a 1x Speed Auto, co jsem k tomu dostal zadara, tak uvidím jak se podaří.

Old Post 09-06-2020 v 09:29 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasco
Nový Člen

Karma uživatele Rasco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 9

UP z 12 tydnu.

Old Post 21-06-2020 v 08:03 AM
Rasco je offline   Profil uživatele Rasco   Find more posts by Rasco   Foto galerie člena Rasco   Click here to Send Rasco a Private Message   Add Rasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasco
Nový Člen

Karma uživatele Rasco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Rasco
UP z 12 tydnu.

Old Post 21-06-2020 v 08:12 AM
Rasco je offline   Profil uživatele Rasco   Find more posts by Rasco   Foto galerie člena Rasco   Click here to Send Rasco a Private Message   Add Rasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasco
Nový Člen

Karma uživatele Rasco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 11





Tak ještě ty fotky

Old Post 21-06-2020 v 08:13 AM
Rasco je offline   Profil uživatele Rasco   Find more posts by Rasco   Foto galerie člena Rasco   Click here to Send Rasco a Private Message   Add Rasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasco
Nový Člen

Karma uživatele Rasco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 12





Ahoj, zítra to bude 14 týdnů od vyklíčení. 5 dnů dostávají již jen čistou vodu. Hádám že v neděli bude kosa.

Old Post 07-07-2020 v 13:18 PM
Rasco je offline   Profil uživatele Rasco   Find more posts by Rasco   Foto galerie člena Rasco   Click here to Send Rasco a Private Message   Add Rasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 13

Hezky jak natom jsou palice tvrdotina ne řidky listi

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 07-07-2020 v 15:15 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasco
Nový Člen

Karma uživatele Rasco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 14

Ahoj, palice bych ohodnotil jako lepsi prumer. Mega tvrdy sutry to nejsou, ale ridky listi take ne. Myslim, ze se podari 70 G susiny na rostlinu.

Old Post 08-07-2020 v 07:21 AM
Rasco je offline   Profil uživatele Rasco   Find more posts by Rasco   Foto galerie člena Rasco   Click here to Send Rasco a Private Message   Add Rasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 15

V nedeli to podle vzhledu hotove jeste nebude.

Old Post 08-07-2020 v 09:14 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Christopher T.
Stálý Člen

Karma uživatele Christopher T. - 80% PěstitelskáKarma uživatele Christopher T. - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 16

Mě to teda na kosu přijde ještě moc brzy.Máš mikroskop?

Old Post 08-07-2020 v 09:28 AM
Christopher T. je offline   Profil uživatele Christopher T.   Find more posts by Christopher T.   Foto galerie člena Christopher T.   Click here to Send Christopher T. a Private Message   Add Christopher T. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-08-2009 - Outdoor Skunk - 20 odpovědí
10-11-2008 - 2. Outdoor 2008 skunk no.1 - 38 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7302330 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív