Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » SeedStockers/BCN Critical XXL Autoflower/Outdoor2020
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
msanek
Stálý Člen

Karma uživatele msanek - 89% PěstitelskáKarma uživatele msanek - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 78  

SeedStockers/BCN Critical XXL Autoflower/Outdoor2020 Příspěvek č. 1


Čest rozhodl jsem se udělat si políčko Automatu od seeds tockers banka mě oslovila svou cenou, a hodnocením a fotkama z FCB. Koupil jsem 30 semen
a dnes je dal do Grodan kostek do pařeníku jsem zvědav kolik toho vyleze a kolik jich dojebu jako vždy sazím ze zajebu alespon 10 klíčku jo sadit hodlám v kukuřici doufám ze z toho něco bude .

Old Post 31-05-2020 v 19:11 PM
msanek je offline   Profil uživatele msanek   Find more posts by msanek   Foto galerie člena msanek   Click here to Send msanek a Private Message   Add msanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 2

Čus to je celkem rachot30kusu do kukumaš něco odjety v kuku?ja chtěl letos taky ale nakonec jsemu ukecal kámošku a dal to kni.

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 31-05-2020 v 20:35 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msanek
Stálý Člen

Karma uživatele msanek - 89% PěstitelskáKarma uživatele msanek - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 3

jo ale jen normál periodu Auta budu zkoušet poprvé v takovém množství ale dneska jsem obědnal jestě 25x Blackberry Gum Autoflower tak s kámošem uděláme ještě jedno pole sám bych to všecko nedal

Old Post 31-05-2020 v 20:55 PM
msanek je offline   Profil uživatele msanek   Find more posts by msanek   Foto galerie člena msanek   Click here to Send msanek a Private Message   Add msanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msanek
Stálý Člen

Karma uživatele msanek - 89% PěstitelskáKarma uživatele msanek - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 4

jo z 30 mam tak 15 protoze jsem nechal zavrenej parenik a milostpan si odjel na par dnu docela me to sere tak sem obednal jeste hromadu semen a snad se mi z nic povede udelat tech 30 ale než dojdou to je zase tejden

Naposledy upravil msanek 07-06-2020 v 15:50 PM

Old Post 07-06-2020 v 15:39 PM
msanek je offline   Profil uživatele msanek   Find more posts by msanek   Foto galerie člena msanek   Click here to Send msanek a Private Message   Add msanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthur Zen
Nový Člen

Karma uživatele Arthur Zen - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 5

Ahoj, přeju hodně zdaru BCN Critical XXL auto jsem měl vloni 3 ks. Moc mě nenadchnul jako kuřivo, ale výnos byl hezký.

Blackberry Gum jsem měl fotoperiodu a ta byla nádherná, z 30l květníku cca 160g. Paličky velké, vzdušnější a listnaté, ale nádherná vůně i chuť. Navíc téměř bez plísně i v konci květu.

Old Post 12-06-2020 v 09:05 AM
Arthur Zen je offline   Profil uživatele Arthur Zen   Find more posts by Arthur Zen   Foto galerie člena Arthur Zen   Click here to Send Arthur Zen a Private Message   Add Arthur Zen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Arthur Zen
Ahoj, přeju hodně zdaru BCN Critical XXL auto jsem měl vloni 3 ks. Moc mě nenadchnul jako kuřivo, ale výnos byl hezký.

Blackberry Gum jsem měl fotoperiodu a ta byla nádherná, z 30l květníku cca 160g. Paličky velké, vzdušnější a listnaté, ale nádherná vůně i chuť. Navíc téměř bez plísně i v konci květu.


Ahoj, můžeš toho Criticala trochu rozvést? Taky ho mám a rád bych věděl, co od něj čekat.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 13-06-2020 v 13:04 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msanek
Stálý Člen

Karma uživatele msanek - 89% PěstitelskáKarma uživatele msanek - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 7

Tak jsem dneska zasadil dalších 35 a doufám že to pole s těma 30 se Teda povede mám 15 od minula to bych to muselo Mega posrat abych jich neměl alespoň 30 na tom políčku kukuřičná už má skoro půl metra a já tam nic nemám furt

Old Post 13-06-2020 v 17:51 PM
msanek je offline   Profil uživatele msanek   Find more posts by msanek   Foto galerie člena msanek   Click here to Send msanek a Private Message   Add msanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 8

Čus ja od seedstocker objednal 25 autaku jeto ak420 a pujdou do kukuřice tak jsem zvedav

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 13-06-2020 v 18:59 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msanek
Stálý Člen

Karma uživatele msanek - 89% PěstitelskáKarma uživatele msanek - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 9



Zdarec tak nalíčeno a snažíme do květináčů na 2-3 tejdny a pak na místo v kukuřici

Old Post 21-06-2020 v 19:42 PM
msanek je offline   Profil uživatele msanek   Find more posts by msanek   Foto galerie člena msanek   Click here to Send msanek a Private Message   Add msanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 10

čus tak jak ti jedou bcn af v kuku

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 12-07-2020 v 20:07 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8695850 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív