Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » OG Kush | LED 470W 2x | NFT
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 17

Tie rastliny dostali dobre na frak pri akomkoľvek hydrosystéme je najdôležitejšia stabilita

Old Post 21-06-2020 v 05:12 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 18

Taky další poznatek, který jsem se dočetl v knize o hydroponii je ..
Ze když to prasite takhle jako Ja , ze to neudržite .. tak je lepší držet i menší EC .. nesmysl tam mít 1.5-1.6
Takže dam 0.9-1.1 a budu držet to a uvidím ..
... když je moc vysoká teplota nemá smysl dávat větší ph jelikoz to ty hnojky stejně neprijme ..
Už vody kde je zase hodně mala teplota tak píšou ze mas das o trochu víc naopak ..


Ale furt mám dilema zda příští kolo koupit za 8-12tis ten chladič a nebo jestli koupit set hlina/kokos .. 20L textilní pot 28ks a dam je na vanu takovou větší. K tomu hnojky a semena a jsem tam za 9-12tis tak též.
Ale spis se přikláním k té hline a fakt to hydro dam až na třetí kolo ...
Zimní období hydro
Letní kokos / hlína a mám klid

Nejde o to v čem to jedu nebo Jak rychle to roste. Uvědomil jsem si ze z nich musím mít radost a to je hlavní
Teď chudinky trpej a Ja s tím nemůžu nic .. hold teď budu co se da dávat zmrzlé flašky a taky dolejvam každý ráno ledovou odstatou vodu .. nějak to ještě dame ty 2 týdny


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 21-06-2020 v 07:10 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 19

Zapomněl jsem zas ukončit thread
Ale dojelo to jen tak tak .. ta voda se fakt nedala udržet pod 22 stupnu
Vynos byl kolem 500g
Ale kvalitou to za to furt stálo a byl jsem spokojen, až na výnos no ..
Další kolo zatím v plánu nemám v nejbližší době.
Ale chtěl bych do budoucna zkusit nějaký mix odrůd CBD:THC 1:1
Už mi dochází masti z OUT 2018 takže se budu muset zařídit
15% SLEVA - Prodám MD801 hydro komplet ... kameny, čerpadla vsechno .. cena do SZ


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 31-08-2020 v 16:38 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bredh
Stálý Člen

Karma uživatele bredh - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 20

To: Linkot
hele jen k těm teplotám roztoku, já si pořídil chladič a bomba, teplota stabilní a kytí jedou jako prase. Nechtělo se mi-ach ta stračná cena, ale musel jsem, jinak pak už NFT s chladičem pecka. Takže všem vřele doporučuji chlazení, tu investici udělejte.

Old Post 06-10-2020 v 09:06 AM
bredh je offline   Profil uživatele bredh   Find more posts by bredh   Foto galerie člena bredh   Click here to Send bredh a Private Message   Add bredh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3726520 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív