Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moje 2. selekce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 33






Kontrolní pěst
Čus ještě sem hážu info o kontrolním pěstu jedná se o GG#4 x CK pheno 1
Technika je stejná jako předtím (250W MH)..(600W HPS)
Médium kokos Canna Natural 9x11L květináče
Hnojiva Plagron Coco A+B, PK 13-14, Power roots, Pure zym.

Nejdřív jsem klony trápil asi týden ve vitríně,pak přišlo přesazení do boxu. Při růstové fázi jsem dosáhnul max EC 1,4 více nebylo potřeba.

1. Foto 1.den 18/6 -den zasazení

2. Foto 7.den 18/6

3. Foto 14.den 18/6 -přepnuto na květ

4. Foto 7.den 12/12

5. Foto 14.den 12/12


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 19-08-2020 v 14:54 PM

Old Post 19-08-2020 v 14:24 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Obecné Květová fáze Příspěvek č. 34






Hlavní změnou co jsem učinil, poučen z předchozích nezdarů bylo to, že jsem překopal hnojící plán pro květ.
Abych se vyhnul opětovnému přehnojení N koupil jsem si od Plagron PK 13-14. Super je to,že se při přípravě zálivky nejdřív dávkuje PK a až potom základní složky, kterými už se jen doplní EC na požadovanou hodnotu. Takže jsem doufal, že by to mohlo fungovat.

e voila a ono to funguje ! 😉
Dosáhl jsem max. EC 1,9 úplně bez problému. Teď už pomalu snižuju (momentálně 1,7 -42.den 12/12)

1. Foto 21.den 12/12

2. Foto 28.den 12/12

3. Foto 35.den 12/12

4. Foto 42.den 12/12 - současnost

5. Foto 42.den 12/12 - z profilu 😀

Smradu jak v cařím hradu..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 19-08-2020 v 14:53 PM

Old Post 19-08-2020 v 14:40 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 35

Zdarec James,

uplna parada! Sem rad, ze si nahodil fotky, je tu krasne videt, jak velky vplyv ma prebytek dusiku na formaci kvetu a urcite aj na terpeny. Velky respekt, ze si to nevzdal, naopak prispusobil jsi techniku odrude a docilil spravny vysledek, klobouk dolu : )

Mimochodem na terpeny ma velky vplyv calcium a magnesium, takze obcasne pridani calmagu neni vubec naskodu. Jen opatrne, protoze calmag obsahuje dost dusiku. Kazdopadne GG4xCK neni odruda narocna na calmag, narozdil od OGs a Sour Diesel genu. Jen pokud jedes COB LED je to nutnost.

K+++

Old Post 19-08-2020 v 17:50 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 36


Čuss..a díky!
Chtěl jsem počkat až bude po kose,ale nedalo mi to a musel jsem se už pochlubit 😀
No upřímně, jsou to úplně jiné kytky co se týče struktury palic,jsem spokojený.
Voní mi haus jako v továrně na čokoládu u Willyho Wonky,semtam nějaké cherry a klasické skero,ale čokoláda to válcuje ve velkém. Každý kdo vejde do bytu dostane ťafku od té vůně.
A nejsem si jistý,jestli to nejde i trochu do modra.
Jinak myslím, že jim nic nechybí,nafukuji se pěkně. Svítím klasicky HPS,LEDky ne.
Ještě to dokončím + nahodím i nějakou sušinu..
Mimochodem jedu ty modely i venku tak kdyžtak mrkni 😉

Edit: člověk se ráno vzbudí a zjistí,že stan je po tmě. Po kontrolách časovače a všeho možného schizuje,že odešel předřadník. Jaká úleva byla,když jsem zkusil vyměnit výbojky a stan se rozsvítil... no co,měl jsem ji už 3roky tak měla právo,ještě že mám starou rezervní výbojku. Stejně bych ji po tomto kole měnil. Ale schíza to byla slušná! 😀


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 20-08-2020 v 12:07 PM

Old Post 19-08-2020 v 18:22 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

49. den 12/12 Příspěvek č. 37






Takže je to 2. den o vodě, myslím si, že do toho 58.dne to bude stačit. Pestíky už zavadají,ale zatím jsem to nezkoumal mikroskopem.
Palice už se začínají kácet pod vlastní váhou,ale nechce se mi to už vytahovat a vyvazovat. Bylo by to spíš na škodu si myslím.
No posuďte sami.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 25-08-2020 v 17:48 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 38

Čau. Pekný pest. S výživou to máš akurát. Ešte ten záver a je to.

S tým dusíkom to treba fakt regulovať, hlavne na tom prechode do kvetu. Česť výnimkám, že danej genetike to nevadí. Ale ináč ja v podstate na to obdobie dusík vynechávam resp. snažím sa to robiť tak, že na raste im dám, čo potrebujú a po prepnutí voda. A potom znova dusík už nevadí. Samozrejme s rozumom. A záver už je na každom. Ja opäť voda väčšinou. Tak nejak.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 25-08-2020 v 20:11 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 39

Ohledně toho dusíku.. míchám jen dvě složky A+B a obě ve stejném množství, bohužel jsem se nikde nedočet poměry NPK. U komerčních odrůd mi to nikdy nedělalo problém,ale ta genetika od dj short to prostě nemá ráda,jak psal elanius. Takže to PK13-14 byla jediná možnost jak to ovlivnit a nemuset měnit hnojiva. Kokos v průběhu neproplachuju, až na konec..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 25-08-2020 v 20:24 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 40

...jasne.....v poho.... ja kokos nejdem, aj keď som na ňom začínal, ale čo viem tak "kokosári" či "kokosáci" haha, idú zväčša 2+1. Dvakrát výživa po sebe a raz voda. A tak dokola...... to len tak na margo veci....
Super. Potom po curingu, by si mohol urobiť pekný smokereport, ak chceš. Vďaka.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 25-08-2020 v 20:36 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

55.den 12/12 Příspěvek č. 41





Zítra je to 56.den ...
9.den o vodě..
Zítra kosím


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 31-08-2020 v 18:16 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Závěr.. Příspěvek č. 42






Čus tak mám tu pár čísel.
Nakonec to hodilo slušných 490g .
Čekal jsem teda,že bych mohl jít přes půlkila,ale o kousek to nevyšlo. Možná to bylo způsobeno starou výbojkou,těžko říct.
Závěrem to hodnotím kladně, s kvalitou jsem velmi spokojen.
Je to teda smraďoch jak víno. A obsypané to je taky pěkně, kamarád to nazval lepidlem,protože mu nešly rozlepit prsty od čarasu, takže model asi dostal jménu 😀
Žádné problémy typu plísně,nebo škůdců se neobjevily a strašně dobře se to obíralo od listí. Vlastně jich tam ani moc nebylo.
Palice rostly do pupenů,zřejmě díky genu Cocoa Kush.
Dobrý model.
Na fotkách pár paliček co mi přišly do ruky při vážení
Tak zatím čau.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 15-09-2020 v 18:55 PM

Old Post 15-09-2020 v 16:57 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 43






Ještě pár fotek ze sklizně...


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 17-09-2020 v 06:09 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2019 - Šermířovy selekce - 13 odpovědí
22-07-2018 - Moje 1. selekce - 45 odpovědí
22-06-2013 - Morissovy selekce - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4382880 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív