Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. grow s životě 240 led QB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

1. grow s životě 240 led QB Příspěvek č. 1

Zdravíčko Groweři,

po 8 letech od registrace zde na groweru tj. několik stovek hodin čtení fora jsem se rozhodl konečně si splnit sen a pořídit si box a na klid si jet kytičky.

Setup:
Box je od Secret Jardin DS90 - 90x90x180
Odtah je TT 125 / 240-280m3/H - V odhlučněném boxu ( In progress )
Pachač je Prima Klime 280m3/H
2x Oscilační ventilátor RAM s klipsem 20cm 20w
Podlahový ventilátor MultiFan Turbo 20cm 35w - stojí před přítahem

Světlo:
QB-288 V3 Samsung LM301H 3500k+cree xpe2 660nm+UV+IR 240W s regulací

Osazenstvo bude v 11l textilních květináčích v kokosu od Plagronu 70/30 s perlitem a na spodku keramzit.

3x Easy bud auto od RQS
3x Northern light auto od RQS

Hnojivo:
Plagron Cocos A+B
Plagron Power roots
Plagron Vita race
Plagron Pure Enzym
Plagron PK 13-14
Plagron Green sensation
Plagron Sugar royal

Dobrá zpráva je, že všechny semínka vyklíčila a první se klubou z hlíny ven. Foto dodám. Kokos sem pufroval na 5.8 pH a zalil sem vodou s 5.8 pH. Teplotu mam kolem 24-26 stupňů a vlhkost udržuji za pomocí ručníku kolem 75%. Teď svítim cca. na 50% než to trochu povyroste a poté pojedu na cca. 90-95% kvůli životnosti led čipů. Periodu sem si určil na 18/6. V noci se spí takže od půlnoci do 6 ráno budou mít tmu. Dost mě štve ten hluk z tý ventilace TT, ale dnes mi přijde akustická pěna tak vylepím dřevený box a snad to pomůže. Když né akustická pěna tak tam hodím eště skelnou vatu. Budu rád za budoucí kontruktívní kritiku a každou radu. Pěstu zdar

Naposledy upravil cranked 15-06-2020 v 08:51 AM

Old Post 15-06-2020 v 08:40 AM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 2






Tak vylezlo na svět 5 ze 6 semínek a paradoxně to je easy bud, ale věřím že si jen dává na čas . Odhlučnení odtahu neproběhlo slavně. Akustická pěna mi nevystačila na víko. Musím dodat, ale když ani to nezabere tak tam hodím skelnou vatu popřípadě celý box zabalim do polystyrenu. Ale hlučné frekvence dělá hlavně regulátor výkonu. Zde příkládám foto. Pěstu zdárek

PS: přidal bych víc fotografií, ale píše mi to chybu. Jen jednu se mi povedlo uploadnout.

Naposledy upravil cranked 16-06-2020 v 11:11 AM

Old Post 16-06-2020 v 10:32 AM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

Tak pridej jen jednu a zbytek pridej pres tlacitko edit.nebo pridavej po jedny fotce do jednoho postu

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 16-06-2020 v 11:10 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 4



Díky za radu jelikož fotím zrcadlovkou a po změně formátu z rawu na jpeg měli fotky stejně cca. 10mb na jednu jsem je upravil ještě v malování.

Old Post 16-06-2020 v 11:16 AM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaTo1168
Stálý Člen

Karma uživatele MaTo1168 - 83% PěstitelskáKarma uživatele MaTo1168 - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 5

Vyzera to pekne budem sledovat

Old Post 16-06-2020 v 13:42 PM
MaTo1168 je offline   Profil uživatele MaTo1168   Find more posts by MaTo1168   Foto galerie člena MaTo1168   Click here to Send MaTo1168 a Private Message   Add MaTo1168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 6

zdravím groweři,

řešil jsem problém se stěhováním. Majitelka sem bude vodit lidi, takže to budu muset zabalit a rozjet znovu první kolo v novém bytě. Vyšlo to fakt na dvě věci. Ale nechce se mi to vyhazovat tak daruji 3x easy bud auto a 3x northern light auto...kokos si nechám na nový kolo. Jsem ze severu zbytek se dá domluvit po pm. Pěstu zdar

Old Post 19-06-2020 v 14:12 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 7

Rozhodl jsem se pokračovat. Když přijde někdo na prohlídku tak to sbalím a pak zase postavím. Bude to opruz, ale už sem investoval něco do semen a nechci to zase oddalovat. v příštím bytě mám v plánu to zakamuflovat do tý textilní skříně co prodávají v Jysku.

A teď ke kytkám. Teplota se drží okolo 25 a Vlhkost okolo 65-70%.
Včera sem po týdnu poprvé hnojil. Každý den dostávají 3L pH 5.8 Ec mám zde 0.2 což je vph.

Výrobce tj. Plagron píše v prvním týdnu 20ml na 10l vody. Já zkusil dát na 3l Cocos A+B 5ml+5ml+2ml pure enzym+2ml power roots pH 5.8 Ec 1

obden budu dávat toto dávkování a uvidím co na to kytky. Jinak budu dávat čistou vodu s upraveným pH 5.8.

Hledal sem dávkování na automaty. Výrobce má tabulku pouze na periody. Takže pojedu buď podle nějaký vaší rady nebo podle citu jak to roste .

Pěstu zdarek

Old Post 21-06-2020 v 08:43 AM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Solitar
Stálý Člen

Karma uživatele Solitar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 8

Zdar. Príspevok č. 2 foto 4 - pekná DOF.

Old Post 21-06-2020 v 15:03 PM
Solitar je offline   Profil uživatele Solitar   Find more posts by Solitar   Foto galerie člena Solitar   Click here to Send Solitar a Private Message   Add Solitar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 9

Zdar co znamená DOF? Možná sem jen zhulenej, že nevím .

Old Post 21-06-2020 v 17:05 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Solitar
Stálý Člen

Karma uživatele Solitar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 10

Hĺbka ostrosti. Som myslel, že to bol zámer. Alebo len náhoda?

Old Post 21-06-2020 v 18:10 PM
Solitar je offline   Profil uživatele Solitar   Find more posts by Solitar   Foto galerie člena Solitar   Click here to Send Solitar a Private Message   Add Solitar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 11

Jo tohle. Jedna věc mnoho pojmů Záměr. Co nejmenší clona atd. však to asi znáš Ta 5. fotka v tom druhém příspěvku byla zkouška obráceného objektivu. Má to nahrazovat macro objektiv akorát se mi to zdá po stranách furt mázlý. Nemáš s tím zkušenost?

Old Post 21-06-2020 v 18:45 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 12





Tak dneska jsou 8 dní v kokosu. Dneska jen voda 5.8 pH a výtok sem naměřil 6.1 pH. Zdají se mi stále nějak malý, ale to se rozjede.

Old Post 21-06-2020 v 20:21 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 13

Dneska je výživný den dneska sem dal na 3L: 2ml roots+3ml pure enzym+5ml coco A+5ml coco B. Ph 5.8 a EC 1.1. Na výtoku jsem měl 6.5 pH a EC 0.6. To ph výtoku nebudu řešit páč dneska jde vidět, že si první hnojení nemůžou vynachválit. Jen jedna je taková krpatá, ale to je možná tím, že sem na ní nechal skořápku od semínka páč sem myslel, že si jí sundá sama .

Old Post 22-06-2020 v 18:43 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 14






Není každý den posvícení. Holky měli jen vodu 5.8pH. Výtok 6.4pH a EC 0.6. Po brku sem to rovnou vyfotil .

Old Post 23-06-2020 v 19:28 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 15


Dneska jsem dovršil první týden kdy jsem hnojil. Je to znát každým dnem. Listy mají krásnou barvu, jen u té krpaté což je prostřední kytka dolní řada jsem spozoroval mírné ohýbání listů nahoru a celkově pomalejší. Takže adept na to stát se otloukánek tj. pokusný králík. Dvě rostly na křivo tak sem je dal na rovnací kůru. Během prvního týdne sem jim dam celkem

20ml Coco A+B což stálo i na plánku od Plagronu
10ml power roost
10ml pure enzym
0.5ml vita race na kropení ( to bych měl následujicí cyklus týdenní zvydnout )

ph zálivek bylo vždy 5.8pH a v hnojící den sem držel toto ph a 1Ec. Včera sem poprvé nezalil a to z důvodu věčně nacucaného květinácě což je jistě dobře, ale zkusim jim jeden den v týdnu dát půst. A vzhledem k velikosti homemade tlumičů ( dodám foto ) sem musel objednat nový box Mammoth pro 120x60x160. Vzhledem k tomu, že obdelník takových rozměrů se dá lépe schovat, což mám v plánu zakamuflovat do skříně na prádlo. Někdo zkušenost s tímto boxem?

Old Post 26-06-2020 v 22:33 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hackthor
Stálý Člen

Karma uživatele Hackthor - 87% PěstitelskáKarma uživatele Hackthor - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 16

Nazdar borče! Odpísal som ti aj do mojho threadu no chcel som sa ťa spýtať či už si rozmýšlal akú techniku použiješ, jestli čisto bush alebo aj nejake treningy Inak páči sa mi ten DIY tlmič na vent., funguje to prípadne neprehrieva sa ti? neviem síce ako by sa to prípadne prehrievanie ukázalo ale aj tak sa radšej pýtam keďže si ma inšpiroval Budem to riadne sledovať tak postuj jak ďábel a PS: vyšticuj ich poriadne za kotlety nech povyrostou za deň aspoň o 5 čísel peace hektor

HECTOR=HEmp proteCTOR

Old Post 27-06-2020 v 11:00 AM
Hackthor je offline   Profil uživatele Hackthor   Find more posts by Hackthor   Foto galerie člena Hackthor   Click here to Send Hackthor a Private Message   Add Hackthor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-10-2009 - 1. grow v zivote a hned hydro - 90 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5743510 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív