Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. grow s životě 240 led QB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 17

Zdravim tě,

postovat budu jak divý, ale až od zítra nárocný víkend a navíc chci dofotit finální montáž v novém boxu. Dnes sem začal s druhým týdnem hnojení. Kytí mají 15 dnů. Zvýšil sem zalivku na 1l na kytku tj. 6l pro všechny.

Podle tabulek sem dal 15ml+15ml Coco A+B
6ml+6ml Roots+Enzym

Ph vstupu 5.8 a EC vstupu 1.5
Odpad byl 6,4 Ph a EC 0.7

Asi mam mělké květináče ale dost mi toho vyteklo tak sem to sbíral injekční stříkačkou celkem zábava .

Old Post 28-06-2020 v 15:00 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Hackthor
Nazdar borče! Odpísal som ti aj do mojho threadu no chcel som sa ťa spýtať či už si rozmýšlal akú techniku použiješ, jestli čisto bush alebo aj nejake treningy Inak páči sa mi ten DIY tlmič na vent., funguje to prípadne neprehrieva sa ti? neviem síce ako by sa to prípadne prehrievanie ukázalo ale aj tak sa radšej pýtam keďže si ma inšpiroval Budem to riadne sledovať tak postuj jak ďábel a PS: vyšticuj ich poriadne za kotlety nech povyrostou za deň aspoň o 5 čísel peace hektor


Zdravim tě

Přemýšlel sem nad tím a zkusím ohýbat. Prý je blbost zaštipovat automaty i když kamarád to omylem udělal, páč si myslel že to je perioda a výsledek nebyl vůbec marný. Nemyslím že by se měl přehřívat, páč už jen tím proudem vzduchu se ten motor chladí.

Old Post 28-06-2020 v 15:06 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 19



Prve bych rád postnul malej update. Kytky krásně rostou. Vypadají pěkně zeleně a mají na sobě jen pár skrvn od postřiku vita race. Včera sem musel poprvé vše schovat, ale vyšlo to krásně páč ráno mi přišel nový box. První fotka je Northern light a druhá jsou všechny kytky. Tentokrát sem nenastavil dobře foták proto ty barvy, ale sem línej a znovu to fotit dnes nebudu .

Old Post 30-06-2020 v 10:53 AM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 20






A teď bych trochu dokumentoval výrobu tlumičů hluku. Nechal jsem se inspirovat zdejším členem someone.noone. Tímto ti děkuji za nápad jak chytře využít odpadní trubky .

Potřeboval jsem na výrobu dvou tlumičů 2x akustickou pěnu ( jehlany 50cmx50cm) Kus za 77 Kč na netu.
2x trubku 125mm na vývod ze zaboxovanýho ventulátoru
2x trubku 160mm na samotný tlumič ( vejde se perfektně ta akustická pěna bez nutnosti lepení )
4x přechodku ze 125mm na 160mm
2x přesuvku

Začal jsem tím, že jsem rozdělal zaboxovaný ventilátor a nastrčil jsem na obě strany trubku 125mm a uřízl konec, aby z boxu čouhali dvě uřízlé trubky cca. 10 cm. Lepší víc jak mín . Dále jsem trubku 160mm vyplnil akustickou pěnou a dal přechodky s jednou přesuvkou. Poté jsem to vše spojil viz. foto. Návody psát neumím, ale je to pochopitelné. Na vývod jsem pro jistotu dal větší průměr sonoflexu 2m. Vše mám 125mm, jen to sono na konci mám větší a samotný tlumiče jsou taky větší. A funguje to parádně. Příkládám fotky. Pěstu zdar !

Old Post 30-06-2020 v 11:05 AM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 21

Tak jsem rád že jsi to z mého návodu pobral a hlavne že ti to pomohlo ať se daří

Old Post 30-06-2020 v 15:32 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 22

holt,kdo umi,umi a kdo neumi,tak jen cumi ;-)pekne.K+

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 30-06-2020 v 15:34 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 23

someone.noone : jj šlo to nakonec i bez fotek od tebe . Ale super já to původně chtěl dělat z kýblů. Tohle je plug and play stavebnice s tesnicím prvkem A díky dělám co mohu. Třeba teď si kladu otázku kdy a jak zahájit ohýbání. Jestli není ještě brzo. Přeci jen zastřihávat nebudu když to jsou automaty. Ať to roste.

Old Post 30-06-2020 v 15:42 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hackthor
Stálý Člen

Karma uživatele Hackthor - 87% PěstitelskáKarma uživatele Hackthor - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 24



ahoj cranku ! pozerám že konečne si sa dokopal k tým fotkám, už mi to tu chýbalo škoda že si sa trochu viac nepohral s tym svetlom(na foťáku) ale odpúšťam ti, keďže fotiek bude(snáď) ešte vela holky vyzerajú velmi pekne, automaty sa chystám ísť budúce kolo, teda ak vobec nejaké bude...

ale k veci! o automatoch mam čo to naštudované a rozhodne, ako ty vravíš, neTOPuj, ohýbaj! konkretne by som použil LST a ešte konkretnejšie asi špirálovitú techniku, javí sa mi ako najefektivnejšia podla všetkých zdrojov čo mam obkukané, jednak koli využitiu miesta(krutiš to doslova do špiráli ako kytka rastie, takže ani nebude pretŕčať-vyčnievať "susedám" do kvetináčov a bude si veselo rásť na svojom teritóriu ale to je len moj názor, da sa s tým kadejako vyhrať, je to na tebe len ich proste lúb celým srdieškom(no homo) pre pochopenie prikladam foto, zdroj google... ohýbať by som začal keď bude cca taká ako na prvom obrázku. na tuto techniku máš aj dosť ppči kvetináče pozerám, tam len spravíš dieru zadrotuješ o ňu a vualaa..btw-rada. ak chceš viazať rozhodne si pořiď tyčinky na čistenie fajok, v každej trafike to majú, stoji to par korun a je to fest ppči ja s tým drotujem snáď všetko..

inak pekný nápadík s tými tlmičmi, len mám obavy či nebudeš mať problémy s tlakom v potrubí, resp. s podtlakom v boxe, tj. aby sa ti nestalo že aj keď maš pacháč a otvoríš box sa na teba vyvalí kúdel smradu. tak daj vedieť ako to facha. tiež čím ďalej tým viac rozmýšlam že ťa okopírujem lebo bývam síce ešte v poctivej hrubostennej panelovej bytovke no stále rozmýšlam, či ten ventilátor nieje počuť k susedom.. hlučný je asi ako..čo ja viem proste keď zavrem jedny dvere drevotrieskové so sklom v strede tak ho ešte stále dosť počuť vo vedlajšej izbe..

HECTOR=HEmp proteCTOR

Naposledy upravil Hackthor 30-06-2020 v 23:53 PM

Old Post 30-06-2020 v 23:10 PM
Hackthor je offline   Profil uživatele Hackthor   Find more posts by Hackthor   Foto galerie člena Hackthor   Click here to Send Hackthor a Private Message   Add Hackthor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 25

Vypadá dobře ta metoda. Včera na zahraničnim foru sem o tom něco málo četl. Ale díky za doplňující informace. dělat díru se mi do těch květináčů nechce. Objevil sem na netu, že v papirnictví prodávají takový clipy s okem. To jen dám na kraj květináče a mělo by to fungovat i bez děr Info dodám celkem vychytávka.

S podtlakem by neměl být problem když pasivní přítah tahá čerstvý vzduch. Jako ztráty výkonu (tlaku) jistě budou, ale myslim si že to bude smrdět tak či tak když necham déle otevřenej box. A od toho miluju vonný tyčinky . Tak to máš dost hlasité. Já slyšim jen trochu proudit vzduch v tom pokoji a vedle už nic. Ani z okna neslyšim, že by vedle něco běželo. A taky sem právě byl paranoidní, že to slyší sousedi vedle a nahoře. Takže určitě doporučuji zaboxovat a dát tlumiče.

A kdyby byl problém z velkou ztrátou tlaku tak se furt dá hrát s velikostí toho tlumiče.

Ať se daří !

Old Post 01-07-2020 v 08:29 AM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hackthor
Stálý Člen

Karma uživatele Hackthor - 87% PěstitelskáKarma uživatele Hackthor - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 26

áno áno presne to s tými klipmi ma potom napadlo len už som ležal a nemal som po ruke ntbk(nechcu sa logovať cez mobil, no vpn protect ) tak som rad že už si to objavil uvidíš po čase ale myslim že keď už to viacerí pred tebou skúšali tak by to mohlo byť good, u mna je problem že to odsavanie pozostava z komunistického ventilátora, akože ťah ma dobrý len by som mu nerád pridával nejaké prekážky keďže je to moja jediná nádej v týchto infernálnych horúčavách aj to už mám celkom na mále s tým teplotami vo vnútri.. good luck a nezabudni vela fotiť !

HECTOR=HEmp proteCTOR

Old Post 01-07-2020 v 13:17 PM
Hackthor je offline   Profil uživatele Hackthor   Find more posts by Hackthor   Foto galerie člena Hackthor   Click here to Send Hackthor a Private Message   Add Hackthor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 27




To jo teploty jsou teď celkem zajímavý ale držim se max. na 30 stupních ale průměr kolem 27 což jde. A teď k tématu.

Dneska jsem dal holkám 5ml+5ml Coco A+B
2ml power roots+2ml enzym

Voda na vstupu 5.8pH a EC 1.1
Dále jsem měřil u každé výstupy. Celkem zajímavé hodnoty a přijde mi, že jsou strašně malinký na to že už jedou 18. den viz. fotos

Old Post 01-07-2020 v 13:27 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 28



Vrchní řada první kytka z leva měla na výstupu 6.8pH a EC 0.7

Old Post 01-07-2020 v 13:29 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 29



Druhá EasyBudka tj. prostřední v horní řadě měla odpad 6.6pH a EC 1.1

Old Post 01-07-2020 v 13:31 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 30



A poslední EasyBud měla na odtoku 6.7pH a EC 0.8

Old Post 01-07-2020 v 13:32 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 31




A teď spodní řada NorthernLight první z leva měla 6.7pH a EC 1.0

Old Post 01-07-2020 v 13:33 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 32



Druhá NL měla 6.6pH a EC 0.8

Old Post 01-07-2020 v 13:35 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-10-2009 - 1. grow v zivote a hned hydro - 90 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8431930 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív